• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 4429

Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowi

Szpital Powiatowy w Wągrowcu od dziś, tj. od 30 grudnia rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowi. W pierwszej kolejności zaszczepieni zostaną medycy.

W Zespole Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu 30 grudnia br. podane zostały pierwsze dawki szczepionki przeciwko koronawirusowi. Realizując założenia Narodowego Programu Szczepień, w pierwszej kolejności możliwość skorzystania z bezpłatnych szczepień mają pracownicy medyczni i niemedyczni jednostek ochrony zdrowia, pracownicy aptek, stacji sanitarno-epidemiologicznych, ośrodków pomocy społecznej.

- Szpital w Wągrowcu od początku wprowadzenia w Polsce stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 aktywnie podejmuje w tym obszarze działania na rzecz zdrowia społeczności lokalnej. W szczególności zorganizowany został nowy schemat przyjęć i ruchu chorych w jednostce (system pre-triage, wydzielenie stref), uruchomiono wyjazdowy zespół wymazowy, a następnie stacjonarny punkt pobrań materiału na zlecenie lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, na polecenie Wojewody Wielkopolskiego wydzielono miejsca obserwacyjno-zakaźne dla pacjentów podejrzanych o zakażenie koronawirusem. Wreszcie, przychylając się do prośby Ministra Zdrowia, ZOZ w Wągrowcu dokonał zgłoszenia i ujęty został w wykazie jako tzw. szpital węzłowy – podmiot uprawniony do wykonywania szczepień przeciw COVID-19 u osób zakwalifikowanych — informuje Przemysław Bury, dyrektor ZOZ.

Do szczepień zachęca też starosta wągrowiecki Tomasz Kranc, który aktualnie walczy z chorobą.

- Chciałbym zachęcić mieszkańców powiatu wągrowieckiego do szczepień. Bądźmy wrażliwi na innych i odpowiedzialni, chrońmy naszych dziadków, rodziców — apeluje starosta wągrowiecki Tomasz Kranc. - Warto również zaznaczyć, że Szpital Powiatowy w Wągrowcu znalazł się w gronie kilkuset szpitali — w sieci szpitali wiodących, co świadczy o zaufaniu, jakim Narodowy Fundusz Zdrowia obdarzył nasz szpital — podkreśla włodarz powiatu.


Materiał wideo z pierwszych szczepień w Wągrowcu

 

