• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 4281

Jedna osoba z koronawirusem, 41 osób w kwarantannie

Jedna osoba z potwierdzonym zakażeniem i 41 osób objętych kwarantanną. Sanepid przypomina o maseczkach.

W powiecie wągrowieckim na dzień 3 sierpnia br. 1 osoba z Gminy Skoki z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem przebywa w izolatorium w Poznaniu. 41 osób objętych jest kwarantanną.

W związku ze wzrostem liczby zakażeń spowodowanych SARS-CoV-2 na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej Sanepid wydał komunikat.

Komunikat

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu przypomina, iż nadal obowiązują nakazy zasłaniania nosa i ust w przestrzeniach zamkniętych (obiekty: handlowe, usługowe, kultury, kultu religijnego, środki komunikacji masowej, urzędy itp.).
Obowiązek ten dotyczy także bulwarów, parków, placów, plaż, parkingów, cmentarzy, zieleńców, targowisk itp. W przestrzeniach otwartych można odstąpić od tego obowiązku przy zachowaniu dystansu 1,5 m.

Paweł Gilewski, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu.


Komentarze   

PIS-Janowy
0 #7 RE: Jedna osoba z koronawirusem, 41 osób w kwarantanniePIS-Janowy 2020-08-04 11:12
Dokladnie panie doktorze z postu 6 - wezmy na przyklad takiego Prezydenta Polski, doktora Andrzeja Dudę - slucha najmadrzejszego polityka w Polsce, doktora Kaczynskiego i prosze jakie efekty - druga kadencja, wspaniala prezydentura, nienaganne maniery i kultura i jasne konkretn wizja swojego kraju, ze zdrowymi rodzinami i przyszlością. Warto sluchac ludzi mądrych. Wezmy teraz zz drugiej strony - Jonasza dyzmę Tuska. Niczego nie stworzzyl a czego sie dotknie wręcz rozsypuje sie - tak bylo z partia PO (ruina dzis - wstyd do tej bandy idiotów sie przyznać), Polska tez szla nie wiadaomo dokąd, w efekcie jego rzadów i siania nienawsici do PIS i Kaczynskich doprowadził niechlujstwem i lekcewazeniem prezydenta Polski do katastrofy, w której zginęło polowa rządu i dwoch prezydentow. I wyjasnienie tej sprawy przekazal z usmieszkiem zulowskim Rosjanom ... W nagrode dostal fuche za granice i tam spierdolił zamiast realizowac swoje slowa " MILIONY POLKAOW BEDA WRACAC Z ZAGRANICY GDY JA BEDE RZĄDZIŁ). No ale Jonasz go nie opuscil - po entuzjazmie (27 do 1) okazalo sie, ze UE zaczeła sie rozpadać - wylamala sie Wielka Brytania (widzac jaki baran ma im mieszac w rządzeniu). I takiego cżłowieka sluchała Kidawa Blonska, Paligłup, Nowak, Szetyna, Budka ... i gdzie oni dzis są? Mogą robic za przyklady degrengolady co najwyzej ...
Dr hab.mgr inż.
+2 #6 RE: Jedna osoba z koronawirusem, 41 osób w kwarantannieDr hab.mgr inż. 2020-08-04 08:05
RE#3. Typowe gadanie dla ludzi z malutkim rozumkiem. Czekanie, aż inni mi coś nakażą, to ja też będę to robić....typowe dla ludzi bez wiedzy, własnego rozumu. Rusz głową, weź książkę do biologii, przypomnij sobie wiedzę z podstawówki o wirusach i bakteriach, a potem pieprz głupoty . Przez braki w myśleniu, wiedzy ze szkoły mamy wiele tragedii ludzkich. Tak więc uczyć się przez całe życie i słuchać mądrzejszych od siebie.
PIS-Janowy
-5 #5 RE: Jedna osoba z koronawirusem, 41 osób w kwarantanniePIS-Janowy 2020-08-04 07:38
Pamietajcie!! Czosneczek, cebulka, kiszona kapusta i wszzelkie ziesko co wam wpadnie pod reke. Poza tym duzo sie rucha...., (oj , przepraszam, bo sie zaraz ci z "ą i ę" obruszą) kochac i ruszac ile sie da. Zamiast dupe autem wozic i smrodzic z rur - na pieszo, na rowerku!! Gwarantuje, ze wtedy zadna franca nie straszna i nie bedzziecie pieprzyc sumtków jak golem o antybiotykach na wirusa czy renia o wzroscie Kaczynskiego. I na pewno wam nie przydzie do glowy publiczna masturbacja na balkonach podczas marszów - jak przedstawicielo m ideologi LGBT. W zdrowym ciele zdrowy umysł!! Hugh!!
PIOTREK
0 #4 Jedna osoba zdrowaPIOTREK 2020-08-04 04:55
W Polsce w dobie światowego kryzysu rośnie w siłę coraz więcej kapusi .Człowiek człowieka gdyby mógł utopił by w łyżce wody
Ja
+7 #3 RE: Jedna osoba z koronawirusem, 41 osób w kwarantannieJa 2020-08-04 01:14
Maseczki noszą na brodzie , żeby nie było mandatu , ale ostępu to już nikt nie trzyma w kolejce w sklepie to jeden na drugiego wchodzi . Zwróć takiemu uwagę to jeszcze cię zmiesza z błotem ... najpierw niech zaczną nosić Ci co są na gorze I dadzą przykład innym , to może ludzie będą zaczną się stosować , ale jak nasz rząd sam nie nosi masek i w tv twierdzi ,że wirusa nie ma to potem są tego takie skutki !
ja
+15 #2 RE: Jedna osoba z koronawirusem, 41 osób w kwarantannieja 2020-08-03 22:11
Sanepid niech się do Lidla i Kauflandu wybierze - co niektórzy klienci paradują sobie bez maseczek. Najlepiej zrobić kontrole w czwartki, soboty i poniedziałki - dziesiątki mandatów murowane! :)
kolo
+15 #1 RE: Jedna osoba z koronawirusem, 41 osób w kwarantanniekolo 2020-08-03 19:06
Ten rząd to dno i trzy metry mułu. Prędzej wykończy nas PIS niż wirus.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.