• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1416

Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w Skokach

Dzisiaj odbędzie się dodatkowe szczepienia dla osób chętnych w wieku 18+. Szczepienia odbędą się w Skokach.

Szczepienie w holu hali sportowej w Skokach ul. Rogozińskiej 1. Szczepienia prowadzi partner medyczny Metropolii Poznań – Szpital Podolany.

Ilość szczepionek 40, szczepionka AstraZeneca.

Zapisy na szczepienia prowadzone są poprzez gminną infolinię ☎️ 887 677 788. Przypominamy wymagane dane do zapisów: imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy.


Komentarze   

iga
-1 #33 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w Skokachiga 2021-05-19 11:16
Świadomy- żaden burmistrz czy wójt czy kto inny nie nakaże mi się szczepić . Będe chciał to się zaszczepie . Jak jest za dużo szczepionek niech wyśle poza kolejką po raz trzeci swoich pracowników.
Świadomy
0 #32 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachŚwiadomy 2021-05-19 09:15
PPanie Burmistrzu może by tak pójść za przykładem innych burmistrzów i prezydentów miast i wprowadzić OBOWIAZEK SZCZEPIŃ, bo patrząc na to nasze społeczeństwo bardzo ubogie mentalnie i niską świadomość w zakresie higieny i odpowiedzialności za drugiego człowieka jest to nawet WSKAZANE.
Vgvgvgvgvg
+3 #31 Odpowiedz do #22Vgvgvgvgvg 2021-05-19 08:55
Patologia właśnie na tym opiera wychowanie, zamiast rodziców dzieciaki wychowują się same. Mamy potem walczące hieny w życiu dorosłym, bo za dzieciaka musiały walczyć o swoje, by przeżyć. Mamy zazdrosnych, niedowartościowanych dorosłych, bo całe dzieciństwo musiały walczyć z rodzeństwem o względy rodziców . Mamy potem dorosłych kombinatorów i kłamcow którzy przez całe dzieciństwo kombinowali jak zwalić winę na rodzenstwo, kiedy coś znakowali. Z tych licznych " kochających się" rodzin wyrastają dorośli, kktorym ciągle mało kasy i zrobią wszystko, nawet kosztem drugiego człowieka( tak jak kiedyś kosztem rodzeństwa) żeby ją zdobyć, bo wciąż siedzi im w głowie bieda z dzieciństwa. Wyrastają dorośli, którym wydaje się ( z powodu biedy w dzieciństwie) że za kasę można wszystko zdobyć w tym rozum i szacunek, choć sami są chamami bez zasad i jakiejkolwiek przyzwoitości, nie wspomnę o empatii. Ciągła walka z dziecinstwa o przetrwanie, o pozycję w rodzinie, o miłość rodziców tworzy z dziecka takiego samego albo i gorszego człowieka dorosłego. I myli się ten, kto uważa, że jedynak jest egoistą. Nikt inny jak to właśnie jedynacy bez takich paskudnych doświadczeń jakie mają dzieciaki z rodzin wielodzietnych są inteligentnymi empirycznymi i dobrymi ludźmi i często w życiu dorosłym za swoją ufność są ofiarami cwaniaków z wielodzietnych rodzin. Płakać się kiedy patrzę jak coraz więcej teraz takich rodzin z gromadą wokół wózka, którą rodzice niekoniecznie są zainteresowani, natomiast kasą na nie od państwa już bardzo. Wyrośnie nam pokolenie jeszcze większych egoistów i walczących o siebie bezwzględnych oprawców.
oki
+5 #30 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w Skokachoki 2021-05-18 10:25
Zacier ale ty jesteś ograniczony , ale też cwany bo kasiorke z naszych podatków potrafisz przytulić i jeszce opluć tych co te podatki płacą Wtedy ci nie przeszkadza że korzystasz z wysiłku tych co dzieci nie mają ,mają jedno , mają inne przekonania polityczne czy są homo . Wtedy szują wszyscy ci pasują aby tylko płacili podatki z których czerpiesz korzyści.Pokaż cwaniaczku jak sobie radzisz z twojej pracy 3 dni w miesiącu ? Już dawno zdechłbyś z głodu Pozatym cepie tobie nikt nie wierzy w to co piszesz o sobie -zapewne jesteś ciotą i zazdrościsz innym bo nierobem jesteś napewno ? Myśle że nawet szkoda śliny żeby ci w ryj napluć .
