• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2490

Mężczyźni zakłócający ciszę ukarani mandatami

Policjanci z Wągrowca interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym głośnej grupy mężczyzn, która imprezowała przy ulicy Powstańców Wielkopolskich. Zdarzenie miało miejsce po godzinie 6 rano.

Grupa składająca się z mężczyzn w wieku od 18 do 33 lat postanowiła rozpocząć dzień od dyskusji przy piwie na świeżym powietrzu w pobliżu domów śpiących jeszcze ludzi. Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego podjęli interwencję, wylegitymowali uczestników. 

Mężczyźni przyznali, że choć pracują, to dziś mają dzień wolny. Niemniej jednak rozpoczęcie urlopu od głośnej popijawy w mieście nie było najlepszym pomysłem.

Policjanci nałożyli na 4 osoby mandaty karne za wykroczenie związane z naruszeniem przepisów ustawy o przeciwdziałaniu alkoholizmowi.


 

 

Komentarze   

$&$#@#$
+12 #5 RE: Mężczyźni zakłócający ciszę ukarani mandatami$&$#@#$ 2024-06-08 06:57
brawo! Od czasu zmiany władzy, zauważam delikatną zmianę jeśli chodzi o rozpasanie społeczenstwa i to na+. Jednak nad większością musi być tzw.bat, ciagłe pilnowanie, karanie, bo bez tego nie wiedzą lub wykorzystują fakt bezkarności jak dzieci.A to tłumaczenie, " bo my pracujemy ale dziś mamy wolne..." Co to miało być? No degeneraci zupełni, a chlanie stało się sposobem na zajęcie wolnego czasu, jacy oni biedni, i bo nic więcej nie potrafią robić, ludzie do czego to zmierza? Teraz wakacje, a skoro dzieci patrzą na każdy zapijaczony weekend swoich rodziców, to w wakacje i oni będą się odstresowywać w ten sposób przekazany przez rodziców. Dziś sobota, idzcie do marketu zobaczcie jak taśmy przy kasie uginają się od alkoholu kupowanego zarówno przez kobiety jak i facetów! Ludzie co z wami nie tak? Czyżby aż tylu spadało na dno?
Kolo
+14 #4 RE: Mężczyźni zakłócający ciszę ukarani mandatamiKolo 2024-06-07 18:59
Marian ja mam w d... Co kto może ale jakby mi jakiś idiota mordę darł pod oknami to sam bym go sprał .Grabiec tu nie trzeba przepisów tu trzeba trochę rozumu i empati .Jakim trzeba być pajacem żeby pisać takie bzdury
Marian
-21 #3 PicieMarian 2024-06-07 16:50
Jeśli policjant nie przyłapał na gorącym uczynku picia ale piwo stoi otwarte Nie może ci nic zrobić. Ew zakłócanie porządku publicznego. Nie wiedza kosztuje mandatami
jk
+13 #2 RE: Mężczyźni zakłócający ciszę ukarani mandatamijk 2024-06-07 15:00
Przydałoby się by patrole Policyjne pojawiały się właśnie w takich miejsca częściej. Np. na osiedlu Mickiewicza. Miedzy blokami grupki stałych bywalców biesiadują przy piwku głośno przy tym dyskutując. Nie tylko wieczorami, ale i w dzień w obecności bawiących się dzieci. A patrolu Policji - "BRAK".
Bruno
+12 #1 Chuligani jedniBruno 2024-06-07 14:14
No i słusznie. Burdy to niech u siebie robią. Choć pewnie jeszcze z rodzicami mieszkają, tacy to dziś dorośli.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.