• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 9815

12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!

Wczoraj 12 radnych podpisało umowę koalicyjną. Koalicją objęci zostali radni z komitetów Krzysztofa Poszwy, Jakuba Zadrogi i Jarosława Berendta.

zdjęcie: KWW Krzysztofa Poszwy

- Przyszłość Wągrowca i realizacja postulatów programowych, jakie były podejmowane w kampanii wyborczej to nasz priorytet, dlatego zawarliśmy porozumienie koalicyjne. Stabilna większość w Radzie Miejskiej pozwoli na podejmowanie ważnych uchwał oraz zapewni racjonalną politykę finansową dla naszego miasta — poinformował na FB Jakub Zadroga.

Trzy komitety, które zawiązały koalicję, w wyborach samorządowych 7 kwietnia uzyskały ponad 60% poparcia, wprowadzając 12 radnych do 21-osobowej Rady.

- Gwarancją zgodnej i owocnej pracy w Radzie Miejskiej jest stabilna większość radnych, którzy mimo swojej różnorodności, pracując ponad podziałami, stanowią dobre lokalne prawo, unikając przy tym konfliktów z urzędującym burmistrzem. Z szacunku do naszych wyborców i w trosce o tak potrzebny mieszkańcom spokój 16 kwietnia br. podpisana została umowa koalicyjna między przedstawicielami nowo wybranych radnych trzech komitetów wyborczych — poinformował na FB Krzysztof Poszwa.

Do obecnej sytuacji politycznej w Radzie Miejskiej odniosła się również kandydatka na burmistrza Alicja Trytt.

- Dla mnie to proste – znając politykę pana Poszwy w myśl zasady „dziel i rządź” chce zostać burmistrzem, a pana Zadrogę prawdopodobnie powoła na zastępcę. Ten ostatni jednak jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że będzie zależny od pana Poszwy całkowicie i przy pierwszej lepszej okazji może skończyć jak pan Piotr Pałczyński, któremu podziękował pan Jarosław Berendt tak po prostu, niemal z dnia na dzień. Ludzie się jednak nie uczą na doświadczeniach innych. Opcja dwa to pan Zadroga z ambicjami na Przewodniczącego Rady Miejskiej, ale czy przegrany komitet powinien mierzyć tak wysoko? - komentuje wczorajszą koalicję na swoim FB Alicja Trytt, kandydatka na burmistrza Wągrowca.

Czas pokaże, jak ostatecznie ułoży się Rada Miejska w Wągrowcu i kto będzie rządził miastem. Niech wygra najlepszy!


 

 

Komentarze   

Spec
0 #122 112Spec 2024-04-22 18:16
Do #112.Aby z kimś dyskutować trzeba mieć z kim.Poziom tych chłopców jest wiadomy,teraz trzeba posprzątać,dobrać kogo trzeba i zamiatać żeby w tym Urzędzie było czysto.Niekompetęcja a często przypadkowość pracujących osób w ratuszu to żart.Nieznajomość tego za co biorą pensje jest przeogromna.Poprzedni Burmistrz pozbierał ziomkostwo i tak to leciało.
Zofia
0 #121 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Zofia 2024-04-22 09:14
No to pisiorki się cieszą.
Skwara
0 #120 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Skwara 2024-04-21 23:14
Teraz będzie walka największego orzefranego o łańcuch. Chłopcze przegrałeś to Teraz ładnie zasiądziesz przy stole z resztą radnych .Twoje ambicje Nas nie obchodzą.
Spec
-2 #119 wyborySpec 2024-04-21 23:05
Jednak ci faceci to dupki.Trzech na jednego[jedną,jedyną]-ale wstyd.
Spec
+1 #118 wyborySpec 2024-04-21 23:01
Brawo Alicja i brawo Małgorzata!!!
Rataj
0 #117 DetonatorRataj 2024-04-19 23:04
Poszwa za PiSem ale mnie rozbawiłeś #116 :DGłosuj sobie jak chcesz, ale to będzie ewenement, żeby pisowiec głosował na peowca zawsze występującego pod tym szyldem - Poszwę :P
gość
+1 #116 Wyborca spod Dworcagość 2024-04-19 19:19
Ponawiam pytanie - czy pan kandydat K.Poszwa jest popierany przez ugrupowanie prawicowe "odNowa", bo taki ma szyld na swoich plakatach - czyli stronnictwo założone przez ludzi pana Gowina, bezpośrednio współpracujące z PiS? Czy ktokolwiek może coś potwierdzić lub zaprzeczyć w tym temacie? Ja np. popieram PiS i chce głosować na pana Poszwę, ale tylko jak będę miał pewność że on też jest za PiS-em.
Pani Trytt
-1 #115 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Pani Trytt 2024-04-19 18:26
Naprawdę w kłamstwie jesteście najlepsi... Kto kogo smarował od samego początku na tym portalu, kto kogo atakował, kto szukał taniej sensacji, kto potem musiał pisać sprostowania? To Pani Trytt była nieustannie hejtowana i atakowana, a teraz odwracacie kota ogonem i bezczelnie kłamiecie, że białe jest czarne. Ta koalicja to jest śmianie się wyborcom w twarz... Nikt nie tworzy koalicji trzy dni przed ciszą wyborczą. Nagle cud... wrogowie stali się przyjaciółmi, byle obsadzić stanowiska. Naprawdę panowie uważacie, że to się trzyma kupy? Skoro Pani Alicja jest taka zła jak twierdzicie to jak to się stało, że z tak słabym kandydatem przegraliście w pierwszej turze tak gigantyczną przewagą głosów?
Sobol
-1 #114 KnowaniaSobol 2024-04-19 18:26
Do #104 a Poszwa i Zadroga to samorządowcy jak z Koziej dupy siodło 😀 Jeden karierowicz, do tego co on reprezentuje, kłamie, oszukuje, obiecuje, G może i g realizuje. Drugi już był i się pcha na chama żeby posadkę uzyskać i dobrą kasę. Oni już byli, rzygac się chce tymi ich szyderczymi uśmieszkami i atakiem na stanowiska bo dupska się palą i wszystko co dobre odchodzi. Oni mają w d czyli w głębokim poważaniu Wągrowiec i ludzi i tym się kierujmy w niedzielę. Miałem nie iść ale jak widzę tych abnegatów to idę na P. Trytt mimo że to też nie do końca moja bajka, ale kobieta, zna przepisy mam nadzieję i nie da się tym krotkospodenkowcom 😀 Ma mój głos i namówię jeszcze innych !!!
Sandra
0 #113 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Sandra 2024-04-19 17:58
#do MojeMiasto, zgadzam się z Tobą, Alicja Trytt zaczyna się gubić, atak w jej wykonaniu jest śmieszny, już myślała o wygranej, a w niedzielę może się okazać, że wygrał Poszwa, który ma większość w radzie. Grzesiu Kamiński już nóżkami przebiera, widać to na zdjęciach kandydatki. Dla dobra miasta i spokoju w radzie trzeba głosować na Poszwę, chyba, że chcecie kolejne 5 lat przepychanek. Dodam, że teraz będą pieniądze z KPO, konflikt nie służy inwestycjom.
MojeMiasto
0 #112 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!MojeMiasto 2024-04-19 17:38
