• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2130

Komunikat punktu szczepień przy MDK

Od 10 maja osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności będą miały pierwszeństwo szczepienia. Ich opiekunowie także będą uprawnieni do przyjęcia szczepionki przeciw COVID-19.

Osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności wystarczy, że zgłoszą się do powszechnego punktu szczepień. Nie będę musiały dzwonić na ogólnopolską infolinię, czy wypełniać formularza rejestracyjnego.

Organizatorzy punktu szczepień powszechnych przy MDK proszą osoby uprawnione do skorzystania z tego typu pierwszeństwa szczepień, aby mimo wszystko zgłaszały ten fakt w punkcie. Zainteresowani mogą dzwonić w godzinach od 7:30 do 15:30 (w dni robocze) na numer miejskiej infolinii 📱 603 202 989.

Organizatorzy punktu spodziewają się, że w pierwszych dniach obowiązywania nowych zasad zainteresowanie może być duże i mogłoby to utrudnić płynność wykonywania szczepień osób zgłoszonych w systemie.

Chcemy przygotować odpowiednią liczbę szczepionek oraz tak rozłożyć terminy szczepień osób spoza rejestracji, aby nie zakłócić dziennego harmonogramu – informują organizatorzy punktu szczepień.

Przypominamy, że rejestracja na szczepienia (z wyłączeniem osób mających pierwszeństwo) odbywa się wyłącznie za pośrednictwem dostępnych kanałów rejestracji (infolinia 📱 989, SMS o treści: „SzczepimySie” na 📱 880 333 333 , a także 📱 664 908 556 lub przez Internetowe Konto Pacjenta).

Osoby zainteresowane przyjęciem szczepionki mogą także w godzinach popołudniowych sprawdzić możliwość przyjęcia tzw. niewykorzystanych dawek szczepionki.
Komentarze   

PIS-Janowy
-3 #11 RE: Komunikat punktu szczepień przy MDKPIS-Janowy 2021-05-10 17:34
Posluchajcie sobie :
https://mynews.one/a-must-watch-nurse-in-halifax-breaks-her-silence/
szczegolnie ty tluku Golemowty - wszakze angielski masz w malym palcu po tych latach podrozy po europie zachodniej itd ..

Krotko - amerykanska organizacja FDA - zajmujaca sie autoryzowaniem i lekarstw i medykamentow (wiecjej niz 17 tys ekspertow) stwierdzilo stamowczo, ze FDA nie dopusci do autoryzacji szczepionek przeciw COVID. Mowia wprost, ze one sa niefektywne, nie przerywaja transmisji wirusa i wyowluja efekt przeciwny do zamierzanego - skokowy wzrost zachorowan!! Oberwuje sie, ze juz jest wiecej smierci od szczepionek niz od COVIDA!! Jest to coraz bardziej widoczne! Wystarczy tylko popatrzec na statystyki nic wiecej! Indie - pokazuja wam, barany, zdjecia z maja 2020 roku kiedy w wyniku wycieku gazu umarlo wielu ludzi i szpiatle byly przepelnione! Bardzo latwe do zweyfikowania! Dalej - okazuje sie, ze ludzie w Indiach umieraja dzis glownie po szczepieniach a nie w wyniku swirowirusa. Wszyscy lekarze juz od dawna wiedza, ze PCR dzis pokazuje w ponad 90% falszywe wskazania i tym sie oszukuje ludzi. Testuje sie ludzi bez zadnych symptomow i gdy ten test wykaze COVID juz jest zaliczany do chorych! Ludzie ktorzy czekaja na operacje i inne zabiegi lapia swirowirusa i ten ich dobija ...
Itd. itd!! Tak jak w Polsce!
Mowil wam jakis pierdolony ekspert, zeby wzmocnic swoj organizm do walki z covidem? Slyszleiscei keidys? Macie mnie - oszoloma ktory od lutego tamtego roku mowil - czosnek, cebula, szcypiorek i wszelkie zielsko plus ruch, ruch, ruch i ruchanie!! Dla calej rodziny!! Czasami wbrew protestom! I co? Rodzina przeszla covids bez zadnych problmow - najciezsy jedyny przypadek byl na poziomie leciutkiej grypy ... Z drugiej strony macie pajaca- obiezyswiata Golema, sluchajacego jak swinia grzmotu "ekspertow, zamknietego w masce w piwnicy, lykajacego witaminki i zabraniajacego innym sie poruszac, szczepiacego sie jak po[wpis niecenzuralny]. I co - kilku z jego rodziny ponoc pod piachem na swirowirusa - on sam malo nie zdechl bo mu dech zabieralo i do dzis nie ma smaku i wechu. Co zadeklrowal dwa tygodnie temu. Pomyslcie po roku - kto mial racje ...
Kla
-1 #10 RE: Komunikat punktu szczepień przy MDKKla 2021-05-10 16:56
Tak sie spieszycie by rozregulować organizm tą tzw szczepionka.??
I halo bo ktoś z urzedu zaszczepiony.
Ludzie to nie indyki ktore kilka dekad temu za darmo byly rozdawane i naród bił sie o nie stojac w kolejce.
Szczepienie odwlekać nalezy ile sie da.
PIS-Janowy
-3 #9 RE: Komunikat punktu szczepień przy MDKPIS-Janowy 2021-05-10 15:34
Teraz kilka faktow na temat szcepionki Pfitzera. Autor: prof. zw. dr hab. Roman Zieliński
" ...Na stronie nr 5. autorzy tej odpowiedzi wyjaśniają: „Należy podkreślić , że mRNA podawane w szczepionce replikuje się w cytoplazmie, nie dostając się do jądra komórkowego, a co za tym idzie – nie może integrować się z DNA człowieka”.

