• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2079

Konkurs na stanowisko Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej w Gołańczy poszukuje prezesa. Aplikować można do 18 stycznia 2021 roku.

Ogłoszono konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Gołańczy. Prezes otrzyma umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony w wymiarze 1/2 etatu. Wynagrodzenie nie zostało wyznaczone, Rada Nadzorcza wysokość pensji pozostawia do uzgodnienia.

Wymagania:

1. Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe na kierunku zarządzenie lub technicznym.
2. Mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
3. Znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania Spółdzielni.
4. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.
5. Korzystanie z pełni praw publicznych.
6. Niekaralność za przestępstwa umyślne, w tym skarbowe.
7. Umiejętność kierowania zespołem oraz podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy.
8. Komunikatywność, rzetelność, umiejętność podejmowania decyzji.
9. Dyspozycyjność.

Wymagane dokumenty:

1. Życiorys (CV), list motywacyjny oraz informacje o sposobie kontaktowania się z kandydatem (adres, telefon, adres mail).
2. Dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie.
3. Odpis innych dokumentów np. dyplomów, zaświadczeń, certyfikatów.
4. Świadectwa pracy lub zaświadczenia potwierdzające minimum 5-letni staż pracy, mile widziane zatrudnienie na stanowisku kierowniczym.
5. Oświadczenie o niekaralności.
6. Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i posiadaniu zdolności do czynności prawnych.
7. Oświadczenie o rezygnacji, z chwilą wyboru na stanowisko Prezesa Zarządu z działalności konkurencyjnej wobec spółdzielni.
8. Pisemna zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
9. Oświadczenie o braku pokrewieństwa.
10. Oświadczenie o dobry stanie zdrowie i braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku Prezesa Zarządu.

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Gołańczy w dni robocze w godzinach 14:00 do 16:30 do dnia 18 stycznia 2021 roku. Aplikacje można też wysłać listem na adres: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gołańczy, ul. Karola Libelta 71, 62-130 Gołańcz z dopiskiem "Konkurs na Prezesa Zarządu".

W przypadku składania oferty za pośrednictwem poczty decyduje faktyczna data wpływu do Spółdzielni, a nie data stempla pocztowego. Oferty, które wpłyną po wyznaczonym terminie, zostaną odrzucone.

Rada Nadzorcza zastrzega sobie możliwość zakończenia postępowania konkursowego w każdym czasie bez podania przyczyn. W przypadku niewybrania Prezesa Zarządu ogłoszony zostanie kolejny konkurs.

