• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 605

Nowe sale dla przedszkolaków w Niemczynie

W Damasławku zakończyły się prace związane z przebudową części budynku szkoły w Niemczynie. Część pomieszczeń została przystosowana na potrzeby przedszkola.

Zakończyła się przebudowa części budynku Szkoły w Niemczynie na potrzeby przedszkola. Końcowego odbioru robót dokonał Cyprian Wieczorek, wójt Damasławka oraz Bernadeta Matusiak, dyrektor Przedszkola i Maria Machaj-Socha, dyrektor Szkoły Podstawowej w Niemczynie. Inwestycję wykonał Usługowy Zakład Instalacji Sanitarnych C.O. i Gaz. Przemysława Wojciechowskiego.

Prace remontowe polegały na:
- dostosowaniu dwóch klasopracowni do potrzeb grup przedszkolnych,
- wybudowaniu łazienki,
- montażu nowej stolarki drzwiowej zewnętrznej i wewnętrznej,
- wybudowaniu podjazdu dla osób niepełnosprawnych,
- zainstalowaniu ogrzewania podłogowego oraz nowej instalacji elektrycznej,
- gipsowaniu i odmalowaniu ścian.

Wartość zadania wyniosła 148 199,99 zł. Dotychczasowe oddziały przedszkolne nie spełniały aktualnych standardów bezpieczeństwa. Dzięki inwestycji w budynku wyodrębniono część przedszkolną, co znacznie poprawi komfort nauki. Dzieci wprowadzą się do nowych klasopracowni jeszcze w tym miesiącu.

Komentarze   

Lol by
+2 #7 RE: Nowe sale dla przedszkolaków w NiemczynieLol by 2020-09-24 07:24
O co wam wszystkim chodzi? Ważne jest nazwisko osoby czy jej troska o bezpieczeństwo dzieci? Widac, że absolutnie nie chodzi o dzieci. Zresztą takie mamy teraz społeczeństwo, byś dokopać komuś, byle w papierach wszystko ok.
ciekawski
-2 #6 RE: Nowe sale dla przedszkolaków w Niemczynieciekawski 2020-09-23 21:36
Do rodzic. Powstały wątpliwości co do twojej płci. Jedni piszą żeś ty ona, inni żeś ty on. Więc zacytuję popularne niegdyś pytanie. "Pośle Rokita czyś ty chłop, czyś ty kobita"?
Znajomy
-1 #5 RE:Nowe sale dla przedszkolaków w NiemczynieZnajomy 2020-09-23 13:08
Do rodzic strasznie cię skrzywdzono na chrzcie bo nawet nie wiadomo czy jesteś facetem czy kobietą.Napisz chociaż czy twoje imię to jest Do czy rodzic. :D:lol:A jeszcze dobra rada:jesteś w pracy to zajmij się pracą a nie głupotami w końcu całe społeczeństwo Gminy składa się na twoją bardzo wysoką pensję.
My
0 #4 RE: Nowe sale dla przedszkolaków w NiemczynieMy 2020-09-23 11:45
Ale niektórzy stali się odważni. Do rodzic dwa lata temu pisałaś bez nazwiska. A teraz jaka odwaga. Też bez nazwiska :lol:
Do do rodzic
+3 #3 RE: Nowe sale dla przedszkolaków w NiemczynieDo do rodzic 2020-09-23 11:03
Odezwał się odważny. Do Rodzic to imię czy nazwisko? :lol:
Do rodzic
-7 #2 RE: Nowe sale dla przedszkolaków w NiemczynieDo rodzic 2020-09-23 08:24
Rodzicu, nauczycielu,sto larzu ,dlaczego nie zadasz pytania pod.postem na stronie gminy lub wójta podpisując się z imienia i nazwiska?Brak odwagi ? Męczysz się dusząc to w sobie!Ale jak to mówią Gieroj w necie pi...da w świecie!
Rodzic
+9 #1 Nowe saleRodzic 2020-09-22 20:50
Panie wójcie proszę nie pokazywać pustej sali,proszę pokazać zagraconą salę gimnastyczną w Szkole w Niemczynie na której to dzieci nie mogą ćwiczyć po dzień dzisiejszy.Jeśl i chodzi o odbiór robót to nie wójt i dwie nauczycielki (ludzie nie znający się na prawie budowlanym) powinny dokonywać odbioru tylko inspektor nadzoru. Panie wójcie czyżby takiego człowieka przy tej inwestycji nie było?Do pełni szczęścia brakuje zdjęcia wójta z jego bujną grzywą :lol:Panie wójcie proszę wytłumaczyć rodzicom dzieci uczęszczających do Szkoły w Niemczynie dlaczego tak wielkie opóżnienia tej inwestycji

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 43 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.