• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2362

Policjanci za Skoków mają nowy radiowóz

Policjanci ze Skoków dostali nowy samochód typu SUV w wersji oznakowanej dla Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu.

Zakup pojazdu przez Komendę Główną Policji uwarunkowany był uzyskaniem dofinansowania z samorządu w wysokości co najmniej 50% kosztów. Właśnie dlatego na podstawie porozumienia zawartego 28 maja br. z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu, Gmina Skoki przekazała na Fundusz Wsparcia Policji 50.000,00 zł.

Środki te zostały przeznaczone na zakup samochodu terenowego typu SUV w wersji oznakowanej dla Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu. Pojazd ma pomóc w wykonywaniu obowiązków służbowych policjantom z Komisariatu Policji w Skokach.

Komentarze   

Janowy-PIS
-9 #3 RE: Policjanci za Skoków mają nowy radiowózJanowy-PIS 2019-12-08 21:55
Pitera - ty nawet prostego tekstu nie potarfisz juz zrozumieć? Tak ci na łeb padło z ta nienawiścią do JK? Ujawnij w końcu dlaczego go tak nienawidzisz? Zabrał staremu czy tobie UB-ecka rentę, nie pozwolił dalej na jakieś szwidle czy też reprezentujesz może mafię w togach, kórej w końcu, po 60 latach ktoś próbuje rogi utrzeć? Bo że aż tak głupim cie Michnik zrobił to nie mogę uwierzyć. Jakieś 15 lat temu byłem po tej samej stronie co ty i wiem, ze można z tego wyjść. Tylko trzeba nieco myśleć samemu.
Piter
+7 #2 RE: Policjanci za Skoków mają nowy radiowózPiter 2019-12-08 21:11
Ależ Janowy, przecież Czeczeńcy to imigranci i w dodatku muzułmanie, którzy roznoszą choroby - przynajmniej zdaniem Jarosława Kaczyńskiego - guru największych kryształów w kraju. Czy głosząc swoje herezje niezgodne z przekazem dnia z Nowogrodzkiej nie ryzykujesz nowego stanowiska w straży?
PIS-Janowy
-14 #1 RE: Policjanci za Skoków mają nowy radiowózPIS-Janowy 2019-12-05 15:14
Hmmm .... Mam troche inne zdanie na temat funkcjonalności SUV-ów w terenie. Do pościgów SUV na pewno się nie nadaje ze swoimi wymiarami. Ale niech im tam będzie.
Swiatełko dla sędzi (dla których ostatnio odczuwam tylko głęboką pogardę):
"...Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej orzekł, że piątka czeczeńskich dzieci, które matka wywiozła z Danii do Polski, pozostanie pod opieką rodziców. Kobieta zrobiła to, bo tamtejsze służby socjalne odebrały jej dzieci i umieściły je w trzech osobnych rodzinach zastępczych. To kolejna tego typu sprawa, którą rozstrzyga polski sąd...."
W końcu sędzia, któy nie boi się kwiku europejskich lewaków i oddała dzieci rodzicom. To juz druga tego typu sprawa - niedługo do Polski będą masowe ucieczki rodziców zz dziećmi z Norwegi, Szwecji czy właśnie Dani ...

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas 74 tys. Internautów miesięcznie, generując 900 tys. odsłon
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.