W ten sposób dowiedzieliśmy się, że ten preparat, nazywany „szczepionką”, jest produktem inżynierii genetycznej, w postaci konstruktu jakim jest zrekombinowany RNA. Jego zadaniem jest nie tylko pobudzenie naszego układu immunologicznego do wytworzenia przeciwciał na białko S koronawirusa, lecz również replikowanie się w naszym organizmie. Tak więc, obcy element genetyczny, super wirus, jakim jest konstrukt mRNA, będzie angażował aparat translacyjny naszego organizmu w celu wyprodukowania białka S, a także aparat replikacyjny, w celu namnożeniu aktywnych, wirusowych cząstek mRNA.

W ten sposób autorzy tej „nowoczesnej technologii” poszli o krok dalej niż dotychczasowi producenci GMO. Przypomnijmy, że do otrzymywania GMO wykorzystuje się konstrukt DNA z obcym genem, który wprowadza się do komórek roślin lub zwierząt. Od tego momentu konstrukt ten żyje własnym życiem, na co eksperymentator nie ma już wpływu. Konstrukt ten jednak nie namnaża się w cytoplazmie, ani też nie podlega translacji. Konstrukt ten jedynie włącza się w dowolnych miejscach w genom gospodarza, w dowolnej liczbie kopii. Skutkuje to zmianą ekspresji genów oraz ich mutacjami. Ponadto, w odpowiedzi na stres, jakim jest ten obcy konstrukt DNA, w genomie biorcy uruchamiane zostają transpozony, które również mogą zmieniać ekspresję genów i działać mutagennie. Również konstrukt mRNA ze „szczepionki” może zostać włączony do genomu, w tym przypadku ludzkiego i wywołać podobne efekty jakie występują u GMO.

W odniesieniu do „szczepionki” na koronawirusa wprowadzone cząstki mRNA będą dodatkowo podlegać replikacji i translacji. Tak więc w „szczepionce” otrzymamy inwazyjną cząstkę, podobną do złośliwego wirusa lub złośliwych komórek nowotworowych, rzekomo dla naszego dobra. Osoby, które wahają się jeszcze przed przyjęciem tej genetycznej „szczepionki” niech uświadomią sobie, że po jej przyjęciu wprowadzą do swojego organizmu pasożytniczą cząsteczkę mRNA, podobną do wiroidów wykrytych do tej pory jedynie u roślin. Wiroidy roślinne nazywane są pasożytami transkrypcji, ponieważ przejmują one aparat transkrypcyjny swojego gospodarza, doprowadzając go do choroby lub śmierci. ...
"....RZ: Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. To nie jest szczepionka w swojej istocie. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. W ulotce producenta preparatu przeciwko C-19 jest jasno napisane, że nie badano wpływu tego produktu na płodność. Czyli nie wiemy czy mogą być skutki uboczne czy nie...."
Przypomne tylko - tym gowenm chca szczepic nasz dzieci!! Dzieci w 100% odporne na koronowirusa!!
czytelnik portalu
+9 #8 RE: Komunikat punktu szczepień przy MDKczytelnik portalu 2021-05-08 16:05
Punkt szczepień przenieście do ratusza!
Babcia
+13 #7 RE: Komunikat punktu szczepień przy MDKBabcia 2021-05-08 13:07
W przychodni na przemysłowej wejścia ochrona wynajeta strzeze i wpuszcza zapisanych do lekarza na wizyte .
Tylko pytanie.
Tyle jest tam rejstratorek w okienku i dodatkowo za ochroniarza przy wejsciu placa.Przeciez tam teraz prawie nie ma pacjentów.
Teraz widac na co kasa idzie z ochrony zdrowia.
ijhvg
+8 #6 RE: Komunikat punktu szczepień przy MDKijhvg 2021-05-08 12:22
Moze teraz Pałczynski fan milera coś powie w tym temacie . ZATKAŁO kakao
grzegorz.
+8 #5 RE: Komunikat punktu szczepień przy MDKgrzegorz. 2021-05-08 12:11
Mamy kryzys gospodarczy - ludzie traca prace, firmy sie zamykaja, niektore sklepy tak samo. A jakie oszczednosci poczyniono w wagrowieckich urzedach? Moze tak zredukowac liczbe zatrudnionych, czy potrzeba w tak malym miescie tylu urzednikow???
Lex
-10 #4 RE: Komunikat punktu szczepień przy MDKLex 2021-05-08 11:55
No i zal wam ze się zaszczepili.Niech maja .
Każdy pracodawca powinien zadbać o pracownika i w miare możliwości to zrobić.
Możliwości były wiec...
Co za naród.
Szczepienia i tak należy odwlekać ile sie da a nie pchać pod igłe .
Bo badania owych szczepionek nadal trwaja.
hincyk
+12 #3 RE: Komunikat punktu szczepień przy MDKhincyk 2021-05-08 11:23
Urzędnicy się zaszczepili i najlepsze jest to że wkoło wszystkim mówią że byli na szczepieniu w Poznaniu , Bydgoszczy itd. Czyli jak tak mówią to znaczy że temat śmierdzi
hhg
+17 #2 afera szczepionkowahhg 2021-05-08 07:33
Wągrowiecka Afera Szczepionkowa powinna zostac naglośniona we wszystkich mediach, a winni przykladnie ukarani!!
nhgv
+16 #1 Dziekujemynhgv 2021-05-07 10:51
Wynika że urzednicy już się zaszczepili teraz czas na niepełnosprawnych .

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.