• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1124

929 osób zakażonych, 731 w kwarantannie

W ciągu ostatniej doby w powiecie wągrowieckim wykryto 19 nowych zakażeń.

Zgodnie z danymi Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wągrowcu na dzień 23 listopada 2020 r. w powiecie wągrowieckim mamy 929 osób zakażonych.

🔸 929 osób zakażonych;
🔸 731 osób
objętych kwarantanną.

Od początku pandemii w powiecie wągrowieckim wyzdrowiało 418 osób, 24 osoby zmarły.

Komentarze   

Straszne!!!!
0 #16 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantannieStraszne!!!! 2020-11-26 14:58
Od 20-23 listopada czyli weekend i poniedzialek po weekendzie az 10 zgonów! Dlaczego weekendy i poniedziałek tak obfitują w zgony starszych ludzi? Zastanawiające. ..
PIS-Janowy
-7 #15 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantanniePIS-Janowy 2020-11-24 18:39
Tobie Renia ta szmata na ryju calkowicie zaszkodzila, widze ... Wojtek, elektron, Henryk .. co ty odpierdalasz, gdzie ty kluczysz, czego szukasz - pytak mnie - ja od razu odpowiadam przeciez ..? Bylas na spacerze jak ci radzilem? Spytaj admina czy ja to Wojetk czy elektryk czy cos tam. PO IP i czasach postu na pewno moze ci odpowiedziec - przeciez to takie proste! PIS Janowy, kwoko, nie podszywa sie i nie zmienia nikow tak jak twoi przyjebani kumple z tego forum (albo i ty sama). Z poczatku gdy tutaj pisalem dalem sobie nik Oszolom, ale gdy ci twoi wspomniani kumple-intelige nic zaczeli sie podszywac przeszedlem na Janowy, znow bylo podszywanie sie i zostal PI-Janowy, zeby sie od inteligenta klasy Golem odroznic. Nie pomoglo i to ale i tak poozstalem przy PIS-Janowy. Nie bylo dalej sensy zmieniac - z debialmi na tym polu nie wygram. Co jeszcze chcesz wiedziec?
Pana Henryka z ktorym toczylas uczone dyskusje (malo sie ze smiechu nie poplakalem nad tymi twoimi wywodami az w koncu nie wytrzymalem) nie znam ani z widzenia ani ze syszenia.
Na koniec - prace nad szczepionka antykurwisowa dobiegaja konca. Firmy beda zwolnione z odpowiedzialnos ci za skutki uboczne, lekarze nie odpowiadaja za bedy w leczniu zwiazane z koronoswirusem a szczepic maja sie wszyscy bo inaczej nai do pociagu ani do samolotu nie wsioada. Pytanie - wiecej ludzi umrzew meczarniach w wyniku szczepien czy w wyniku swirowirusa? Mam nadzije, ze ty i twoja corka pierwsi dlonie po szczepionke wyciagniecie ...
RENIA
+5 #14 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantannieRENIA 2020-11-24 18:07
Janowy a raczej Henryku czego nie rozumiesz? Taki z ciebie inżynier jak ze mnie baletnica.Jeszc ze nie dotarło że WOJTEK a wcześniej Elektor to była pułapka.Trzeba było bardziej uważać na styl pisania w polemice ze mną na temat 2 wojny światowej.Wlasn ie te wpisy mnie oswiecily kim jesteś.Wieczny opozycjonista z czasów PRL-u z tytułem magistra zwykłego od kopania piłki.Haha
Dziwię się że Kolo ma jeszcze kaprys na dyskusję z tobą
Pis-Janowy
-5 #13 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantanniePis-Janowy 2020-11-24 13:56
Kolo - czy ty czytales post #5? Musiales czytaq skoro odpisaleś ...Przeciez tam wytłumaczone jak krowie na rowie? Ty glupszy od krowy jesteś nawet czy tego tekstu nie zrozumiales? laurki tylko czytasz?
Pis-Janowy
-5 #12 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantanniePis-Janowy 2020-11-24 13:54
Kolo - czy ty jestes az tak głupi jak teraz sie napisałeś? Czy potrafisz dodac dwa plus dwa? Czytaj, wytworze kwikow lemparto: 34 tys UMARLYCH W TYM 11,5 TYS W ZWIAZKU Z WIRUSEM (ponad 90% z tych 11,5 to z chorobami współistniejący mi - GŁOWNYMI PRZYCZYNAMI SMERCI!!). Czyli umarlo do0datkowe 22,5 tys NIE Z POWODU COVID (bo tutaj każdy taki podejrzenie jest skrupulatnie sprawdzane - a twoje debilne wnioski powtarzane za Money to możesz sobie na wiecach kurwiszonow wykrzykiwac a nie ludziom inteligentnym je wmawiać) ALE Z POWODU SRACZKI DOKOLOAWIRUSOWE J, Z POWODU BRAKU DOSTEPU DO LEKARZY, DO SZPITALI, ZAMYKANIA SZPITALI LUB ICH PRZEKSZTALCANIE W SWIROZAKŁADY!!! JUZ JEST OCZYWISTYM ZE NIE WIRSU NAS ZABIJA ALE GLUPOTA RZADU I TAKICH LUDZI JAK TY NA JEGO TLE. NIE POZWALAMY UCZYC SIE NORMALNIE NASZYM DZIECIOM, RUSZAC SIE, BAWIĆ, ZABRALISMY NASZYM STARUSZKOM MOZLIWOSC SPACEROWANIA, ROBIENIA TEGO CO LUBILI. I co ? To jest , ku..a, zdrowe? To jest najkrótsza droga do choroby albo smierci jesli juz jest ktos chory? Ty nawet takich rzeczy nie kojarzysz? Od noszenia maski na ryju juz ci mozg zasyfiał kompletnie?
kolo
+5 #11 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantanniekolo 2020-11-24 09:13
A, tymczasem:
"Jak wynika z analizy money.pl, od 36 tygodnia 2020 roku (czyli od 31 sierpnia) do dziś urzędy stanu cywilnego wystawiły ponad 125 tys. aktów zgonu. W ubiegłym roku w tym samym czasie było to 91 tys. aktów zgonu. Nadwyżka wynosi więc już 34 tys.

