• Media
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 9233

Nocne zakłócenia spokoju w Wągrowcu

Mieszkańcy jednego z bloków w centrum Wągrowca od kilku nocy nie mogą zaznać spokoju. Powodem jest 51-letni sąsiad, który notorycznie ogląda telewizję na wysokim poziomie głośności.

Pomimo próśb i prób polubownego rozwiązania problemu, mężczyzna pozostaje nieczuły na skargi otoczenia. Sytuacja eskalowała do tego stopnia, że zdesperowani mieszkańcy postanowili wezwać policję. Zgłoszenie wpłynęło do WCPR w nocy, około godziny 2:55. Dzielnicowi szybko ustalili, że problem jest znany i dotyka nie tylko jednej rodziny, ale wielu lokatorów, w tym rodziny z małym dzieckiem.

Wobec nieefektywności wcześniejszych prób mediacyjnych, policja postanowiła zastosować bardziej zdecydowane środki. 51-latek otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł za naruszenie art. 51 Kodeksu Wykroczeń, zakładającego karę za zakłócanie spokoju nocnego.

Przypadek ten podkreśla znaczenie zachowania norm współżycia sąsiedzkiego i szacunku dla praw innych mieszkańców.


 

 

Komentarze   

Do #8
#9 RE: Nocne zakłócenia spokoju w WągrowcuDo #8 2024-03-30 15:49
Henio łyknij se popcornika i wypierdalaj.
Henio Obserwator
#8 RE: Nocne zakłócenia spokoju w WągrowcuHenio Obserwator 2024-03-30 06:10
Informacja odpowiednia dla planktonu i jak widac po komkomentarzach odpowiadająca jego poziomowi. Jahira czy Wielgus nie bez powodu jest w sejmie. Ma pobardzo liczny elektorat.
#7
#7 RE: Nocne zakłócenia spokoju w Wągrowcu#7 2024-03-28 17:07
Fajnie, że dostał 500.
Teraz pytania:
1. Czy zapłacił?
2. Czy to pomogło?
Pewnie ani jedno ani drugie.
Lepiej było mordę obić, szybciej by zrozumiał.
Józek
#6 RE: Nocne zakłócenia spokoju w WągrowcuJózek 2024-03-28 11:54
Tym z małymi dziećmi to jednak chyba nie powinno to przeszkadzać, skoro tupot dziecięcych nóżek w kapciach z plastikowymi podeszwami, krzyki, kopanie piłką o drzwi i jazda rowerkiem nie przeszkadza im nawet o 23, a jak impreza rodziców trwa w najlepsze to i dłużej. I tak co weekend. Niektórzy to nawet twierdzą, że dzieci muszą się przed snem wybiegać! O zgrozo!!! wiadomo między innymi, skąd te dzieci takie nadpobudliwe i zasnąć nie mogą. Podniesiony poziom adrenaliny na pewno nie pozwoli im zasnąć i spać spokojnie. Biedaczki…
Fitt
#5 RE: Nocne zakłócenia spokoju w WągrowcuFitt 2024-03-28 07:35
Art.51 KW mówi nie tylko o zakłócaniu ciszy nocnej( jest umowny)” Kto krzykiem lub hałasem, alarmem innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny”
Tak wiec całodniowe głośne słuchanie muzyki, radio, tv o 4 nad ranem, pralka skoro świt, zmywarka w nocy, klapa kibelka i walące drzwi kabiny prysznicowej o 1 w nocy, szczekający godzinami pies, i wiele innych uporczywych i wkraczających w cudzą przestrzeń uporczywych zachowań też podlegają pod ten paragraf.
Bartas
#4 RE: Nocne zakłócenia spokoju w WągrowcuBartas 2024-03-27 07:47
Do Skwara. Oczywiście, że mój komentarz jest w punkt bo to oczywista oczywistość jak zwykł mawiać pewien bandyta z Żoliborza. W odpowiedzi mogę napisać, że twój komentarz jak zwykle nietrafiony, nie na temat i obnaża twoją głupotę.
Skwara
#3 RE: Nocne zakłócenia spokoju w WągrowcuSkwara 2024-03-26 19:53
Bartas jak zawsze w punkt pisowcy , popiją, obejrzą mecz i idą spać a wyborcy PO w tym czasie już górują we Wronkach i czekają na amnestie
Bartas
#2 RE: Nocne zakłócenia spokoju w WągrowcuBartas 2024-03-26 17:10
Nie od dziś wiadomo, że PISowy suweren lubi walić alkohol a później oglądać meczyki.
Vcxz
#1 RE: Nocne zakłócenia spokoju w WągrowcuVcxz 2024-03-26 11:34
Ostra reakcja policji mandat 500 zł? Taki mandat powinien dostać każdy co zakłóca innym mir domowy przy pierwszej wizycie .Druga służba która powinna robic kontrolę w blokach to Straż Pożarna którą powinna karać za zastawianie dróg komunikacyjnych czyli korytarzy klatek schodowych itd Sprowadziła się wieś i montuje szafki na gumowce na korytarzach .Tak na koniec zarządcy wspólnot mieszkaniowych podczas corocznych zebrań powinni przeprowadzić szkolenie dla debili i uświadomić debila co jest częścią wspólną a co należy do debila Debilu do Ciebie należy to co masz zapisane w akcie notarialnym jako Twoja własności. Także szafki na buty i inne różne pudla trzymaj sobie w swoim mieszkaniu to samo worki że śmieciami .

TRWA CISZA WYBORCZA
komentowanie zostało wyłączone do 21.04.2024 r. do godziny 21:10

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.