• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2051

Jolanta Deja wyróżniona w konkursie Viva! Wielkopolski Senior

Jolanta Deja, Prezes Zarządu Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych w Wągrowcu, w gronie laureatów konkursu Viva! Wielkopolski Senior.

W piątek 25 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i osobom wyróżnionym w III edycji konkursu ,,Viva! Wielkopolski Senior – edycja 2019.

Wśród wyróżnionych znalazła się Jolanta Deja – Prezes Zarządu Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych w Wągrowcu. Okolicznościowym dyplomem został uhonorowany również Powiat Wągrowiecki. Jolanta Deja wyróżnienie odebrała w towarzystwie Barbary Linetty – Kierownika Wydziału Spraw Obywatelskich i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Wągrowcu.

Celem konkursu było nagrodzenie i wyróżnienie ponadprzeciętnych postaw seniorów oraz promowanie inicjatyw zrealizowanych w roku 2018 w wielkopolskich społecznościach lokalnych, oraz wyróżnienie firmy/przedsiębiorstwa, które w 2018 roku w swoich działaniach uwzględniło produkty i usługi na rzecz osób starszych.

Jolanta Deja urodziła się w 1951 roku w Wągrowcu. Do szkoły podstawowej i średniej uczęszczała w Wągrowcu. W latach 1969-1970 po maturze odbyła staż w Narodowym Banku Polskim. Następnie w 1970 r. podjęła pracę w Banku Spółdzielczym w Wągrowcu, w którym pracowała do roku 1976. Ze względu na dużą wadę wzroku przeszła na rentę.

W roku 1982 wstąpiła do Polskiego Związku Niewidomych – Koło w Wągrowcu. Od roku 1984 do roku 1992 była sekretarzem tego Koła. Od roku 1992 do 1996 pełniła funkcję zastępcy przewodniczącego Koła a od września 1996 r., po śmierci przewodniczącego objęła funkcję przewodniczącej Koła PZN. Funkcję prezesa pełni do dzisiaj.

Jolanta Deja już drugą kadencję jest radną Miejskiej Rady Seniorów w Wągrowcu, jest mężatką i matką dwóch synów.

Jako prezes Zarządu Koła Powiatowego PZN w Wągrowcu przy współpracy z całym Zarządem organizuje spotkania i wyjazdy integracyjno — rehabilitacyjne.

Za dotychczasową działalność i aktywność społeczną Jolanta Deja była odznaczana i wyróżniana. Otrzymała m.in. Brązową Honorową Odznakę Polskiego Związku Niewidomych, Srebrną Honorową Odznakę Polskiego Związku Niewidomych i Złotą Honorową Odznakę Polskiego Związku Niewidomych.

Komentarze   

ola
+1 #4 RE: Jolanta Deja wyróżniona w konkursie Viva! Wielkopolski Seniorola 2019-10-31 15:34
Senior Deja jest ok . jak wygram w totka to powierze mu kase na przechowanie
Senior Kasjusz
+2 #3 RE: Jolanta Deja wyróżniona w konkursie Viva! Wielkopolski SeniorSenior Kasjusz 2019-10-31 10:51
Co do zasady oraz w gruncie rzeczy to raczej nie ma nic. Ale niech wągrowczanie, napiszą, np. co starszy syn seniorki Deji, sobą reprezentuje, czy to jest człowiek prawy, czy jest to osobnik godny zaufania, i etc.
Wągro
+2 #2 wyróżnienieWągro 2019-10-30 16:52
A co to ma wspólnego z otrzymaniem wyróżnienia przez J. Deję? Syn jest pewnie dorosły to wie co robi. Wyróżnienie dostała Jolanta Deja za swoją wieloletnią działalność społeczną na rzecz społeczeństwa i środowiska. Gratulacje dla laureatki !!!
MrocznyPatan
-4 #1 RE: Jolanta Deja wyróżniona w konkursie Viva! Wielkopolski SeniorMrocznyPatan 2019-10-29 06:06
Co myślicie o starszym z synów seniorki Deji??? Jaki jest to człowiek i co sobą reprezentuje???

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.