• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 8440

Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcu

We wtorek, 4 czerwca 2024 r., Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedził stolicę powiatu wągrowieckiego.

Prezydentowi towarzyszył sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta, Wojciech Kolarski. Spotkanie z mieszkańcami odbyło się na wągrowieckim Rynku. Prezydenta powitali Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, oraz Wójt Gminy Wągrowiec, Małgorzata Chmielarz. W spotkaniu udział wzięli także włodarze gmin z terenu powiatu wągrowieckiego oraz radni. Zabrakło gospodarza, Burmistrza Miasta Wągrowca Alicji Trytt.

W imieniu lokalnej społeczności, pamiątkowy upominek wręczyły Prezydentowi przedstawicielki Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wągrowcu. Upominkiem był obraz wykonany przez jedną z uczestniczek warsztatu.

W swoim wystąpieniu Prezydent Duda podkreślił znaczenie bezpośrednich spotkań z obywatelami oraz wyraził uznanie dla aktywności lokalnych społeczności. Była to już druga wizyta Prezydenta w Wągrowcu, poprzednia miała miejsce w 2017 roku.


🎬 Materiał wideo
Całe wystąpienie Prezydenta RP na wągrowieckim Rynku


 

 

Komentarze   

Mulu
0 #76 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuMulu 2024-06-10 10:24
Golem i Ty człowiek który broni obcokrajowców, Żydów gardzisz milionami zwolenników innych parti Ty jesteś prezesem upadającej firmy i chcesz ja wyciągnąć na ppwierzchnie Jak Ty nie masz szacunku do osób o innych poglądach politycznych Człowieku jesteś na dnie jak firma która zawiadujesz .Chwaliłeś burmistrza Berenta teraz chwalisz panią Trytt ? Ciekawe co chcesz ugrać coś dla żony czy firmy ?
Miesskaniecc
+1 #75 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuMiesskaniecc 2024-06-10 08:03
Dołączam się do podziękowań dla Pani Burmistrz. Frekwencja na rynku pokazała jak wielu mieszkańców miasta zgadza się z decyzją Burmistrza.
GOLEM
+6 #74 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuGOLEM 2024-06-10 00:47
Pełen szacunek dla Pani Burmistrz, za brak udziału w spotkaniu z prezydentem PiSdzielców i innych PiSonów. Poczekajmy kiedy do Wągrowca przyjedzie prezydent wszystkich Polaków. PAD to najgorszy prezydent Polski od upadku komuny. To jedyny prezydent, który w jawny sposób pokazuje swoje przywiązanie do buty i arogancji PiSdzielców i ma w głębokim poważaniu zdanie pozostałej większości Polaków, którzy mają już dość złodziejstwa i oszustwa PiSdzielców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RAZ JESZCZE POWTÓRZĘ - BRAWO PANI BURMISTRZ!!!!!!!!!!!!!!
GOLEM
+4 #73 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuGOLEM 2024-06-10 00:42
Obserwator przedstawiający się jako Henio, przypominam, że Hołownia założył fundacje wspierające i ratujące głodne dzieci z Afryki. Uważasz baranie, że takie dzieci zagrażają nam w Europie. Jakim burakiem trzeba być, żeby krytykować takie postawy jak Hołowni, który od wielu lat udziela się w ratowaniu dzieci z Afryki przed głodem i ubóstwem. Brunatne poglądy ruskich onuc popierających PiSdzielców i Konfederatów Brauna i Korwina, krytykują ludzkie i normalne odruchy ludzi, którzy starają się pomagać drugiemu człowiekowi. Takie barany potrafią klaskać, kiedy palant pokroju Brauna lata po sejmie z gaśnicą, bo nie rozumieją czym jest święto Hanuki. Krytykują Żydów i ich religię, zapominając (lub nie mając wiedzy), że Jezus, Maryja i Józef byli Żydami.
Ruszcie barany tymi zakutym łbami, zanim będziecie kogokolwiek i za cokolwiek krytykować!!!!!!
GOLEM
+3 #72 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuGOLEM 2024-06-10 00:31
Henio to niky inny jak Adamus Buduszus :)))))))))) Celowo przeinaczam dane tego gościa, które wcześniej już ktoś ustalił. Wystarczy śledzić wpisy tego palanta, który posługuje się stałymi schematami wypowiedzi, aby wiedzieć kto zamieszcza wpis. Ten palant może tylko na chwilę zmienić sposób wpisów, aby w chwili wzniesienia prostactwa powrócić do wpisów na poziomie rynsztoka.
???
0 #71 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcu??? 2024-06-07 18:15
Henio obserwatorze to podawaj te fakty. Bo jak dotychczas to plankton, popcorn .
Henio Obserwator
-10 #70 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuHenio Obserwator 2024-06-07 16:25
Kolo - nie rozumiem po co wdajesz się w dyskusje z planktonem? Przecież to elektorat szczyrby czy jahiry. Lepiej z kurą porozmawiać.