Czytając wypowiedzi Pani Trytt, w których bezpardonowo atakuje swoich kontrkandydatów utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że tylko głos na Pana Poszwę, nie będzie głosem straconym. Dość mam już tych wszystkich wojenek i hejtu ze strony Pani kandydatki oraz części popierających ją osób. W Wągrowcu nie potrzeba na stanowisku Burmistrza osoby polaryzującej i skłócającej mieszkańców do tego stopnia. Osoby, która nie potrafi współpracować ponad podziałami, a która swoimi działaniami doprowadza do różnicowania ludzi na lepszych lub gorszych w zależności od tego, kto kogo popiera i na kogo chce głosować. Słabe to wszystko, tak samo jak lekceważenie wyborców poprzez niezaakceptowanie udziału w debacie przed drugą turą.
Karryn
0 #111 Do 110Karryn 2024-04-19 10:25
Po twoim wpisie sądzę, że to miasto powinno być podwójnie policyjne. Co tu się porobiło przez ostatnie lata, to szok. Totalne bezprawie i samowolka. A ta mlodzież łażąca po ulicach wieczorami, a te stroje i stylizacje na jakieś monstra internetowe, blade twarze, ciemne usta, kolorowe włosy pory ciągnace się po ziemi, a to zachowanie, demonstrowanie na każdym kroku jakichś zaburzeń w myśleniu. Gdzie ci rodzice? Gładzą i szlifują ściany czy płytki kladą w kolejnym mieszkaniu, czy z pieskami w kolejce do weterynarza, żeby odrobaczać, czy kolejne konto w banku zakładają w funtach czy koronach? A ciekawe, że zapominają o potrzebach swoich dzieci i nastolatkow.Teraz taka moda?
Hwdpppppp
0 #110 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Hwdpppppp 2024-04-19 08:41
Ja sądzę Moim skromnym głosem że taki bałagan jaki był taki będzie Czyli nic się nie zmieni w głównych spółkach czy na głównych stanowiskach kierowniczych sądzę że za nowych burmistrzów może za tego pana by się coś zmieniło ale pani Alicja koleżanek Nie pozwalania i czy Pani Alicjo ma pani jakąś wizję na to miasto czy tylko miasto policyjne
.......a
0 #109 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!.......a 2024-04-19 08:18
Po o świadczeniach tych dwóch panów to już jestem całkowicie przekonany że w pierwszej turze głos oddałem nie na tą osobę, głosuje na panią Trytt.
Wyobraźcie sobie jak by Berend wygrał wszyscy by do niego wrócili, przez ostatnie 5 lat jak widać to chyba była jedna wielka ustawka.
Piotra wywalił teraz RAZEM, z Kubą wojny teraz RAZEM, z Poszwą w ogóle masakra teraz RAZEM.
Bliżej ludzi jedna istnieje.
Oj panowie to nie ładnie tak.
Vbhgfdssa
0 #108 Re#104Vbhgfdssa 2024-04-19 07:20
To nie czas dla analfabetów dużo gadających, mało robiących. P.S. żuje piszemy przez Ż . Tak to jest, kiedy robi się wieczorowe fakultety za kasę tatusia z saksów zagranicznych
Odp#104
0 #107 Re#104Odp#104 2024-04-19 07:10
To nie czas dla pierdzistołków i dużo gadających spodni. Panowie najpierw za zwykłą robotę się weźcie, posmakujcie, a potem gadajcie. Rządy panów widać do czego doprowadzają. Zwykli ludzie mówią dość zabawy i rozrywki dla was. Teraz kobiety biorą stery w swoje ręce.Polska was potrzebuje w innych miejscach niż ciepłe posadki. Pa!
Mulu
0 #106 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Mulu 2024-04-19 00:53
Koalicja nie mogących się pogodzić z przegraną .Chłopcy co robiliście przez całą kadencję że teraz dostaliście baty .Koryto i kasa ucieka .Całe życie tylko na państwowym etacie i wy chcecie samodzielnie rządzić? Teraz zdesperowani będziecie roli pod panią Burmistrz.Krzysiu Ty już byles jakoś jedynie Cie kojarzę z zatrudnianiz emerytów w UM .
Tylko Alicja Trytt
0 #105 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Tylko Alicja Trytt 2024-04-18 23:24
Czyli w pierwszej turze wyborów pozostali kandydaci przegrali z amatorką? Panowie litości przegrywać też trzeba umieć :)
Tonieczasdlaamatorow
0 #104 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Tonieczasdlaamatorow 2024-04-18 23:13
