• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 4629

Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości Nowe

Wczoraj w hotelu Pietrak w Wągrowcu odbyła się debata dotycząca budowy spalarni w miejscowości Nowe.

Na spotkaniu zabrakło wójta, który właśnie jest w trakcie procedowania wniosku dotyczącego wydania decyzji środowiskowej. Wójta reprezentowała Beata Koczorowska-Muszyńska, radca prawny Gminy Wągrowiec.

Nie dojechał też przedstawiciel inwestora. W spotkaniu miała uczestniczyć Danuta Jasiakiewicz, prezes spółki EKOENERGIA WĄGROWIEC SP. Z O.O. Skończyło się jednak na odczytaniu oświadczenia.

Na sali obecny był starosta wągrowiecki Tomasz Kranc oraz radni powiatowi i miejscy. Był też Paweł Gilewski, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu.


Materiał wideoKomentarze   

Lud
+2 #116 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweLud 2021-06-28 07:26
Mateunio, jak już wspomniałem ale już gdzieś czytałem, na mieszkańców wsi chcą zwalić całą odpowiedzialność, z jednej strony racja bo to jednak mieszkańcy wybrali takie osoby. Ale teraz to my wszyscy musimy położyć nacisk na wójta aly nie podpisał żadnego dokumentu i sprawę wyrzucił do kosza, a co dalej to znów będzie leżało w rękach wyborców. Bo jak z materiału i przedstawienia od czego się zaczęło to już od 2012 kombinują a w 2015 to już nie ma o czym gadać. MACIE WSPARCIE ŻE SKOKÓW SKOKÓW. NIE DLA SPALARNI ZA PŁOTEM ✌️✌️✌️✌️
Mateunio
+4 #115 dyskryminacjaMateunio 2021-06-27 22:51
Nie mam pojęcia dlaczego tak często w negatywny sposób piszecie o mieszkańcach wsi. Temat dyskusji bardzo drażliwy, ale bez przesady. Jakieś resztki zdrowego rozsądku i taktu można zachować. NIE DLA SPALARNI.
Lud
+2 #114 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweLud 2021-06-27 22:14
Nie zawracajcie sobie mieszkańcy głowy i nie marnujcie czasu na odpisywanie o maseczkach i innych bzdurach, zamęt sieją między mieszkańcami, bo o ile w gminie sobie z wieśniakami poradzą to już w mieście i powiecie już szans nie mają. Temat spalarni jest cały czas aktualny, Skoki są z wami ✌️✌️✌️NIE DLA SPALARNI ✌️ ✌️ ✌️
Restorant
-1 #113 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweRestorant 2021-06-27 21:56
Zorro, dokładnie ale co bedziesz tlukowi tłumaczył, a tak w ogóle to coś mi się zdaje że to daw nie loty pierdolone siedzą i wypisują,
Koki
-3 #112 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweKoki 2021-06-27 21:52
Klara
Nieasz pojęcia i zaostrzeniach to się nie odzywaj nie ma takiego prawa żeby ktoś kogoś zmusił do noszenia maseczek, a jeśli tak to właśnie dziś oglądałem zdjęcia z wianków, fakt maseczek nie ma obowiązków na zewnątrz ale, dystans jedna obowiązuje u tym samym jako pierwszy dla przykładu przewodniczący rady powinien zostać ukarany bo nawet dzieci jego slinotok sięgał, a co z plażą w kobylcu wczoraj przed wiankami kilkaset osób radni gminy i sołectwa między innymi zero dystansu nie mówiąc o przebywaniu we wodzie, plucie, babole, chorchle niby jest to normalne w zabawach w wodzie ale jest pandemia to najpierw te wiejskie młoty dla przykładu choć takiego jak wspomniałem prawa nie ma. Od tematu spalarni nie uciekniecie, już z okręgu zgłaszają się mieszkańcy miejscowości oddalonych nawet po 30-40km.
zorro
+6 #111 Klarazorro 2021-06-27 17:03
Klara-musisz trochę przepisy doszlifować.Pietrak to restauracja-a w restauracjach można siedzieć bez maseczek.Goście kupili sobie wodę w bufecie i ja pili.No chyba,że ty kretynko w masce pijesz?
nik
+4 #110 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości Nowenik 2021-06-27 15:21
Klara ; Gdzie byłaś jak tęczowi w szczycie pandemii siali zamęt na ulicach . Czy jesteś związana z potncjalnym inwestorem ?