PIS-Janowy
-4 #29 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachPIS-Janowy 2021-05-17 22:04
XZC - ci co nie maja dzieci sami sie pakuja "do gazu". Za tepote zaplaca - natura nie ma tutaj litosci. Zostanie dom starcow albo eutanzja (witaj Europo!). Niewielu jest takich jak ja - z kilkoma dziecmi. Ile znasz takich? Nie znasz i nie masz swoich, bo nikt kto ma choc dwojke nie smieje sie z 500 plus i nie mowi o rozdawnictwie. Tylko takie lemparcie i Biedronie. I na koniec pytanie do XZC - co jest dla ciebie waznijsze w zyciu niz dzieci? CO jest najlepsza inwestycja w zyciu? Piesek rasy York czy Porsche prze willa? No wyjaw nam teraz jakie to sa wagrowieckie wartosci? Potrafisz? Czy tylko zaszczekales tutaj jak kundel zawszawiony?
xzc
+3 #28 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w Skokachxzc 2021-05-17 21:03
Według janowego to tylko on w tym kraju ma dzieci a ci co ich nie mają powinni iść do gazu . Wszędzie ten cham tylko dziecmi się wysługuje.
btfr
+2 #27 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w Skokachbtfr 2021-05-17 20:54
Janowy pluje na rząd ale kase przytula jak Kwaśniewski flaszke Ten pasożyt za grosz nie ma honoru.
RENIA
+2 #26 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachRENIA 2021-05-17 20:39
Raczej chyba życia bez rozdawnictwa kasy, na którą inni będą się zrzucać.
PIS-Janowy
-3 #25 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachPIS-Janowy 2021-05-17 20:27
Renio - ty biedna, bezdzietna kobieto ... Wiesz co? Nie chce mi sie komentowac tych twoich baczkow. Widze tylko, ze przemawai przez ciebie taka tepa zawisc, zazdrosc ... I slusznie. Ludzkie to jest i ...wspolczuje ci bo znam kilka takich matron jak ty - bez wnukow, bez rodziny na starosc, z pieskiem w ubrankach zbierajacych ich gonow na spacerkach. Wspolczuje ci bo ty nawet nie masz pojecia co stracilas, jakie puste jest twoje zycie ... Ja sobie nie wyobrazam zycia bez tych dzieciakow, tej chaty pelnej krzykow biegania A ty, Renio co ..? Kurze wycierasz tylko w pustce? Zalujesz innym 500 czy 12 tys?
RENIA
0 #24 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachRENIA 2021-05-17 18:30
No i proszę.Pojawia się i znika.Nowa umowa z bankiem, nowe konto gotowe na przytulenie 12 tysięcy dla drugiego i kolejnego dziecka dla kogo?, wiadomo.Janowy zostanie bogaczem?.A więc niech żyje bal.
Zenek
+2 #23 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachZenek 2021-05-17 15:55
Zacier dzieciaków narobiłeś ale już łozyć na nich muszą podatnicy bo ty lewusie 24 na dobe przy klawiaturze albo nachlany .
PIS-Janowy
-3 #22 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachPIS-Janowy 2021-05-17 14:53
MAK - "przy wiekszej ilosci dzieci jedno drugie pilnuje i wychowuje" .... Mak - ile ty masz dzieci? Twoja wyobrazania wciaz przebywa w czasach feudalizmu gdy zona chlopa miala kilka dzieci, orala caly dzien w polu i kladla sie spac jako ostatnia. NIE MASZ POJECIA o wychownaiu dzieci dzis a podnosisz glos. Matka ktora ma jedno dziecko jest po prostu leniwa, leniwsza od tej z czworka na 100% a do tego najczesciej glupsza bo zabiera temu dziecko mozliwosc posiadania rodzenstwa! rzeczy nie do zastapienia - zarowno w diecinstwie jaki i w zyciu doroslym. Przyklady chcesz? Tysiace, dziesiatki tysiecy - tylko sie rozejrzyj - popatrz na jedynakow, najczesciej egoistycznych, samolubnych wypaczencow.
