• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 8925

Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązki

Berendt zatrudnił pełniącą obowiązki, zamiast kierownika. Czy nowa pracownica faktycznie chciała takiego zatrudnienia?

Kolejne dziwne i niezrozumiałe zatrudnienie w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu. Berendt bez konkursu zatrudnił pełniącą obowiązki kierownika Wydziału Organizacyjnego, chociaż wcześniej miał jej obiecać stanowisko kierownika.

Nie jest tajemnicą, że polityka kadrowa nie należy do najmocniejszych stron obecnego włodarza. Od samego początku swojej kadencji Berendt zwalnia i zatrudnia, zwalnia i zatrudnia. Rotacje są tak duże, że zaczyna brakować wykwalifikowanym pracowników, którzy nie chcą uczestniczyć w tej farsie

Tym razem wakat dotyczył kierownika Wydziału Organizacyjnego. Stanowisko to wcześniej zajmowała Honorata Bukowska, ale kiedy objęła funkcję dyrektora Przedszkola nr 4 w Wągrowcu, powstał wakat.

Burmistrz na boku "dogadał" się z pracownicą Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wągrowcu Weroniką Smalec proponując jej stanowisko kierownicze w Urzędzie Miejskim. Nowa pracownica miała skorzystać z przeniesienia między urzędami, taki rozwiązanie sprawia, że włodarz nie musi ogłaszać konkursu.

Wszystko posypało się już kilka dni później.

Burmistrz zmienił zdanie i nie chciał pani Weroniki w Urzędzie. Postawił ją w trudnej sytuacji, bo ta już złożyła wniosek o przeniesienie — nie miała możliwości powrotu. Berendt, żeby zniechęcić nową pracownicę, szybko kontaktował się z byłą kierowniczką Wydziału Organizacyjnego i nakazał jej złożyć pismo, w którym zasugeruje, że wraca na wcześniej zajmowane stanowisko do Urzędu Miejskiego. Takie pismo miało najprawdopodobniej pozwolić Berendtowi na odstąpienie od zatrudnienia Weroniki Smalec na stanowisku Kierownika. Bukowska pismo złożyła, a nowa pracownica otrzymała etat pełniącej obowiązki.

Skontaktowaliśmy się z Urzędem i zapytaliśmy: Dlaczego taka forma zatrudnienia? Czy stanowisko kierownika Wydziału Organizacyjnego nadal jest zajęte? Dlaczego pełniąca obowiązki, a nie kierownik?

Stanowisko kierownika Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Wągrowcu jest od 8 stycznia 2024 r. obsadzone przez panią Weronikę Smalec. Jest to odpowiedzialna funkcja, od której zależy jakość funkcjonowania całego Urzędu, dlatego Burmistrz – jako pracodawca – zdecydował, że przez pierwsze kilka miesięcy będzie obserwował, jak nowo zatrudniona urzędniczka radzi sobie z powierzonymi obowiązkami. Stąd decyzja o zatrudnieniu pani Weroniki Smalec na tym stanowisku jako pełniącej obowiązki Kierownika Wydziału Organizacyjnego. To także czas, by pani Weronika Smalec – pracując w nowym dla siebie środowisku – oceniła, czy praca ta spełnia jej oczekiwania i odpowiada kwalifikacjom.

Odpowiedź nie zgadza się z tym, co ustaliliśmy. Gołym okiem widać, że to kolejne zatrudnienie, które odbyło się w dziwnych okolicznościach, ze szkodą dla samej zatrudnionej. Jarosław Berendt kolejny raz pokazał, że mówi jedno, a robi drugie.

Warto na koniec dodać, że stanowisko Kierownika Wydziału Organizacyjnego zostało stworzone specjalnie pod Honoratę Bukowską, to kolejny niepotrzebny etat i kolejne wydawane pieniądze, wcześniej za Wydział Organizacyjny odpowiadał sekretarz. Dlaczego teraz nie można do tego wrócić i zaoszczędzić? Czy burmistrz nie wierzy w kompetencje i możliwości nowej pani sekretarz, którą sam zatrudnił?


 

Komentarze   

Mmt
+2 #80 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiMmt 2024-02-16 14:50
Zostanie radną w Damasławku czego jej życzymy
Wrcowiec
+4 #79 XxxWrcowiec 2024-02-10 14:21
Do 78..wykształcenie? Żadne. Wystarczy większe cycki, wypięty tyłek w mini lub leginsach. Wiedza też nie jest potrzebna, inteligencja podobnie. Tam i tak głównie siedzie się na social mediach.
Być może jakaś paniusia podobnie jak ta z Wrocławia też coś wrzuca do sieci ha ha.. I to byłoby idealne podsumowanie tego jakie standardy zaprowadzil Burmistrz.
Janina
+4 #78 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiJanina 2024-02-08 22:19
Polityka kadrowa..... Jakie wykształcenie trzeba mieć mieć żeby tam pracować ? Zawodowe? Średnie? Z maturą czy bez ? Kierunkowe czy nie? Zbadajcie temat
Rufa
-7 #77 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiRufa 2024-02-08 20:36
Do poprzednika, czy nie ogladasz telewizji?
Jak został pobity w świetle kamer Pan Poseł Kamiński.
chciał głosować, uczciwie, wykonywująć madndat poselski.
Kamery widziały, aparaty kamerowały to przecież.
Ja tego nie rozumie
Tylko Tusk
-2 #76 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiTylko Tusk 2024-02-08 20:17
Gdzie są rodowici mieszkańcy Wagrowca Jak narazie mamy kilku kandydatów i wszyscy spoza miasta
Do #71
+2 #75 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiDo #71 2024-02-08 18:26
To co opisujesz to maska.
Majka sztucznego uśmiechu przyklejona do twarzy.
Ten uśmiech To opakowanie ładny papierek.
.
Dodatkowo twierdzisz, że ten czlowiek sie zmienił?
Że się czegoś nauczył?
Że teraz będzie lepiej?
.
Biedny z ciebie naiwniak optymista żartowniś.
Milenna
+1 #74 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiMilenna 2024-02-08 15:30
do #71 M, ty masz chyba krótką pamięć - Poszwa najlepszym kandydatem? To mściwy człowiek, który wykończy każdego. Pamiętasz jak walczył ze szkołą, jak walczył z radnym Reisem za lajka na FB? Poszwa przegrał już na starcie. Otorzył się Jasińskimi i kolejny raz rozpocznie się wojna z Nielbą. Teraz kolejne zawiadomienia do CBA polecą? Każdy tylko nie Poszwa!
Utopia
+15 #73 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiUtopia 2024-02-08 13:49
Do #73
Uzbiera ale na rozkaz ....z niewolnika nie ma pracownika .czekamy na prawomocny wyrok .
Radny bezradny
+9 #72 Berendt da radę się zarejestrować?Radny bezradny 2024-02-08 13:40
Berendt uzbiera kandydatów do rady miejskiej w Wągrowcu? Przecież on już jest postacią historyczną, bez jakiegokolwiek znaczenia!
S
+3 #71 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiS 2024-02-08 13:28
Komitety wyborcze Poszwy w Wągrowcu , Szewczykowskiego w Damasławku zarejestrowane. Berent i Wieczorek mogą się obawiać?
M
+3 #70 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiM 2024-02-08 10:18
Jedynym słusznym i odpowiednim kandydatem na burmistrza miasta Wągrowca jest Krzysztof Poszwa. Jest to człowiek wykształcony, wartościowy z odpowiednim zapleczem zawodowym i prezencją. Myślę, że patrząc z perspektywy czasu doskonale wie co robił dobrze a co źle.
Urzedas
+2 #69 ZastępcaUrzedas 2024-02-08 09:56
Tak, słuszne spostrzeżenie, lepiej tego nie można było ująć. Kandydaci muszą wskazać swoich zastępców to kluczowe. Kluczowe dla miasta i urzędu.
Mieszkaniecwrc
+9 #68 ZastępcaMieszkaniecwrc 2024-02-08 00:13