Klara
-7 #109 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweKlara 2021-06-27 13:55
Sanepid ! Ukarać ich za nieprzestrzeganie zaleceń sanitarnych! Sprawą spalarni zainteresowana jest cała Wielkopolska, a może nawet i Polska więc proszę o podjęcie stosownych kroków. Czy wieś z Gminy Wągrowiec jest zwolniona z wszelkich obostrzeń i mogą w wągrowieckiej restauracji hotelowej roznosić wirusa? Przypominam, że na dzień dzisiejszy najwięcej zakażeń jest w Wielkopolsce. Myślę, że wpływ na to ma zaściankowe społeczeństwo.
nik
+4 #108 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości Nowenik 2021-06-27 12:58
Mieszkaniec Nowego w poście 103 dał przykład wiejskiego myślenia . Pan który rzekomo ma tak duże wpływy były działacz ZSL i KR nie potrafił utrzymać SKR -ów . Dużo gadania . Teraz kanapowe KR i parcie na szkło .Zawsze dużo mówił ,a na wsi to wystarcza .Prawdą jest brak jakiejkolwiek osoby wpływowej na terenie naszego powiatu .Reprezentują nas posłowie i senator z innych powiatów . Wągrowiec zostaje zaściankiem .
Bój się boga
+8 #107 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweBój się boga 2021-06-27 09:25
Jaki jad, jakie prostactwo, wieśmak duszę sprzeda diabłu dla zysku. Sprzeda sąsiada, upodli i zdepcze byle wyszło na jego i byle miał korzyści. Straszne!
Kobylec 2050
-2 #106 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweKobylec 2050 2021-06-27 00:10
Wielkie gratulacje dla sołtysa Bartodziej naprawdę wielki szacun że jest z mieszkańcami Bartodziej i kobylca, mam nadzieję że to wszystko od serca i pracującego mózgu, bo jeśli to tylko wystawka to ooooo ooooo będzie grubo i będzie bolało.
Ale na tą chwilę i dzisiejszy dzień wielki szacun ✌️✌️✌️✌️NIE DLA SPALARNI ✌️ ✌️ ✌️ ✌️
Hunt..... Fers
-8 #105 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweHunt..... Fers 2021-06-26 23:52
I co MIESZKANIEC KOBYLCA impreza udana co nie 🤔🤔😉😉🤭🤭 a najlepsze te pijackie wywody radnych rady sołeckiej i reszty przydupasów. Jak w najbliższych dniach te dyktafofy i telefony z filmikami się rozjadą to dopiero będzie. Ja wiedziałem że większość to przygłupy ale ze aż tak to szok wianki to dopiero się zaczynają 🤭🤭🤭🤭😂😂😂😂😂😂
Smol biz
-9 #104 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweSmol biz 2021-06-26 23:40
Mieszkaniec kobylca, widzisz byliśmy i co ćwoku wiadro z zimną wodą kie było potrzebne, co widzieliśmy i słyszeliśmy wystarczy i w kobylcu to same sprzedajne cipy. Bo jak w czwartek koleś bez przyszłości zwykły śmietniki z wioski ze swoją pipą wyją na bezradnego aż żal go i to pipa z.... , a dziś ach och ę do bezradnego to ręce opadają. Zresztą do mnie i znajomego też dupy przylizywali bo widzieli nas na zdjęciach i zainteresowani wiedzą o kogo chodzi. Na kobylec w żadnej sprawie nie można liczyć to wiejskie sprzedajne cioty. Do zobaczę jutro w kaplicy 🙏🙏🙏🙏
Mieszkaniec Nowego
-6 #103 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweMieszkaniec Nowego 2021-06-26 23:28
Ina
Ja tam też mam w d... pyskówkę przecież jesteśmy ludźmi a może znajomymi.