Pani Trytt absolutnie nie nadaje się na funkcję Burmistrzyni. Wystarczy prześledzić jej wypowiedzi podczas sesji rad miejskich. To jak chodzenie po omacku. Może jest miła, może sprawia takie wrażenie, jednak bycie miłym nie wystarcza. Tu potrzebna jest solidna wiedza o samorządzie, a takiej pani Alicja nie posiada. Ta rola ją przerośnie, przerzuje i zje. A Wągrowiec straci podwójnie. Realia są takie, że ona nie jest gotowa jeszcze na to stanowisko. Nie dajcie się zwieść Ludziska. Pozdrawiam
Mam wybór
0 #103 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Mam wybór 2024-04-18 22:19
W Łodzi już ktorąś kadencję wygrała kobieta, chyba o czymś to świadczy. U nas też potrzeba spokoju od ciąglych wojenek. Panowie są zdesperowani do tego stopnia, że pod przykrywką koalicji połączyli swoje siły przeciw kobiecie. Każdy logicznie myślący człowiek, wie doskonale o co panom chodzi. To przecież dla nich potwarz, że kobieta będzie miała prawo głosu. Typowe myślenie patriarchalne, takie trochę płytkie. Chcemy spokoju i żadnego nepotyzmu, audyty wskazane.
Mieszkańcy
0 #102 RE: 12 radnychMieszkańcy 2024-04-18 21:28
A kto to jest ta Pani?
Co ona o nas wie?
Kto wie, czy nam pomoże i po naszej będzie stronie???
Skąd ta pewność?
Chyba raczej wiara w to co nieznane!
Mieszkanka W-c
0 #101 RE: 12 radnychMieszkanka W-c 2024-04-18 21:23
A ja myślę, że by się Pani zdziwiła... Gdyby Pan wygrał! 😁
Mieszkanka
0 #100 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Mieszkanka 2024-04-18 20:08
Pani Alicjo. Ma pani również mój głos. Pozdrawiam
Spec
0 #99 BLESpec 2024-04-18 19:44
#94Bleble na mieście ćwierkają że pani Alicja czeka na twoją zgodę abyś został vice burmistrz.Mieszkańcy czekają na twoją zgodę.
przydupnic
0 #98 czas na kobieteprzydupnic 2024-04-18 19:42
haha taka ze mnie przydupnic pani Trytt, jak papiez Franciszek :lol::lol:
Nie zmienia to faktu, ze ci dwaj panowie stolkow trzymaja sie. PAMIETAJCIE: karierowicz Zadroga nigdy nie moze zostac burmistrzem. Kombinowal z berentem w sprawie spalarni miedzy innymi. No i lawiruje tak, jak robil to berent. Mego glosu nigdy nie dostal i nie dostanie, tak jak nie dostal berend.
Poszwa mial swoj czas, nie wykorzystal go, choc tu swego czasu miales moj glos - nie ma nic gorszego niz zawiedziony wyborca. A ten Debski zwial na emeryture przed czterdziestka, bo bal sie ze pis go nie obroni. dobre, dobre te wagrowieckie zagrywki. dlatego pokazmy Wagrowczanie srodkowy palec panom. Czas na kobiete, tego jeszcze nie mielismy w Wągrowcu.
WĄGROWCZANKA
0 #97 Do #94 BlebelWĄGROWCZANKA 2024-04-18 19:30
RACZEJ TY PISZESZ JAKO PRZYDUPAS POWSZY. ZARZUTY BEZPODSTAWNE. TYLKO TAKICH ARGUMENTÓW POTRAFISZ UŻYĆ. CHCESZ WRACAĆ DO TEGO CO BYŁO .TWOJA SPRAWA. JA CHCĘ WĄGROWCA NOWOCZESNEGO I SPOKOJNEGO.NIE ODDAŁABYM GŁOSU NA P.ZADROGĘ GDBYM WIEDZIAŁA JAKIE PODEJMIE KROKI. TYM RAZEM MÓJ GŁOS MA P.TRYTT
Załamana
0 #96 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Załamana 2024-04-18 18:22
Decyzję o wyborze burmistrza podejmiecie na podstawie jednego postu na FB?
Mózg to taki organ, który nieużywany zanika...
Boże miej nas w opiece...
Kolo
0 #95 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Kolo 2024-04-18 17:06
Do # 93 co Ty ślepy jesteś? Nie widzisz kto pokazuje dokumenty .Chyba nie liczysz tego co sie foklril z boku z boku ?
Blebel
0 #94 ŻenadaBlebel 2024-04-18 15:47
Widać tutaj tak samo przydupnisie pani Trytt piszą komentarze. Warto zwrócić uwagę, że u Pani trytt ciągle piszą komentarze wiecznie i te same osoby
Mamy dosyć SW w Wągrowcu. Pani Trytt niech się pochwali jakie ma plany odnośnie u siebie potencjalnego zastępcy. Myślę że wagrowczanom się to nie spodoba
Mieszkaniec miasta
0 #93 Do poprzednikaMieszkaniec miasta 2024-04-18 15:24