Tutaj wystarczy tylko suche fakty podawać, pokazywać te cyrkowe salta tej zbieraniny pracującej na korzyść Niemiec pod batutą Herr Thuskha.

Widać wtedy jak oczka zaczynają krążyć chaotycznie, widać rozpaczliwe przepisywanie tekstu z Onetu, Natemat czy innego TVN-u, zaczyna się bełkot na temat Janowego i ruskich onuc. Klasyka zachowania planktonu.

Tylko jeść popcorn, podawać fakty i śmiać się z tych reakcji. Nic innego tutaj nie warto robić.

I cyk - łyczek kawki popołudniowej z ekspresu.
Kolo
-8 #69 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKolo 2024-06-07 14:34
Kreskę szczęścia sprzedam.
???
+3 #68 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcu??? 2024-06-07 12:02
Farma trolli to farma trolli. Kolo czy was tam biorą z łapanki? Czy ja pisałem że zatrzymano żołnierzy na zlecenie Janeczka? Zazanaczylem tylko że żołnierze nie byli aresztowani a Janeczka można odwołać tylko za zgodą prezydenta.
Kolo
-8 #67 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKolo 2024-06-07 10:36
Do # 59 zanim cos napiszesz to sam pomysł Jak wiadomo żołnierze zostali zatrzymani 29 marca a pismo do prokuratora Janeczka o nadzorze nad tą sprawą wpłynęło 29 kwietnia To ja się pytam jak Janeczek miał wyrazić zgodę na zatrzymanie dkoro po miesiącu został poinformowany O reszcie szczegółów poczytaj sobie sam ktoco nadzorowal
???
+9 #66 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcu??? 2024-06-07 09:15
Henio obserwator i znowu planton🙁
Ps. Nie przeszkadza ci jak Kaczyński i Wojciechowski zachwalali zielony ład a rząd Morawieckiego nie protestował. Teraz Kaczynski i Wojciechowski ze sobą nie rozmawiają. I PIS nagle stał się przeciwnikiem zielonego ładu. Płot na granicy z Białorusią to jedno a system umocnień to drugie. Pozostaje mieć nadzieję że umocnienia będą solidniejsze jak płot. I tak żeby prostować wszystkie kłamstwa, półprawdy i przeinaczenia miłośnika popcornu trzeba by poświęcać dużo czasu. Ale czy można „wygrać” z farmą trolli?
Bartas
+6 #65 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuBartas 2024-06-07 09:05
A tymczasem na dywanik Bodnara trafił prokurator Janeczek - ziobrowy nominat, który kazał aresztować żołnierzy, którzy strzelali w samoobronie.
Trzeba wyplenić tą PISowsko-rosyjską agenturę ze wszystkich instytucji w kraju.
Bartas
+12 #64 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuBartas 2024-06-07 08:58
Do #60. Nadaktywność mendy o nicku Kolo nie jest podejrzana, jest znana na forum portalu WRC, już jeden taki tu był i nazywał siebie PIS Janowy, później zmienił nick na Henio Obserwator, a dla niepoznaki produkuje się pod każdym artykułem pod nickiem Kolo.
Henio Obserwator
-5 #63 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuHenio Obserwator 2024-06-07 08:54
A tak jeszcze dodam bo widzę takie fikołka klauna z TVN-u , ze znów mi popcorn się wyspał z ręki.
Dla odświeżenia jednonocnej pamięci planktonu - krótko przed Świętami Bożego Narodzenia w 2023, już po zajęciu fotela rotacyjnego, marszałek Szymon zaprasza nielegalnych emigrantów z Afryki. Bawią się , uśmiechają, selfi strzelają - sam klaun z TVN-szczerzy się wśród gromadki pontoniarzy jak małolata do lustra.
Jest super, Polska się uśmiecha.

Mija 5 miesięcy. I rotacyjny wykonuje fikołek potrójny.
Szymonek jest teraz za budową muru na granicy nie za miliard a 10 i krzyczy w mediach o obronie granic przed ludżmi z którymi się ściskał niedawno.
Można?
Można!
I plankton wciąż ogląda kabaret komisyjny, wcina popcoron i się uśmiecha.
A ja z nim!
???
+6 #62 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcu??? 2024-06-07 08:51
Henio obserwator Ruska onuca zabrał się za obrażanie . Ale nawet obrażać trzeba umieć. Te powtórki o planktonie świadczą o braku pomysłów. Ale przecież czego można spodziewać się po ruskiej onucy z ruskiej trolownii.
Henio Obserwator
-7 #61 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuHenio Obserwator 2024-06-07 08:33
Koło - daj sobie spokój z rozmową z tym planktonem. Kto obserwował zmagania Janowego na tym forum to wie dokładnie, że jest to bez celu. Jesteś w stanie nauczyć glona myśleć?
Pozwólmy planktonowi uśmiechać się , skandować ***** *** i wcinać popcorn oglądając kabaret z wybranym przez siebie umysłowym geniuszem Szyrbą,. Skaczącym na granicy z reklamówką.

I na koniec przypomnijmy planktonowi kilka słów Herr Kanclyrza Thuskha z pażdziernika 2022 roku:
Ogrodzenie na granicy z Białorusią to jedno z największych łajdactw.

Przypomnijmy jeszcze jedno - to za Herr Thuskha dochodzi do wyginięcia połowy rządu a wielki wróg Putina, jak się dzisiaj sam opisuje, oddaje całe śledztwo Rosji.
Przypomnijmy - to przez jego głupie słowa zostaje ścięty w Afganistanie Polski geolog.