Ale fakty są takie żeby nie pan Olejniczak człowiek z wielkimi wpływami szanowany przedsiębiorca w okręgu, wielkopolsce i dużo dalej do lat nie oddał córki, to do dziś wiadomo kto by jeździł szambowozem po gminie i opróżniał szamba, przykre ale taka jest prawda.
Z resztą jest ktoś jesszce gdyby nie był tam gdzie stało ormo to do dziś kamienie na polu by wybierał bo i wtedy i dziś do niczego się nie nadaje oprócz naciągania mieszkańców na czyny społeczne.
Kati
-7 #102 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweKati 2021-06-26 23:14
NIK
PRZECIEŻ TO TE DWA DEBILE SIEDZĄ PRZED EKRANAMI I WYPISUJĄ BZDURY NA MIESZKAŃCÓW, CO SŁYSZAŁEM TO PODOBNO PO DEBACIE JEDEN Z DEBILI MĘCZYŁ JEDNEGO Z MIESZKAŃCÓW PONAD GODZINĘ I ZALILNSIE ŻE CO JKAO MIESZKAŃCY ODOIERDALAMY, CO MYŚLISZ KUMDLU ŻE CIEBIE NIE SPRZEDADZĄ WIDZISZ NAWET SĄSIADA JUŻ NIE MASZ BO CHŁOP JEST Z JAJAMI NA NIE UBECKIM DONISUCIELEM.
Siedzą i wypisują komentarze dla swojego przeżycia
Mati kobi
-7 #101 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweMati kobi 2021-06-26 23:06
Mieszkaniec kobylca
Widzisz tępa Dzido i co byliśmy w większości, razem się bawiliśmy gadaliśmy i patrzyliśmy na wiadome osoby, zero empati zwykłe ścierwa, całe szczęście mieszkańcy i goście się bawili.
Pisałeś że nie chcesz zadymy i propagandy i co???
Mieszkaniec kobylca, zachlany z dwójką sąsiadów ten młody obeszczany po kostki do teraz na plażowej się buja. Inteligencja powiatowa pokazała że lans i pokazówka przed wiadomo kim zamiast wspierać naturę 2000 i okolice przed wiadomo kim.
Ul
-7 #100 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweUl 2021-06-26 22:49
Piko
Widzisz jaki głupi jesteś.
To co spalarnia w Nowym to już nie dotyczy Wągrowca, Buzdzynia i Rogoźna. Jesteś taka sam tępa dzidą jak te twoje dwa buraki
Czytający y
-6 #99 DebataCzytający y 2021-06-26 22:47
Do # 96 chodzi pewnie o cementownie w Piechcinie która spala odpady
Art
+4 #98 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweArt 2021-06-26 21:13
#84 ale jestem głupi....
nik
-4 #97 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości Nowenik 2021-06-26 20:00
Do adwersarzy z postu 80 i 84 ;Czy pracujecie dla ideii , albo charytatywnie ? Mówicie jakbyście zazdrościli kasy rolnikom . A może wynika to z braku własnej przedsiebiorczości .Jest też opcja że jesteście na garnuszku potencjalnego inwestora .
piko
-6 #96 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości Nowepiko 2021-06-26 17:58
Do # 78 - gdzie w Zninie jest spalarnia bo ja nie wie ?
PIS-Janowy
-6 #95 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NowePIS-Janowy 2021-06-26 15:45
Sergi - musze cie sprostowac - ten jad jaki jest w rolnikach jest niczym w porownaniu z tym jaki mozesz znalezc w srdowisku wiejskim, wsrod tzw. elit. Pochodze ze wsi, z zapadlej dziury a mieszkam od lat w Poznaniu. Skala zawisci, skurwsynstwa jaka jest tutaj jest nieporownywalna do tego co jest na wsi. Zarozumialosc, pycha, arogancja bo "ja jestem ze miasta i pokonczylem szkoly" widoczne na kazdym miejscu. A juz szczegolnie wsrod notariuszy, adwokatow i calej tej kasty urzedniczej. Czy ty tego nie dostrzegasz w tym wagrowcu? Naprawde? Az odrzuca. Ja juz wiem, ze gdy dzieci sie juz urzadza to na pewno wroce na wies - do tegpo mniejszego jadu.
