• Media
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1730

Seryjne kradzieże alkoholu w Wągrowcu

W ostatnim czasie w jednym z marketów w centrum Wągrowca doszło do serii kradzieży alkoholu. Policjanci ukarali złodziei mandatami po 500 zł.

Pierwsza z kradzieży miała miejsce wczoraj krótko przed godziną siedemnastą. 48-letnia mieszkanka Potulic została przyłapana na kradzieży półlitrowej butelki spirytusu. Kolejne przypadki odnotowano w ciągu tego samego dnia – kolejno 40-letni mężczyzna i 35-letni mieszkańcy Wągrowca zostali złapani na kradzieży mniejszych ilości alkoholu.

Pracownicy ochrony oraz systemy monitoringu odgrywają kluczową rolę w identyfikowaniu i zapobieganiu przestępstwom w sklepach. Monitoring nie tylko pozwala na szybką interwencję, ale również zabezpiecza dowody, które są później przekazywane policji. W przypadku, gdy sprawy trafiają do sądu, grzywny za kradzieże mogą osiągnąć nawet 5000 zł.


 

 

Komentarze   

Hunday
#14 Do #10Hunday 2024-03-25 06:14
No ale przecież taki Henio czy Karyna z Sebiksem nie rozumieją, że teraz nowi, zamiast zajać się spełnianiem obietnic muszą wyciągnąć na światło dzienne te wszystkie afery. Od października suweren trzeźwieje z 8 letniego amoku i teraz na trzeźwo dopiero może zauważy jak był manipulowany. No i pogodzić się z tym nie może, więc pije jeszcze więcej "bo im się należy"
Sdfg
#13 Re#4Sdfg 2024-03-25 06:00
Henio twoje poparcie dla pijaków świadczy o twoim prostactwie. Prostak i kmiot bez mózgu. Typowy pustostan umysłowy, tak samo jak ci wszyscy, którzy obrośli w piórka przez 8 lat, myśleli że już tak zawsze będzie i jeszcze myślą, że są kimś. Koniec zapijania rzeczywistości i koniec dopuszczania chołoty do głosu. Podkulić ogony i milczeć, kup sobie kolejnego kejtra i z nim pogadaj, on ci nie powie , że twoje myślenie jest na poziomie tego zwierzęcia. Pełen brzuch, wyro i ciuch i uważa się za pana, a w głowie sieczka, bezsenność i psychozy leczone alkoholem i muzyką, po tym można poznać podobnych do ciebie.
Neuman
#12 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w WągrowcuNeuman 2024-03-24 18:16
Brawo Bartas - wypuścić Naszych złodziei żeby zamknąć nie swoich to jest sprawiedliwości według naszego prawa .Krasci i zabijać mogą tylko Nasi .Także jak Ci mamusie zgwałci nasz człowiek z koalicj 15 października to jeszcze mu córkę dołóż .Niech sobie chłop użyje.
K9oo
#11 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w WągrowcuK9oo 2024-03-24 18:11
Do poprzednika podaj zaraz liczby np afera wizowa 500 tys wizową według PO narazie jest u07 i to jeszcze sprzedanych przez osoby prywatna spoza MSZSzkoda czasu na polemikę z resztą afer ale spójrzmy na koszty te wszystkie afery 2 mld . Złotych a Thusk odpuścił w pierwszym miesiącu rządów 6bln zł potomkom esesmanow za straty wojenne .Z innej beczki Thusk już dał rozgrzeszenie Grodzkiemu Giertychowi Karpińskiemu i reszcie Już nic nie mówię że perfidnie okłamał i oszukał nie spełniając 100 konkretów Ale to już u Sowy nabijali się z takich jak Ty że to tumany co wszystko łykają .
Złajdaczona Prawica
#10 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w WągrowcuZłajdaczona Prawica 2024-03-24 17:22
Do rozliczenia PiSafery w najbliższej przyszłości:
1. Afera wizowa
2. Respiratory od handlarza bronią
3. Miliardy na propagandę w TVPiS.
4. Pseudowybory kopertowe
5. Afera zbożowa
6. Afera SKOK
7. Afera Getback
8. Afera KNF
9. Katastrofa ekologiczna na Odrze
10. Sprzedaż Lotosu arabom czyli Putinowi
11. Afera związana z elektrownią w Ostrołęce
12. Afera węglowa
13. Dotacje NCBiR
14. Willa +
15. Maile Dworczyka
16. Grupa hejterska w Ministerstwie Sprawiedl
17. Lex TVN, reasumpcja.
18. Afera Mejzy
19. Afera importu węgla z Rosji.
20. Dwie wieże i łapówa Kaczyńskiego.

