• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2019

Miesięczne zestawienie zakażeń koronawirusem w powiecie wągrowieckim

W marcu w powiecie wągrowieckim wykryto łącznie 1 094 zakażeń koronawirusem. Przygotowaliśmy wykres dziennych zachorowań.

W miesiącu marcu 2021 r. w powiecie wągrowieckim zakażenie wirusem SARS-CoV-2 wykryto u 1 094 osób. Średnia dzienna w marcu to 35,29.

Najwięcej potwierdzonych zakażeń odnotowano 28 marca. Tego dnia według danych Ministerstwa Zdrowia w powiecie wągrowieckim mieliśmy ich aż 114, najmniej 2 i 3 marca po dwa zakażenia.

Zestawienie miesięczne za marzec 2021 roku prezentujemy na przygotowanym wykresie.

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

 

 


Komentarze   

GOLEM
0 #12 RE: Miesięczne zestawienie zakażeń koronawirusem w powiecie wągrowieckimGOLEM 2021-04-06 01:50
PIS-Janowy, ludzie przeżywają tragedię, bo umierają im bliscy z powodu pandemii COVID-19, a ty kretynie cały czas wszystkim tutaj starasz się udowadniać, że wystarczy żreć czosnek, żeby na to nie zachorować. Czosnek, to naturalny antybiotyk, jednak nie ma pewności, że chroni przed COVID-19. Usłyszałeś coś o zdrowym i zgodnym z naturą trybie życia, ale ta twoja wiedza ogranicza się jedynie do jedzenia czosnku. Podstawą obrony organizmu przed wszelkimi chorobami są zdrowe jelita, bo jak mawiają, "zdrowie bierze się z jelit". Zdrowe i czyste jelita to zdrowy organizm. Aby zadbać o to aby jelita były czyste i zdrowe, trzeba co jakiś czas oczyszczać je sokami z kiszonek, czyli wodą z kiszonych ogórków, kiszonej kapusty lub buraków. Zapewne do tego jełopie nie dotarłeś, bo uczepiłeś się tylko czosnku. Niestety, te wszystkie zabiegi nie pomagają. Ja i moja żona już od kilku lat takie terapie oczyszczające sobie fundujemy. Moja żona w większym stopniu, w stosunku do mnie. Oboje obecnie jesteśmy chorzy na COVID-19. Przechodzimy go łagodnie, ale te twoje teorie możesz sobie rozbić o kant tyłka.
To że dzieci najbardziej odczuwają skutki pandemii COVID-19, to wiedzą już wszyscy od bardzo dawna. Ty zaczynasz wypisywać na ten temat swoje brednie, bo zapewne w reżimowej TVPiS lub TVP INFO, zaczęli dopiero teraz mówić o tym problemie. Ostatnio czytałem brednie podobnego do ciebie wyznawcy ideologii PiSdzielców, o tym, że TVN, nie jest już Niemieckie i nie należy do Amerykanów, lecz właścicielem TVN jest Rosja. Po przeczytaniu tych rewelacji na temat TVN, zacząłem zastanawiać się, czy was idiotów wyznających ideologię PiSdzielców sieją, czy może sami się tak rozmnażacie jak insekty?!
PIS-Janowy
-7 #11 RE: Miesięczne zestawienie zakażeń koronawirusem w powiecie wągrowieckimPIS-Janowy 2021-04-04 11:49
Jarek B - przyglupie wagrowiecki - wystarczy, ze zjedza kawalek kielbasy z czosnkiem lub odobine samego czosnku i nie czuja nic. A co ty jadasz, ksiaze wagrowiecki? Kawiory i "owoce morza"?
Pis-Janowy
-3 #10 RE: Miesięczne zestawienie zakażeń koronawirusem w powiecie wągrowieckimPis-Janowy 2021-04-04 01:42
