• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 4296

Nowa Kierownik Referatu Planowania Przestrzennego

Od 17 czerwca stanowisko Kierownika Referatu Planowania Przestrzennego w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu obejmie Paulina Radecka-Kamińska. W wyniku postępowania konkursowego, przeprowadzonego przez wągrowiecki urząd, uzyskała ona najwyższą ocenę.

Paulina Radecka-Kamińska, lat 43, jest absolwentką Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie w 2005 roku ukończyła gospodarkę przestrzenną i uzyskała tytuł magistra. W 2018 roku, na tym samym wydziale, ukończyła geodezję i kartografię, zdobywając tytuł inżyniera. Ponadto, w 2008 roku ukończyła studia podyplomowe z wyceny nieruchomości na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz posiada uprawnienia urbanistyczne.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 2005 roku w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu, gdzie początkowo była stażystką. Następnie, w latach 2006-2020, pracowała na stanowiskach: podinspektora, inspektora oraz głównego specjalisty ds. planowania przestrzennego w Wydziale Infrastruktury, Architektury i Ekologii.

Koordynowała oraz uczestniczyła w opracowaniu 22 miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego miasta, studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania miasta, a także pierwszego Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Wągrowca na lata 2017-2025. Była odpowiedzialna za wydawanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz naliczaniu renty planistycznej.

Brała udział w inwestycjach dotyczących projektowania i budowy ścieżek pieszo-rowerowych, m.in. wzdłuż ul. Kościuszki oraz od dworca PKP do Os. Wschód. Koordynowała opracowanie koncepcji zagospodarowania doliny rzeki Wełny i Nielby oraz programu funkcjonalno-użytkowego na budowę kładki nad skrzyżowaniem rzek Wełny i Nielby.

Paulina Radecka-Kamińska była także członkiem zespołów odpowiedzialnych za inwestycje gminy miejskiej Wągrowiec, takie jak budowa Aquaparku, żłobka, czy rewitalizacja budynku dworca PKP wraz z terenami sąsiednimi. Udzielała się w miejskich i gminnych komisjach urbanistyczno-architektonicznych.

Poza pracą, wolny czas spędza aktywnie, jeżdżąc na rowerze oraz spacerując w lesie.


 

 

Komentarze   

Idzi
+4 #9 RE: Nowa Kierownik Referatu Planowania PrzestrzennegoIdzi 2024-06-11 07:33
Same baby, jak w seksmisji, czas pokaże czy się coś zmieni. Oby pracowite były bo głosy są że już jakieś baby są kierowniki jeszcze beretowe pozostałości i lipa po całości.
Vcxz
-1 #8 RE: Nowa Kierownik Referatu Planowania PrzestrzennegoVcxz 2024-06-10 14:59
Focurkliwy - drogi dziurawe, mosty fo remontów a Ty się kogis tobotą zajmujesz. Lepiej przypilnuje swoich zajęć .
Łuna
+2 #7 ZatrudnienieŁuna 2024-06-10 14:45
Ahhhaha noo niech zwiększają zatrudnienie, jedna Pani będzie od włączania komputera, druga będzie ta co umie "kopiuj wklej", trzecia ta co będzie roznosiła pierdoly po UM, piąty np Pan będzie od pomocy przy kserokopiarce. Stanowisk tam jest niezliczoną ilość,kazdy po millenium dostanie tam robotę. Płakać czy się śmiać?
Helga
+11 #6 XxxHelga 2024-06-10 14:40
To może w końcu z aktualizują stronę internetową UM, bo tyle jest zmian a na stronie nadal wiszą nieobecni. Czyżby i tak błacha czynność przerastala tamtejszego informatyka? Żenada
Dociekliwy
+9 #5 RE: Nowa Kierownik Referatu Planowania PrzestrzennegoDociekliwy 2024-06-10 14:27
Po Pani Walkowiak to kolejna "zaskakująca" osoba pojawiająca się w urzędzie.
1. Czy prawdą jest, że ta nowa Pani Kierownik w swoim referacie będzie zwiększać zatrudnienie? Podobno takie informacje już krążą po urzędzie.
2. Czy prawdą jest, że referent środków zewnętrznych zwiększy zatrudnienie?
3. Czy prawdą jest, że kierownik tego wydziału świadczy usługi doradcze innym samorządom?
4. Czy nowa Pani Kierownik wydziału inwestycji i nowa Pani Kierownik otrzymują wyższe wynagrodzenie niż swoi poprzednicy?
5. Czy transparentność funkcjonowania urzędu nie powinna również zakładać jawności przy zatrudnieniu wynagrodzenia?
Pani Burmistrz, jeśli to co powyżej jest prawda to traci Pani poparcie w piorunujący sposób. SW już było i nie wróci więcej, miało być lepiej... A zanosi się na wzrost zatrudnienia urzędników. Jak teraz mają Pani słowa o tym, że pracuje armia urzędników, mówiła tak Pani jako radna. Wstyd i kompromitacja.
Ciocia Kasia
+10 #4 PesymistkaCiocia Kasia 2024-06-10 14:11
Oby tylko potrafiła rozdzielić pracę zawodową w UM z innymi zajęciami nie tylko swoimi .Powodzenia
Kierowca123
+2 #3 RE: Nowa Kierownik Referatu Planowania PrzestrzennegoKierowca123 2024-06-10 13:58
Bardzo dobrze zna Wągrowiec, widać że przygotowana pod względem wykształcenia i dośwadczenia. Ludzie wszyscy gdzieś zarabiamy, nie jest zabronione pracować w prywatnej firmie.
Dajmy szansę, widać, że Pani Burmistrz chce zatrudniać osoby z dośwadczeniem i wiedzą.
Jestem na tak
rodziny
-5 #2 Rachmistrzrodziny 2024-06-10 13:58
Czy ta pani ma małżonka i czy ma lub posiada dzieci???
Ona bez ogona
+12 #1 RE: Nowa Kierownik Referatu Planowania PrzestrzennegoOna bez ogona 2024-06-10 13:36
To chyba jakiś żart. Masakra. Ręce opadają.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.