• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 11998

Justyna Michalska wiceburmistrzem Wągrowca

Justyna Michalska otrzymała powołanie na wiceburmistrza Wągrowca. Michalska, znana z wieloletniej pracy w radzie powiatu oraz zaangażowania w lokalne projekty edukacyjne.

Urodzona i wychowana w Wągrowcu, 47-letnia Justyna Michalska ma wykształcenie wyższe, jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz kilku studiów podyplomowych, m.in. z rachunkowości. Jej kariera obejmuje także funkcję biegłej sądowej specjalizującej się w ekonomii oraz długoletnie członkostwo w radach nadzorczych różnych instytucji.

Przez ostatnie lata Michalska była aktywna w samorządzie lokalnym, pełniąc m.in. funkcję Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej. 

Justyna Michalska jest również zaangażowana w życie kulturalne i sportowe Wągrowca, będąc miłośniczką fotografii, ogrodnictwa oraz sportów zimowych. Jej wszechstronne zainteresowania i umiejętności interpersonalne są cenione zarówno przez współpracowników, jak i mieszkańców.


 

 

Komentarze   

iwaona
+7 #70 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem Wągrowcaiwaona 2024-05-17 15:04
Łysy na kcynskiej pozostawił kwas na długie lata
vdjdieivr
+4 #69 do #20vdjdieivr 2024-05-17 10:47
Dlaczego ma być zmiana w oświacie? Wszyscy wykonywali polecenia berenta. To,że Berent głosił kazania o niekompetencji Pawłowskiego to już inna historia.
Zdzichu
0 #68 WiceburmistrzZdzichu 2024-05-16 22:19
Do#67
A "nas" nie zawiodła i co ty na to? Daj jej spokój, nie czepiaj się. Niech w spokoju pracuje.
Olek
+4 #67 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaOlek 2024-05-16 14:56
Pani Trytt zawiodła nas Pani, jeżeli już ktoś z samorządnosci miałby być zastępcą to dlaczego nie jest to np Pan Kamiński, doświadczony samorządowiec, zna się na gospodarce inwestycjach i potrzebach naszego miasta.
Burok
+6 #66 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaBurok 2024-05-16 07:18
Ten team nie przetrwa kadencji. Tak to jest jak się spotyka kulturą z buractwem
VVVV8
+4 #65 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaVVVV8 2024-05-16 01:04
Kolot to osoba nie prowadząca własnego biznesu ale jedynie oszustka, która nie mając do zaoferowania żadnej wiedzy i kompetencji stara się w ostatnim czasie oszukać osoby, które uważa za mniej inteligentne.
Md
+3 #64 ŻłobekMd 2024-05-15 23:30
Poprzedni burmistrz utworzył nowe przedszkola a żłobków brakuje dla najmłodszych a przecież chętnych nie brakowało. Zamiast utworzyć z przedszkola nr 4 żłobek to nie trzeba było zrobić kolejne przedszkole - gdzie tu logika!!!
Mieszka
+7 #63 RenowacjaMieszka 2024-05-15 22:08
Do tatka poprzedni burmistrz obiecał i obiecał no i obiecał, tylko....
Tatko
+3 #62 RenowacjaTatko 2024-05-15 22:05
Jestem ciekawy kiedy Pani burmistrz zajmie się renowacją przedszkoli bo na razie odstraszają swoim widokiem bo na razie zaczęła od rozdawnictwa nowych stanowisk pracy.
Do kolo
0 #61 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo kolo 2024-05-15 19:31
Ciebie pewnie Orlen informuje o stratach :lol:Firmy trava płynność, upadają i itp. Ale ktoś ponosi za to konsekwencje. Właścicieli firm.zostaja beż kasy a zarządzający spółkami skarbu państwa powinni być karani. Niestety nie wszystko mi się udaje ale ja ponoszę takie lub inne konsekwencje porażek. A Orlen poniósł ogromną stratę a różne dzbany bawią się w obrońców i.jeszcze obrażają innych. Twoje argumenty mogą dotyczyć straty kilku lub kilkudziesięciu milionów ale nie 1,6 miliarda złotych. Rób nadal za pożytecznego idiotę Obajtka.
banks
-1 #60 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem Wągrowcabanks 2024-05-15 16:59
Temat strat w szwajcarskiej spółce Orlenu jest prosty .Nowy zarząd spolki zrobił celowo odpis ponad miliarda złotych żeby pokazać że Obajtek był kiepskim prezesem .Normalna sprawą bylo te pieniądze próbować odzyskac a nie odrazu uznać je jako strate .Sumując nowy zarząd wybrał najłatwiejsza drogę do sebie .