Mela
-2 #94 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweMela 2021-06-26 15:17
Przyzwyczajacie się do masek, bo jak spalarnia powstanie, to przy tych dioksynach i furanach to covid to pikuś
Ina
-10 #93 Do #89Ina 2021-06-26 14:37
Nie daję się w pyskówki, ale nie wiedziałam że wójta wybrał Pan Olejniczak. Kodeks wyborczy się kłania. !!!Ale dobrze że humor dopisuje. A tak na marginesie to dobrze że nie mam teścia takiego pokroju.
Mieszkaniec kobylca
+7 #92 SpalarniaMieszkaniec kobylca 2021-06-26 14:35
Guzik mnie obchodzą wasze poglądy i wasza propaganda wianki są po to żeby odpocząć i się pobawić a wam jak to nie odpowiada to zostańcie w domu i trolujcie tyko obok postawcie wiadro zimnej wody kiedy paluszki wam się zagrzeją
Gol
-9 #91 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweGol 2021-06-26 14:10
Mieszkaniec kobylca, to nie będzie żadna propaganda tylko odważna postawa mieszkańców z podniesionymi głowami, że nie damy się zastraszyć, wystarczy że osoby.... będą widziały że jesteśmy, wystarczy popatrzeć w oczka takim osobą niech wiedzą że jesteśmy i będziemy wspólnie. Nawet ty nie będziesz wiedział że jesteśmy bo skąd, na wianki przyjdą i z miasta i z okolic razem będziemy się bawić ale wiadome osoby niech wiedzą że będziemy i będzie nas nie mało i to nawet z kobylca.
SOLIDARNY
-4 #90 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweSOLIDARNY 2021-06-26 14:02
Mieszczuch
To jeśli to jest jedyny argument aby powstała spalarnia że będziesz płacić mniej za śmieci. To na twoją chorobę jest szybkie i skuteczne leczenie.
Przyjedź do Poznania jedź do Gdańska popytaj obejrzyj rachunki za śmieci w miastach gdzie funkcjonują spalarnie to się wyleczysz. Co do maseczke to parę miesięcy jesteś do tyłu. Ale szanuje twoje zdanie choć ja jestem przeciwny takim instalacją.
Mieszkaniec nowego
-7 #89 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweMieszkaniec nowego 2021-06-26 13:53
Ina
Nie czujesz tematu tylko swoje.
To że nic nie jest podpisane to w tej chwili najmnieszy problem, ponieważ nic nie zostanie podpisane, ani zgoda środowiskowa ani zezwolenie na budowę, problem jest większy ludzki, to że nawet kobieta z gminy nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie eksperta.
Kto w 2015 roku zmienił plan zagospodarowania przestrzennego i umieścił spalarnie jak była biogazownia.
Według eksperta i to też sprawdziłem, UNIA EUROPEJSKA, WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE sprzeciwia się dudowom spalarni nie tylko w Nowym ale w całej Europie, a gmina siedzi dwa lata nad dokumentami z których jak widać nic nie wynika jak stwierdził ekspert łącznie z tym że inwestor pojęcia nie ma na temat spalarni. Problem jest także w tym że tak poważną inwestycje obwieszcza się na słupach ogłoszeń i gablotach a jak oświadczył szanowany w okręgu przedsiębiorca i producent plonów rolnych pan Olejniczak z Rygielska żadnych dosłownie żadnych takich informacji nie było, gdzie przy próbie takiej inwestycji to w zasięgu 50 kilometrów powinni być wszyscy poinformowani, w kuluarach gminnych jak przekazał jeden z sołtysów to podobno tylko w dwóch trzech gablotach taka informacja wisiała. Tak się postępuje z mieszkańcami, tak się postępuje z wyborcami, tak się postępuje z sąsiadami.
Kobieta z gminy nawet na pytanie mieszkańców nie odpowiedziała czy gmina jest za czy przeciw spalarni. A dwa lata już siedzą na pismem inwestora a od 2015 ktoś dał zgodę na spalarnie zamiast biogazowni.
Od Pana Olejniczaka to trzy ciule w bok, bo żeby nie on to dziś wójt nie byłby wójtem.