I tą właśnie kwestią powinien się zająć portal, gdy już będzie wiadomo, kto będzie kandydować. A mianowicie stanowiskiem zastępcy. Niech kandydaci jeszcze przed wyborami podadzą kogo planują "obsadzić" na stanowisku swojego zastępcy. To jest jedna z ważniejszych funkcji w urzędzie. Ta osoba w dużej mierze odpowiada za to co się dzieje w urzędzie jeśli chodzi o jego działanie i pracę. Patrząc na regulamin organizacyjny to jemu podlega większość wydziałów i kierowników. Burmistrz ma reprezentować urząd na zewnątrz a zastępca odpowiadać za pracę wewnątrz. Pałczyński swoją funkcję dobrze spełniał. Obecny zastępca z tego co widać i słychać sobie delikatnie mówiąc nie radzi. Poszwa wybory przegrał niestety przez swojego zastępcę, który zamiast gasić pożary jeszcze bardziej je rozkręcał. Zadroga nie wiadomo jakim będzie burmistrzem jeśli wygra, ważne żeby stanowisko nie uderzyło mu do głowy. Ale jeśli weźmie mniejszego "żigalaka" na zastępcę to niestety nie ma szans na kolejną kadencję. Tego również jak i Smykowskiego przerasta ego i mniemanie o własnej osobie. Obecnie w urzędzie wiele konfliktów i sporów z innymi instytucjami ta osoba wszczyna. Niestety nic się dla miasta nie zmieni może być tylko gorzej. I niestety ale w wydziale kierowanym przez tego człowieka są chyba największe roszady kadrowe a to chyba o czymś świadczy. Z urzędu dalej będą uciekać ludzie co mają olej w głowie i kręgosłup na swoim miejscu. Niestety ale jeśli informacja o wspomnianym kandydacie na ewentualnego zastępcę Zadrogi się potwierdzi to mój głos dostanie trzeci kandydat obojętnie kim by był. Berendt nie zasługuje nawet na to aby o nim wspominać a Zadroga może stracić wygraną przez osoby, którymi się otoczy. Poszwa nie był takim złym burmistrzem patrząc po tym co się teraz dzieje w urzędzie i w samym mieście. Musi tylko wybrać dobrą osobę na zastępcę.
A największe osiągnięcie obecnego burmistrza a konkretnie odwiert jakoś nie jest obtrąbiony wielkim zbawieniem dla miasta. Czyżby nie trafiona inwestycja?
eŁ.genia
+16 #67 Wierność i młodość ponad wszystkoeŁ.genia 2024-02-07 16:10
Tak krytykujecie atmosferę i luźne relacje w urzędzie, a chodzą słuchy, że jeden ze wspomnianych tu "żigolaków" ma obiecany stołek zastępcy u Kubusia. Sam kandydat to też wzór wierności: porzucał już "młodą" lewicę, burmistrzów Poszwę, Berenta i pewnie nie jest to jego ostatnie słowo. A czy ktoś pamięta ślub w Kozalu, pokazywany hucznie również na tym portalu i to co się stało później? Dlatego nie rusza mnie aura pseudoaktywności na pokaz i kult młodości, za którą nie idą wiedza, doświadczenie, kultura i jakiekolwiek umiejętności. Jestem ciekawa jak tacy ludzie utrzymaliby się na wolnym rynku, w sektorze prywatnym - a teraz ich rówieśnicy chcą im bez mrugnięcia okiem powierzyć ster rządów w mieście.
Do #62
+5 #66 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiDo #62 2024-02-07 15:32
On ma ksywę wariat. To tylko ksywka.
Ale ty zmień z Golem na Idiota.
Podane informacje są dostępne i nie stanowią danych o jakich bełkotałeś.
Wracaj do swojej szopy czy tam innego garażu , zamknij się tam że swoją nienawiścią do wszystkich i wszystkiego.
Cxz
+6 #65 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiCxz 2024-02-07 14:49
Znamy zarobki premiera prezydenta posłów itd a nie możemy wiedzieć ile płacimy urzędnikom czy prezesom xpołdzielni mieszkaniowej .Czego Ci ludzie sie boją Na koniec w jawności zarobków jest bardzo ważne roczne zeznanie podatkowe bo jak jest to wiety że ktoś zarabia 5 tys miesiecznie z ns pit ma już 100 tys zł
Nie
+6 #64 PorażkaNie 2024-02-07 14:48
Lepiej ktoś by się zajął syfem w wydziale komunikacji tj. wewnętrznymi układami i jadem jaki tam jest kierowany w stronę patentów. Podziały jak za PiSu na lepszych i gorszych, nie potrafią obsługiwać wszystkich równo.
wegner
+7 #63 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiwegner 2024-02-07 12:57