Kolo
-3 #59 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaKolo 2024-05-15 16:37
Niedorajdy widzę że niewiesz jaka jest różnica pomiędzy Orlenem który płaci 30 mld podatku a biedronka z 4 mld podatku
.Chyba nie oczekujesz że właściciel biedronki do Ciebie przedzwoni i powie jakie tematy im nie wyszły. SYnus jeszcze nigdy nie słyszałeś o bankrutujących firmach i dlaczego bankrutowały albo traciły płynności finansową? Synku a czym Ty się zajmujesz że wszystko vo robisz wychodzi Ci na sto procent bez strat .?Przestań pisać bzdury bo się pogrążasz nieznajomością biznesu o życia. Według Twoich mądrości to jest nr 1 najbogatszych Polaków na liście Wprost bo już kolejnym numerom wiedzie się różnie.
Do kolo
0 #58 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo kolo 2024-05-15 14:48
I kto tu jest niedorajdą życiową? Przecież to ty co rusz tracisz coś na rzecz innych. Tak przynajmniej piszesz. Nie czytałem nigdzie aby Biedronka przekazała komusv1,6 mld złotych i nie otrzymała towaru. A gdyby taka sytuacja istniała to na pewno czułaby się oszukana a nie pisała o jakimś bilansie. Osoba odpowiedzialna za wydanie takiej kasy beż zabezpieczenia zostałaby zwolniona. A ty z Obajtka robisz bohatera. I kto tu łapie się na kłamstwa na miarę Kurskiego? Ale cóż koło kto się torba Urodził walizką nie umrze.
Ps. Robienie z tobą interesów to musi być przyjemność. Tak rozfwac swoją kasę. Ale ty rozdajesz swoją a Obajtek stracił kasę nas wszystkich.
Kolo
-4 #57 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaKolo 2024-05-15 14:14
Do poprzednika może jakaś merytorycxna odpowiedź. Nawet tego nie potrafisz Zapytsj osób prowadzących swoje biznesy ile razy ponieśli straty na jakimś interesie .Przecież Ty jest glabrm jsk połowa tego dpokeczenstwa która myśli że jsk już otworzysz swój biznes to wszystko pójdzie na sto procent według pomysłu. Myślę że szkoda mojego czasu żeby niedorajdzie życiowemu coś tłumaczyć. Napisz mi może listę firm które nigdy nie straciły pieniędzy w jakikolwiek sposób. Idź sobie do sądu i zapytaj ile spraw się toczy pomiędzy przedsiębiorcami itd .To nie jest pracz na państwowym i się kasą należy. Na koniec przejdź się np do Biedronki i zobacz ile się tam marnuje towaru ns którym biodra traci z w ostatecznym bilansie są na plus
Do kolo
+1 #56 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo kolo 2024-05-15 14:08
Czy ty czytasz przed wysłaniem.to co piszesz? Firma straciła 1,6 mld złotych a ty coś tam piszeszbo bilansie. Żeby coś odrobić, w kontakcie z klientem trzeba ten kontakt mieć. A w sprawie1,6 mld złotych kontrahent zniknął. W sprawie kłamstw to powołuj się na Kurskiego . To on stwierdził że ciemny lud wszystko kupi. Tych , którzy mu zarzucali te słowa nigdy nie podał do sądu. I ty śmiesz zarzucać innym że coś łykają jak pelikany. Ciekawe co ty łykasz obrażając na okrągło mających inne spojrzenie na politykę
Do PIS Janowy
+1 #55 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo PIS Janowy 2024-05-15 13:39
Kolo ty mógłbyś co najwyżej odbierać zasiłek dla bezrotnych gdybyś zarządzał firmą i stracił 1,6 mld złotych. Powtarzanie argumentów za J. Kaczyńskim . I kto tu łyka idiotyzmy jak pelikan😂?
Kolo
0 #54 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaKolo 2024-05-15 12:55
Głupcy usiada przed tv oglądają tylko tuskowe media i już samodzielnie przestają myśleć. Belka miał rację mówiąc że kłamstwo trzeba przyjryc kolejnym a idioci i tak w to uwierza .Dzis rudy chce rozbudowac mur na granicy a wczoraj byl przeciw budowie Dziś ryzawy mówi że nie przyjmnie inżynierów a niedawno chciał nakładać kary na Polskę. Oczywiście debile to wszystko łykają jak pelikany.
