• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 661

Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w Skokach

Dzieci i rodzice bawili się podczas Pikniku z okazji Dnia Dziecka zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Skokach.

Były dmuchańce i animacje oraz seanse w BiblioMuzie i loteria w czytelni. Łącznie w pikniku uczestniczyło ponad 300 osób. Imprezka plenerowa działała przez 6 godzin.

- Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Dzieciom raz jeszcze życzymy zdrowia i wszelkiej radości — podziękowała Elżbieta Skrzypczak, dyrektor Biblioteki Publicznej w Skokach.


Komentarze   

PIS-Janowy
-2 #13 RE: Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w SkokachPIS-Janowy 2021-06-08 20:24
Renia - a skad wiesz, ze tam nie pisze? Wiesz gdzie nie pisze? Na Fejsie i tliterze. Po miesiacu posiadania konta nie wytrzymalem - sped debili i kretynow - DOSLOWNIE! A dodtakow cenzura taka, ze az boli - widzialem to juz zanim Trumpa zaczeli blokowac. Demokraci, ku..a - juz u Lukaszenki jest lepiej .. A teraz dla Reni oglupionej - moze cos tam drgnie w tej makowce:"...Amerykańskie media upubliczniły treść tysięcy maili covidowego celebryty medycznego i głównego doradcy prezydenta USA ds. Covid-19, a także dyrektora w WHO, Anthonego Fauciego. Z maili wynika, że maski nigdy nie byly potrzebne i Fauci dobrze o tym wiedział. Na dodatek potwierdza, że tak zwani "bezobjawowo chorzy" nie zarażaja. Fauci ignorował również maile informujace, że wirus nie jest wcale taki groźny i że od 2019 krażył wśród ludzi. Gazeta Washington Post, portal internetowy BuzzFeed i telewizja CNN pozyskały w drodze dostępu do informacji publicznej ponad 3000 stron e-maili dr. Fauciego, datowanych od stycznia do czerwca 2020 roku. Wnioski z lektury są porażające i stawiają konstruktorów pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 z Faucim na czele, w bardzo złym świetle. Okazuje się, że Dr Fauci, iż doskonale zdaje sobie sprawę z bezskuteczności stosowania masek. Co więcej z jego maili wynika, że żadne lockdowny nie były nigdy potrzebne, bo COVID pod względem śmiertelności i powikłań nie różni się znacząco od grypy sezonowej. "Maski są tak naprawdę dla zarażonych, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji na osoby niezarażone, a nie chronić niezainfekowanych ludzi przed nabyciem infekcji." - twierdzil w lutym 2020 dr A.Fauci Jest tam jeszcze więcej rewelacji. Okazało się na przykład, że pan Fauci miał świadomość, że hydroksychlorochina to może być jeden z leków, które leczą Covid, mimo to od początku naciskał na wprowadzenie masowych szczepień preparatami po pierwszej fazie badań klinicznych. Na dodatek znany doktor od COVIDa przyznaje w korespondencji, że nie ma czegoś takiego jak bezobjawowe rozsiewanie wirusa, a chyba każdy pamięta, że to było kamieniem węgielnym zamaskowania zdrowych ludzi. Z maili Fauciego wynika wprost, że pandemia COVIDa została sztucznie wykreowana! Fauci kłamliwie stwierdził, że śmiertelność na COVID wynosi 2% i potem wszyscy powtarzali to jako fakt, mimo, że nieznana jest statystyka jaką się posługiwał. Potem WHO przyznało, że nie ma dużej różnicy między śmiertelnością na COVID-19, a śmiertelnością na grypę. Co więcej wszyscy chyba jesteśmy świadomi, że grypa nagle magicznie zniknęła i nikt nie naciska na szczepienia przeciw niemodnemu patogenowi. Niestety niemal nikomu nie wydaje się to dziwne i argumentują, że groteskowe karnawałowe zamaskowanie z którego drwił Fauci pomogło na grypę, ale nie pomogło na COvidka. Zaiste siła mediów wciąż jest przeogromna..."
Renia -to nie jest fake - to sie dzieje w USA i jest to ogromna afera .A w Polsce cisza o tym, cisza ...
RENIA
+2 #12 RE: Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w SkokachRENIA 2021-06-08 20:15
Janowy, gdybyś wypisywał bzdury i obrażał ludzi na portalu poznańskim to już dawno miał byś konto zablokowane,a twoje wpisy zostały zabezpieczone na potrzeby policji i prokuratury.
PIS-Janowy
-4 #11 RE: Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w SkokachPIS-Janowy 2021-06-08 18:32
A teraz z ostatniej chwili. Dla rodzicow ktorzy chca szprycwoac te zdrowe, pelne zycia dzieciaki - jedyna rzecz warta waszego zycia. Niedzielki chce je szczepic Pfitzerem. Poczytajcie do koca i zastanowcie sie dobrze:"...Dziękuję bardzo, za zaproszenie mnie Alex. Jak pani powiedziała, jestem zdecydowanym zwolennikiem szczepień, ale zawsze chcę mieć pewność, że nauka jest właściwie stosowana i że uważnie śledzimy badania, zanim zaczniemy wprowadzać szczepionki do powszechnego użytku. Mam nadzieję, że pozwolisz mi trochę rozwinąć tę kwestię, Alex. Chcę uprzedzić was i waszych słuchaczy. Historia, którą mam zamiar opowiedzieć, jest trochę przerażająca.