Widzę że obaj panowie w środku stoją więc dajcie spokój z wymyślaniem na siłę postów !!!
Vccx
0 #92 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Vccx 2024-04-18 15:15
Poszwa nawet na zdjęciu Kubuś ustawił Cie z boku .Stary chłop a daje sobą manipulować. Ostatni raz oddałem na Ciebie głos.
Vccx
0 #91 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Vccx 2024-04-18 15:09
BoguSlawa mówisz że były afery ? To ja mam pytanie kto przejmował władze od Małego komucha Stanisława, dlaczego winni nie zostali ukarani .Przyszedł nowy burmistrz I nic nie zrobił zero audytu , nawet spod dywanu nie powymiatał .
xxxdd
0 #90 Sojusz Przegranychxxxdd 2024-04-18 14:16
Ludzie was maja dosyc , co za gnidy tak to sie opluwają wzajemnie a dzis wielka koalicja tylko po to aby resztki władzy i stanowisk zachować. Tylko utwierdziliscie ludzie zeby w 2 turze na Alicje Trytt zaglosowac
Sandra
0 #89 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Sandra 2024-04-18 13:52
Wpis kandydatki p. Trytt mocno mnie rozczarował. Sama zarzuca wszystkim hejt, a to co napisała inaczej nazwać nie można. Bardzo dobra riposta p. Poszwy, za ten post ma mój głos!
Cdf546
0 #88 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Cdf546 2024-04-18 13:29
Witam Po wypowiedzi pani kandydatki na burmistrza że bardzo się obawia że może przegrać wybory tylko to co to co pani wnosi to tak naprawdę niewiele pamiętam jak startował w wyborach jeszcze obecny burmistrz pan Berent też dużo tak opowiadał
BoguSława
0 #87 #Mania oszukiwaniaBoguSława 2024-04-18 13:25
To jeszcze a propos efektów rządów Samorządności Wągrowieckiej - matecznika pani kandydatki:
- SP 1 - urządzenie szkoły 300 metrów od innej, przez co w obliczu reformy nie dało się racjonalnie ustalić obwodów szkolnych (a brak np. szkoły na Wschodzie)
- kuchnie, stołówki, przedszkola - wyrzucenie kucharek i kuchni, śmieciowy catering zaprzyjaźnionej firmy spod Wągrowca, którego nie szło odkręcić (tak skonstruowana umowa)
- OSiR - zapaść bazy sportowej, dziwne panele na hali, specjalne przywileje i ulgi dla Nielby.
Jeśli chodzi o starostwo, to w poprzedniej kadencji postawiono wreszcie tamę komuś, komu wydaje się, że jest ponad gminami.
Rozumiem, że wraz z panią kandydatką mają wrócić te wszystkie sprawy? To chyba jednak podziękuję.
Mania
0 #86 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Mania 2024-04-18 12:48
Ta ten pan i spokój.
Szkoła sp 1
OSiR
Przedszkola
Stołówki
Kuchnie
Współpraca ze starostwem
Ta pamiętamy przecież to nie tak dawno.
Od nowa chyba jeszcze większy bajzel i kto wie gnębienie za przegraną poprzednią kadencję.
Ouk
0 #85 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Ouk 2024-04-18 12:44
Ale na co dyskusja na temat wpisu jednej czy drugiej osoby.
Poszliśmy głosować na kandydata swojego Pana Kubę, przeciwko Panu Krzysztofowi i Jarosławowi a także Pani Alicji, teraz po kilku dniach co mamy, nasze głosy poszły na wsparcie tym a przynajmniej dwóm co do których byliśmy przeciwni. To jest problemem i to bardzo duży, chcieli się dogadać ok ale to po wyborach albo przed pierwszą turą na starcie w wyborach.
Głosować trzeba i tu pozostaje tylko opcja Pani Trytt, z oszustami nie ma co się zadawać zapamiętać i przy następnych wyborach przypomnieć.
Bardzo mi przykro tyle na staraliśmy się żeby przekonać ludzi na Pana Kubę.
Obywatel
0 #84 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Obywatel 2024-04-18 12:16
Ciekawe czy decyzję o koalicji przyklepał tata Mariusza ..
MIESZKANIEC II
0 #83 12 radnych Rady MiejskiejMIESZKANIEC II 2024-04-18 12:11
Teraz Zadroga powinien nakłonić swój elektorat do głosowania na Poszwę
Olo
0 #82 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Olo 2024-04-18 11:56
Przykre, że pani Alicja swoimi wpisami daje pole do popisu mowie hejtu i przykrych słów. Obiecała współpracę ponad podziałami a tu klops. Dzieciom tłumaczymy co oznacza hejt a przykład z góry fatalny 😪zastanawia mnie dlaczego nie przekonała radnych od Poszwy, czy była taka rozmowa?