Czy myślisz, ze plankton pamięta o tym? Nie - on nie pamięta co było wczoraj. Kanclyrz wie o tym doskonale i wykorzystuje to perfekcyjnie.
Szkoda słów, czas na uśmiechy, garść popcornu i czekamy na spełnienie się proroctwo Elżbiety z postu 49. Bo na to plankton wszakże głosował z pełną świadomością wykreowaną przez filmy naszego wieszcza ekranu - Holland.
I tego doczeka się.
Może być pewien.
???
+8 #60 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcu??? 2024-06-07 07:56
Kolo ta twoja nadaktywność jest podejrzana. Czyzby trolle z ruskiej farmy ?
???
+7 #59 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcu??? 2024-06-07 07:54
Prokuratorów na takich stanowiskach jak Janeczek można odwołać tylko za zgodą prezydenta. Żołnierze nie byli aresztowani a zatrzymani. Sens zatrzymania i wyprowadzania w kajdankach? Zerowy. Sytuacja była nagrana a żołnierze nie uciekali. Głupota , nadgorliwość Żandarmerii? Niech każdy ocenia. Brak szczegółowych uregulowań dotyczących użycia broni przez żołnierzy na granicy? Zasługa polityków . Tych obecnie i poprzednio rządzących.
Kolo
-7 #58 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKolo 2024-06-07 06:25
Kryształ Janeczek był taka prawa ręka Ziobry że został powołany na yo stanowisko 20 listopada 2023 r Czyli już za rządu który był powołany na 2 miesiące. Po drugie pamiętamy jak prokuratorzy Bodnara przejmowali prokuraturę zmieniając kody dostępu do biur itd .I co może mi powiesz ze Ci ludzie mianowani za poprzedniego premiera mają taki spokój w pracy jak poprzednio Tak jak pisałem trzeba samemu myśleć a nie iści jednym przekazem .Ponadto wojsko ma swojego ministra który za nie odpowiada
Kolo
-9 #57 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKolo 2024-06-06 20:55
Kryształ o prokuratorze Janeczku nie dawno mało kto słyszał. Dziś jest artykuł na Onet do takich Pelikanów jak Ty że to najbardziej zaufany prokurator Ziobry .To mi pasuje do tego jak piszą o Kaczyńskim że to on wydaje każdy rozkaz w pisie a innym razem piszą że Kaczynski nie został o czymś poinformowany przez swoich łudź Jak komu co pasuje to PiS?e Niedawno prawa ręka Ziobry był sędzia Szmidt za chwilę Szmidt był u Myszki agresorki .Jak uciekł to już nie był człowiekiem nikogo .Także kryształ czas samemu zacząć myśleć i wyciągać wnioski .Posłuchaj trochę tvn , republiki , Polsatu i zacznij być samodzielny .
Kolo
-8 #56 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKolo 2024-06-06 20:25
Kryształ Ty to dzieciak jesteś pisząc że Duda na coś się nie zgadzał. Duda nie zgadzał się na siłowe przejęcie tv na wymianę prokuratorów krajowych itd . To jego nie zgadzanie nic nie dało akurat ten prorok im pasował to go zostawil spojrz na innych dziś są tu jutro tam byle na stolku .
Kolo
-7 #55 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKolo 2024-06-06 20:21
Do poprzednika Wiesz doskonale że pisowcy prokuratorzy zostali już dawno odwołani. Jak by tak myśleć jsk Ci mówi KOŃ który zanim usłyszał zarzuty to się osrał i zemdlał to nawet Ci żołnierze i ten którego zabił inżynier to byli pisowcy żołnierze. Tak na koniec skoro powiedziałeś a to powiedz b i pokaz gdzie możemy zobaczyć dokument o aresztowaniu żołnierzy to zobaczymy kto go podpisał.Zolnierzy tych aresztował żandarmeria wojskowa Przy okazji powiedz gdzie paliwo po 5 zł, tańsze zakupy sto konkretów na sto dni itd .Wlacz sobie tvn I tv Tusk I nadal łykaj propagandę .Tak sobie myślę jak można łykać wszystko co powiedzą media rządowej .Tak samo jsk wstecz Tak i dziś trzeba zasięgać wszędzie informacji .Także szykuj pokój bo już nadchodzą imigranvi .
Czekaj czekaj
+14 #54 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuCzekaj czekaj 2024-06-06 19:46
Znaczy się PISowy prokurator aresztował tych żołnierzy a teraz to jest wina Tuska? Haahaaahhaaaa! Klasyka. Ciemny lud to łyka? Haaahhhaaahhhaa.
???
+14 #53 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcu??? 2024-06-06 19:21
Już ruskie onuce żerują na smierci żołnierza 🙁
Kryształ
+12 #52 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKryształ 2024-06-06 19:09
Taka ciekawostka dla wielbicieli złodziei z dojnej zmiany. Prokurator, który kazał aresztować tych żołnierzy z granicy jest niejaki Tomasz Janeczek powołany przez - a jakże - ulubionego bandytę dojnozmianowców, Zbigniewa Ziobro. Bodnar chciał jego dymisji już dawno ale... Andrzej Duda się nie zgadza bo... nie i koniec. Obecnie prokurator Tomasz Janeczek utrzymuje, że nic o sprawie nie wie, czyli jak to u PiSdzielców - złapią cię za rękę to mów, że to nie twoja ręka. A wy płatni hejterzy jeszcze zapłacicie za łajdactwa.