To są najnowsze wyniki badań naukowych. Jest kilka kluczowych informacji naukowych, z którymi zapoznałem się w ciągu ostatnich kilku dni, a które były brakującym ogniwem do zrozumienia obecnych powikłań poszczepionkowych. Rozumiemy więc teraz – ja i niektórzy kluczowi międzynarodowi współpracownicy – rozumiemy dokładnie, dlaczego te problemy się zdarzają. I wiele innych związanych z tymi szczepionkami. A historia jest trochę przerażająca, więc po prostu przygotuj się na to.

Teraz po prostu przeprowadzę cię przez tę wiedzę. Będę mówił o nauce, nie mam tutaj czasu, aby zagłębiać się w naukowe szczegóły, ale zapewniam, że wszystko, co zamierzam tutaj przedstawić, jest w pełni poparte recenzowanymi publikacjami naukowymi w znanych i cenionych czasopismach naukowych. Wszystkie te informacje mam w ręku. Jestem w trakcie składania ich wszystkich w dokument, który mam nadzieję szeroko rozpowszechnić. Tak więc wasi słuchacze będą pierwszymi, którzy usłyszą publiczne ujawnienie tych konkluzji. Każdą z nich mogę poprzeć naukowymi faktami.

Więc sprawa wygląda tak. Koronawirus SARS 2 ma na swej powierzchni białko kolca (spike). To właśnie białko kolca umożliwia mu infekcję naszych ciał. Dlatego w naszych szczepionkach użyliśmy białka kolca. Szczepionki używamy, aby komórki w naszym organizmie wytworzyły to białko. Jeśli uda nam się wywołać odpowiedź immunologiczną przeciwko temu białku, to teoretycznie zapobiegniemy zakażeniu organizmu przez wirusa. Taka jest teoria stojąca za szczepionką.

Jeśli przyjrzysz się jednak chorobie, ciężkiemu Covid-19, wszystko, co przed chwilą opisałaś, problemy z sercem, wiele problemów z układem sercowo-naczyniowym, krwawienia i zakrzepy krwi, wszystko to zobaczysz jako związane z ciężkim przebiegiem Covid-19. To co zostało ostatnio odkryte przez społeczność naukową, to, że samo białko spike, po dostaniu się do krwiobiegu, powoduje uszkodzenia układu sercowo-naczyniowego. W rzeczywistości, kiedy wstrzykuje się oczyszczone białko kolca do krwi zwierząt doświadczalnych, dochodzi do wszelkiego rodzaju uszkodzeń układu sercowo-naczyniowego, może dojść do przekroczenia bariery krew-mózg i spowodowania uszkodzenia mózgu.

Na pierwszy rzut oka nie wydaje się to być problemem, ponieważ szczepionki wstrzykujemy w mięsień barkowy. Do tej pory zakładano, że szczepionki te zachowują się jak wszystkie nasze konwencjonalne, tradycyjne szczepionki, że nie przedostają się nigdzie poza miejsce wstrzyknięcia. Pozostają więc w ramieniu. a część tego białka trafi do lokalnego drenującego węzła chłonnego powodując uaktywnienie układu odpornościowego.
Jednak to właśnie tutaj musimy uwzględnić najnowsze odkrycia naukowe. I tu okazuje się rzecz przerażająca. Dzięki zapytaniu do japońskiej agencji regulacyjnej, ja i kilku moich międzynarodowych kolegów uzyskaliśmy dostęp do tak zwanego badania biodystrybucji. Po raz pierwszy w historii naukowcy uzyskali wgląd w to, gdzie po szczepieniu znajdują się te szczepionki z messenger RNA [mRNA]. Innymi słowy, czy można bezpiecznie założyć, że pozostają one w mięśniu barku?

Krótka odpowiedź brzmi: ABSOLUTNIE NIE! I to jest bardzo niepokojące. Białko spike przedostaje się do krwi, krąży we krwi przez kilka dni po szczepieniu. Gromadzi się - po przedostaniu się do krwi - w wielu tkankach, takich jak śledziona, szpik kostny, wątroba, nadnercza, a także, co mnie szczególnie niepokoi, gromadzi się w w jajnikach i to w dość wysokich stężeniach [2].