Golem nie cykaj Twoja żona nie piastuje w urzedzie kierowniczego stanowiska to nie będzie na tapecie Ty jako światowy człowiek powinieneś być za jawnością dochodów itd ,np.jakjest to w Szwecji . Tym pracownikom nie płaci Berent z własnej kieszeni tylko my podatnicy Tak a propo jeszcze stoisz murem za panem JB
Do Golem
+8 #62 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiDo Golem 2024-02-07 11:09
Wasz burmistrz to zarabia grosze. Popatrz na Damaslawek, Golancz czy Skoki. Tam wójt czy burmistrz zarabiają po ok. 19 tysięcy złotych. Może kontrkandydaci tych szefów gmin zaproponuja dla siebie niższe wynagrodzenia. A w Skokach i Damaslawku kontrkandydaci sa.
GOLEM
-11 #61 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiGOLEM 2024-02-07 01:26
Do postu #59 (Wariat). Ktoś kto zamieszcza tak bardzo wrażliwe dane musi być wariatem. Może i kierownicy jednostek publicznych muszą publikować dane na temat zeznań majątkowych, ale nie muszą być znane ich wynagrodzenia miesięczne. Wynagrodzenie miesięczne każdego z nas i każdego pracownika, powinno i jest tajemnicą. Wynagrodzenie to są dane wrażliwe. Chcesz baranie ujawniać swoje dane wrażliwe, o których możesz poczytać wyżej i zapewne już się pogubiłeś.
Kolo
+5 #60 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiKolo 2024-02-06 23:53
Do # 55 nie pierwszy nie ostatni Chybz nie myślisz ze ludzie idą do polityki dla społeczeństwa? Także ja się później nie dziwię że burmistrz chodzi całą kadencję samopas bo kto mu coś powie jak wiekszosci też ma coś za uszami odwala swoją prywatę. To się dzieje od góry do dołu władzy.
lgbt
+15 #59 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkilgbt 2024-02-06 22:16
Pani dyrektor szkoły w miescisku, siostra geja też wciśnięta po znajomości gejowskiej. Znam osobę co musiała na nią głosować w komisji bo tak kazal wojt.
Wszędzie jest to samo a wy tylko o wongruwcu.
Wariat
+6 #58 Kolejni biedni 🤭Wariat 2024-02-06 22:07
Berendt - 16,6 tys.
Priebe - 13,2 tys.
Skarbnik - 11 tys.
Sekretarz - 10,6 tys.
Wydział Inwestycji i Mienia Komunalnego - kierownik - 9,2 tys.
Główny księgowy - 8,6 tys.
Referat Planowania Przestrzennego - kierownik - 8,2 tys.
Wydział Oświaty - kierownik - 8,0 tys.
Do Wariat
+9 #57 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiDo Wariat 2024-02-06 21:18
Nie rozmieniaj się na drobne, nie każ się prosić:
podaj wszystko, zacznij od samej góry i w dół po liście płac.
Każde stanowisko!
Zobaczmy ile zarabia się w urzędzie, i za co oni mają takie krzywe gęby, gdy się do nich przychodzi!
Zobaczmy, dlaczego są tacy wiecznie niezadowoleni!
Urzedas
+5 #56 Miała być kierownikiemUrzedas 2024-02-06 21:11
Do #48: Dawaj Wariat dawaj !!! Sie zobaczy wreszcie jak to jest...
Utopia
+3 #55 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiUtopia 2024-02-06 21:02
Do 54 ..Filuta nikt nie chce ....przykleił się do ekipy Zadrogi a i tak będzie głosować na Berendta..
yyy
+14 #54 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiyyy 2024-02-06 20:49
Filut załatwił 2 etaty,synkowi w mdk i zonie w przedszkolu 4. Ciekawe po której stronie stanie😉
Pis
+8 #53 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiPis 2024-02-06 20:24
A Filut z Pisu startuje od Zadrogi czy od Berendta z Pisu ??
Jolkaa
-2 #52 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiJolkaa 2024-02-06 19:39
Kolo Hurnik a kto to jest, ten cwaniak co spierdolił ze straży bo bał się zwolnienia, podobnie jak jego guru Bartek? niespełna 6% głsów na burmistrza i brak mandatu w Radzie, faktycznie ten Hurnik to lider polityczny wągrowieckiego pisu.
bea_
-1 #51 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkibea_ 2024-02-06 19:34