Ttiv
-1 #21 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachTtiv 2021-05-17 14:09
Reniu, Janowy mieszka bliżej Naramowic!
Kornel
+2 #20 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachKornel 2021-05-17 10:54
Jak trudno dziś spotkać tak dobrego wyrozumiałego dobrodzieja jakim jest Janowy. Gratuluję Tobie. Przepraszam panie Janowy nie powiedziałem Tobie, że jak już upuścisz to się umyj.
gnh
+9 #19 pasożyt janowygnh 2021-05-16 14:26
Janowy zamilkł już nie krytykujer pisu bo znów mu dołożą do koryta teraz bedzie pracował dzień w miesiącu tyle mu damy z naszych podatków .
Mak
-2 #18 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachMak 2021-05-16 12:43
Proszę nie dyskryminować matek które mają 1,2 dzieci.
One również wysiłek wkładały i wkładają w ich wychowanie.
Przy wiekszej liczbie dzieci praktycznie przychodzi moment ze jedno drugie pilnuje i wychowuje.
Płacimy ci pracujacy Wszyscy podatki niezależnie od liczby potomstwa a traktowani jesteśmy jak gorszy sort o zgrozo sponsorujac tzw wielodzietnym rodzinom zarówno500+jak i mopsowe zapomogi .
Dla rzadu jesteśmy niewidzialni.
zyguch
+10 #17 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w Skokachzyguch 2021-05-15 10:11
Janowy nie bój się przez wirusa 500 plus ci nie zabiorą Faktycznie 3 dni w miesiącu pracować to ogromny wysiłek , cepie ogarnij się i spójrz wokół jak ludzie muszą zapierdalać żeby starczyło na 500 plus i reszte na twoją rodzine Chłopie na tak liczna rodzine powinieneś pracować od rana do nocy cały miesiąc a nie sziedzieć w internecie i szukać pojedynczych przypadków o wirusie . Jesteś PASOŻYTEM który tylko patrzy na swoją wygode
PIS-Janowy
-13 #16 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachPIS-Janowy 2021-05-14 22:09
Zyguch - trzba sie bylo, Zyguch uczyc, to tez mialbys taka robote, ze czasami tygodnie nudy a czasami robota taka, ze przez 3 dni non stop z zapalkami w ocach. Ja wiem, ze cieko to pojac ograniczonej intelektualni elicie wagrowieckiej w urzedach pracujacych zdaleni, ale tak jest. Poza tym wiekszosc swoich dzieci wychowalem bez zlotowki ze strony panstwa ... A ty Zygusiu, nie masz zapewne dzieci i w zwiazku z tym dumny jestes, ze nie pobierasz 500 plus? Ale 450 mld zlotyc na zjebowirusa wyjebane w kiesenie kitlarzy pewnie cie nie rusza, co? No wupowiedz sie Zygus - rusza cie czy nie? I zamiar zadluzenia na kolejne 770 mld? Z powodu choroby grypopodobnej o smiertelnosci ponizej 0,3 % ....
zyguch
+6 #15 zacier pasożytzyguch 2021-05-14 21:12
Pis Janowy pisze - jestem ojcem zdrowej wielodzietnej rodziny ale zapomniał dodać że to my podatnicy ich utrzymujemy bo on non stop siedzi na Portalu wrc
PIS-Janowy
-10 #14 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachPIS-Janowy 2021-05-14 15:02
Kornelek - zawisc cie szarpie bo dzieci pewnie nie masz jak to klasycznie "wyksztalcony i nowoczesny" mieszkaniec pcimia Wagrowiec albo dorobiles sie jedynaczka i willa pusta na starosc?
Ja znam problemy wiazane z dziecmi, ja nigdy nie powiem, ze kobieta ktora ma czworke czy piatke dzieci i je wlasciwie wychowuje, nic nie robi, ja nigdy sie nie zgodze, ze te debilne zdalne nauczanie powodu debilowirusa nie ruszajacego naszych dzieci w zadnym miejscu, jest dobre i wlasciwe dla nich, BO JA TO WIDZE CODZIENNIE! A tobie Kornelek to pasuje, co? No odpowiedz szczerze zamiast zajmowac sie domorosla psychologia na forum ... czy tylko tutaj preszedles pierdnac jak Renia czy inny Andrzej z Rabczyna i tyle?