Komentarze   

Młody January
+1 #49 Szpital w Wągrowcu szczepienia .Młody January 2021-01-15 20:24
Ludzki EGOIZM nie ma miary ani moralności ech życie .
PIS Janowy
-4 #48 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiPIS Janowy 2021-01-10 13:04
Gustaa - a moze podasz ludziom le Polakow zmarlo na zapalenie luc w 2020? Ja wiem, ze w 2017 bylo to okolo 16,5tys Polaków. Ale nigdzie nie moge znalezc danych na ten temat z 2020? Czy czasami nie sa one ukryte pod plaszczykiem COVIDU? P48a5
PIS Janowy
-4 #47 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiPIS Janowy 2021-01-10 12:18
Gustaw- co ty mi tutaj nie moje slowa do ust wciskasz jak znakomity wychowanek TVN-u?.Ja pisze od miesiecy, ze Polaków nie zabija koronowirus a ta sraczka wokol niego i demontaż służby zdrowia, i nie trzeba byc profesorem aby to stwierdzić, tylko wystarczy na liczby popatrzec. Napisz mi, panie Gustawie, gdzi ja cos takiego napisalem. Napisz gdzie sie mylę ( bo moze sie myle) w swoich porownaniach z w sprzeczce z niedowladem Golemem czy Upsala. Nikt z was tego nie robi tylko pluje tekstami o "hejcie" i madrosciami "ekspertow" o ktorych moja babka wiedziala 40 lat temu
.
gustaw
+5 #46 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowigustaw 2021-01-10 12:03
Pis Janowy dla Ciebiejeden zmarły w tą czy w tą to bez różnicy. Widze że ty jesteś takim specem od wirusa że profesorowie którzy doradzają rządowi to tobie do pięt nie dorastają . Ciekawe dlaczego mieszkając niby w Poznaniu pokazujesz swoje mądrości w Wrc . Czy na poznanskie realia jesteś za głupi ?
Pis-Janowy
-1 #45 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiPis-Janowy 2021-01-10 03:54
Zeby bylo jasne - pajac Golem wyciagnal swoje dane z gazetki z 20 padziernika 2020. Moje dane sa za cały rok 2020 (z 30 grudnia). Fakty. Czyste fakty!
Pis-Janowy
-2 #44 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiPis-Janowy 2021-01-10 03:51
Golem - dodam ci tylko, zeby cie w glebe wbic do konca - w roku 2019 zmarlo 401480 Polaków. W 2020 - 74473 więcej (rekord od IIWS - wzrost 4/5 zgonow z przyczyn poza koronoswirusowy ch) ... Wiesz jaki to jest wzrost rok do roku? To powyzej 18,5 % a nie twoje 5,6.
Wiesz ile w Szwecji to wyszlo - rok 2019 - 88766 a rok 2020 - zmarlo 91773 - wzrost o 3007 co finalnie daje nam za rok 2020 wzrost o ....3.3 % .
Czytaj , tluku, czytaj i mysl ...
Pis-Janowy
-2 #43 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiPis-Janowy 2021-01-10 03:31
Golem - nie ujawniaj publicznei tego swojego debilizmu i przeczytaj jeszcze raz dokladnie wpis 37! Szwecja bez zadnych restrykcji, cudowianek i zbaijania gospdoarki i swoich dzieci ma o 3000 mniej zgonów niz w 2018 roku!! Rozumiesz idioto? TO JEST NORMA! Taki 10% wzrost miala Szwecja tez w 2015 roku - byla wtedy jakas idiotopandemia tam? A w Polsce mamy rekord od II WS!!! Pomimo sraczki takich jak ty i zabijania gospodarki!! I głownym powodem nie jest swirowirus ale sparalizowanie sluzby zdrowia dla naprawde chorych, tluku wagrrowiecki! A teraz, zeby dokonczyc twoje "kopiuj wklej" dalszy watek z artykulu z ktorego skorzystales ale "zapomniales" go podac- "....Ciekawy jest w tym wszystkim przypadek Szwecji, która jak wiadomo żadnych większych obostrzeń nie wprowadzała. Nie trzeba chodzić w maseczkach, restauracje, szkoły i baseny są otwarte, a obostrzenia dotyczyły głównie domów spokojnej starości. I okazuje się, że liczba zgonów wzrosła rok do roku o 10,3 proc. w porównaniu czteroletnią średnią, co jest ósmym najgorszym wynikiem w Europie, ale jest to zarazem statystyka niemal równa tej, którą odnotowała stosująca ostre restrykcje Francja.
Polska ma co prawda lepszy od Szwecji wynik - 5,6 proc. wzrostu liczby zgonów - ale nie można zapominać, że statystyki zgonów na COVID-19 dzień po dniu coraz bardziej przemawiają na naszą niekorzyść. Od dwóch tygodni umiera u nas dziennie z tego powodu od 40 do nawet 130 osób, podczas gdy w Szwecji są to liczby od 0 do 10. To pewnie będzie wiadome dopiero za jakiś czas, ale może się okazać, że efekt naszych lockdownów i noszenia maseczek będzie podobny do efektu minimum restrykcji w Szwecji.