Piotrkowi ktoremu umarl ojciec (ponoc na swirowirusa):"...Dzieci bardzo ciężko przeżywają pandemię koronawirusa, o wiele ciężej niż dorośli - mówi dr Anna Pawlik, nowojorska lekarka. Jak dodaje, dzieci są smutne i apatyczne. Nie chcą się bawić, nie chcą wychodzić, by spotkać rówieśników. Dają się też zaobserwować inne niepokojące zjawiska. Unieruchomienie wpływa bowiem na ich fizyczny rozwój i otyłość.
"Sytuacja, w której dzieci się obecnie znajdują jest dla tego pokolenia abnormalna"
- Dzieci bardzo ciężko przeżywają pandemię koronawirusa, o wiele ciężej niż dorośli. Całkowicie zaburzone zostało ich dotychczasowe życie. W naszych gabinetach widzimy, że nawiedzają je niesamowite nerwice, ataki paniki i depresje. U nastolatków występują różnego rodzaju nałogi, jak narkotyki i alkohol - wylicza nowojorska lekarka, która ma najwyższy stopień specjalizacji w dziedzinie pediatrii (Board cerified pediatrition).
Akcentuje, że tylko wśród pacjentów w jej gabinecie odnotowała dwa przypadki śmiertelne nastolatków. Nastąpiło to w wyniku przedawkowania narkotyków. W jednym z tych przypadków rodzice nie podejrzewali nawet, że chłopiec cokolwiek zażywa. Przychodzą do mnie dzieci w wieku 13-14 lat i w ogóle nastolatki, których nie mogę poznać, kiedy po kilku miesiącach zgłaszają się na badanie. Zdarza się, że przybywają na wadze ponad 20 kilogramów. Pogłębia to jeszcze u nich depresję. Wstydzą się wychodzić z domów, bo uważają, że wyglądają fatalnie. Nastolatki najmocniej przeżywają tę próbę życia. Najbardziej potrzebują rówieśników. Rozwija się u nich abstrakcyjne myślenie. Nie zgadzają się z rodzicami, kłócą się z nimi. Zostały jakby zamknięte - twierdzi dr Pawlik...
Zwraca uwagę, że Amerykańska Akademia Pediatryczna już od dawna naciska na uruchomienie szkół i powrót uczniów do dawnych obowiązków. W jej opinii groźba zarażenia koronawirusem jest u dzieci znikoma....".
Rozumiesz teraz? W imie ochrony twpojego dziadka dochodzi do niszczenia zdrowia kilku dzieci. Te klony wagrowieckie, bezplodno-teczowe komentujace ponizej jak gowniarze z 6 klasy, na pewno nie maja dzieci i nic nie rozumieja co sie dzieje. Ja mam i tego skurwesynstwa co robi sie im na tle choroby KTORA MA 0,5 % SMIERTELNOSCI nigdy nie wybacze tepemu Niedzielskiemu i tej ekipie skrzeczacej za restrykcjami i zamykaniem szkol.
Jarek B
+9 #9 RE: Miesięczne zestawienie zakażeń koronawirusem w powiecie wągrowieckimJarek B 2021-04-03 15:58
Pis Janowemu zostało tylko pisanie komentarzy bo wiecznie żre czosnek i mu z ryja wali i nikt nie chce z nim rozmawiac. Ciekawe jak reszta rodziny z tym śmierdzielem wytrzymuje ? Ten człowiek to dopiero jest porażka.
##############
-5 #8 Pis-Janowy to człowiek z wielkanocnymi jajkami############## 2021-04-03 15:36
Można się domyśleć że słuchasz np. Eweliny Firihauf (Chicago), Hanny Kazahari (Tokio),Andy Choiński TV (USA-stan Connecticut). Wnioskuje po rzeczywistościach jakie przedstawiasz w swoich felietonach.
Pis-Janowy
-7 #7 RE: Miesięczne zestawienie zakażeń koronawirusem w powiecie wągrowieckimPis-Janowy 2021-04-03 14:45