Kornel
+4 #13 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachKornel 2021-05-14 14:12
Janowy upuszcza. O żonie, dzieciach, partnerze marzysz. Cieszę się, że znalazłem drogę do Twoich dewiacji. Upuszczaj do woli bo uszami poleci.
Pis-Janowy
-10 #12 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachPis-Janowy 2021-05-14 14:05
Kornelku drogi - PIS Janowy jest ojcem zdrowej, wspanialej rodziny wielodzietnej. Z jedna (o zgrozo w nowoczesnym swiecie) zoną. Od zawsze zaleca czeste spuszczanie spermy ... skad ty sie wziales, ze tego nie wiesz? Z jakiej komorki cie wyciagnieto? Ty tez bidaczku covidowy na fakty nie raeagujesz?
Kornel
+5 #11 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachKornel 2021-05-14 11:29
Janowy to przypadek przypadek znany psychiatrii szeroko opisywany w literaturze. To typ człowieka niespełnionego. Nie miał szczęścia u kobiet nie miał u mężczyzn. Jednak prawa biologii są nieuchronne. Sperma narasta z czasem mózg zajmuje i musi dojść do przelania. Janowy znalazł sobie ujście w wypisywaniu, częściej przepisywaniu różnych głupot i zawsze w kontrze. Jest to sposób onanizowania się poprzez wyrażanie złych emocji. W psychiatrii jest to znana jednostka chorobowa. Dlatego z takim typem nie należy dyskutować. Zaniechanie jakiejkolwiek korespondencji - co tu mówić z chorym człowiekiem - spowoduje, że sperma przeleje się oczami i uszami. Dajmy mu spokój. A Ty Janowy pisz, pisz co chcesz jeżeli pisanie sprawia Tobie ulgę i stajesz się lżejszy.
Domyślny
-4 #10 SzczepieniaDomyślny 2021-05-14 04:09
Astra Zeneka dobija najpewniej krew sztywna na amen.
Kla
-2 #9 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachKla 2021-05-13 22:10
Już te tabuny widze jak ida sie szczepic.Pfeizer by byl to i owszem ale to??!!
PIS-Janowy
-9 #8 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachPIS-Janowy 2021-05-13 22:02
Zobaczcie Renie - czolowego intelektuliste wagrowieckiego, wielbicielke lempart i teczowych chlopcow, czcicielke swietego wirusa ... Pytam sie te babsko od miesiecy po co sie szczepi dzieci ? Jaki jest cel tego. skoro szczepionke ma na celu przejscie lzejsze choroby a dzieci przechodza ja praktycznie w 100 % bezobjawowo? Pytam sie i pytam a ta swoje o smieciach i smrodzie. Na tym sie na pewnie ... Zobaczcie dokladnie - jesli czegos nie ma w niebieskim ekraniku to kwoka nic nie odpowie - bedzie tylko gdakala to samo co nagdaka jej ekspert od Niedzielksiego ... Taki typow Golem z prawdziw cipa miedzy nogami, w przeciwienstwie do Golema ...
RENIA
+6 #7 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachRENIA 2021-05-13 20:35
Ej ty wirusolog Janowy po politbudzie.Jak nie smród nad Poznaniem to znów jakaś góra śmieci przy os.Jana 3 Sobieskiego.
PIS-Janowy
-13 #6 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachPIS-Janowy 2021-05-13 19:39
Ogolnie koronowirusy byly awsze o wile mniej grozniejsze od wirusa grypy. Za wikipedia:"...Pierwsze szczepy koronawirusa ludzkiego zidentyfikowano w latach 60. XX wieku[4]. W 1962 roku wyizolowano szczep B814 pochodzący od dziecka z objawami przeziębienia, stosując hodowlę narządową pochodzącą z tchawicy. Z powodu zaginięcia próbki przed opracowaniem metod pozwalających na identyfikację gatunku, dokładne dane o B814 nie są znane, jednakże w kolejnych latach uzyskano następne izolaty kliniczne. Dwa z nich, 229E i OC43, zidentyfikowano jako osobne gatunki[1][5].

