• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3154

Żłobek Miejski zatrudni Intendenta

Dyrektor placówki zaprasza do składania aplikacji na pełny etat, oferując umowę o pracę na zastępstwo. Aplikować można do 2 czerwca.

Kandydat na to stanowisko powinien mieć umiejętność przygotowywania jadłospisu zgodnie z normami żywienia zbiorowego dzieci wynikającymi z aktualnych norm żywienia dla populacji polskiej, opracowanych przez Instytut Żywności i Żywienia im. prof. dra med. Aleksandra Szczygła w Warszawie.

Dodatkowo wymagane jest obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku oraz brak pozbawienia, zawieszenia lub ograniczenia władzy rodzicielskiej.

Wśród wymagań dodatkowych znajduje się wykształcenie wyższe (dietetyka, technologia żywności), co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, biegła znajomość obsługi komputera w zakresie Microsoft Office oraz programów wspomagających obsługę magazynową, zamówień publicznych, znajomość przepisów HACCP, umiejętność stosowania na stanowisku pracy podstaw rachunkowości i księgowości, umiejętność analitycznego myślenia oraz umiejętność organizacji i planowania pracy.

Zakres głównych obowiązków na stanowisku obejmuje m.in. prowadzenie ewidencji dzieci i naliczanie odpłatności za żłobek, zaopatrywanie żłobka w potrzebne produkty żywieniowe i gospodarcze, przyjmowanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym zgodnie z procedurami HACCP, prowadzenie ewidencji przyjętych i wydanych towarów na kartotekach magazynowych, terminowe przyjmowanie odpłatności za pobyt i wyżywienie, terminowe sporządzanie miesięcznych zestawień zużycia środków czystości, czuwanie nad sprawnością urządzeń stanowiących wyposażenie kuchni, sporządzanie codziennych raportów żywnościowych i dostarczanie ich do akceptacji dyrektorowi żłobka, wydawanie artykułów żywnościowych zgodnie ze sporządzonym raportem, stałe utrzymanie porządku i wymogów sanitarnych (zgodnie z systemem HACCP) w magazynach żywnościowych oraz wykonywanie dodatkowych czynności poleconych przez dyrektora żłobka wynikających z organizacji pracy placówki.

Aplikujący powinni dostarczyć list motywacyjny, CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje, staż pracy oraz posiadane uprawnienia, oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne, oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na proponowanym stanowisku, oświadczenie o braku pozbawienia, zawieszenia lub ograniczenia władzy rodzicielskiej, oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych oraz oświadczenie o wypełnianiu obowiązku alimentacyjnego, w przypadku, gdy taki obowiązek został nałożony na podstawie tytułu wykonawczego pochodzącego lub zatwierdzonego przez sąd.

Oferty należy składać w godzinach 7:00-15:00 w zamkniętych kopertach z adnotacją: „NABÓR-INTENDENT ŻŁOBEK MIEJSKI NR 1 W WĄGROWCU” w siedzibie Żłobka Miejskiego nr 1 ul. Stanisława Mikołajczyka w terminie do dnia 2.06.2023 r. do godz. 1500.