Co więcej, jest grono państw w Europie, w których statystyki zgonów są niższe w okresie pandemii niż rok wcześniej. Jest takich krajów aż 10 na 36, których dane zaprezentował Eurostat. Ze Słowenią na czele, gdzie zmarło o 13,2 proc. mniej osób w porównaniu z czteroletnią średnią w podobnym okresie roku. Na drugim miejscu jest Gruzja (-7,9 proc.), a na trzecim Czarnogóra (-5,5 proc). Są w tym "klubie" blisko położone nam geograficznie, Słowacja, Łotwa, Rumunia i Węgry....".
A teraz biegnij z olafem "do prokuratury" za uzwanie przeze mnie języka owsika i lesby lempart ...
GOLEM
+2 #42 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiGOLEM 2021-01-10 02:41
PiS-Janowy przygłupie, liczbę zgonów w Polsce i Szwecji, należy odnieść do populacji. Okazje się, że Szwecja, która bardziej libelarnie podchodziła do restrykcji, ma dziś więcej zgonów niż Polska. Obecnie Szwecja, na którą się notorycznie powołujesz, zalicza o 10% więcej tych zgonów, niż w latach biegłych. Podczas gdy Polska zalicza o 5,6% więcej zgonów, niż w latch biegłych. Faktem jest głąbie, że nastąpił wzrost liczby zgonów. Policz sobie że od 1 mln. , 5%, to jest 50 tyś. ludzi. Czyli w ciągu rok umierają 2 Wągrowca i do tego dolicz Skoki, Mieścisko lub Damasławek.
To ty jesteś koronaświrem, lekceważącym sobie problem.
Jedyne czego taki głąb jak ty potrzebuje do życia to żreć (być może czosnek),pić, pierdzieć i sr.ać na innych. Czyli twoje życie kręci się wokół łajna, które z siebie wydalasz i obrzucasz tym innych. Jesteś żałosnym gówniarzem, które tylko chce wkurzyć ludzi normalnie myślących. A może jest was więcej, idiotów, bawiących się w necie i nie zdających sobie sprawy, z tego co się dzieje w Polsce. Jak sobie gówniarze posiejecie. tak będziecie dalej żyć i dalej się śmiać z pokoleń, które chciały wam sprzedać prawdę o wolności i życiu.
olaf
+4 #41 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiolaf 2021-01-09 20:44
Janowy policja już Ci kompa oddała i znów piszesz bzdury .
PIS Janowy
-7 #40 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiPIS Janowy 2021-01-09 10:45
Upsala - jestes dobitnym przykladem jak fejs i media robia ludziom gowno z mózgu. Nie patrz na gestosc na kilometr ale na skupienie ludnosci!! Bo to ma wplyw na przenoszenie "zarazy ". W Szwecji, pomimo wiekszego obszaru, ludzie sa o wiele bardziej scisnieci w miastach niz w Polsce! Zyja skupieni glownie w swoich 10 miastacb. W Polsce wciaz duza czesc populacji (o wiele wieksza niz w Szwecji) jest wciąż rozrzucona po wioskach. Pisalem juz o tym.
Sprawdz najpierw to co ci pod oczy podtykaja, nie bafz leniea i nie powtarzaj bezmyslnie bzdur.
wojtas
-1 #39 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiwojtas 2021-01-09 09:59
Panie Bury ile osób zaszczepiło się w szpitalu . Widze że to trudne pytanie , nawet żadne media nie pytają o to dyrektora szpitala .
Upsala
+2 #38 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiUpsala 2021-01-09 09:52
Janowy tłuku już Ci pisałem że masz spojrzyć na gestość zaludnienia np w Szwecji jest 7 miast powyżej 100 tyś mieszkańców a w Polsce prawie 30 Szwecja obszarem jest większa od Polski a mieszka tam 10 mln ludzi .
PIS-Janowy
-7 #37 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiPIS-Janowy 2021-01-09 00:51