do 45 ... jakie dzialania burmistrza?? nic nowego , wszystko to co sie dzieje to projekty poprzedników
Kolo
+1 #50 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiKolo 2024-02-06 18:19
Do # 44 synuś a Ty nie w temacie bo ja pamiętam jak to Pan Hurnik zarzucił Panu Berentowi że schował legitymację PO albo pamiętam ilu kandydatów na prezydentów miast szło z list ugrupowań miejskich Także zanim coś napiszesz zapytaj mamy i taty jak to ostatnio bywało
Wariat
+4 #49 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiWariat 2024-02-06 18:02
Do #49 Główny Specjalista, gr 17, wynagrodzenie około 7 tysięcy brutto miesięcznie, kwoty zawsze będą około, bo dochodzą różne składowe np. nagrody.
alberto
+5 #48 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkialberto 2024-02-06 17:40
Dawaj kadrowego bo to jest hit!
Wariat
+5 #47 Oczy się otworząWariat 2024-02-06 17:32
Kolejny Stasiu, który nie ma pojęcia o wynagrodzeniach, jakie panują w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu. 10 tysięcy za 8 godzin pracy to rzeczywiście tak mało, że nikt nie chce pracować.
Pieniądze to temat tabu, ale mogę Wam ujawnić jak to wygląda. Rozpoczynamy zabawę.
Piszecie jakie stanowisko Was interesuje, a ja podaję kwotę brutto, jaka jest wypłacana za prace na tym stanowisku. START.
Stachu
+2 #46 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiStachu 2024-02-06 17:22
Wynagrodzenia w administracji publicznej są tak śmiesznie niskie, że mało kto się garnie do tej pracy, a obowiązki i oczekiwania z kosmosu…
Urzedas
+10 #45 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiUrzedas 2024-02-06 17:18
Gdyby ktoś nie zrozumiał - mój poprzedni komentarz to kpina. Oglądajcie sesje rady. A zostały tylko dwie do końca kadencji. Może burmistrz przemówi samodzielnie, a nie za pośrednictwem swego wice. A wszyscy wiedzą za wyjątkiem burmistrza, że lepiej dla niego i zastępcy, żeby ten się w ogóle nie wypowiadal. Kłótliwy bufon...
Marcin
-5 #44 HejtMarcin 2024-02-06 17:18
Tyle hejtu na Burmistrza się tu wylewa że się zastanawiam czy ktoś płaci za te komentarze jak w TVPiS. Jeśli ktoś nie zauważył jak miasto się zmieniło na lepsze za rządów Berendta to jest ślepy. Mimo nagonki części radnych którzy kłody mu rzucają pod nogi on się nie poddaje i walczy żeby miasto zmieniało się wciąż na lepsze.
pokot
+5 #43 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkipokot 2024-02-06 17:16
pisowcy na czas wyborów samorzadowych nagminnie z rozkazu prezesa staja sie bezpartyjnymi kandydatami-politykami. Trzeba dokładnie sprawdzic jaki lis farbowany na listach siedzi.
Urzedas
+4 #42 KontrkandydatUrzedas 2024-02-06 16:53
Nie przesadzaj Sławek i nie bądź tak jednostronny...zastanów się czy poprzednicy mieli takie same możliwości w pozyskiwaniu dotacji ? Skoro są dotacje każdy burmistrz ma obowiązek o nie się starać!!! OBOWIAZEK. To żadna chwała! Zresztą zapytaj Jaskólskiego jak to się robi. On wie bo haruje nad tym jak wół. Pogadaj też że Skarbnikiem, który wyczynia ekwilibrystykę finansową, która nie wiadomo jak się skończy....no i nie umniejszaj roli radnych. Oglądaj sesje rady. Wypowiedzi burmistrzów to hity. Chętnie się wypowiadają, rzeczowo, kompetentnie, z poszanowaniem rady i siebie wzajem. Elokwentni, zgodni w przekonaniu, że służą miastu. Wzory no kurna wzory....dają 100 procentową gwarancję, że nadal będą tak świetni...
Pozdro
Urzędnik
+7 #41 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiUrzędnik 2024-02-06 16:50
Sławek szkoda mi ciebie, na serio. Berendt coś pozyskał? A wiesz ile PiS-owi wcześniej oddał? Zabrakło na środki własne, dlatego ponad 18 milionów obligacji, tzn. kredytu na inwestycje tylko w 2023 roku.