📥 Nabór pracowników - INTENDENT - oświadczenia


Komentarze   

pedofil
+2 #12 RE: Żłobek Miejski zatrudni Intendentapedofil 2023-06-10 22:47
A czy mężczyzna też ma szansę na owe stanowisko?
Bardzo lubię pracę z tymi szkrabami.
Nb
+12 #11 RE: Żłobek Miejski zatrudni IntendentaNb 2023-06-01 09:17
Faktycznie ładnej tam brakuje
Gryzelda
+16 #10 RE: Żłobek Miejski zatrudni IntendentaGryzelda 2023-06-01 08:58
Spokojnie, najlepsza kandydatka i tak pewnie już wybrana.
Mucha
-12 #9 RE: Żłobek Miejski zatrudni IntendentaMucha 2023-06-01 08:55
TYLKO PIS
Tedi
+11 #8 RE: Żłobek Miejski zatrudni IntendentaTedi 2023-06-01 08:54
Może zatrudnić jakąś młodą ,ładną Panią
Zibii
+12 #7 TochuZibii 2023-06-01 08:16
Pani dyrektor żłobka ma tyle czasu wolnego w pracy że może być też intendentka a jak nie potrafi to tatuś pomoże
Cezar
+14 #6 RE: Żłobek Miejski zatrudni IntendentaCezar 2023-06-01 06:04
Najważniejsze jest jedno z ostatnich wymogów....INNE WSKAZANE PRZEZ DYREKTORA CZYNNOSCI.... uważajcie na ten haczyk w umowie, czyli jak dyr powie że masz być sprzataczką, kucharka czy opiekunką to też musisz, masz być dostępna 24 na h to też musisz, czyli jesteś wszystkim i nikim. No nie widziałem, żeby zadania na innych stanowiskach pracy w innych zawodach np.elektryk musiał on wykonywać tyle obowiązków i prac za innych fachowcow np za hydraulika, murarza, betoniarza czy malarza. Elektryk zajmuje się prądem i w nosie ma inne czynności. Dlaczego kobiety zatrudniane na określonych stanowiskach mają w obowiązkach wykonywanie tak wielu czynności które są w kompetencji innych zawodów? Więc intendent liczy i kupuje towar, rozlicza się z kasy , zbiera pieniądze, dba o swój magazyn ale nigdy nie jest sprzataczką całego obiektu, nie jest dietetykiem, nie jest kucharką , bo zwyczajnie nie musi się na tym znać , a do tego są oddzielne i płatne stanowiska i zawody. Chyba ktoś odleciał z tymi zadaniami. Żeby być dietetykiem , układać jadłospisy trzeba mieć wyższe wykształcenie, dziś dietetyk układając jadłospisy zarabia kupę kasy, do tego potrzeba dużej wiedzy, w tym medycznej, by nie zrobić komuś krzywdy. Nie rozumiem dlaczego w miejscu takim jak żlobek ktos zielony w temacie absolutny laik ma układać jadłospis dla dzieci? Czy we wszystkich wagrowieckich placówkach w których są kuchnie ,osoby bez wiedzy o żywieniu decydują o tym co dzieci będą jadły?
Myślący logicznie
+16 #5 RE: Żłobek Miejski zatrudni IntendentaMyślący logicznie 2023-05-31 22:21
Intendent to nie dietetyk i jadłospisu nie musi umieć układac. Intendent dokonuje zakupu produktów do jadłospisu, który uloźy dietetyk. Chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu czyli podwójna robota za jedná pensję. Tak samo opiekunki czy nauczycielki maja uczyć, być psychologami, terapeutami nie tylko dzieci ale całych rodzin, do tego pedagogami specjalnymi, lekarzami wszelkich specjalności, do tego być aktorami. Plastykami, muzykami i dekoratorami oczywiście wszystko w ramach jednej marnej najniższej krajowej. Szukajcie może kogoś znajdziecie, kto potraktuje te pracę jak hobby z nudów w imię powołania.
Anty PiS
+13 #4 RE: Żłobek Miejski zatrudni IntendentaAnty PiS 2023-05-31 19:32
Będziemy protestować, wszyscy o 11 na Kcyńskiej!
Hi hi
+13 #3 IwonkaHi hi 2023-05-31 18:07
Iwonka zgłoś się.
Magda rolnicy
+21 #2 RE: Żłobek Miejski zatrudni IntendentaMagda rolnicy 2023-05-31 16:34
Dlaczego nigdzie nie ma publicznej informacji, przecież to z naszych podatków budują. Już organizuje ekipy. 🥚 🥚 🥚
Solidarność ✌️
+13 #1 RE: Żłobek Miejski zatrudni IntendentaSolidarność ✌️ 2023-05-31 16:06
Uwaga jutro na wiedzą nas najważniejsi ministrowie i posłowie PiS, w cieniu otwarcia hali w ZSZ 1 będzie przedwyborcza propaganda.
Jutro godz. 11 ul kcyńska hala ZSZ

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.