Z danych Ministerstwa Zdrowia wynika, że z powodu COVID-19 i chorób współistniejący ch - w tym samym czasie - zmarło 11,5 tys. osób. Co to oznacza? Ukrytych ofiar wirusa jest już dwa razy więcej niż oficjalnych zgonów. Oficjalnie wirus zabił wspominane 11,5 tys. osób. Epidemia zabiła dodatkowe 22,5 tys."

Jakieś błyskotliwe przemyślenia Janowy i jego koledzy płaskoziemcy/ro szczeniowcy?
Zdezorientowany
+5 #10 Do pis janowyZdezorientowany 2020-11-24 08:25
Tak też myślałem. Zmień nick bo wprowadzasz ludzi w błąd.Ty jesteś po prostu Świr obrażony na cały świat . Zgłoś się na wolontariat do szpitala covidowego ,może w tedy ustabilizujasz swoje poglądy. Tak czy siak dalsza polemika z tobą jest bez sensu.
Pis-Janowy
-8 #9 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantanniePis-Janowy 2020-11-24 01:41
Zdezorientowany - nowy tutaj? W większości za PIS. Przytłaczającej większości. Za tymi glistami tęczowymi z oPOzycji nigdy.
Ale to co odpierdala PIS na tle świrowirusa jest dla mnie nie pojecia!! Bez logiki, bez rozsądku, bez myślenia o przyszłosci, przymusowe szczepienia na grypę - jak pajace - niemalże doganiają debili z oPOzycji (bo ci to w ogóle maja takie pomysły, ze woda zamarza gdy słyszy). W tym kontekście chyba za najbardziej chyba do konfederacji sie zbliżam, choć nie wiem do końca co oni tam twierdzą - opieram sie na swoich doświadczeniach i obserwacji... Wolno mi?
Zdezorientowany
+9 #8 do pis janowyZdezorientowany 2020-11-24 00:03
Powiedz mi Janowy , kogo ty reprezętujasz: PiS, opozycję, czy płaskoziemców - bo ja nic z twoich wypocin nie rozumiem?
PIS-Janowy
-10 #7 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantanniePIS-Janowy 2020-11-23 21:47
Renia - kwoko klasy wielgus - nie do konca rozumiem o co ci chodzi? Kto czy co to jest Elektor? Zdejmij maske z pyska, przejdz sie po praku bo od wdychania swioch wyziewo zaczynasz jakos tak belkotac kompletnie ...
RENIA
+8 #6 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantannieRENIA 2020-11-23 20:58
Nie udało się z ELEKTOREM, udało się z Wojtkiem.
Ha,ha,ha.
PIS-Janowy
-8 #5 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantanniePIS-Janowy 2020-11-23 20:02
Wojtek - dla ciebie - spojrzenie z trzewego konca:"...Drodz y Rodacy, zdaję sobie sprawę, że w tej chwili macie zupełnie inne problemy i całkowicie inne troski spędzają Wam sen z powiek. Największa obawa, która dręczy każdego z nas, zaczyna się i kończy na zdrowiu. Nie daj Boże w tej chwili zachorować na tyle poważnie, aby trafić do szpitala. Jeśli już takie nieszczęście się przydarzy, to prawdziwymi wybrańcami losu są ci, którzy mają pozytywny wynik na modnego wirusa i są w trakcie kwarantanny albo sami są modni i na przykład potrafią śpiewać w szpitalu z tlenowymi rurkami w nosie. Mam świadomość, że wielu z Was oczekuje nie tyle pokrzepienia i pocieszenia, ale instrukcji, w jaki sposób przeżyć w tej paranoi, ponieważ żarty dawno się skończyły i każdy dzień jest walką o życie własne oraz bliskich. Wbrew pozorom dzisiejszy felieton będzie zawierał taką instrukcję, a to dlatego, że za obecny stan rzeczy nie odpowiadają krasnoludki, tylko ignoranci i ich