Mieszkaniec nowego
-9 #88 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweMieszkaniec nowego 2021-06-26 13:34
Sergi
Ja tam się pod twoim nie podpisze, wójt jest jaki jest parę razy z przewodniczącym d... dali, że spalarniom to już popłynęli i tu nie chodzi o budowę bo jeszcze nie ma podpisanej decyzji środowiskowej. Ale podejście do sprawy to średniowiecze. A ludzi za ciemnote się ma oczywiście wszystko w literze prawa😥 żadnej empati o otwartości dla swoich wyborców
Mieszczuch
+3 #87 do#85Mieszczuch 2021-06-26 13:28
To ci odpowiem, że nie ma takiego zakazu żeby SPALANIA POWSTAŁA! MA BYC I TYLE, JA NIE CHCE PŁACIC ZA SMIECI KROCIE TYLKO DLATEGO ZEBY TWOJA ZIEMIA NIE STRACIŁA NA WAROŚCI . SKORO TY MASZ W NOSIE ZYCIE INNYCH I MASKI NIE MASZ ZAMIARU NOSIC. ROZUMIESZ CO TO WOLNOSC! TWOJA WOLNOSC KONCZY SIE TAM, GDZIE ZACZYNA INNYCH. NIE NOSZAC MASECZKI TŁUKU ZABIERASZ MOJĄ WOLNOSC, BO JA ZE WZGLEDU NA CHOROBE MUSZE UNIKAC TAKICH JAK TY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mieszkaniec nowego
-8 #86 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweMieszkaniec nowego 2021-06-26 13:16
Do mieszkańca kobylca, ja mamy takiego wójta i takiego radnego co boją się stanąć przed mieszkańcami gminy, miasta i powiatu to trzeba ich kulturalnie odwiedzić i może uda się porozmawiać. A znając ich to napewno będą osobiście i się puszyć.
Do zobaczenia 🤗 🤗 🤗 🤗
Mmmm
-8 #85 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweMmmm 2021-06-26 13:12
Jarogniew
Bez maseczek bo nie ma takiego prawa żeby kogoś zmusić, a nawet jak by trzeba było zapłacić to to niewielka strat w porównaniu do tego co gmina wyrabia od 2015 roku
Sergi
+11 #84 Do postu#80Sergi 2021-06-26 12:34
Jad zawsze tkwił w rolnikach. Teraz przeprowadzając się do miast ten jad wprowadzili do codzienności miejskiej. Straszne jest współżycie z takimi ludźmi. Zazdrość, zawiść, pazerność, cwaniactwo, brak kultury u większości, dla kasy zrobią wszystko.
Olo x
-13 #83 SpalarniaOlo x 2021-06-26 12:05
Do # 80 ten Pan myślał nadal że bierze udział w kreceniu kolejnego odcinka rolnicy
Mieszkaniec kobylca
+6 #82 SpalarniaMieszkaniec kobylca 2021-06-26 11:50
Wara od wianków w kobylcu nie potrzeba nam tam oszołomów idziemy się pobawić a nie uprawiać propagandę
Jarogniew
+6 #81 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweJarogniew 2021-06-26 11:34
Dlaczego ci ze wsi są bez masek w miejskim hotelu Pietrzak? W mieście będąc w przestrzeniach zamkniętych zakłada się maski na twarz! Od ponad roku roznoszą zarazę, bo pół wsi jeździ do roboty za granicę i przywleka różne odmiany Virusa. Sanepid powinien ukarać wszystkich krzykaczy bez maseczek, zaraz odechce im się rozrób. 500 mniej z kieszeni i będzie potulny jak baranek.
Ina
+9 #80 DebataIna 2021-06-26 10:18
Zastanawiam się jaki jad w tych ludziach siedzi, który jest o wiele groźniejszy niż covid. Nienawiść i opluwanie drugiego człowieka jest tym co najbardziej Wam wychodzi. Zastanówcie się nad swoimi czynami. Decyzja ws spalarni jeszcze nie zapadła a Wy już widły macie wbite, słownictwo na poziomie niższym niż zero,a jutro polecicie do kościoła i jeszcze komunię przyjmiecie. Rozmowy owszem ale nie w takim stylu, a Pan Olejniczak widać wiekowy ale kultury przez te wszystkie lata nie nabył i gdzie tu wzorzec dla młodego pokolenia. Jest wszędzie tam gdzie można zrobić zadymę bo sam lubi być na świeczniku. Pani mecenas gratulacje, pełna klasa, niech inni się uczą od Pani.