Kolo
-4 #53 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaKolo 2024-05-15 12:49
Do # 44 prowadzę swoją firmę i wiem że zdarzy się że nieraz dopłacę do jakiegoś zlecenia i mi ten kontrahent nie ucieknie a później sobie nadrobię. Tak jest gamoniu liczy się końcowy wynik tak jak w meczu piłkarskim. Synuś czy Ty myślisz że każdy na każdym swoim działaniu zarabia .J
Z Twoja wiedzą to mógłbyś umnie myć auta I to te starsze bo nowe byś zniszczył Synku pytanie czy lepiej się potknąć i mieć końcowy bilans 20 mld zysku Czy być super ostrożnym i mieć 2 mld .
Jgfyf
-2 #52 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaJgfyf 2024-05-15 12:32
Ktoś tu jest zacofanym. Za chwilę będą małżeństwa jednopłciowe,adopcja dzieci , przyjadą inżynierowie i lekarze że swoimi żonami a Kurskiemu wytykają 3 żonę. Widzę że szybciej byście zaakceptowali jakby Kurdki zabił z 3 osoby jsk jego prywatne sprawy .Tusk Was wydymali na stu obietnicach a Wy widzicie problem Kurdkiego s może cis o Polańskim? Takich głupców dzisiejszy rząd potrzebuje żeby zajmowali się Kurdkim czy Obajtkiem s nie działaniem rządu Ja nie eidze problemu ze ktoś ma kilka nieruchomisci.Skoro dobrze zarabiał to inwestował a że niedorajdy życiowe nic nie mają to ich problem Ja zarabiając średnia krajowa przez lata mam kilka nieruchomości to co dopiero jak ktos zarabia 200 tys na miesiac .Wezcie sie zz robote niedorajdy zycioweo
Do PIS Janowy
0 #51 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo PIS Janowy 2024-05-15 11:05
Kabrioletem można ale wyrejestrowanym? Czy to prawda? Gdyby to było kłamstwo to Czarnecki oddałby kasę? A sam o tym mówi.
Do PIS Janowy
+1 #50 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo PIS Janowy 2024-05-15 11:02
Zabolało ? Piszę o Kurskim bo to przykład dwoistości moralności takich jak Henio obserwator / PIS Janowy. Kurski trzy żony, Obajtek dwie i dziesiątki nieruchomości . W tym jedna w Warszawie za połowę ceny. Ale potrafią obrażać mających inne poglądy. Uważając ich za bezmyślny plankton. Czy są jakieś wyroki w sprawie Grodzkiego ? Nie ma. Ale przecież nie przeszkadza to wielu w pisaniu o nim krytycznie. O Obajtku bez wyroku nie można. Mózgi zryte propagandą Kurskiego. Ciemny lud wszystko kupi.
Jgfyf
-1 #49 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaJgfyf 2024-05-15 10:56
Czarnecki zima jeździł kabrioletem no to faktycznie zarzut .Byś miał takie auto to byś wiedział że można. Powtarzasz po kimś takie bzdety .Tam nie chodzi czym jeździł. Nadal oglądaj tuskowe media
Jgfyf
+2 #48 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaJgfyf 2024-05-15 10:52
Do # 47 mam pytanie czy zapadł jakiś wyrok w sprawie Obajtka ? Tobie nie przeszkadza Grodzki , Giertych , Miller Cimoszewicz , Nowak ,Kwiatkowski itd TobieCo do Kurskiego to mi zwisa ile on miał żon. Tak samo jak mi zwisa czy biedronka ma żonę czy męża od tego w Pplsce lepiej żyć się nie będzie. Zajmnij się sobą a nie plotkami Co do człowieka od nieruchomości to podobnego masz w Wrc co dotknie to pomnaża razy sto oczywiście na pansteowych gruntach .