Malowanie trawy...
0 #81 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Malowanie trawy... 2024-04-18 11:35
No i już malują trawę na zielono :) ta udawana koalicja obniżyła wasze prawdziwe intencje. Ludzie mieli się nabrać a nie wyszło :)
Mieszkaniec miasta
0 #80 Do postu Pana Krzysztofa PoszwyMieszkaniec miasta 2024-04-18 10:44
Brawo Panie Krzysztofie za odpowiedź na hejt ! Klasa sama w sobie! Nic dodać nic ująć!
Apoloniusz Tajny
0 #79 I o co ten hałas?Apoloniusz Tajny 2024-04-18 10:39
Nie rozumiem tego jazgotu i agresywnych napaści na nowych koalicjantów. Dogadali się, chcą współpracować - to źle? Może powinni iść na służbę do pani kandydatki i jej anonimów z rady, bo jak nie, to machnie piąstką i się rozpłacze ("bo im się należy"?)? Rządzenie to nie fochy, ale wiedza, doświadczenie i ogromna odpowiedzialność. Jeśli kandydat dogadał się nawet z odwiecznymi rywalami, no to chyba jest w stanie porozumieć się dla miasta z każdym? Dlatego idę w niedzielę głosować na tego, kto buduje drogi porozumienia, a nie pali mosty.
Malowanie trawy...
0 #78 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Malowanie trawy... 2024-04-18 10:21
Rozumiem że teraz panowie z koalicji będą udawać że białe jest czarne... Tyle ile hejtu przy udziale portaluwrc wylaliscie na Panią Trytt to nie mieści się w głowie. Bezpodstawne oskarżenia a potem sprostowania... Prawda jest taka, że ludzie są inteligentni i widzą co tu się odstawiało i odstawia. O co jeszcze Ją oskarżycie o brak opadów, powrót zimy czy palgi egipskie? W sumie zaangażowanie portaluwrc to taka niedźwiedzia przysługa przekonał się o tym boleśnie młody kandydat na burmistrza. Kto mieczem wojuje... Nie róbcie tego więcej, szanujmy się wszyscy. Pani Alicjo jestem z Panią.
Enas
0 #77 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Enas 2024-04-18 10:06
Obłuda i fałsz 3 muszkieterów ze wsi do wideł gnoje cholerne do widel
Forteca
0 #76 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Forteca 2024-04-18 10:02
Kto tak doradzał Poszwie że praktycznie w kilka dni przed wyborem strzelił sobie w stopę informując i wchodząc w konsekwencje z przegranymi.
Oj chłopie. Tryt cieszy się i już głosy które straciłeś przez to sobie liczy !!!
Czy urzad ma objac zwolenniczka politykujacego kk I zagorzala ,nawiedzona ekolozka ??
Oby wyborcy Poszwy nie odwrócili się bo ciężko widzę władanie miastem przez te kobietę.
Ja
0 #75 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!Ja 2024-04-18 09:57
Oj.. znowu się ziemia zatrzęsła. Bardzo dobry wpis Pana Poszwy. Od początku kandydatka ma postawę atakujaca i wszczynająca różne zachowania, które nie powinny mieć miejsca. Najpierw naskoczyla na pana Berenta o śmieszne parkingi, a teraz nagle idzie do jego radnych i prosi o koalicję. Nie dziwie się, że się od niej odwrócili. Też bym tak zrobiła. Trzeba myśleć co się robi ,a nie być marionetka w rękach starego vice SW...
wiesia
0 #74 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!wiesia 2024-04-18 09:53
Poszwa bzdury pisze,ze chce spokoju w miescie😃to dlaczego nie ma koalicji z Tryttt?
Chcesz tylko władzy i te działania sa skierowane tylko przeciwko niej!
Przestan karmić ludzi tym fałszem!
wiesia
0 #73 RE: 12 radnych Rady Miejskiej w Wągrowcu zawiązało koalicję!wiesia 2024-04-18 09:40
A dlaczego Pan Poszwa wyrzucił z FB post o wojnie w politycznej rodzinie? Przez lata trwajaca wojenka.
Teraz wspólne fotki? Co oni chcą komu pokazać? KOMEDIA!!!!!!
To są desperaci polityczni!
Miałam.ocjote zagłosować na Poszwę ale wypływający fałsz i bezwzględne działania w dażaniu do wladzy: NIE!!!!!!
Pani Alicjo powodzenia!!!!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.