Komentarze   

Andrzej 2
-7 #8 RE: Konkurs na stanowisko Prezesa Spółdzielni MieszkaniowejAndrzej 2 2020-12-29 12:19
A ty Obeznany może sam zgłosisz swoją kandydaturę na prezesa spółdzielni w Gołańcz ?. Zapewne kwalifikacje ku temu posiadasz.
Obeznany
+7 #7 RE: Konkurs na stanowisko Prezesa Spółdzielni MieszkaniowejObeznany 2020-12-29 10:37
Wybierzta se ludzie na prezesa spółdzielni kogoś związanego z PIS to dopiero zobaczycie co to znaczy kreatywna księgowość i zarządzanie. Zamienić komunistyczny zarząd na zarząd PISowski (PZPR bis), to tak jak w tym przysłowiu gdzie zamienił stryjek siekierke na kijek. Tu trzeba organizować głosowania spółdzielców po sprawdzeniu konkretnych osób, a nie złodzieji wyciągniętych z kapelusza przez mafię PIS.
otua
+5 #6 RE: Konkurs na stanowisko Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowejotua 2020-12-29 09:53
Funkcja prezesa w lokalnej spółdzielni jest tak super płatna że nawet viceprezes który poprzednio prowadził firme budowlaną zamknał interes aby przyjść na ciepłą posadske . Nie mówiąc już o zarobkach pani prezes. Gorzej już to wygląda patrząc na utrztmanie osiedli są takie które docieplali dwa razy a np . na oś wschód docieplają po balocie styropianu na rok Teraz my mieszkancy największego osiedla będziemy mieli więcej głosów i wyrzucimy tych co zapuścili nasze osiedle Także pani prezes czas zakasać rękawy bo za dwa lata wyjazd z ciepłej posadki Osiedle budowane 30 lat temu a docieplony jeden blok io jakieś fragmenty . Czas na dobrego gospodarza a nie przekazywanie stanowisk z kolegi na kolege
Muza
+11 #5 RE: Konkurs na stanowisko Prezesa Spółdzielni MieszkaniowejMuza 2020-12-29 06:08
A potomkowie rady nadzorczej czyli największych pierdusnic blokowych robią sobie burdy w swoich mieszkaniach, muza na full i mam was gdzieś mamusia mnie obroni.
Globus
+5 #4 RE: Konkurs na stanowisko Prezesa Spółdzielni MieszkaniowejGlobus 2020-12-29 05:56
Niech sobie będzie spółdzielnia, bo na żadne TBS się nie zgodzę. Lokatorzy zmieniają się w blokach jak rękawiczki, gro wynajmuje tylko mieszkania, traktują mieszkanie jak przechowalnie, więc w tyłkach mają zasady jakiegokolwiek porządku publicznego i zasady współżycia, kultura na granicy ludzi pierwotnych. Z kolei ci starsi traktują swoje mieszkania, które kupili za marne grosze przez zasiedzenie jak zamek warowny i roszczą sobie wszelkie prawa do ustalania reguł życia w bloku, a każdy starszy pracownik spoldzielni to ich kumpel , któremu donoszą każda pierdołę typu: ten poszedł spać o 23, tamten prawie wcale tu nie mieszka, ten pali, a tamten pije, ciekawe skąd ma kasę itp. wychodzą pierdy typu Bareja. Nigdy w życiu więc żadnych towarzystw i spółek. Z takimi ludźmi, którzy utopili by człowieka w łyżce wody, zaburzonymi a nie leczącym się mam pozbawić się mieszkania, bo nie przypasuje sąsiadowi pijaczkowie, którego zachowanie mi nie pasuje i nie chce z nim chlac,? Nigdy. Jedyne co, to spółdzielnia powinna bardziej opanować i zadbac, by spółdzielcy mieli określone jasne zasady współżycia czyli wywiesić na klatkach ważniejsze punkty regulaminu porządku. Na piśmie, bo przy takiej rotacji lokatorów, to ci nowi mieszkańcy przenoszą te swoje wiejskie zwyczaje i żyć w blokach powoli się nie daje.
ryba
+9 #3 panstwo w panstwieryba 2020-12-28 22:18
Wągrowiecka spółdzielnia od 25 lat nie wybudowała żadnego mieszkania gdy lokalni deweloperzy wybudowali setki i nieżle sobie żyją , za to spółdzielnia tylko wyprzedawała majątek , działki , mieszkania Idąc na łatwizne stali się firmą zarządzającą nieruchomościam i która tylko spijała śmietanke jakby pracowali na swoim . Także czas ten komunistyczny twór zniszczyć i ludzie którzy płacą powinni mieć coś do powiedzenia a nie rada nadzorcza ze średnią wieku 68 lat .
otua
+10 #2 PA PAotua 2020-12-28 21:05
Jeszcze dwa lata i pokażemy tutejszym prezesom drzwi . Rzad szykuje przepisy aby władze spółdzielni wybierali osobiscie spółdzielcy a nie rada seniorów . Także pani prezes usłyszycie osobiście hasło z Marszu Kobiet - WY.... i skończy się kolesiostwo .
ryba
+9 #1 RE: Konkurs na stanowisko Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowejryba 2020-12-28 20:52
Niedawno szukali prezesa do spółdzielni w Wapnie a dziś do Gołańczy a w Wągrowcu to tak ciepłe i dochodowe stanowisko że trzymają się ręcami i nogami żeby tylko brać kase jedynie szukaja dozorców a lepsze etaty są obsadzone już na sto lat naprzód .

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.