Kupała
-11 #79 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweKupała 2021-06-26 09:10
TO CO DZIŚ WIANKI W KOBYLCU 🤗🤗🤗
WIDZIMY SIĘ 😉😉😉
✌️✌️✌️NIE DLA SPALARNI ✌️ ✌️ ✌️
PRZECIWNI POSTAWIE GMINY CO DO MIESZKAŃCÓW ✌️✌️✌️
Obiektywny mieszkani
-10 #78 SpalarniaObiektywny mieszkani 2021-06-26 07:02
Wszyscy ci którzy twierdzą że instalacje termicznego przekształcania odpadów nie wpływają na obniżenie opłat dla przyslowowego Kowalskiego nie mają zielonego pojęcia przykład gm.Żnin oczywiście to planowana w m.Nowe jest o wiele wiele za duża
......
-11 #77 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości Nowe...... 2021-06-26 00:08
Mieszkanka gminy
BRAWO 👏 👏 👏 👏
Łapka w dół się nie przejmuj to jeden z tych dwóch albo ich pomioty z szamba lub budy. Jadą po nas mieskancach jak po Łysej kobyle, ale to oni wiadomo kto jest oslami i swiniami w jednej osobie.
Łom
-11 #76 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweŁom 2021-06-25 23:51
Stachu problemów jest wiele ale.
Działka była przeznaczona na biogazownie, w 2015 przekształcona na spalarnie, kto zadecydował nie wiadomo do. dziś
Inwestor w KRS : inport materiałów niebezpiecznych,
Potężne ilości wody do chłodzenia z gminnych instalacji wodociągowych.
W Poznaniu ciepło jest odprowadzane do instalacji miejskich, Nowe jest od większego miasta oddalone o ładnych kilka kilometrów,
Technologia pieców z ruchomym rusztem więc masa żużlu i odpadów chemicznych w popiołach, i jak myślisz gdzie to składować.
Poza tym wejdź na strony UE 🇪🇺 poczytaj. Jest kategoryczny zakaz budowy tego typu spalarni, takie samo stanowisko przyjęli w UW, to że ktoś pisze że będzie taniej to bzdury, w miastach gdzie działają spalarnie nic się nie zmieniło i tyle samo płacą.
Już mi się nie chce pisać i uświadamiać jak to. Mniej więcej w oświadczeniu zaznaczył przewodniczący rady gminy. Spalarnia w Poznaniu jest pod pełną kontrolą jako że jest w dużym mieście, w Nowym 😂😂😂 to ci powiem dziki zachód..
Stachu
-9 #75 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweStachu 2021-06-25 23:21
W Karolinie jest spalarnia i ludzie kupują mieszkanka i domy w jej bardzo bliskiej okolicy i wszyscy zdrowi, nie słychać o jakimś masowym wymieraniu mieszkańców Koziegłów wiec o co ta panika ?
Mieszkanka gminy
-11 #74 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweMieszkanka gminy 2021-06-25 23:15
Może w końcu ludziom spadną klapki z oczu i zrozumieją jakim człowiek jest wójt. Czas na zmianę, i to nie od dziś. Trzymał w tajemnicy bo by wyborów nie wygrał?! Panu m. już podziękujemy.
Łom
-11 #73 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweŁom 2021-06-25 22:09
😂 😂 😂 😂 O za debil tępy 😂😂😂na live idzie w Polsacie sopocki festiwal 😂😂😂😂bez maseczek i to live i jest ok 👌, dzwoń gminny kundlu i donoś na polsat 😂😂😂😂, ty będziesz się czepiał debaty i kilkunastu osób bez maseczki, a wiesz czy nie są bardziej zdrowi niż ty, bo wrodzona wścieklizna jest dużo groźniejsza 😂😂😂😂 debilu z całym twoim wiejskim elektoratem👎👎👎👎👎👎
Łom
-13 #72 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweŁom 2021-06-25 21:50
#49
Dzwoń debilu i reszta debili do sanepidu.
