• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 5579

Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańców

Burmistrz Wągrowca Alicja Trytt wprowadza formę bezpośredniej komunikacji z mieszkańcami. Od 20 maja br. uruchomione zostaną regularne dyżury.

W trakcie dyżurów każdy zainteresowany będzie miał okazję porozmawiać z panią burmistrz na temat aktualnych spraw dotyczących miasta. Spotkania odbędą się po wcześniejszym umówieniu w sekretariacie Urzędu Miejskiego na II piętrze, bądź telefonicznie pod numerami 67 26 81 965 lub 603 982 818.

Dyżury będą się odbywać dwa razy w tygodniu w ustalonych godzinach: w poniedziałki od 15:00 do 17:00 oraz w piątki od 10:00 do 12:00. Ta inicjatywa ma na celu ułatwienie dialogu pomiędzy władzami miasta a jego mieszkańcami, oferując możliwość osobistego omówienia problemów i wyszukiwania wspólnych rozwiązań

- Zapraszam do kontaktu. Jeśli są jakieś ważne sprawy, czy problemy związane z naszym miastem, uważam, że należy o nich rozmawiać i wspólnie poszukać dobrych rozwiązań – zachęca do bezpośrednich spotkań burmistrz Alicja Trytt.

Ta forma kontaktu ma stanowić platformę do konstruktywnej wymiany myśli i pomysłów na rzecz lepszego Wągrowca.


 

 

