• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2560

Ogłoszono przetarg na przebudowę ulicy Zaułek w Wągrowcu

Burmistrz Wągrowca ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Zaułek. Inicjatywa ta, realizowana przez Gminę Miejską Wągrowiec, ma na celu nie tylko poprawę estetyki, ale i zwiększenie bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowników.

Przedmiotem zamówienia są kompleksowe roboty budowlane, które obejmują szereg kluczowych działań. Na pierwszym etapie przewidziano roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, niezbędne do przygotowania terenu pod nową infrastrukturę. Kolejnym krokiem będzie budowa nowej jezdni oraz instalacji oświetlenia typu LED, co nie tylko poprawi widoczność po zmroku, ale również przyczyni się do oszczędności energetycznych.

Dodatkowo projekt uwzględnia wykonanie nowoczesnej kanalizacji deszczowej oraz wpustów, które będą miały kluczowe znaczenie w efektywnym odprowadzaniu wód opadowych. Zainstalowany zostanie także kanał technologiczny, który umożliwi łatwiejszą przyszłą eksploatację i konserwację infrastruktury.

Wykonawca projektu zostanie także zobowiązany do opracowania i zatwierdzenia planu tymczasowej organizacji ruchu, aby zapewnić bezpieczeństwo i minimalizować zakłócenia w czasie trwania prac. Na zakończenie, gwarancja na wykonane prace będzie dodatkowym kryterium oceny ofert, co podkreśla zobowiązanie gminy do zapewnienia trwałości i niezawodności nowej infrastruktury.

Firmy swoje oferty mogą składać do 10 maja br.


 

 

Komentarze   

pieszy
0 #4 RE: Ogłoszono przetarg na przebudowę ulicy Zaułek w Wągrowcupieszy 2024-04-19 22:43
A po co łącznik na Słowackiego? Żeby jeden blok miał miejsca parkingowe na nowym chodniku? Miejsc parkingowych w hali garażowej nie na czy zbyt drogie były?
Misio
0 #3 ZaułekMisio 2024-04-19 12:53
Zadroga to się powinien zwać Janek Obiecanek i G z tego wielkie, z tych obiecanek dlatego go wyautowano bo słowa się dotrzymuje nawet w tej chorej polityce regionalnej tym bardziej 😉
ja
0 #2 RE: Ogłoszono przetarg na przebudowę ulicy Zaułek w Wągrowcuja 2024-04-17 21:36
Kto wymieni rurociagi wodne ?.Budujecie ulice , a później trzeba je bedzie rozbierać.=, bo do 2032 ma być wymiana rur azbestowych zakończona.Pozdrawiam " MYśLĄCYCH " na ratuszu.
użytkownik Słow-Kcyń
0 #1 RE: Ogłoszono przetarg na przebudowę ulicy Zaułek w Wągrowcuużytkownik Słow-Kcyń 2024-04-17 20:58
Kiedy dokończenie budowy łącznika ulicy Słowackiego z ulicą Kcyńska ( do ZUS-u)
Należy zaznaczyć ,że jest projekt, odbyły się konsultacje, spotkanie z Przewodniczącym RM i obiecane w roku 2023, że ujęte zadanie będzie w planie na 2024 .....no i co??????????
Panie Zadroga obiecanki mieszkańcom nie wyszły Panu na dobre, to nic że tu mieszka niewielka liczba potencjalnych wyborców.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.