No a tutaj nowinki spoza swiata swirowirusa. Sa juz dane oficjalne z ilosci zmarlych w Polsce i w Szwecji. Wyglada to tak:"...Liczby nie kłamią, liczby mówią jasno, że w czasie „pandemii” w Polsce zmarło o 74 000 więcej Polaków niż w ubiegłym roku i to jest najgorszy wynik od końca II Wojny Światowej. Z kolei w Szwecji zamarło o 3 000 więcej osób, niż w roku ubiegłym i to jest wynik lepszy niż w 2018 roku. Wynik ten może być skorygowany, bo dane zamykają się na 18 grudnia, ale jeśli nawet dodamy 3000 zgonów za 12 dni grudnia, to mamy wynik identyczny, jak w 2018 roku. Tragiczny, ale jednocześnie prosty rachunek i żadne przeliczanie na milion mieszkańców nie ma przy takich dysproporcjach najmniejszego sensu. Za to ma sens przypomnienie, że w Szwecji nie było praktycznie żadnych obostrzeń, poza zakazem zgromadzeń. Szwedzi nie zamknęli szkół, kin, teatrów, sklepów i ani jednego sektora gospodarki, nie nałożyli też nakazu noszenia maseczek, co według wszystkich „ekspertów” powinno doprowadzić do tragedii na tym poziomie, że prosektoria nie nadążą z przyjmowaniem zwłok. Dane czarno na białym pokazują, że żadnej pandemii w Szwecji nie było i do żadnego ludobójstwa, co zarzucali Szwedom zarówno rządzący, jak i fanatyczni wyznawcy bezobjawowego pomoru, nie doszło. Za to w Polsce poziom zbrodni na narodzie powinien zakończyć się procesem odpowiedzialnyc h za ludobójstwo. Z powodu swirrowirusa zmarlo 29 tys ( w tym 95 % to z "chorobami wspolisteniajcy mi"). 74 tys to tylko z powodu paralizu sluzby zdrowia z osraniem na tle srademi. Tego robienia z ludzi glupow to juz zadnym wrzaskiem propagandowym na fejsie czy tliterze tuskowym zakrzyczec sie nie da ...
PIS-Janowy
-7 #36 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiPIS-Janowy 2021-01-08 23:52
Renia - szczep soe do woli. Ja nie usze do zadnego WUM bo czytaj post 33 ... Kalsyczne stare metody, ktore , co prawda wymagaja wiecej wysilku i poswiecenia niz lykanie pigul i klucie sie ale sa o kilka klas lepsze. Too ci powie kazdy lekarz - nawet Grodzki koperciarz. A sprawa WUM dokladnie obnazyla skale skurwesynstwa twoich idoli lewackich - pelny przekroj sparszywiaych "elit" sie ukazal. Slynny czerowny Miller witany kwiatami w Wagrowcu, robiacy za czolowke demokracji w PE, ha, ha,ha ....! A ty wciaz im klaszczesz jak oszalala ...
kolo
+1 #35 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowikolo 2021-01-08 21:35
Ciekawe czy w naszym szpitalu nie szczepili poza kolejnością ? Coś mi poidpada bo nawet nie podają ile osób zaszczepili.
RENIA
+7 #34 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiRENIA 2021-01-08 19:03
Witaj jaśnie OSWIECONY Janowy.Widzę że krótkiej nieobecności wróciłeś do swego poziomu.A może twoja absencja na tutejszym forum była spowodowana wizytą w WUM aby jako pracownik nie medyczny wbrew wcześniejszym zapewnieniom
przyjac szczepionkę jak to zrobili znajomi i przyjaciele pani Krystyny J.Ale spoko twoi kumple nie są lepsi od tych niby ambasadorów .I żeby nie było niedomówień,je nie zaszvzepilam ale to zrobię w swojej kolejce wraz z innymi którzy cierpliwie czekają na swoją kolej.
Pis-Janowy
-9 #33 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiPis-Janowy 2021-01-08 18:32
Nonono - kilka tygodni temu zona i corki mialy koronoswirusa - pisalem tutaj o tym. Corki praktycznie bez objawow, zona tydzien lekkiej goraczki i oslabienie. U mnie nic. Zero. Rozumiesz?
Pis-Janowy
-8 #32 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiPis-Janowy 2021-01-08 18:30
Witia - napisalbys chamie wagrowiecki (chamie nie jest obrazliwe) za co niby mialby mnie ten prokurator ustrzelic, a nie jakies banialuki wymyslał. Podaje fakty i czyste fakty do waszego lewackiego szamba i to wam sie nie podoba, co? Wolisz przykurczu intelektualny tak jak w USA, gdzie korporacje medialne przerywaja wystapienia prezydenta swojego kraju, legalnie wybranego, bo nie po mysli im klika słów prawdy brutalnej?
Na koniec - czy ty naprawde myslisz, ze policja ma czas zajmowac sie sciagniem za komentarze w necie? Naprawdę? Czy ja komus grozę? Namawiam do zabicia? Nie!! Ja wyrazam tylko swoją opinię i popieram ja faktami! Zawsze! I mam do tego pełne prawo. Niejaki owsik kaze publicznie napierdalac z baski dziennikarzy, chce publicznie wypierdalac kobiety w kosmos a mnie, pionkowi nie wolno na jakims loklanym lewackim portaliku napisac kilku zdan rozsadku? Wolność slowa w Wagrpwcu ma przypominac taka na lewackim fejsie, co? Wystarczy napisac pedał i juz blokada, napisz tysiac razy kaczynksi [wpis niecenzuralny] - i masz 10000 "lajkow" po dniu i zero blokady...