Cxz
-18 #51 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuCxz 2024-06-06 18:45
Robin miłośnicy PO siedzą teraz cicho
Miłośnicy PO już mają krew na rękach- śmierć polskiego żołnierza .Z takim prymitywnym myśleniem doprowadza jeszcze do wielu śmierci. Już nam dprowadzaja tysiące imigrantow
Nie ma na polskie dzieci nie ma na polskie szpitale ale będzie kasą na utrzymanie inżyniera z maczetą w ręce
Robin
-14 #50 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuRobin 2024-06-06 17:32
I co miłośnicy Po-jebow? Ci którzy ochraniają nasze granice, zostają aresztowani na rozkazy wydawane przez wasz umiłowany rząd Po-jebow. Czyli każdy bród może włazić przez granicę. A rude niemieckie ścierwo na to pozwala. Mam nadzieję że Wągrowieccy PO-paprani już domostwa szykują dla przybyszów. Jeszcze wam rude g.....o i ta reszta kosiniakow,[wpis niecenzuralny]owni,kierwinskich-pijakow bokiem wyjdzie. Miłego weekendu -Po-paprani.
Elżbietaa
-18 #49 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuElżbietaa 2024-06-06 15:59
Drodzy współmieszkańcy miasta że względu że słyszymy w mediach że wojewodowie poszukują miejsc zakwaterowania dla biednych ludzi którzy w różny sposób przekraczają granice naszego kraju a niektórzy cofani są np .z Niemiec oddajmy imnasze puste domy i mieszkania których nie potrzebujemy .Jako że Ci imigranci będą mogli ściągać do siebie swoje rodziny to potrzeby będą duże. Osoby które nie posiadają takich domów czy mieszkań mogą pomóc materialnie . Okażmy swoje serce nie patrzmy na pisowców którzy ich tu nie chcą. Sami sobie poradzimy a pisiory niech się udławia swoimi pieniędzmi.Po wyborach zamierzam zrobić taką akcję i wciągnąć w to Naszych radnych .
Kolo
-14 #48 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKolo 2024-06-06 15:01
Do # 45 przyleciał samolotem i wylądował na Rynku .Już tak masz zryty Beret że zajmujesz się plotkami a nie eidxisz jakie podwyżki Nas czekają itd .
Kolo
-11 #47 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKolo 2024-06-06 14:58
I co tam przyglupy zero merytorycznej odpowiedzi. Wtedy Wam się przyznać że Was Teraz czekam ilu każdy z Was przyjmnie lekarzy i inżynierów ?
MieszkaniecGminy
+13 #46 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuMieszkaniecGminy 2024-06-06 13:52
Znowu stroił te swoje słynne miny...
Pani wójt lepiej brać się za pracę, zamiast pozwać z Maliniakiem!
Tego gość już chyba nikt nie szanuje, nawet własna żona i córka ;)
ola
+11 #45 samolotola 2024-06-06 11:04
czy duda przyleciał samolotem, czy na kołach???
Kolo
-17 #44 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKolo 2024-06-06 09:37
Pytanie do wyznawców Tuska - Jak wiadomo to Pan Tusk obiecał sto konkretówna sto dni I jeszcze sporo innych rzeczy , wykonał 17 pkt
x obiecanych .Oczywiście że teraz jego wyborcy mówią że jest okMam do Was pytanie to ja pożyczę od Was 100 tys zł a oddam 17 tys .czy wtedy też powiecie że jestem uczciwy itd .Choć nadal obiecuje wam że oddam coś więcej ale to potrwa lata . Tak nackoniec Tusk przyjął już 3vtys inżynierów I lekarzy to ja się pytam czy zrobicie zbiorke na ich utrzymanie .Chyba że chcecie aby wzmocnili woja wiedzą dłużej zdrowia i spółki skarbu panstwa wtedy zarobią na siebie lub ewentualne powroty .Golem dajesz pierwszy odpowiedź.
$$$$$$
+15 #43 Do pani Burmistrz$$$$$$ 2024-06-06 08:38
Pani Burmistrz jest Pani WIELKA.
hahaha
-12 #42 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcuhahaha 2024-06-06 06:49
Cxz - bukiecik kwiatów, jak za komuny, i galopen do UM oddać pokłon. Tylko na kolanach.
hahaha
-17 #41 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcuhahaha 2024-06-06 06:46
Kolo - szacun, muszę zapamiętać.
Kolo
-24 #40 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKolo 2024-06-05 23:17
Właśnie w polskiej tv mowili ze Premier Tusk nie jest żadnym zdrajcą .Polski bo on nigdy nie był Polakiem
Kolo
-17 #39 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuKolo 2024-06-05 22:57
Znawca oglądaj sobie polskojęzyczne tv I tuskowe media TV republika jest dla Polaków .
Znawca
+16 #38 prawda i żenadaZnawca 2024-06-05 22:06
do Xxxxxxxx nie pisz bzdur. Pani Burmistrz nie spotkała się z dudą i nie wyprawiała dla niego obiadu. Za to Starosta udostępnił salę sesyjną w starostwie by duda mógł udzielić propagandowego wywiadu jedynej słusznej TVrepublika. Żenada!
wojtek
+8 #37 #p####wojtek 2024-06-05 21:20
#po...#