Komentarze   

Xxxxxxxxx
-2 #22 ViceburmistrzXxxxxxxxx 2024-05-13 10:23
Gratulacje dla pani Justyny Michalskiej nowego zastępcy burmistrza Wągrowca 🙂
światowid
-1 #21 Rrrrrrrświatowid 2024-05-10 23:08
Do #13 no i czym ten stalking sie przejawia ? przestań czytać komiksy i oglądąć horrory do późna. Jeżeli nękanie zostało zgłoszone odpowiednim służbom nie wierzę że do tej pory nie wykryto sprawcy, stalkera itp.. Albo faktycznie cierpisz na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne z manią prześladowczą, albo to tylko megalomania małego chłopca. Osoby dysponujące wolnym czasem innymi słowy nie mające za dużo do roboty, wymyślają z nadmiaru czasu w swojej chorej urojonej główce różne scenariusze typowe dla osobowości anankastycznej
Obserwator2
+11 #20 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówObserwator2 2024-05-10 20:45
Dziwnie czyta się niektóre komentarze. Skąd u Państwa ten pesymizm i wrogie nastawienie? Pani Burmistrz pracuje dopiero od kilku dni, dajcie jej Państwo szansę 🙂 Zgadza się, burmistrz jest dla mieszkańców, ale bycie dla mieszkańców wiąże się z wieloma obowiązkami. Burmistrz nie siedzi 8 godzin z kawką za biurkiem. Często wyjeżdża na spotkania poza urząd, na szkolenia, reprezentuje miasto w różnorodnych wydarzeniach i sprawach. W urzędzie prowadzi narady z pracownikami, analizuje i podpisuje całe sterty dokumentów. I wiele, wiele innych. I to wszystko praca dla mieszkańców. Ta krytyka wynika chyba wyłącznie z braku wiedzy co do specyfiki tej pracy.
Fan
+12 #19 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówFan 2024-05-10 14:42
Pani Alicjo, głosowałem na Panią i z niecierpliwością oczekuję zmian w radach nadzorczych spółek miejskich
Ockoś
-1 #18 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówOckoś 2024-05-10 14:34
Do # 13 to mnie rozśmieszyłeś. Mają kogo śledzić. Może to ekipa z Remondisu patrzy kto wynosi śmieci I czy za nie płaci .Za chwile wszyscy od sołtysa do premiera będą chcieli mieć ochronę BOR
Smyku
+1 #17 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówSmyku 2024-05-10 14:25
Do # 14 masz rację nie można czytać z kartki .Osobiście jestem ciekaw czy pani burmistrz ma kartę pływacką.
Smyku
+5 #16 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówSmyku 2024-05-10 14:17
Do # 15 Ty masz łep , pani burmistrz będzie cały dzień przyjmował petentow a kyo będzie robił pozostałe sprawy .Może jeszcze będziesz sobie życzył żeby premier i prezydent cały dzień przyjmowali Polaków? Walnij się w ten pusty dekiel nierobie co chcesz cały dzień lazic do um .Może tak Zadroga niech też przyjmuje cały dzień mieszkańców bo nudzi się w pracy .
MojeMiasto
-7 #15 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówMojeMiasto 2024-05-10 13:56
No i komuna wróciła. Dyżury jak w PRLu. Burmistrz jest dla ludzi, czy ludzie dla burmistrza? Burek powinien być dostępny dla mieszkańców codziennie, a nie w określone dni w określonych godzinach, bo to jest dopiero śmiech na sali. Widać wyraźnie z jakich wzorców czerpie pani burmistrz. Szkoda, że kolejne 5 lat będzie zmarnowane dla naszego miasta i mieszkańców.
Alicja
-3 #14 Wstydu nie maAlicja 2024-05-10 12:45
Pani Burmistrz, szkoła się skończyła. To że w kampanii wszystkie wypowiedzi Pani czytała, to nie znaczy, że teraz tak będzie. Niech się Pani ogarnie. Albo jest Pani poważnym wlodarzem i potrafi zachować się w każdym momencie albo dziękujemy. To samo na pierwszej sesji... widać kto sie lepiej do tej roli nadaje, Pan Zadroga - jak zawsze z klasą, bez czytania, merytorycznie, krótko i na temat.
Niech Pani przestanie się kompromitować. Proszę mówić, co Pani myśli, a nie co należy.
Sff
0 #13 Do OćkośSff 2024-05-10 12:42
Do Ockoś: stalking nadal trwa. Myślisz, że ktoś sobie wymyślą takie rzeczy? Postaw się na miejscu rodziny, która boi się nawet śmieci wynieść. Śledzony jest każdy ich krok. Ktoś ma mega obsesję. Nikomu nie życzę takiej sytuacji. Nawet największemu wrogowi.
Nie rozumiem, dlaczego w ludzi tyle nienawiści :-(
&$@$&$@@#$+
+12 #12 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańców&$@$&$@@#$+ 2024-05-10 07:22
Rządzenie takim miasteczkiem to nie lada wyczyn. W sumie to bardziej miasto- wsią, gdyż obecnie większość mieszkańców, to ludzie napływowi, migracja ze wsi do miasta opanowała kraj. Tak więc to inni ludzie, inne zwyczaje, z nimi trzeba krótko i zwięźle, bo to ludzie typu" daj mi palec, a będę chciał całą rękę". Potrzebne tu są duuuuuże umiejętnosci psychologiczne i socjologiczne, a i tak na niewiele się to zda. Oni już tak mają, zawiść przekazywana z pokolenia na pokolenie. W każdym razie nie można pokazywać takim swojej słabosci, bo wykorzystają na max, zrownają do swojego poziomu, a potem zniszczą.
Uczony w piśmie
+6 #11 Do #2Uczony w piśmie 2024-05-10 07:00
Weź ty się puknij człowieku. W sobotę, to ksiądz może cię przyjąć ale...nie przyjmie cię. Ksiądz też ma wyznaczone godziny i jakoś na forum nikt nie pyskuje, bojąc się kary z wysokiego nieba. Jaki to zaścianek... Bycie burmistrzem to też praca, zwykła praca, tyle, że bardziej odpowiedzialna niż machanie łopatą i szpachlem. Tak, chcesz coś załatwić w urzędzie bierzesz wolne z pracy, praca to nie przymus( kiedyś tak praca była przymusowa) dziś nie jest. To twoja sprawa ile zarobisz i czy wystarczy ci na kolejnego iPhona, zdezelowanego wieswagena czy skrzynkę piwa, socjal masz zapewniony, dzieci nie umrą z głodu. Zapamiętaj sluzbę to pełni ksiądz i od niego możesz wymagać przyjścia do biura w soboty, póki co obowiązuje 5 dyniowy tydzień pracy...jeszcze, bo dla fizoli jak się czymś nafaszerują, to noc wcale nie musi istnieć, będą szlifować mury i ściany do upadłego, żeby kilka srebrników więcej zdobyć, bo somsiod Mo, to jo nie mogem być przecie gorszy, nie! ? Chcesz to sobie rób z zachłannosci ale nie wymagaj od innych, by ci slużyli. Czasy feudalizmu się skończyły, a twoje sprawy do załatwienia, to twoje sprawy, a nie urzędników. Jesteś członkiem społeczeństwa więc się dostosuj do obowiązujących reguł, to nie dżungla!
Ockoś
+10 #10 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówOckoś 2024-05-09 20:07
Przed wyborami Zagroda płakał że ktoś go straszy , grozi mu i jakąś cisza kto to był. Kubuś chyba Ci się coś śniło, myślałeś że jesteś wielki jakTusk będą czychac na Ciebie źli ludzie .Ty jednak masz fantazje .
kadrowy ireneusz
+11 #9 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówkadrowy ireneusz 2024-05-09 18:18
Pani Sekretarz serduszkowala Poszwę a berenta nie. Gdy już dostała bigpodwyżke i nagrode na koniec kadencji to wielkie uściski i serduszka dla łysego😂.Jaja jak berenty. Dobrze,ze pani Trytt wziela ja w obroty i W końcu się obudziła bo 2 lata spala za biurkiem.
A rak
Obserwuj
+11 #8 Haha do hipokrytkaObserwuj 2024-05-09 17:46
Mało wiesz, urzędniczki co niektóre Jarosławowi kibicowały potem rozczarowanie, a pani Wieslawa serduszka niejakoemu Krzysztofowi P wysyłała pod jego postami ale źle obstawiła bo nie został jej szefem hahaha
Yooou
+1 #7 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówYooou 2024-05-09 16:00
NIK 🤣🤣🤣ty durniu 🤣🤣🤣
Prywaciarz
+6 #6 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówPrywaciarz 2024-05-09 15:02
Do # w mogłeś kandydować i byś nawet w domu przyjmował petentów. Tak wogole to niby taki mądry jesteś a zapierdalasz 12 godzin dziennie jsk będzie. Chcesz się pożalić przez 8 godzin dziennie idź do dróg powiatowych .Tam się jeden w pracy nudzi to Cie wysłucha
Spec
+5 #5 #2-toksycznySpec 2024-05-09 14:31
#2-pracujący.Odp.Pracujący jesteś toksyczny-przez wiele lat to zero kontaktów z Burmistrzem bo olewał,teraz masz dostępność to nie pasi.Ty w soboty to browary i w czym problem-pomyśl.
vincent
+1 #4 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówvincent 2024-05-09 14:07
W dyżurach będzie uczestniczył mąż pani Burmistrz ? Bo bez męża to szkoda czasu.
ddd
+11 #3 Nie wierzęddd 2024-05-09 13:52
Jest dyżur...źle...
Nie było...też źle...
Dopiero drugi dzień pracy nowej burmistrz i wójt, a przez mieszkańców już płynie jad...