Do PIS Janowy
0 #47 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo PIS Janowy 2024-05-15 10:33
Henio obserwator - PIS Janowy ruskie lub ruska onuca. Mózg zryty propagandą TVPIS. Obrażający wszystkich mających inne poglądy. Nie przeszkadza im Obajtek z dziesiątkami nieruchomości np. przypadkowo:) kupionymi działkami w pobliży miejsca budowy elektrowni atomowej. Wartość wzrosła wielokrotnie. Katolikom , którym nie przeszkadza Kurski z trzema żonami po drodze. Katolikom, którym nie przeszkadzają puste kościoły bo przecież można modlić się w domu. Nie przeszkadza im Czarnecki jeżdżący zimą kabrioletem z Brukseli. Nawet 1,6 mld złotych to nie problem. Przecież ważny jest bilans. Wszyscy mający inne poglądy to plankton. Żałosne
Bolo
+8 #46 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaBolo 2024-05-15 10:26
Michalska Wiceburmistrzem myślałem, że po Preibe nie może już być gorszy. A jednak się myliłem
Henio Obserwator
-2 #45 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaHenio Obserwator 2024-05-15 09:21
Plankton napompowany "newsami" z TVN i TVN 2 (TVPTUSK) rozważa dokonania Obajtka pod rządami którego Orlen kwitł. Planktonowi pokazano luksusowe biuro Obajtka wciskając do świadomości, ze to rozbój na Polsce. Nieco przytomniejsi zreflektowali się, ze naciągane 50 tys na jego wyposażenie nie odbiega znacznie od tego jaki plankton wydaje w swoich salonach.
Ale plankton ma zajadać popcorn, nie myśląc i uśmiechać się. I robi to znakomicie napawając się myślą o KPO. W Wągrowcu szczególnie - wybrał sobie dokładnie taką samą ekipę jaka tworzy aktualny rząd.
Należy mu się.
Ciekawe cay plankton wie, ze 1,64 MLD zł z tego KPO ma być na dopłaty na elektryki w Polsce? Taki sukces odtrąbił niedawno klaun z TVN-u na fotelu rotacyjnym. Zamiast podatków na starsze auta takie znależli super rozwiązanie . I nawet UE się na to łaskawie zgodziła. Jazgot zachwytu planktonu poniósł się od Bałtyku po Zakopane.
Ciekawe tylko, czy jakaś odrobinka tego planktonu zorientowała się, ze od stycznia 2024 Niemcy przestały dotować elektryki w swoim kraju, ich sprzedaż spadła dramatycznie a wzrosła silników wysokoprężnych. A elektryków w kraju kanclerza Thuskha wciąż mnóstwo do upchnięcia. To i kasa polskiego planktonu na KPO już została skierowana we właściwym kierunku.
Ale to nic - kabaret Jonskiego i Szczyrby plankton ogląda i popcorn szama, zgodnie z zaleceniami slupa z TVN-u.
A ja z nim - i cyk - łyczek kawki.
Do Kolo
+1 #44 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo Kolo 2024-05-15 08:37
Jeżeli 1,6 mld to nie problem bo liczy się bilans to gratuluję wiedzy ekonomicznej😂. Ty pewnie prowadzisz biznes poprzez opiekę społeczną. 😂
Dfhytreew
+2 #43 Do #38Dfhytreew 2024-05-15 06:42
Dobre:))))
Do#27
+2 #42 Do #27Do#27 2024-05-15 06:37
Co osoba z zewnątrz, czyli zapewne ze wsi(no bo skąd, nie wiadomo jak to rozumieć) uznaje za rozwój miasta? Bo mieszkańcy miasta od urodzenia, zauważyli wiele, tyle, że na minus, betonowe ścieżki rowerowe, hałaśliwe placyki zabaw w każdym zakatku, codzienne nocne burdy w niektórych częściach miasta, rozumowanie ludzi głównie osób z zewnątrz jak siebie określasz z powodu braku dyscypliny służb porządkowych niekoniecznie a nawet na pewno nie jest rozwojem moasta, a raczej nieudolnoscią i pójściem na łatwizne w osiągnieciu własnych celów rzadzących. Celowamanipulacja. Zapewnić rozrywkę plebsowi prostemu i przestanie mnie obserwować tylko chwalić. Już w starożytności stosowano takie metody do czasu kiedy ktoś krzyknąl, że chce nie tylko igrzysk ale też chleba. Wskaż mi ile zakładów pracy przybyło, gdzie sprowadzeni tu ludzie mają zapewnioną opiekę medyczną, gdzie szkoły które pomieszczą przybyszy z powiatu, gdzie rozwiązania komunikacyjne, bo jest gorzej niż w Poznaniu w godzinach szczytu, tyle, że samochody cały dzień zapychają ulice. Swoją drogą nie wiem skąd ci ludzie mają pieniądze, skoro cały dzień łażą i jezdzą po mieście. Rozwój...chyba musisz mieszkać na głebokiej wsi skoro uważasz, że przejście sichą stopą po betonie jest rozwojem
Kolo
-2 #41 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaKolo 2024-05-15 06:07
Do # 49 o 1 ,4 mld zł powiedział Ci Szczerba ?Jak narazie to żaden wyrok w sądzie nie zapasł ..Po drugie widzę że Ty całe życie na państwowym garnuszku że nie wiesz ze w biznesie nie tylko się zarabia.Liczy się bilans końcowy. Nadal nie odróżniasz zgody od podpisania umowy .Po 3 to Rudy Niemiec nie kłamie Tylko wydymał Cie na sto konkretów i teraz na inżynierów Naiwny jesteś Ti jesteś dymany.