Dam ci 30 milionów, to też coś zbudujesz, nie trzeba być geniuszem, żeby wydawać pieniądze.
Sławek
-3 #40 KontrkandydatSławek 2024-02-06 16:01
Kolejny artykuł pisany na zlecenie przeciwnika politycznego. Jak zmieni się burmistrz to sytuacja się nie poprawi w urzędzie. Berentowi można wiele zarzucić ale za żadnego innego włodarza nie było tak wielu inwestycji co za Berenta. I to nie zasługa radnych którzy sobie to przypisują tylko samego Burmistrza, który pozyskał wiele mln środków zewnętrznych dzięki którym nasze miasto może się cieszyć tyloma inwestycjami
Urzedas
+7 #39 Miała być...Urzedas 2024-02-06 14:07
A teraz Zofio - skoro Wilczyńskiego dawno już nie ma, na kogo zagłosujesz nie mając zaufania do Zadrogi? Trwa kampania i kandydaci w każdy możliwy sposób chcą złapać kontakt z wyborcami. To powinnaś wiedzieć...
Dealer
+12 #38 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiDealer 2024-02-06 08:17
Werka wróć !!!
Grum
+10 #37 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiGrum 2024-02-06 07:32
Mam tylko nadzieję, że nowy burmistrz kimkolwiek będzie, nie rozpocznie swoich rządów od stawiania huśtawek i budowania kolejnych ścieżek rowerowych z chodników dla pieszych. Pora też zrobić porządek z pisarzami, ustanawiając baaaardzo wysoki podatek, bo już jeden kundel to dla wielu za mało musi być stado jak na wsi. Miasto będzie miało przynajmniej dochod.No i najważniejsze reaktywacja Straży Miejskiej, która zajmie się wykroczeniami coraz liczniejszej patologii w tym mieście.
Realistka
+10 #36 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiRealistka 2024-02-06 07:04
Oj dzieci myślą, że będzie fajna zabawa.. Oj kumple myślą, że będzie dużo wyjazdów szkoleniowych... a taki Kubuś nie potrafi dzień dobry odpowiedzieć.. ego jak widać nie pozwala, ale przyzwoitym się jest a nie bywa.. No ale są wybory wiec i może przez chwilę będzie miło..
Zofia
+10 #35 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiZofia 2024-02-05 23:39
Widzę że urząd niczym polinova pisze już swoją nowelę, kto gdzie z kim :) dział popularne tematy na razie wiedzie prym ta pierwsza niedługo za nią proszę państwa w hot newsach urząd miejski. Tak na marginesie nie s.r.a sie tam gdzie się je, ale widać młode pokolenie nie za bardzo zna firmowy savoir vivre, nie za dobrze to świadczy o tej instytucji, którą przecież reprezentują ludzie. Dla mnie ostatnim burmistrzem na miano tej instytucji był Wilczyński, i Panie Zadroga z całym szacunkiem ale pokolenie Z jakoś nie przemawia do mnie, Pan się może udziela ale Pan się po prostu nie nadaje, remont osiedlowej ulicy to może otwierać kierownik jakiegoś działu inwestycyjnego, a nie przyszły burmistrz. Zabawki i do domu, zaraz wieczorynka
Groomi
+27 #34 BudzeńGroomi 2024-02-05 20:59
Wspomniany Budzeń też nie czai co się dzieje. Przykład.. Paniusia wychodzi z Urzędu, odbija kartę jako wyjście służbowe, wraca po 2 h z nową fryzurą. Chu... człowieka strzela jak się to widzi. Takie sytuacje to na porządku dziennym. A inny zapieprza i się nie wyrabia.
Stefano
+21 #33 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiStefano 2024-02-05 20:49
Dobrze ,że dni Berenta są już policzone., bo to człowiek bez HONORU,
IOna
+15 #32 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiIOna 2024-02-05 20:38
A tam jest jakaś polityka kadrowa? Niech portal sprawdzi wykształcenie i kwalifikacje na odpowiednich stanowiskach, to by było ciekawe ...
Stęskniony
+15 #31 RE: Miała być kierownikiem, ostatecznie pełni obowiązkiStęskniony 2024-02-05 20:27
Pani Weroniko niech pani wróci do komunikacji. Tęsknimy

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.