• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1048

W Skokach budowana jest Biedronka i sklep PEPCO

W maju ruszyły prace budowlane związane z budową marketu Biedronka w Skokach. Market ma być oddany w III kwartale tego roku.

Z tablicy informacyjnej na placu budowy można jedynie wyczytać, że powstaje obiekt handlowy. Jednak inwestor i zarazem wykonawca robót wykonawcą robót "Kompleks Bud" Tomasz Kopczyński, „zdradza”, że obiekt ten po wybudowaniu, na podstawie umowy zostanie wydzierżawiony przez BIEDRONKĘ.

Market powstanie na obszarze określanym terenem ROBIN HOODA, zamkniętym obwodnicą Skoków, ul. Wągrowiecką oraz ul. Turystyczną.

BIEDRONKA nie jest jedynym obiektem, jaki powstaje na tym terenie. Tuż obok budowana jest placówka sieci PEPCO.

- Uruchomienie budowy wymagało wielu uzgodnień i koordynacji, m.in. dla umożliwienia wjazdu z drogi nr 196, na teren przyszłych marketów, z Wielkopolskim Zarządem Dróg Wojewódzkich- przed uruchomieniem placówek nastąpi poszerzenie drogi i zmiana organizacji ruchu — poinformował Edmund Lubawy, UMiG Skoki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i mając na względzie ich bezpieczeństwo w trakcie przemieszczania się do wspomnianych placówek, Rada Miejska Gminy Skoki na wniosek burmistrza, postanowiła przeznaczyć środki w kwocie 100.000,00 zł na realizację nowych zadań inwestycyjnych, w tym:

🔸 Budowę chodnika przy ulicy Wągrowieckiej do drogi wojewódzkiej nr 196 – 60.000,00 zł,
🔸 Budowę chodnika od ulicy Wągrowieckiej do ulicy Parkowej w Skokach – 40.000,00 zł

- Powstałe chodniki, w przyszłości staną się częścią planowanych ścieżek rowerowych, a już obecnie – podobnie jak w przeszłości powstałe przejście przez tory kolejowe, staną się ważnym czynnikiem podnoszącym bezpieczeństwo ruchu drogowego na terenie miasta — dodaje Edmund Lubawy.


Komentarze   

sąsiad
+4 #9 RE: W Skokach budowana jest Biedronka i sklep PEPCOsąsiad 2021-06-13 17:31
Janowy kto to pisze to nie istotne bo w biedrze jesteś lepiej znany jak na ulicy gdzie mieszkasz . Tylko kto z głupio mądrym chciałby się zadawać.
Ola
-3 #8 RE: W Skokach budowana jest Biedronka i sklep PEPCOOla 2021-06-13 17:11
A co tam słychać w temacie wągrowieckiej galerii na os. Wschód? Tyle bloków, domków i apartamentów tam zbudowano, a oferta handlowa uboga - tylko Biedra, apteka, mięsny, Żabki, Jysk, Bricomarché. Przydałaby się porządna galeria, drogeria i jakieś fajne sklepy z ciuchami.
PIS-Janowy
-4 #7 RE: W Skokach budowana jest Biedronka i sklep PEPCOPIS-Janowy 2021-06-13 16:05
Renia i sasiad - was chyba ten sam cap plodzil co? Tepota taka, ze nie ma innego wytlumaczenia ... Jak was nauczyc rozpoznawac wpisy waszego kolegi Golema czy innej podobnej cioty. Ja nie wiem - czlowiek bez zawodowki od razu sie zorientuje ale ty po tych "wyksztalceniach" ... nie ma nadzieji.
RENIA
+5 #6 RE: W Skokach budowana jest Biedronka i sklep PEPCORENIA 2021-06-13 12:39
Janowy król Biedronki?, śmiech na sali.Jesli już to chyba król jednego działu.Wszyscy wiedzą jakiego.
wyborca Berenta
+3 #5 RE: W Skokach budowana jest Biedronka i sklep PEPCOwyborca Berenta 2021-06-13 12:31
Jednak w Skokach nie ma takich filantropów jakwagrowiecki y deweloper który wyłożył kostką brukową miejską działke którą póżniej Burmistrz chciał sprzedać w przetargu ograniczonym a dojazd na tą działke chciał przeprowadzić przez grunty wspólnoty mieszkaniowej nie pytając członków tej wspólnoty o zdanie. To zacny czyn tego pana . Ciekaw co na to radni ?
sąsiad
+7 #4 RE: W Skokach budowana jest Biedronka i sklep PEPCOsąsiad 2021-06-13 12:07
Do # 1 królu biedry za kase z rodziny zastępczej grasujesz w tej biedrze . Teraz sobie uswiadomiłem ja piętnowałeś tych co nie mają dzieci lub mają jedno . Tylko Janowy na twoich wychowanków pieniadze płacimy my a ty na nasze już się nie dokładasz - wielki ogierze który wychowuje dzieci spłodzone przez innych . Łatwe żródłó dochodu sobie wymyśliłeś pasożycie .
On
-2 #3 RE: W Skokach budowana jest Biedronka i sklep PEPCOOn 2021-06-13 09:21
Super może wreszcie uda się zrobić normalne zakupy w weekend, bo obecnie to jakiś koszmar wszedzie kolejki i tłumy ludzi i brak miejsc parkingowych.
głos z Orcheli
+4 #2 RE: W Skokach budowana jest Biedronka i sklep PEPCOgłos z Orcheli 2021-06-11 14:23
A dumna stolica powiatu ma Pepco wielkości kiosku Ruchu - ciasno, duszno, mało produktów, kolejki do jednej kasy. Nawet wągrowieckie Biedronki to jakieś "ubogie" wersje, niemodernizowane, ze starymi zużytymi wózkami, brak kas samoobsługowych. W Skokach to będą mieć wszystko czyste, nowe i pachnące. 🙂
Pis-Janowy
-11 #1 RE: W Skokach budowana jest Biedronka i sklep PEPCOPis-Janowy 2021-06-11 11:02
Jestem królem Biedry i nie podskoczy mi żaden madafaka.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: re[email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.