W innym artykule naukowym, który właśnie przyjęto do publikacji mowa jest o tym, że przebadano 13 młodych pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę Moderna, nowy rodzaj szczepionki opartej na messenger RNA, którą stosujemy w Kanadzie, i potwierdzono to. Znaleziono białko spike w krwioobiegu, a więc we krwi 11 z tych 13 pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę. Co to oznacza?

Oznacza to, że wiemy, iż białko kolca jest białkiem patogennym. To toksyna. Może spowodować uszkodzenie naszego ciała, jeśli dostanie się do układu krążenia.

TERAZ mamy wyraźne dowody na to, że szczepionki, które są zaprojektowane tak, aby stymulować nasze ciała, mięśnie lub komórki w naszych mięśniach naramiennych do wytwarzania tego białka, powodują że to białko dostaje się do krwiobiegu. Kiedy dostanie się do krwiobiegu, białko spike może związać się z receptorami (ACE2) , które znajdują się na naszych płytkach krwi i komórkach, które wyściełają nasze naczynia krwionośne.
Kiedy tak się stanie, może zrobić jedną z dwóch rzeczy. Może ona powodować zlepianie się płytek krwi, co może prowadzić do zakrzepicy, do powstawania zakrzepów. To właśnie dlatego zaobserwowaliśmy problemy z krzepliwością krwi związane z tymi szczepionkami. Może to również prowadzić do krwawienia. I oczywiście, serce jest też zaangażowane. Jest ważną częścią układu sercowo-naczyniowego. Dlatego widzimy problemy z sercem. Po drugie białko to może również przekraczać barierę krew-mózg i powodować uszkodzenia neurologiczne. Dlatego też w śmiertelnych przypadkach zakrzepów krwi wiele razy znajdowały się one w mózgu.

Niepokojące są również dowody z badania, które nie zostało jeszcze przyjęte do publikacji. Podjęto w nim próbę wykazania, że przeciwciała ze szczepionki są przenoszone przez mleko matki. Chciano wykazać tę transmisję z matki na dziecko, gdyż myślano, że to może być dobra rzecz, ponieważ zapewni dziecku pasywną ochronę. Jednak to, co niechcąco odkryli, to fakt, że szczepionki zawierające messenger RNA, są w rzeczywistości przenoszone przez mleko matki, i przekazują sam wektor szczepionki niemowlętom karmionym piersią. Wiemy również, że jeśli szczepionka dostanie się do krążenia, wszelkie białka we krwi zostaną skoncentrowane w mleku matki.

Przeglądając bazę danych zdarzeń niepożądanych w Stanach Zjednoczonych [VAERS] [3], znaleźliśmy dowody na to, że niemowlęta karmione piersią doświadczają zaburzeń krzepnięcia (krwawień) w przewodzie pokarmowym.[4]

Może to mieć również wpływ na krwiodawstwo. Nie chcemy przecież przenoszenia tych patogennych białek kolczastych do narażonych, chorych pacjentów, którym przetacza się tę krew.
Więc co to oznacza? Wiemy, że białko spike przedostaje się do krwiobiegu. Wszystkie białka zawarte we krwi są skoncentrowane w mleku matki. Jeśli spojrzymy na bazę danych zdarzeń niepożądanych w Stanach Zjednoczonych [VAERS] , znajdziemy dowody na to, że u niemowląt karmionych piersią występuje krwawienie z przewodu pokarmowego...

Alex Pierson: Dobrze, pozwól, że Ci przerwę. Zostało nam tylko około 45 sekund. To przerażające, co mówisz.

Dr Bridle: O tak, to ma też wpływ na bank krwi. W tej chwili Kanadyjski Bank Krwi twierdzi, że osoby, które były szczepione mogą oddawać krew. Ale nie możemy dopuścić do tego, aby te patogenne białka kolców były przenoszone na potrzebujących krwi, chorych pacjentów, którym przetacza się krew. Ma to również wpływ na niemowlęta karmione piersią. Ma to poważne implikacje dla osób, dla których koronawirus SARS 2 nie jest patogenem wysokiego ryzyka, a do takich należą wszystkie nasze dzieci.

