• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 3252

Konkurs na prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Grylewie

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej w Grylewie ogłasza konkurs na stanowisko „PREZESA ZARZĄDU”.

Zakres obowiązków: Sprawowanie kierownictwa, kontroli i nadzoru nad całokształtem działalności spółdzielni mieszkaniowej.

Forma zatrudnienia: pół etatu (nienormowany czas pracy).

Wynagrodzenie: 2 600,00 brutto.

Rodzaj umowy: Umowa na czas nieokreślony.

Wymagania:

1. Wykształcenie minimum średnie
2. Staż pracy minimum 5 lat – mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym
3. Dobry stan zdrowia.
4. Dyspozycyjność.
5. Posiadanie nieograniczonej prawem zdolności do zajmowania stanowisk kierowniczych.
6. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.
7. Korzystanie z pełni praw publicznych.
8. Znajomość zagadnień związanych z kierowaniem Spółdzielnią.
9. Komunikacja z przedstawicielami spółdzielców i członkami spółdzielni.
10. Rzetelność oraz umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

Aplikacja kandydata biorącego udział w konkursie powinna zawierać:

1. CV ze zdjęciem, opisem posiadanego doświadczenia i danymi kontaktowymi.
2. Proponowaną własną koncepcję funkcjonowania SM w Grylewie.
3. Kopię odpisu dyplomu ukończenia studiów lub ostatniej szkoły.
4. Kopię dokumentów potwierdzających posiadanie dodatkowych, pożądanych kwalifikacji.
5. Kopię świadectw pracy.
6. Oświadczenie o niekaralności.
7. Oświadczenie, że wobec osoby ani w sprawie z nią powiązanej nie toczy się postępowanie prokuratorskie lub sądowe związane z działalnością gospodarczą.
8. Oświadczenie o nieprowadzeniu działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni, o braku pokrewieństwa lub powinowactwa w stosunku do członków Rady Nadzorczej.

Wszelkie dokumenty sporządzone przez kandydatów winny być własnoręcznie podpisane, a kopię potwierdzone przez kandydata za zgodność z oryginałem. Kompletne oferty należy złożyć osobiście w zamkniętej kopercie w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej w Grylewie, Grylewo 11 62-100 Wągrowiec z dopiskiem „Rada Nadzorcza” – konkurs na Prezesa w terminie do dnia 29.01.2021 do godziny 15.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. Zm.)”.

Rada Nadzorcza zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. O zakwalifikowaniu się do konkursu oraz terminie jego przeprowadzenia kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. W przypadku nie wybrania Prezesa konkurs zostanie ogłoszony ponownie.

Przewodniczący Rady Nadzorczej
Frontczak Piotr

Komentarze

dozorca
+9 #9 RE: Konkurs na prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Grylewiedozorca 2021-01-01 14:09
Pani prezes spółdzielni chciała by czytać o sobie takie komentarze jakie pisze Pani Magister o Burmistrzu . Także Pani Magister proszę pisać te hymny pochwalne razy dwa.
Aloch
-3 #8 RE: Konkurs na prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w GrylewieAloch 2020-12-31 20:11
Ciekawe kto nim zostanie?
funiu
+4 #7 RE: Konkurs na prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Grylewiefuniu 2020-12-30 21:28
Juz wide jaki ostry musial byc konkurs na etat orezesa i zasteocy w wagrowieckiej spoldzielni gdzie zapewne 10 tys pensji to malo Naprwno prezesow many wybranych najleoszych z najleoszych Juz widze jakie byly tlumy chętnych i jak Rada Nadzorcza glowila sie kofo wybrać BRAWO to nie czasy komuny gdzue płatne etatt dostawali sie ci z ulicy
karo
+3 #6 RE: Konkurs na prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Grylewiekaro 2020-12-30 20:55
Majki po pierwsze to pół etatu a po bdrugie w Grylewie są moze 3 bloki i stu mieszkańców To teraz sobie porównaj ile zarabiaja prezesi w Wągrowcu .
karo
+2 #5 RE: Konkurs na prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Grylewiekaro 2020-12-30 20:52
Maksiu czytam wszystkie komentarze od lat i jeszcze zadnego nie widziałem który byłby nie prawdziwy o tym co robi spółdzielnia a raczej nic nie robi . Najlepiej brac pensje jak premier i mówić że ci co piszą prawde to ich oczerniaja . Moze pani prezes która chce mieć autorytet u spółdzielców powie ile zarabia z naszych czynszów . Może zorganizujecie też konkurs na prezesa ? Wtedy byście musieli iśc na ul Kolejową za pracą
Majki
+4 #4 RE: Konkurs na prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w GrylewieMajki 2020-12-30 19:06
Wynagrodzenie 2600 brutto za bycie prezesem ? 0_o buahahaaaaa skisłem xD
Maksiu
+6 #3 RE: Konkurs na prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w GrylewieMaksiu 2020-12-30 16:47
Jedyne co spółdzielnia w Wagrowcu robi to czyta komentarze a potem za pieniądze mieszkańców probuje pozywać internautów za negatywne komentarze.
Zaheusz
+7 #2 RE: Konkurs na prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w GrylewieZaheusz 2020-12-30 10:14
Co to za konkursy? Od 40 lat mieszkam w bloku w Wągrowcu i jeszcze nie słyszałem żeby tu szukali prezesa . Jedynie kiedyś to było ogłoszenie na prace dozorcy .
karo
+9 #1 RE: Konkurs na prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Grylewiekaro 2020-12-30 10:10
Pani prezes w Wrc musi zarabiać potężne pieniądze skoro w Grylewie za 3 bloki płacą 2600 zsł . Zapewne jest jedną z najlepiej opłacanych osób w Wrc . Szkoda że tylko nic nie robi.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
  • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
  • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
  • Telefon: +48 503 142 937
  • mail: [email protected]
  • Zobacz nasz profil na:

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie