• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1708

Praca czeka. Kierownik Referatu Planowania Przestrzennego

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Kierownika Referatu Planowania Przestrzennego w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu.

Urząd Miejski w Wągrowcu ogłasza nabór na stanowisko Kierownika Referatu Planowania Przestrzennego. Oczekiwane od kandydatów kwalifikacje obejmują m.in. wyższe wykształcenie II stopnia w dziedzinie gospodarki przestrzennej oraz co najmniej 4-letni staż pracy. Kandydaci powinni również wykazywać się umiejętnością planowania, organizacji pracy oraz znajomością obowiązujących przepisów prawa związanych z planowaniem przestrzennym.

Wymagania niezbędne:

➢ Obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność za przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego.
➢ Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wymagającym stanowisku.
➢ Wykształcenie wyższe II stopnia w kierunku gospodarka przestrzenna.
➢ Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe, nieuwzględniające umów cywilnoprawnych czy staży zawodowych.
➢ Znajomość przepisów prawa administracyjnego i specjalistycznego, w tym ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz o ochronie zabytków.

Główne obowiązki:

➢ Organizacja pracy Referatu Planowania Przestrzennego.
➢ Nadzór i kontrola nad pracą podległych pracowników.
➢ Przygotowywanie projektów uchwał i decyzji administracyjnych.

Warunki pracy:

➢ Pełen etat z elastycznym czasem pracy.
Wynagrodzenie miesięczne brutto w przedziale 5 020 zł - 11 100 zł, możliwość negocjacji dodatków.
➢ Praca na I piętrze budynku Urzędu Miejskiego w Wągrowcu, w biurze bez dostępu do windy.

Komplet dokumentów aplikacyjnych należy składać lub przesłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: "Nabór - Kierownik Referatu Planowania Przestrzennego" w terminie do dnia 29 maja 2024 r. do godz. 11:00. Dokumenty aplikacyjne należy przesłać listem na adres Urzędu Miejskiego w Wągrowcu, 62-100 Wągrowiec, ul. Kościuszki 15a albo złożyć w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15a - parter.

Dokumenty aplikacyjne kandydatów, które wpłyną do Urzędu Miejskiego po upływie terminu tj. w dniu 29 maja 2024 r. po godz. 11:00 nie będą rozpatrzone.


Do pobrania: kwestionariusz osobowy i załączniki


 

 

Komentarze   

Zdzichu
0 #9 Do #7Zdzichu 2024-05-13 11:03
ta twoja nienawiść cię zabije zadbaj o zdrowie...takich jak ty za chwilę trzebaby się bać...
. chociaż przyznaję, że psiarze muszą myśleć też o sąsiadach i otoczeniu, z którego korzystają...
Vincent
+4 #8 RE: Praca czeka. Kierownik Referatu Planowania PrzestrzennegoVincent 2024-05-12 06:31
Niby taka ekologia w dzisiejszych czasach ale na trawnikach, przynajmniej w Wągrowcu, NIE MA ZADNEJ TABLICZKI O NIE DEPTANIU TRAWNIKOW. Wszystkie jakimś cudem poznikały, więc tłumy z tymi kiejtrami defilują po trawnikach w dzień i w nocy. Nikt też nie zwraca uwagi na robienie sobie przez właścicieli dorobkiewicze, limuzyn wymarzonych od dziecka parkingów z trawnika czy to miejskiego czy spółdzielczego. Nie ma slużb, które by to egzekwowaly, to prosty lud ma to gdzieś. Niestety pustostan tak ma, jeśli nikt mu nie zabroni i nie da po kieszeni, to będzie ciągnął do upadłego i ile się da. No coż trzeba przywrócić Straż Miejską, bo inaczej to miasto się rozsypie przez tych nieobytych, słabo wychowanych ludzi.
Gruchugruchu
+2 #7 RE: Praca czeka. Kierownik Referatu Planowania PrzestrzennegoGruchugruchu 2024-05-12 06:03
Czy kundlarze mają obowiązek zgłaszania posiadania kejtrów? Czy oni płacą w ogóle jakiś podatek? A co jeśli ktoś w bloku ma hodowlę, bo wg.mnie kilka kejtrów w jednym mieszkaniu to już hodowla i powinno być traktowane jak działalność gospodarcza. Czy to nie jest znęcanie się nad zwierzętami, jeśli przetrzymywane są w zamkniętych pomieszczeniach na kilkunastu metrach kwadratowych? Czy ktoś ma kontrolę nad ilością posiadanych kejtrów w mieście? W niektórych rejonach miasta to człowiek czuje się jak w schronisku, bez względu na porę dnia i nocy wszędzie kejtry, szczekanie, odchody i smród! Co ciekawe i komiczne zarazem, że to nie kobiety wciąż łazą z tymi pikusiami na sznurkach tylko faceci, a im mniejszy pikuś tym pan udaje większego mięśniaka. Jak to komicznie wygląda, kiedy przeważnie o określonej porze tłumy rosłych panów spacerują z miniaturowymi kudlatymi szczurami.Ręka z przodu wystawiona, cienki sznurek a na jego końcu toczące się włochate coś, bo to wyglądu psa nawet nie ma. Jeszcze co ciekawe, wszyscy mają takie same te szczurki na sznurkach, jak oni je rozpoznają? Normalnie komedia, kiedy patrzę na tych wielkich facetów z pimpusiami.
Kolo
+6 #6 RE: Praca czeka. Kierownik Referatu Planowania PrzestrzennegoKolo 2024-05-11 20:59
Do # 5 masz rację podatek za psa i wyższa opłatę w czynszu do osób które posiadają psy w blokach .Przez tych skurwe....... od psów człowiek uczulony na sierści ma pełno tej sierści która wnosi na butach z klatek schodowych .Wojcieszak rusz dupe I weź się zrób to co Kamińska nie zrobiła
właściciel pająka
+7 #5 RE: Praca czeka. Kierownik Referatu Planowania Przestrzennegowłaściciel pająka 2024-05-11 17:16
Zrobić też podatek od psa. Kejtrów jest tyle że kupy gdzie popadnie leżą. Ciekawe czy we własnych domach też właściciele zwierząt lubią je oglądać?
Kolo
+6 #4 RE: Praca czeka. Kierownik Referatu Planowania PrzestrzennegoKolo 2024-05-11 13:35
Już odzywają die spece od wszystkiego .Głąby trzeba było kandydować a nie siedziec osranym w domu . Czyżby już ryli Ci z koalicji Pampersa ?
Lojals
+5 #3 RE: Praca czeka. Kierownik Referatu Planowania PrzestrzennegoLojals 2024-05-11 12:23
Wakat cały czas? To jest wakat po Wojciechu Cibailu, który został burmistrzem Skoków, on wcześniej był kierownikiem tego refereatu.
Xyz
+1 #2 RE: Praca czeka. Kierownik Referatu Planowania PrzestrzennegoXyz 2024-05-11 12:20
Dziwnym trafem zatrudnienie ma być od 17 czerwca, a nie jak w przypadku pozostałych konkurować od 3 czerwca, a wakat przecież jest cały czas. Również staż pracy tylko 4 lata, a nie 5. Przypadek?
Elena
+4 #1 KonkursElena 2024-05-11 12:08
Noo proszę, konkurs. Czyli Urząd wychodzi z pociotkowego zatrudniania nieudaczników. Mam nadzieję, że to nie jest tylko fasada dla zasady a stanowisko już jest przyznane jak to bywało wcześniej, m nadzieję, że to stanie się dobra i zdrowa praktyka zatrudnianie najlepszych a nie przydupasów.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.