To tylko wycinek Afera PiS do rozliczenia na już.
Bartas
#9 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w WągrowcuBartas 2024-03-24 17:04
POdobno te 20 tysięcy miejsc w więzieniach jest potrzebne dla PISowców, którzy już za chwilę będą dostawać zasłużone wyroki sądowe.
K9oo
#8 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w WągrowcuK9oo 2024-03-24 15:46
Zaraz biznes alkoholowy sie ruszy bo wyjdzie 20 tys wyborców platformy oszustów z więzień.
Henio Obserwator
#7 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w WągrowcuHenio Obserwator 2024-03-24 14:44
A teraz skecz - o mało się nie udławiłem popcornem gdy to usłyszałem. Właśnie widziałem filmik w którym redaktor pyta się jakiejś nadinteligentnej z lewicy co Polacy mają robić po 35 roku kiedy będzie zakaz sprzedawania / używania aut spalinowych. Pani posłanka odpowiada - przecież będzie można kupić samochód benzynowy.

Obecnie można pozamykać wszystkie kabarety i posłuchać tylko wypowiedzi ekspertów z koalicji 13 grudnia. \
O tym, ze dziecko w brzuchu matki do 8 tygodnia to pasożyt to plankton słyszał? To powiedziała lewicowa pani ginekolog.
Jak to się mówi - kamień wrzucony na dno jeziora ma więcej inteligencji. I takie cos plankton wybrał sobie na swoich zarządców.

I cyk - kawki do pocornu.
K9oo
#6 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w WągrowcuK9oo 2024-03-24 14:31
Minister szkolnictwa powiedział że zabierze się za sprawdzanie dyplomów MBA menadżerów opieki zdrowotnej .Zapewne nikt w Wrc takiego dyplomu nie posiada, po ciszy jaka panuje w Wrc w tym temacie to nikt w mieście niema takiego dyplomu, za chwilę powiedzą że nawet wyższego wykształcenia nie podiadaja Najlepsze jest to ze np .na Colegium Tumanum zapisanych jest 25 000 osób a wykładowców jest 80.
Andrzej2
#5 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w WągrowcuAndrzej2 2024-03-24 13:53
Henio Oberwator , kolego i przyjacielu nieobecnego już na tym portalu a może i nie
PIS Janowego,jakimś cudem wszyscy z poprzedniej ekipy raptem doznali zaniku pamieci.Nikt nic nie wie,nikt nic nie podpisywal nikt nikogo nie podsluchiwal,nikt nie zalatwial wiz,same nieskazitelne kryształy.
Henio Obserwator
#4 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w WągrowcuHenio Obserwator 2024-03-24 13:40
Najciekawsze w tym wszystkim jest to, ze plankton szydzący z pijaczków zachowuje się jakby był spity bardziej niż żul pod sklepem. Klaun z TVN-u prowadzi cyrk zamiast sejmu, barierkami się ogrodził, powiększył dziurę budżetową o 20 MLD (ponoć PIS-owska była rekordowa). Sam skrzywiony Donald przyznaje, ze wydymał plankton ze swoimi 100 konkretami dokumentnie (po raz kolejny) a gdy jest glosowanie nad 60-tysięczną kwota wolna od podatku, zapodaną przez konfederacje to cała koalicja 13 grudnia głosowała przeciw.
O paliwie za 5 czy 5,19 nawet nie wspomnę.
Nawet pijany żul nie da się tak łatwo wydymać jak to się robi z planktonem.

A najciekawsze w tym wszystkim jest usprawiedliwianie się tej całej koalicji - winny jest PIS, zostaliśmy zaskoczeni, itd. Planktonowi to wcisną ale człowiek z czymkolwiek pod głową zada sobie pytanie - gdzie była ta cała koalicja gdy rządził PIS? Przecież miała 100% dostęp do wszystkich prac rządu, do glosowań - więc powinna mieć 100% świadomości co stanu finansów.
A może tylko brali ciężką kasę za nic nie robienie i latanie z serduszkami dla przygłupich?

I cyk popcornik do buzi o spojrzenie na kolejna debilną minkę marszałka rotacyjnego po liceum z TVN-u ..
Kolo
#3 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w WągrowcuKolo 2024-03-24 12:19
Ewidentnie widać, że PISowski suweren z przytupem zaczął świętować Wielki Tydzień. Aż strach pomyśleć co będzie w Wielkanoc. Co tu dużo mówić - wina Tuska.
d###@
#2 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w Wągrowcud###@ 2024-03-24 06:06
Teraz to bez różnicy czy chłop czy baba, jak spojrzysz na taśmie w markecie, to do każdych zakupów kilka butelczyn wódki, wina, bo piwo to już obecnie pierwszy napój poranny. Rozpił się ten nasz naród dzięki wszelkim plusom, ale widać posunął się już nałóg, bo nawet 800 nie wystarcza. Skąd ten zwyczaj ciągłego chlania? Kiedyś to tylko na wsiach tak było, teraz chyba przenieśli to do miast. Zło jednak szybko się rozpalenia, dobro wymaga nauki, to ciekawa sprawa.
Roman
#1 RE: Seryjne kradzieże alkoholu w WągrowcuRoman 2024-03-24 00:23
Hmmm spirytus znika z półek coś się szykuje, może wyngiel we wsi byndzie ?

TRWA CISZA WYBORCZA
komentowanie zostało wyłączone do 21.04.2024 r. do godziny 21:10

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.