blebleble
-7 #31 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiblebleble 2021-01-04 20:08
wita! Daj luz.
wojtas
+3 #30 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiwojtas 2021-01-04 19:51
Ziobro i Miller to zera przyznaję, ale Ziobro to dodatkowo miękiszon, miękki dydek jak większość PISowców, reszta pisowców to zwykli złodzieje.
witia
+15 #29 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiwitia 2021-01-04 19:12
Janowego ustrzelił prokurator za komentarze Takze teraz jak spojrzy na klawiature to ma biegunke .
hieronim
-5 #28 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowihieronim 2021-01-04 19:04
Kiedyć czerwony wieprz miler nazwał ziobre zerem a dziś sam nim został
Nonono
+9 #27 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiNonono 2021-01-04 13:59
Re#26 cebula i czosnek jednak nie zadziałały.
wgr
+14 #26 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiwgr 2021-01-04 12:07
Hej, ktoś widział ostatnio tego cepa Janowego? Smutno tu bez tego głupka.
wojtas
-6 #25 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiwojtas 2021-01-04 10:42
Panie Starostoi vice starosto czas sprawdzić kolejke w naszym szpitalu bo jak wiadomo postkomunistów i lewaków jest w mieście sporo a oni jeszcze myślą że komuna istnieje
wojtas
-4 #24 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiwojtas 2021-01-03 21:40
Renia z pisu chama wyrzucili a czerwony leszek nadal reprezentuje swoja partie .
RENIA
+11 #23 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiRENIA 2021-01-03 18:50
Do postu 19.Szczepionka dla zwykłych ludzi będzie dopiero w tedy gdy wyczerpia się przyjaciele i znajomi pani Krystyny J.Ostatnio dołączył kolejny ambasador szczepień pan Michał Bajor.O Eurodeputowanym spadochroniarzu z Mazowsza który wylądował w Wielkopolsce lepiej nie wspomnę. Włodarz z samorządu terytorialnego powiązany z PIS-em został też ambasadorem szczepień i nie ważne że wyleciał z partii.Fakt jest faktem i kropka.
Shshdhd
-6 #22 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiShshdhd 2021-01-03 12:06
Już predzej pod jakimś artykułem pisałam ze szczepionka będzie ważna ( w znaczeniu ze da nam odporność ) przez około 2 tata. Nawet pani dr w tv ze słoneczkiem podałam link tez mówiła ze będzie ważna około 2 lata. Kilka dni temu was guru Simon czy jak on tam się zwie ale każdy wie o około chodzi tez mówi ze odporność około 2-3 lata nie więcej.
A jak pisałam ze w takim razie będziemy w ciągłej kwarantannie bo zaszczepienie Polaków potrwa 3 lata to same minusik dostałam. A teraz o proszę wszystko się potwierdza.
Baaaaaj
krycha j
-3 #21 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowikrycha j 2021-01-03 11:32
Do # 19 poszukaj sobie cepie w internecie , wszystko pisze.
czerwony leszek
+3 #20 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiczerwony leszek 2021-01-03 11:29
Ciekawe czy w tym szpitalu szczepili poza kolejnością ?
Szczepionka
+1 #19 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiSzczepionka 2021-01-02 23:59
To kiedy będą dostępne szczepionki do zwykłych obywateli?
hela
+2 #18 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowihela 2021-01-02 19:44
Co za głupie tłumaczenie że chcieli zrobić akcje za szczepieniami Myślą że my to idioci i uwierzymy że zaszczepili się bez kamer w ciszy i do tego chcieli zrobić prywatną akcje.
niemaco
0 #17 PROPAGANDAniemaco 2021-01-02 18:10
A i njus z ostatnich godzin:
"Z puli dodatkowych dawek zaszczepionych zostało 300 pracowników szpitali WUM oraz grupa 150 osób obejmująca rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym znane postaci kultury i sztuki (18 osób), które zgodziły się zostać ambasadorami powszechnej akcji szczepień" - poinformował WUM.