NIKT - rozumiem, teczowo nozko wagrowiecka, ze moje zalecenia na walke ze swirowirusem
(jedzenie zdrowe (czosnek, cebula, kiszonki, warzywa - do oporu), duuuzo ruchu na swiezym powietrzu bez debilnej maski, zero palenia, zero wody i duzo ruchania) sa szczytem glupoty.
Za to , teczowy intelektualisto, najlepsza, polecana recepta na walke ze zjebowirusem to trzymanie dzieci nieruchomo i rozdzielone przez rok przed moniotorami komputerow, to samo z nauczycielami, wpierdalanie pizzy dowozonej, zakaz wychodzenia na spacery, porady lekarskie na odleglosc i dodatki dla paramedykow na kazdy przypadek swirowirusa?
Pis-Janowy
-9 #6 RE: Miesięczne zestawienie zakażeń koronawirusem w powiecie wągrowieckimPis-Janowy 2021-04-03 14:31
Piotrek - trzymales go przez rok w zamknieciu i nie kontaktowales sie z nim - tak jak zaleca twoj guru Niedzielski? Szprycowales go sztucznymi witaminam czy dawales dobre jedzenie i zmuszales do ruchu? Probowano go leczyc altamadyna (ponoc bardzo skuteczna) czy zmarl bo go wlozono pod respirator? Zastanawiales sie nad tym, czy tylko wierzysz w swiete slowa z TV i zero swojego myslenia?
Spojrz na tego gosica co pisze o jakims wolantariacie w szpitalu covidowym - oglupiony jak goniarz haslem owsiak robta co chceta - pisze o maseczce a przeciez lekarze w 100% zaszczepieni - wiec po co im maseczki?
To co liczby twarde was nie intersuja? Dodam, ze w sasiedniej bezrestrykcyjnej Bialorusi liczba zmarlych pod czas "srajdemii" w normie, w bezrestrekcyjnej Szwecji podobnie. W Polsce z obostrzeniami jak na wojnie i wyszczepieniami bije sie rekordy! Macie cos tam w bance aby choc liczby skojarzyc?
NIKT
+8 #5 MIESIĘCZNE ZESTAWIENIANIKT 2021-04-03 10:08
Nijaki Janowy- piękny cytat.. gdyby głupota umiała latać, latał by jak gołębica.,.. mimo wszystko zdrowych spokojnych świąt
?
+8 #4 RE: Miesięczne zestawienie zakażeń koronawirusem w powiecie wągrowieckim? 2021-04-03 09:09
Janowy, zapraszamy do szpitali covidowych - potrzebują wolontariuszy, więc idź tam pomagać bez maseczki.
Piotrek
+6 #3 RE: Miesięczne zestawienie zakażeń koronawirusem w powiecie wągrowieckimPiotrek 2021-04-02 22:23
Panie Janowy Nikt nikogo nie straszy.
To tylko informacja.
Mój ojciec przez to zmarł, a mógł jeszcze pożyć, więc morda w k..., twoich komentarzy nie da się czytać sflustrowany człowieku.
nik
+3 #2 RE: Miesięczne zestawienie zakażeń koronawirusem w powiecie wągrowieckimnik 2021-04-02 20:05
Jak wyglądają testy najlepiej obrazują wyniki testów piłkarzy ;Raz wynik pozytywny , a na drugi dzień negatywny , biega i gra mecz .Proszę zauważyć ,cyferki zakażeń rosną zawsze na świeta kościelne , no i Wszystkich Świętych .
Pis-Janowy
-11 #1 RE: Miesięczne zestawienie zakażeń koronawirusem w powiecie wągrowieckimPis-Janowy 2021-04-02 19:00
Ale bzdury i straszenia ciag dalszy .. zakazenie pokazuja. Pokazcei ile w powiecie zmarlo na tego zjebowirusa - bez "chorob wspolistniejacych" To da nam pelny obraz "pandxemi" a nie liczna 'zakazonych" wykrytych dennym testem PCR ...

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.