• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2423

Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu zaprasza na dyżury

Jakub Zadroga, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu, ponownie otwiera drzwi dla mieszkańców, zachęcając ich do bezpośrednich rozmów na temat spraw miasta.

Inicjatywa cotygodniowych dyżurów ma na celu umożliwienie mieszkańcom bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem władz samorządowych oraz poruszenie bieżących problemów i propozycji dotyczących Wągrowca.

Przewodniczący Zadroga będzie dostępny dla mieszkańców w każdy poniedziałek, w godzinach od 16:00 do 17:00 w sali nr 201 (II piętro) Urzędu Miejskiego. W przypadku, gdy sala będzie zajęta, spotkania będą odbywać się w innym, odpowiednio oznaczonym pomieszczeniu.

Dla osób, które nie mogą przyjść osobiście, przewidziano możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 668-541-065.

Jakub Zadroga podkreśla, że otwarte dyżury mają na celu zwiększenie transparentności działania Rady Miejskiej, to doskonała okazja, aby podzielić się swoimi pomysłami, złożyć skargi, wnioski lub po prostu porozmawiać na tematy dotyczące miasta.

Dodatkowo, dla jeszcze większej dostępności, udostępniamy adresy mailowe oraz telefony kontaktowe do każdego radnego Rady Miejskiej w Wągrowcu na kadencję 2024-2029.


 

 

Komentarze   

Franciszekfranio
+6 #12 RE: Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu zaprasza na dyżuryFranciszekfranio 2024-06-08 06:39
Właśnie! Zastanawia mnie dlaczego psiarze bezkarnie depczą trawniki? Gdzie tabliczki z napisem NIE DEPTAC TRAWNIKÓW, ZAKAZ WYPROWADZANIA PSÓW, przecież tak trąbi się o tym że miasta zabetonowane, że globalne ocieplenie, że zieleń zatrzymuje wodę, że zieleń na wagę złota itp....A w Wągrowcu gdzieś zniknęły wszystkie tabliczki, w innych miastach trawniki, skwerki nawet aż za bardzo upstrzone tabliczkami z zakazem wyprowadzania psów, czy deptania, tu nie żadnych tabliczek, więc nikt nawet nie pomyśli, że robi źle, niszczenie trawników stało się normą, zarówno przez psiarzy jak i kierowców, którzy robią sobie parkingi na trawnikach utrzymywanych przez nas podatników czy członków społdzielni czy TBS. Ludzie co z wami? Nikt was nie uczył szacunku do cudzej własnosci? Psów jest w mieście za dużo, ludzie stracili rozum, bo kto normalny trzyma w mieszkankach blokowych po 2,3,4 psy? Które większość dnia spędzają w zamknięciu! To znęcanie się! A możliwość wyprowadzania kejtrów gdzie popadnie jest zachętą do kupowania kolejnych i kolejnych, to już robi się chore, bo pomiędzy tymi dziwnymi ludźmi już zrobiła się jakaś rywalizacja, kto ma ich więcej to jest lepszy...normalnie szok, jakie dziwne, płytkie mamy to społeczeństwo. Podatek od posiadania psa i to wysoki, zakaz trzymania psów w budynkach wielorodzinnych jeśli przez cały dzień pies jest sam w mieszkaniu, zakaz posiadania psów jeśli nie masz własnego ogródka, podwórka! Porządek musi być!!!!! Pies to nie zabawka i kolejny przedmiot żeby się nim chwalić przed sąsiadem!
Elkaka
+9 #11 Wszędzie psyElkaka 2024-06-07 17:58
Zgadzam się z komentarzem poniżej. Miasto delikatnie pisząc jest zakichane przez luźno biegające psy. Nie tylko Park 600lecia. Problem dotyczy wszystkich osiedli. Kto i kiedy zrobi z tym porządek....
Rodo
-3 #10 W szkole nr4Rodo 2024-06-07 12:02
Chyba jednak nie obowiązuje, bo panie tak głośno zawsze ustawiają głośniki, żeby cała okolica słyszala jak się bombelki bawią zamiast uczyć. Właśnie wyczytywały nazwiska i imiona uczniów z klasy 8a, 8b. Nazwisk oczywiście nie napiszę ale slyszałem je bedąc przy bazarku. Ja nie chciałbym, żeby pół Wągrowca i okolicy wiedziało czy moje dziecko dostaje nagrodę czy nie i do której szkoły chodzi. Więc jeśli mamy słynne RODO, to tym bardziej chyba w szkole trzeba go przestrzegać. I na litość boską po co tak głośno ta muzyka, te dzieciaki bez tego są roztrzęsione i znerwicowane i tyle się mówi o znaczeniu ciszy.
Y
-4 #9 Do #1Y 2024-06-07 10:40
Pani burmistrz zapowiadała szeroką współpracę między innymi z powiatem, z województwem pewnie też. Jeszcze nie dzwoniła, że mają pokosić?
BejbiLu
+7 #8 RE: Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu zaprasza na dyżuryBejbiLu 2024-06-07 06:35
Przejdźcie się po mieście zobaczcie jak trawa wszędzie wyrasta spod kostki brukowej na chodnikach, wyłazi spod krawężnikow przy jezdni, na wszystkich rondach, tam gdzie są drzewa i kawałek ziemi przy nich trawa się ściele i obrasta drzewa, chodniki brudne, suche liście a mamy początek lata. Ogólnie miasto wygląda na bardzo zaniedbane przez te kępy traw wyrastające z kostki brukowej i płytek chodnikowych. I faktycznie w tym "parku "600 lecia wciąż niepotrzebnie koszą tę trawę, bo to to przecież park powinno być zielono, a przez to ciągle koszenie ledwie trochę zaświeci slońce wciąż robi się żółte suche ściernisko. Pani Burmistrz może ci panowie z Wodociągów to jednak nie jest dobra opcja dbania o zieleń w mieście. Panom na pewno przyjemnie jest jeździc sobie po parku traktorkiem niż wyrywać rękami zielsko z chodników i spod krawężników ale miasto nie kończy się w "parku" chociaż parkiem nazwać się tego kibelka dla psów nie da. Jeszcze przydało by się ustawić tam tabliczki z zakazem wyprowadzania kejtrów w końcu dzieci się tam mają bawić, psy stanowią już w tym mieście zagrożenie epidemiologiczne, tyle tego się szwenda. Jeszcze trochę jak zrobi się cieplej, to kto wie, taki fetor psich odchodów.Porządne odkażanie by się przydało.
Lwan
+5 #7 Do#4Lwan 2024-06-06 23:40
Całe miasto zarośnięte, bo ktoś musi dać tym z wodociągów rozkaz żeby przestali codziennie kosić i uzywać dmuchaw w parku na lipowej. Kto im każe codziennie dmuchać gówienka psie? To jak to jest z tą ekologia w Wągrowcu? Podobno jest zakaz używania dmuchaw, a w parku i obok w przedszkolu Kapturku panu nie chce się zamiatać więc dmucha sobie i szybciej może papierosa zapalić. Podobno trawa też nie ma być tak często koszona w parkach i tylko pas tuż przy chodniku i jezdni ale w tym mieście jak zwykle nikt nic nie wie, z przepisami na bakier.
Biniu
+5 #6 RE: Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu zaprasza na dyżuryBiniu 2024-06-06 19:49
Radni po wyborach stali się ponownie bezradni tego nie mogę, to nie miasta , tego nie widziałem. Po co