pomagierzy, którzy z zupełnie niezrozumiałych powodów uchodzą za ekspertów. Nazwiska największych zbrodniarzy znają wszyscy, to Morawiecki, Niedzielski i grono zatrudnionych „ekspertów” od 8 miesięcy doprowadzają krok po kroku do sparaliżowania i tak niewydolnej służby zdrowia, co w tej chwili skutkuje masowymi zgonami, w skali nie widzianej od czasów II Wojny Światowej. Wszystkie dostępne dane mówią, że gdyby nawet uznać tzw. „zgony covidowe”, co jak wiemy jest medyczną fikcją, bo 90% tych ludzi umarło na poważne schorzenia znane od lat, natomiast 10% nie przeszło przez żadną diagnostykę medyczną poza jednym magicznym testem, to i tak wskaźniki zgonów „nie–covidowych ” są wielokrotnie większe. Człowiek potrafiący zliczyć do 20 może dostrzec skalę ludobójstwa, w dodatku zaplanowanego, wszak, za przeproszeniem, głupi wiedział czym się skończy przerabianie normalnych oddziałów szpitalnych, w tym onkologicznych i kardiologicznyc h, na oddziały „covidowe”. Rzezi tej dokonali wymienieni i nie wymienieni rządzący z „ekspertami”....
Spojrz Wojtku wokol - najstarsi umierają, bo nie ma obecnie opieki zdrowotnej i: karetka nie pojedzie, bo kowid, teleporada bo kowid, brak diagnozy profilaktycznej bo kowid, nie robimy operacji i zabiegów bo kowid ...
Nie bedzie swiat, nie bedzie spotkan z rodzinami - wiesz ile to dla starszych ludzi znaczy? n Nie widzisz tego? Oczywistosci nie odtrzegasz?! Moze nie, skoro podziwiasz kwiki rozjuszonych wscieklych macic ...
PIS-Janowy
-11 #4 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantanniePIS-Janowy 2020-11-23 19:38
Wojtek - jestem trzezwym czlowiekiem nie napchanym debilnymi lewackimi teoriami. A moze ty wiesz ilu umaflo na raka?
To czytaj kumplu przyjeba Golema:
"...164 875 nowych zachorowaniach (w tym 82 450 u mężczyzn i 82 425 u kobiet). W tym samym roku z powodu nowotworu zmarło 99 644 osób..."Rok 2019. Na swirowiursa, fanie lesby Lampert, zmarlo w Polsce 13-14 tys ludzi - z tego 95% to z chorobami ktore zwykla grypa by dokonczyla robote. I mamy wielka "pandemie" Na raka :100tys - nie ma zadnej pandemi - gdybysmy wydali te 200 mld deficytu na walke z nowotworami to na pewnoo o wiele wiecej ludzi by zylo w sumie niz w wyniku "ochrony" przez swirowirusem.
A moje komentarze na temat kurwiszonow bedzietnych pouczajacych innych co robic z dziecmi ci sie nie podobaja? Alez dlaczego? czysta prawda przeciez!
Wojtek
+9 #3 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantannieWojtek 2020-11-23 19:19
Janowy -wiem kim naprawdę jesteś.Golem przeczytaj uważnie wszystkie wpisy Re: liczba policjantów przewyższa liczbę protestujących ,a także będziesz wiedział kto to Janowy
@@@@@
+9 #2 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantannie@@@@@ 2020-11-23 16:20
Janowy, ochłoń pajacu i przestań PISać bzdury.
Pis-Janowy
-14 #1 RE: 929 osób zakażonych, 731 w kwarantanniePis-Janowy 2020-11-23 15:16
A teraz moze ilu to zmarlo na raka w powiecie od poczatku pandemi? 2000-2500? Ilu zginelo w wypadkach samochodowych a ilu zostalo kalekami do konca zycia? ILU UMRZE W WYNIKU SRACZKI WOKOL SWIROWIRUSA"?

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.