Krótko mówiąc, wniosek jest taki, że POPEŁNILIŚMY DUŻY BŁĄD. Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy aż do teraz, myśleliśmy, że białko kolca jest świetnym antygenem docelowym. Nie wiedzieliśmy, że samo białko kolca jest toksyną i jest białkiem chorobotwórczym. Kiedy więc szczepimy ludzi, nieumyślnie szczepimy ich toksyną. U niektórych osób przedostaje się ona do krwiobiegu, a gdy tak się dzieje u niektórych osób, może powodować uszkodzenia, szczególnie układu sercowo-naczyniowego. I mam wiele innych obaw, nie mam czasu, ale wiele innych uzasadnionych pytań dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa tej szczepionki. Na przykład, jeżeli gromadzi się w jajnikach, jedno z moich pytań brzmi: czy doprowadzimy do bezpłodności młodych ludzi? Czy niektórzy z nich staną się bezpłodni?..."
Wystarczy. I TO NIE JEST ZDEN FAJKENEWS! Moze choc kilku przeczyta i zastanowi sie, czy sczepienie swojego dziecka przewyzsza korzysciami ryzyko ...
PIS-Janowy
-3 #10 RE: Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w SkokachPIS-Janowy 2021-06-08 15:52
Bea - dwie dziewczynki meca sie niepotrzebnie. Nie widzisz problemu w tym co zrobiono naszym dzieciom? Szmaty na twarzach pomimo, ze sa w 100% odporne na debilowirusa? Nic a nic? Nie widzisz problemu gdy nawia sie na szczepienia takie maluszki? Szczepienia na chorobke lzejsza dla nich od przeziebienia (jesli jzu wystapi), w wyniku ktorej w Polsce nie zmarlo zadne dziecko? Nic nie widisz?
Nie widzisz skonczonego debilizmu w porownaniu tej chorby do polio czy innej groznej dla nich choroby? Nic nie dostrzegasz?
bea_
+2 #9 RE: Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w Skokachbea_ 2021-06-08 13:57
gdzie wy tu widzicie dzieci w maseczkach. jedna dziewczynka przed wejscie w czasie zapisu wiec oki... na powietrzu ja nie widze wiec w czym problem....
Mama Skoki
+1 #8 FestynMama Skoki 2021-06-08 12:18
Dodam, że byłam na tej imprezie z dziećmi. Trwała kilka godzin i na każdą pełną godzinę przyjmowano po 30 dzieci na festyn. Oprócz tego osobno do kina. Dzieci miały założone na ręce opaski, każda grupa w innym kolorze. Było bardzo przyjemnie.
PIS-Janowy
-5 #7 RE: Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w SkokachPIS-Janowy 2021-06-08 03:19
Moze i jestem kundlem. To kim jest rodzic ktory zaklada swojemu dzieku szmate na twarz i kaze mu w tym chodzic w piekny , sloneczny dzien? Debilem na pewno. Ty swoje tez zaprowadzisz do wyszczepien na chorobke, na ktore takie dzieciaki sa w 100% ODPORNE NA TEGO ZJEBOWIRUSA? Szczepionka ktorej dzialanie nie jest znane i wywoluje bole poszczepienne? Kim sa rodzicr kotre na takie cos sie decyduja? Tutaj slowo debil to jest juz oraza debila - jak nazwac rodzicow krzywdzacych swoje dzieci? Bo Niedzislki kretyn tak kaze ...No jak?
arek m
+3 #6 RE: Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w Skokacharek m 2021-06-07 23:01
Janowy kundlu precz od NASZYCH dzieci masz swoich pasier bów i zajmnij się nimi a nie żyjesz ich kosztem
PIS-Janowy
-4 #5 RE: Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w SkokachPIS-Janowy 2021-06-07 18:28
300 osob? W Skokach? A dzieci to tutaj z 20-30 moze ... Swietlana przyszlosc teczowa, ha, ha, ha ... !
Racja
+6 #4 RE: Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w SkokachRacja 2021-06-07 17:29
Jeden wielki syf. Mistyfikakcja. Taka sytuacja.
PIS-Janowy
-6 #3 RE: Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w SkokachPIS-Janowy 2021-06-07 16:19
Agata - ja tylko wspolczuje im ze takie kretynki jak ty je otaczaja. A teraz nam wyjasnisz moze DLACZEGO te dzieci w ten piekny , zloneczny dzien maja te maski na twarzy? Jakim trzeba byc kretynem, aby wiedzac, ze dzieciom, ktore sa w 100% odporne na debilowirusa, zaklada sie te szmaty na twarz? Wiedzac, uzywaja tylko zdrowego rozsadku, ze te maski NA PEWNO o wiele bardziej im szkodza niz pomagaja?!
Ty tez Agata, wlasne gowno zjadasz? Wyjasnij mi, skoro raz tutaj zaszczekalas. Potarfisz?
agata n
+6 #2 chamagata n 2021-06-07 15:18
Janowy pedofilu nie podoba ci się jak dzieci mają maseczki bo twarzy nie widzisz .
PIS-Janowy
-8 #1 RE: Piknik dla dzieci przy Bibliotece Publicznej w SkokachPIS-Janowy 2021-06-07 13:49
Te dzieci w tych maskach ... Rodzice, otrzasnijcie sie w koncu z tej swoejej tepoty!! Co wy im robicie??!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.