Wy tu jesteście, ślepi głusi czekają na telefony od ludzi . Za co bierzecie kasę. PRzed wyborami byli wszędzie. Do roboty lenie .Do stołków i kasy to pierwsi .
Biniu z Kutonowa
+4 #5 RE: Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu zaprasza na dyżuryBiniu z Kutonowa 2024-06-06 19:43
Do # 2 a kto mówi że miasto ma wpływ Trojaczki biorą nożyce i jazda a nie siedzieć czekać na telefon Już po wyborach, najlepiej płatne stanowiska podziało do i laba na kilka lat Zagroda nasz telefon niby siedzisz w drogach powiatowych to dzwoń do kumpli niech przyślą ekipe Chyba że jesteś Zagroda po wyborach nic nie mogę.Psmpersy za coś kasę bierzecie
Mieszkanka
+19 #4 RE: Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu zaprasza na dyżuryMieszkanka 2024-06-06 16:01
Może ktoś zajmie się wykarczowaniem 2 metrowego zielska nad kacerkiem. Zielsko zarosło zasadzone krzewy i trawy. Aż żal patrzeć na zmarnowane nasze pieniązki. Brak ławek. Starsze osoby nie mają gdzie spocząć. A miało być tak pięknie.
Kierowca23
-1 #3 RE: Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu zaprasza na dyżuryKierowca23 2024-06-06 15:57
Dla debila Binia,
Tam wylewaj swoje żale:
Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu
ul. Wilczak 51, 61-623 Poznań
tel./fax: 61 22 58 101, 61 826 49 49
Binia z Kutunowa
+1 #2 Do poprzednikaBinia z Kutunowa 2024-06-06 15:51
Masz tyle czasu żeby pisać komentarze, to sam się tym zajmij. Miasto nawet na to wpływu nie ma. To pas drogi wojewódzkiej patusie.
Biniu z Kutonowa
+2 #1 RE: Przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu zaprasza na dyżuryBiniu z Kutonowa 2024-06-06 15:40
Mam zlecenie dla pampersowej koalicji
Chłopcy zamiast siedzieć i czekać na telefon od mieszkańców to weźcie nożyce do gałęzi i przytnijcie wszystkie drzewa rosnące przy ścieżce rowerowej obok obwodnicy bo trudno komus wysokiemu rowerem przejechać. Zagroda koło siedziby firmy w której siedzisz tak jest i to samo przy bloku nr . 1 na os Wschód. Tam bliżej ma niedawny pisowski komendant a dziś zapewne mu bliżej do kolejnych rządzących. Także chłopcy nie siedzimy tylko czynnie działamy jak przed wyborami .

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.