Co do Wójta Gminy Wągrowiec... Ciekawe, że zawsze przyjmował interesantów... Jakoś ja miałam inne doświadczenia-mam nadzieję na lepsze "jutro"...
Pracujący
-1 #2 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcówPracujący 2024-05-09 13:38
Burmistrz wybrany przez mieszkańców powinien być dostępny dla nas cały czas. Umawianie się na spotkanie w określone dni, jest słabe, bo większość z nas wraca z pracy do domu o 17-18. Zatem nawet w poniedziałek nie ma szans na spotkanie, o piątku nie wspomnę 10-12?

Dla kogo te godziny? Mam brać urlop, żeby załatwić sprawę w Urzędzie Miejskim?

Samo umawianie jest złe, zrobi się kolejka jak do lekarza na NFZ, a co jeżeli będzie umówionych na piątek 5 mieszkańców z czego pierwszy zajmie Pani burmistrz 1,5 godziny? Reszta pójdzie do domu, bo o 12 koniec?

Takie rozwiązanie powinno być w sobotę od godziny do godziny i bez umawiania.
nik
-4 #1 RE: Burmistrz Alicja Trytt wprowadza dyżury dla mieszkańcównik 2024-05-09 12:53
Pamiętam za komuny takie dyżury były i wizyta zgłoszona . W gminie Wągrowiec dotychczas wójt był dostępny praktycznie codziennie bez umawiania .

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.