Do Kolo
+1 #40 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo Kolo 2024-05-14 23:57
Paliwo tankuje tam Obajtek zapłacił 1,6 mld zł za wenezuelską ropę. Ponieważ Orlen ostatecznie jej nie dostał to teraz jest sprzedawana w Wenezueli za 5 złotych. Oszukali geniusza Obajdka to mogą taniej sprzedawać.
Ważne jest również to na co się zgodził Pinokio. Jarosław Kaczyński potwierdzał ważność zielonego ładu, komisarz Wojciechowski twierdził że zielony ład to program PiS . I kto jest głupcem koło? Zasuwaj do marketu, przyłuż głowę na wadze i wciśnij „buraki”
Kolo
0 #39 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaKolo 2024-05-14 23:35
Do Koło- głupcze
to mniej ważne kto się zgodził ale kto podpisze Po drugie Głupcze Zielony Ład składa się z punktów i na wszystkie zgaDz się sługus Niemiec RuzawyFrajerze gdzie tankujesz paliwo po 5 zeta
Do Kolo
+3 #38 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo Kolo 2024-05-14 22:11
Mila trzeba być frajerem żeby wierzyć Morawieckiego, który podobno trzymał do chrztu Mieszka. Zgodził się na zielony ład a teraz go zwalcza. Ale czemu si dziwię? Jak Polska zagłosowała przeciw to niedobrze bo mało krajów było przeciw. Gdyby zagłosowała za to byłaby to zdrada. Rusz się i idź do marketu . Tam połóż głowę na wadze i wciśnij „buraki” . A potem pomyśl zanim coś napiszesz😂
Mila
0 #37 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaMila 2024-05-14 21:56
Do # 34 zanim coś napiszesz to zasięgnij trochę informacji
To że dziś Polska głosowała przeciw to sobie Rudy niech w d włoży .Dziś ludzie Rudego zgodzili się na głłosowanie wiekszosciowe Takze Rudy ma taka sile w Brukseli ze z nim glosowal tylko Węgry i Slowacja .W 2019 r .Morawiecki zakceptowal głosowanie jednomyślne w temacie pontoniarzy Ale Rudy zgodził się na inną formę głosowania.Tak na koniec to trzeba być frajerem żeby ryzawemu jeszcze wierzyć
Mila
+7 #36 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaMila 2024-05-14 20:45
Pani burmistrz proszę nikogo nie zwalniać tylko przenosić na niższe stanowiska. Trzeba wykazać sie empatia .Moim zdaniem pani manager może zostać sprzątaczka, pan prezes koniuszy może być dozorca a pani z osir halową.itd.
Gfty@
+3 #35 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaGfty@ 2024-05-14 19:42
Widziałem już cyrki ale ten Wągrowcu będzie najlepszy jeszcze lepszy niż był
Do Kolo
-2 #34 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo Kolo 2024-05-14 17:47
Nie napisałem o ilości meczetów. Zgodnie z zasadami religii katolickiej należy chodzić do kościoła. Modlitwa w domu jest ważna ale obecność w kościele jest obowiązkowa. Polska głosowała przeciwkowi paktowi o emigracji. Więc referendum nie miało znaczenia. Kolesie z PiS pewnie zarobili na promocji referendum. aqzcs
Kolo
-7 #33 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaKolo 2024-05-14 17:01
Do # 30 dziecko gdzie ja napisałem że w kraju jest dużo meczetów? Po drugie to vo że kościoły puste , żeby die pomodlić nie potrzeba kościoła. Po trzecie tych cudzoziemców to jest dużo jsk wracacie wieczorami z pracy fo hosteli pracujący obcy mi nie przeszkadza ale za chwilę nam przysla nie pracujących których będzie trzeba utrzymać a oni za chwile ściągną tu swoje rodziny które będą na garnuszku państwa. Tak na koniec od czasu fo czasu wyłącz tvn itv rządowa i wlacx dobie tv że Szwecji czy innego panstwa
...