Hehe czyli nie mylili sie ci, ktorzy twierdzili, ze to PROPAGANDA.

Tak nalezy odczytywac te akcje :)
niemaco
-1 #16 a niech se beda kroliczkami do testowanianiemaco 2021-01-02 18:04
Nie ma co sie to to January Mlody pultac. Im wiecej takich pozytecznych i*d*i*otow, tym lepiej dla reszty. Niech ten produkt leczniczy bedzie najpierw testowany na nich. Nie ma co wierzyc za bardzo w produkt, ktory jest dopuszczony warunkowo, a na ludziach chorych nie byl dotychczas testowany

A tak, na marginesie widac, jakie to sa tchorze: walcza o tzw. demokracje z pisem, ale gdy pandemia to d**pą trzesą i lecą sie szczepic.
W takich sytuacjach widac, jakim sie jest człowiekiem.
Młody January
+4 #15 Szczepienia w wągrowieckim szpitalu !.Młody January 2021-01-02 15:04
No to się stało taka dobra polska tradycją ,Uniwersytet w Warszawie dostał dodatkową pulę szczepionek i postanowili zaszczepić swoich ,Jandę Millera Zborowskiego i jeszcze 19 tu innych ,stare nawyki dobrze się mają .Pytam gdzie jest Prawo ! ,O Sprawiedliwość nie pytam i nie proszę mam obawy że w pięknym Wągrowcu też nie ma sprawiedliwości naiwny ja.
2021
+3 #14 Do olaf2021 2021-01-01 12:31
Szpitali jest full możesz korzystać z innej placówki
jajek
-2 #13 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowijajek 2020-12-31 20:04
Ja tam się szczepie i nikt mnie i nie odwiedzie
Służba mundurowa
+2 #12 SzczepionkaSłużba mundurowa 2020-12-31 02:07
Piszcie co chcecie. Każdy ma prawo wyboru czy się zaszczepić czy nie. Ja mam okazję się zaszczepić więc to zrobię. Co mnie nie zabiję to mnie wzmocni. Nie mam nic do stracenia.
Moni
+3 #11 gośćMoni 2020-12-30 22:42
Olaf - w szpitalu może się szczepić tylko kadra medyczna i pozostali pracownicy branży medycznej - reszta chętnych u lekarzy rodzinnych za miesiąc lub dwa, więc do szpitala nikt ciebie zapraszał nie będzie, możesz spać spokojnie.
olaf
-1 #10 NIE nieolaf 2020-12-30 21:39
Też się nie szczepie nie mam zaufania ani do szczepionki zrobionej tak szybko i tym bardziej do tutejszego szpitala.
Kaśśka
-3 #9 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiKaśśka 2020-12-30 21:33
Trochę to dziwne że wynalezienie szczepionki na jakąś chorobę trwa od 5 do 10 lat a tu na covid w kilka miesięcy wynaleźli....
Trzeba być skończonym debilem by się szczepić !!!
jarek be
-1 #8 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowijarek be 2020-12-30 20:44
Panie Starosto jakby to był szpital któremu ufa NFZ to zapewne byłby szpitalem covidovym a tak z braku chętnych przydzielili im szczepienia . Panie Starosto życzę zdrowia i nie bujania w obłokach .
hłehłe
+1 #7 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowihłehłe 2020-12-30 19:15