Kolejny gatunek ludzkiego koronawirusa, znacznie groźniejszy, zidentyfikowano w 2002 roku w chińskiej prowincji Guangdong. Wirus SARS-CoV, nazywany tak od wywoływanego przez niego zespołu ciężkiej niewydolności oddechowej (ang. Severe Acute Respiratory Syndrome), spowodował falę zachorowań i 775 potwierdzonych zgonów[1].

W następnych latach XXI wieku zidentyfikowano dwie kolejne stosunkowo rozpowszechnione grupy, NL63 i HKU1, które razem z 229E i OC43 są jedną z dość rozpowszechnionych przyczyn przeziębień Dwie ostatnie grupy odpowiedzialne są za cykliczne (co 2–4 lata) epidemie zakażeń dróg oddechowych, najczęściej w okresie późnej jesieni, zimy i wczesnej wiosny, kiedy zmniejsza się liczba zakażeń rynowirusowych. Uważa się, że koronawirusy są odpowiedzialne za 10–20% wszystkich przeziębień..."
Popatrzmy logicznie i skojarzmy fakty. renia- nawet nie probuj - nie twoj "level". Koronowirusy zawsze byly o wiele mniejsym zagrozeniem niz taka grypa. Dopiero w tym stuleciu (XXI wiek) cos zaczelo sie znim dziac i stal sie nieco bardziej zarazliwy (ale wciaz nie tak smiertelny jak grypa). Od kiedy masowo szczepi sie na grype na swiecie? Nie wlasnie w XXI wieku (tych danych nie moge niogdy znalezc)? Czy to czasami nie my, ludzie, chcemy byc cwansi od natury a ta pokazuje nam, ze wciaz jesetmy glupi jak buty tuska?
Teraz szczepimy sie jak debile - masowo, kogo popadnie, gdzie popadnie, zdrowy chory, starzec dziecko - wszystko rowno? Juz mamy coraz wieksza liczbe mutacji - z czego ona sie wziela niby? Co chcemy uzyskac szprycujac kazdego jak leci od niemowlakow poczynajac? Co to za pomysl? Czyzby "eksperci i naukowcy" chcieli calkowicie wyeliminowac swirowirusa? Naprawde ...?
bbc
-3 #5 ...bbc 2021-05-13 18:57
Co roku trzeba sie szczepic, bo covid to nic innego jak wirus grypy tylko bardziej "zjadliwy". Ciekawe ile za rok bedzie chetnych na te szczepionki jak trzeba bedzie zaplacic 200 zl. A wiekszosc chyba mysli,że jak sie zaszczepi to do konca życia wystarczy xd
PIS-Janowy
-19 #4 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachPIS-Janowy 2021-05-13 17:07
Renia - ja ni ejestem ekspertme od wszystkiego. Ja tylko obserwuje i logicznie mysle skaldajac fakty. Ty tej zdolnosci nigdy nie mialas , kwoko jedna i tego nawet nie pojmiejsz. Poza tym , ze tego co wiem w ilosci smordu nad miastem to Wagrowiec jest na cele listy. A Poznaniem sie nie martw - tam gdzie mieszkam nie musze sie obawiac zadnego smrodu ...
Po ktorej dawce Pfitzera jestes Renia? Na trzecia sie szykujesz? Corke juz wyszczepilas chora? No. pochwal sie? Moze paszport szczepionowy ci Niedzielski klaun da za wykonywamie jego polecen .... A rtobie ilu z rodzin covid zabral do grobu? Pochwal sie jak Golem ktoremu kilku zmarlo ponoc. Slabowita jakas galaz, bo koronowirusy sa o wiele mniej skodliwe dla czlowiek niz wirusy grypy a jego nawet takie zalatwily ...
RENIA
+7 #3 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachRENIA 2021-05-13 15:25
Janowy,jako ekspert od wszystkiego i jak twierdzisz mieszkaniec Poznania może zainteresujesz się smrodem nad Poznaniem, które wdychając mieszkańcy osiedli Polanka i Rataje-Stare Zegrze.
Kornel
+11 #2 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachKornel 2021-05-13 10:27
Janowy onanizuj się innym tematem.
PIS-Janowy
-19 #1 RE: Dzisiaj 40 wolnych szczepionek AstraZeneca w SkokachPIS-Janowy 2021-05-13 09:41
Nagonli ciag dalszy? Zagrożenie dla zdrowia i zycia 18 latka czy 20 latka przez swirowirusa jest podobne do tego kak smierc w wyniku ukaszenia przez polkiego komara. Zagrozenie po śmiercią po szczepieniu to już na poziomie 4%. W USA na razie oficjalnie zabito 5 zdrowycch dzieciaków szczepionkami. Szczepcie mlodych, szczepcie a ja popatrzę sobie na efekty totalnej glupoty.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.