+2 #32 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem Wągrowca... 2024-05-14 15:26
kogo zwolniły?
fF
+9 #31 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcafF 2024-05-14 15:19
Miotła czyści urząd :)
Do kolo
+2 #30 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo kolo 2024-05-14 14:18
Na razie to dzięki PIS trudno przejść ulicami Wągrowcu aby nie zauważyć cudzoziemca:). Mozg zryty propaganda to wszędzie widzisz meczety. Lepiej byś zajął się problemem co raz mniejsze liczby osób chodzących do katolickich kościołów. Ja chodząc do kościoła widzę pustki. Przed rządami PIS więcej ludzi chodziło do kościoła.
Autelia
+6 #29 Wszystkim się nie dogodzi 😜Autelia 2024-05-14 13:47
Do 11 😁
Jaka by nie była gwiazda na imieninach miasta ,to i tak będziesz jączył ,że nie taka powinna być.
Jedz sobie do innej wsi ,potanczysz ,posłuchasz innej muzyki .😂
Kolo
-4 #28 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaKolo 2024-05-14 13:45
Do # 26 za chwilę to nie obudzimy die w państwie pisu .Tylko w landzie niemieckim z meczetami w każdym powiecie i ekipą muzułmanów na Naszym utrzymaniu Dziś Unia zdklrpals przepisy o przymusowej relokacji .Także dziękujemy tym co olali referendum i teraz na swój koszt będą ich utrzymywać.
Stachu
0 #27 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaStachu 2024-05-14 08:27
na tej zmianie Burmistrza niestety Wągrowiec tylko starci, a szkoda bo widać, ze miasto się rozwijało, a widziały to głownie osoby z zewnątrz ale wiadomo mieszkańcy wągrowca to głównie malkontenci i desperaci...
Do nadstarosta
0 #26 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo nadstarosta 2024-05-14 08:20
Najnowsze badania:
PIS - 33,3%,
KO - 32%.
W poprzednich badaniach prowadziła KO. Niedługo obudzimy się w panstwie PIS. Komu „gratulować sukcesu”?
Bajo
+8 #25 Do 11.Bajo 2024-05-14 06:44
Do 11.
Majówka i imieniny to nie jest Kultura.
Do nadstarosta
+11 #24 RE: Justyna Michalska wiceburmistrzem WągrowcaDo nadstarosta 2024-05-13 18:25
I tak PO traci swoje zwycięstwo.
Nadstarosta
+4 #23 Trytt wzmocniła KrancaNadstarosta 2024-05-13 17:42
Decyzja burmistrz Trytt o powołaniu Michalskiej na wiceburmistrza oznacza wzmocnienie starosty Kranca w radzie powiatu. Michalska musi zrezygnować z mandatu radnej powiatowej, a na jej miejsce z listy Samorządności Wągrowieckiej wejdzie pracownik Powiatowego Urzędu Pracy w Wągrowcu Sławomir Maciaszek. Michalska na 99% głosowała przeciwko Krancowi w wyborach na starostę, a Maciaszek będzie się bał postawić staroście i będzie głosował tak jak trzeba!
Belfer
+8 #22 Ucieczka z tonącego okrętuBelfer 2024-05-13 17:25
Do #17 franek: Ona uciekła ze szkoły bo wie, że ekonomiści się zwijają i może nie być naboru na ten kierunek w technikum. Co prawda byłaby ostatnią do zwolnienia z ekonomistów, ale zawsze lepiej uprzedzić pewne zdarzenia. A jeśli wróci Jarek na Kcyńską, to należy mu dać godziny z technika informatyka i zapędzić do roboty z przygotowaniem pracowni informatycznej na egzaminy zawodowe. Byłby najlepszy dream team informatyków w województwie: Witek robi egzaminy komputerowe, a Jarek praktyczne! Witek niech wraca do informatyków, bo coś fototechnicy kiepsko zdają!
#$&#@
+31 #21 Do #11#$&#@ 2024-05-13 17:19
Masz auto/a wsiadasz i jedziesz na koncert np.do Poznania i już nie jesteś w otchłani. Czekasz, aż ci ktoś rozrywkę zapewni, pod nos poda na tacy jak 800+ z pieniędzy publicznych na wychowanie twojego osobistego dziecka? Jak masz potrzebę uczestnictwa w koncertach to wsiadasz w swój ekstra wóz i jedziesz. Proste? Proste jak drut.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.