Renio, jesteś stuniętym człowiekiem, skoro w kazdym innym człowieku widzisz pisjanowego. Albo sama jestes tym pisjanowy. Widząc twoje wpisy i handryczenie się z nim, były podejrzenia, że renia i pisjanowy to te same osoby. Ale skoro nie, szukaj sobie kogos innego do jego poziomu. Niestety dla ciebie, nie jestem ani pisjanowy, ani całe jego towarzystwo, które uwielbialo z nim klocic sie, mimo, ze pisano wam nie raz, ze pis janowy zachowoje sie jak troll, ktorego trzeba ignorowac. Niestety, reniu, ty sama sie zachowywalas jak troll, rowny pisjanowemu.
bez odbioru reniu vel pisjanowy.
RENIA
0 #6 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiRENIA 2020-12-30 18:08
hłehłe.Całkiem znajomy styl pisania kolesia który zniknął z portalu jako Pis-janowy.Czyż bym się myliła?
hłehłe
0 #5 propaganda niczym z czasów prl-uhłehłe 2020-12-30 17:45
Szymon P., a to chyba masz jakieś lepsze njusy na temat szczepionek mRNA hłehłe, albo z sarkazmem piszesz. Może nawet byłeś już królikiem doświadczalnym, ale...
Dodać trzeba, że szczepionki owe nigdy nie zostały dopuszczone do użytku na człowieku. Szczepionek tego typu było już trochę, ale żadnej do tej pory nie zatwierdzono, nawet warunkowo. Ta od fajcera warunkowo, bo cykl diagnostyczny ma się skończyć w styczniu... 2023 roku :lol:
Badania owej szczepionki były prowadzone na 22 tys. ZDROWYCH ochotników (drugie tyle dostało placebo), w wieku od 16 wzwyż i tu nie podano górnej granicy (ale u nas namawia się do szczepień staruszków, zwykle z chorobami współistniejący mi).
Niby mówi się wywiadzie przed szczepieniem, ale czy wy to widzicie: od marca przychodnie zamknięte, a tu na szczepienia się otwierają.
W takim razie proszę o szczepienie jak z tą teleporadą - telefonicznie hłehłe i stosowny papierek, bo niby szczepienie dobrowolne, ale jakby z przymusu hłehłe
SzymonP
-7 #4 Odnośnie odpowiedzialnoś ciSzymonP 2020-12-30 16:06
Pani Elizo, jest wręcz przeciwnie. Unia Europejska warunkowo zatwierdziła do użytku szczepionkę jednocześnie przenosząc na Pfizera CAŁKOWITĄ odpowiedzialnoś ć za ewentualne skutki uboczne!!! A jest to najbezpieczniej sza szczepionka jaką kiedykolwiek wyprodukowano, nie zawiera żywych czy martwych cząstek wirusa, z tego powodu nie trzeba dodawać do niej konserwantów, przez co ryzyko powikłań alergicznych staje się naprawdę znikome.
Andrzej68
+7 #3 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiAndrzej68 2020-12-30 15:13
W życiu się nie zaszczepię na to
Kazik
+5 #2 SzczepieniaKazik 2020-12-30 14:18
Czy jest możliwość szczepień grupowych zakładów pracy, które mają ograniczony dostęp interesantów? Przyspieszyłoby to powrót do normalnego funkcjonowania zamkniętych placówek np. urzędy.
Eliza
+6 #1 RE: Szpital w Wągrowcu rozpoczął szczepienia przeciwko koronawirusowiEliza 2020-12-30 13:59
A skąd Pan wie o mniejszej szkodliwości szczepionki,sko ro nawet producent nie odpowiada za skutki uboczne.Więc producent też nie wie ,co się będzie działo po szczepieniu za kilka miesięcy a co dopiero mówić o latach.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.