#36.TY masz świra.
Polak
-16 #36 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuPolak 2024-06-05 21:01
Wojtek dla Ciebie jest ważne ile przyjdzie osób a fla mnie jest ważne jak się ludziom powodzi itd Przecież możesz Tuska zaprosić i jeszcze mu loda na stadionie zrobić. Ogarnij die to eladza jest do nas czy my na kolanach do wladzy
wojtek
+16 #35 POAK Z BOŻEJ ŁASKIwojtek 2024-06-05 20:25
#31.Gdyby wizytował Pan Donald Tusk to stadion w Wągrowcu byłby za mały."polak" ty nie zrozumiesz niczego- szkoda czasu.
Cxz
+20 #34 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuCxz 2024-06-05 19:42
Nie wiem ile osób przyszło na ten spęd, ale jestem zbudowany postawą Pani Burmistrz, brawo! Co do samego dudy - żenada.
Polak
+14 #33 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuPolak 2024-06-05 17:24
Panie Starosto powinien Pan się wstydzić że nie potrafi Pan jednego zdania powiedzieć bez czytania z kartki
Mnichj
+13 #32 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuMnichj 2024-06-05 17:13
Łamacza Konstytucji w sfałszowanych wyborach wybrany prezydent jak go może witać pani burmistrz uczciwie wybrana brawo pani burmistrz
Polak
-23 #31 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuPolak 2024-06-05 17:04
Szkoda ze nie przyjedzie Ryżawy Niemiec , zapytałem tego rudego klamce gdzie są te tanie sklepy i inne rzeczy które obiecał
.?
Xxxxxxxx
-25 #30 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w WągrowcuXxxxxxxx 2024-06-05 16:48
Nie bójcie się Pani Burmistrz powitała Dudę na uroczystym obiedzie w Urzędzie Miejskim ktore miało miejsce po spotkaniu z mieszkańcami na Rynku
hahaha
-21 #29 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcuhahaha 2024-06-05 16:00
wojtek, czytanie ze zrozumieniem dla Ciebie to trudność, bo zapewne edukację zakończyłeś w galopenszule, czytaj sorbona na kcyńskiej. Ja głombie nie pisałem o Prezydencie Dudzie tylko o Prezydencie, nie ważne czy to jest Kwaśniewski, Duda czy Komorowski.
Poza tym pisoyebie, już Tobie napisałem, jebać PiS czy tam ***** *** już nie działa. Dzisiaj zadawanie się z ekipą #13grudniai podpisywanie się pod tym co robią jest OBCIACHEM.
Nara tępy obszczymurku, zjebie genetyczny.
wojtek
+6 #28 #13wojtek 2024-06-05 15:22
haha-pozostaje jeszcze szambo ,łajno .ściek to przemawia do pisiora?-pomyśl.
jk
+21 #27 RE: Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcujk 2024-06-05 14:12
Pan Duda (Prezydent PIS) przyjechał do Wągrowca tak jak i do innych miejscowości w Wielkopolsce by reklamować swojego kandydata na europosła Wojciecha Kolarskiego ( tego od pizzy w Nowym Jorku). Za nasze podatników pieniądze prowadzi kampanie wyborcza swojego pupilka. Czas się obudzić.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
  • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
  • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
  • Telefon: +48 503 142 937
  • mail: [email protected]
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.