Featured

Koncert organowy w Wągrowcu. Poezja i zbiórka na renowację instrumentu

W Wągrowcu odbędzie się druga edycja koncertu organowego, który połączy muzykę, poezję i cel charytatywny.

Wydarzenie zaplanowano na 17 kwietnia 2026 roku o godz. 18:00 w auli Zespołu Szkół nr 2 im. ppłk. dr. Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu.

W programie znajdą się między innymi aranżacje poezji Adama Asnyka i Johanna Wolfganga Goethego. Przed publicznością wystąpią Tomasz Padoł, Jarosław Lorenc i Krzysztof Mikołajczak. Na scenie zaprezentują się także uczniowie: Olga Nowakowska, Jowita Sempolowicz oraz Michał Patelski.

Bezpłatne bilety można odebrać w sekretariacie szkoły ZS 2 przy ulcu Kościuszki 49 w Wągrowcu. To dobra okazja, by posłuchać muzyki organowej w niecodziennej oprawie i jednocześnie wesprzeć ważną inicjatywę.

Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka na renowację organów. Oznacza to, że uczestnicy nie tylko wezmą udział w wydarzeniu kulturalnym, ale też będą mogli dołożyć swoją cegiełkę do odnowienia instrumentu.


Dodaj komentarz

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
  • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
  • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
  • Telefon: +48 503 142 937
  • mail: [email protected]
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

Na skróty