• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3771

Po narkotykach i alkoholu, dwaj kierowcy trafili do aresztu

Dwa zdarzenia w sobotę. W Czesławicach kierujący Laguną wypadł z drogi i uciekł, bo był pijany, pasażerka trafiła do szpitala. W Gołańczy policjanci ścigali kierowcę, który był pod wpływem narkotyków.

Do dwóch groźnych sytuacji doszło w sobotę 12 października. W Czesławicach kierujący Laguną nie zapanował nad autem i wypadł z drogi. W zdarzeniu ucierpiała nastolatka, którą koleżanka zawiozła do szpitala, bo kierowca... uciekł.

- Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia, stwierdzili, że kierowcy już tam nie ma, a najbliższa rodzina zabierała się za wyciąganie auta. Funkcjonariusze po zabezpieczeniu pozostawionych śladów ustalili, że kierowcą był 18-letni mężczyzna, który po zdarzeniu poszedł do domu. Zatrzymany w miejscu zamieszkania przez patrol został osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna został poddany badaniom na alkohol, w organizmie miał około 1,5 promila — poinformował sierż. sztab. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Kilka godzin później, policjanci patrolujący ulicę Gołańczy, postanowili poddać kontroli kierującego pojazdem Mercedes 180.

- Mężczyzna w sposób niewłaściwy zareagował na podawane sygnały świetlne i dźwiękowe. Zamiast się zatrzymać, zaczął uciekać. Pościg ulicami Gołańczy zakończył się przy budynku straży pożarnej. Jak się okazało 30-letni mieszkańca powiatu nakielskiego, prowadził samochód pomimo orzeczonego zakazu sądowego, posiadał przy sobie ponad 4,4 gramów amfetaminy. Dodatkowo badanie krwi wykazało, że kierowca był pod wpływem amfetaminy — tłumaczy oficer prasowy wągrowieckiej komendy.

30-latek naraził się na poważne konsekwencje. Ucieczka przed patrolem policji, kierowanie pod wpływem środków odurzających i bez uprawnień, to przestępstwa, za które decyzją sądu trafił do aresztu.

Komentarze   

REALISTA
+6 #4 REALISTAREALISTA 2019-10-17 08:58
JANOWY JAK DURCZOK SOBIE SZCZELI W GŁOWĘ TO TERZ TO ZRONBISZ , CO NIEKTÓRZY MAJĄ MÓZG NA UROPIE CAŁE ŻYCIE ,BO JAK BY ZACZELI UŻYWAĆ TO BYŁBY ZA DUŻY WYSIŁEK
Janowy
0 #3 RE: Po narkotykach i alkoholu, dwaj kierowcy trafili do aresztuJanowy 2019-10-16 20:11
Obiektywny - przykład nam Durczok wszak dał ... Najsztub bez OC i przegladu niewinny, pani sędzia po pijaku w drzewo wali - tez pewnie uniewinniona będzie bo "wypiła przez roztargnienie". Co sie dziwić prostym ludziom jak przyklad z gory idzie.
obiektywny
+10 #2 RE: Po narkotykach i alkoholu, dwaj kierowcy trafili do aresztuobiektywny 2019-10-15 18:28
jakim trzeb być kretynem aby pomimo zakazu prowadzić pojazd pod wpływem i dodatkowo posiadać jeszcze przy sobie, wyjątkowy debil
eS
+9 #1 No i dobrzeeS 2019-10-15 15:20
Bardzo dobrze ! Tępić patologie

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.