W kościołach, polsat super hit, koncerty itp.
Sanepid zarobi 😂😂😂po 500 x 100000 ludzi czysta kasa dzwoni donoś, bo z tego co opowiadają to kapuś i donosiciel jakich mało. A 500 to w godzinie zarabiam a oddaje na chore dzieci więcej niż twoja psia emerytura 😂😂😂😂podskoczyć to ty możesz pod kostkę leszczu 😂😂😂😂
SOLIDARNY
-11 #71 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweSOLIDARNY 2021-06-25 21:23
#69 PiS janowy.
BRAWO Panie Aleksandrze. Jak bym miał takiego w rodzinie to bym w łeb sobie strzelił.
Wiejski szmaciarz
-8 #70 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweWiejski szmaciarz 2021-06-25 21:18
Jakie wy macie tępe dzidyw tym burdelu.
Wy wiejskie simiecie myślicie że nie wiemy że piszecie bzdury i sami odpowiadacie i nakręcacie się na wzajem, a może 🐶 sam wypisuje i odpowiada na swoje pytania
Tak to tylko morze i wiecie kto. Więc dupe w kroki i mózgi odpalić i wykopać gangrene po kilkunastu lataxh6w pizdu
PIS-Janowy
-11 #69 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NowePIS-Janowy 2021-06-25 21:12
Helmut3 - ty ostatnio miales ajkis kontak z lepmart czy biedroniem? Bo tak pierdolisz, ze lepiej szczekania psa posluchac. ZDEJMIJ DEBILU ta szmate z pyska, przebiegnij sie do lasu , poodychaj glebiej moze ci sie odwroci bo od noszenia maski to widze, ze masz chyba grzybice w czaszce ...
Wiejski szmaciarz
-13 #68 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweWiejski szmaciarz 2021-06-25 20:49
Wiejski szmaciarz bo taki jestem dla gminy.
Więc hamy i ścierwa które nie dają głosu swoim mieszkańcom już nie wspomnę o wyborcach i sąsiadach : Rogoźno, Gołańcz, Miescisko, Skoki, Margonin, Budzyń.

oskarzacie mieszkańców o to że :

sprzeciwiają się inwestycji którj w UE 🇪🇺, województwie wielkopolskim, są sprzeczne z prawem UNI EUROPEJSKIEJ
wójt, rada gminy nie mają prawa na taką inwestycje i temat zakończony.
Te wszystkie zastraszanie wieśniaków a tera już mieszkańców miasta, z maseczki to możecie podskoczyć pod pompe, 😂😂😂500 zł wyjebane mam na to i na was wieśniaki. Osobiście jeśli będzie trzeba zapłacę, ZE SWOICH NIE Z PODATNIKÓW JAK TO ROBIĄ TE WIEJSKIE ŚMIECIE 👎👎👎 a na kampanię wyborczą już nawet obojętnie na kogo wydam tyle ile trzeba żeby było dobrze.
Bo w ciula to sobie mogą robić swoich sąsiadów, bo jak widać nawet teść się nie nabierze się na ich bajki.
Kategorycznie zakaz podpisu jakichkolwiek DOKUMENTÓW odnośnie budowy spalarni. A mieszkańcy okręgu 50 kilometrów jeśli nie wiedzą o co chodzi to zapraszam na transmisje z debaty i wsłuchać się porządnie,
następne debaty to już odbędą się merytoryczne bez udziału przedstawicieli gminy bo na co jak to tempe szczawwywidy i pojęcia o inwestycji jak wydać z debaty ie mają pojęcia.
NIE DLA SPALARNI W NOWYM ✌️✌️
SOLIDARNY
-13 #67 RE: Debatowali o budowie SPALARNI ŚMIECI w miejscowości NoweSOLIDARNY 2021-06-25 15:27
😂 😂 😂 Widzę że gmina zaczyna działać, jakieś premie dla pracowników i ich rodzin 😂😂😂
Była debata trzeba było przyjść jako zwolennicy teraz tu wypisujecie swoje żale i poparcie dla spalarni 😂😂😂chyba że jest opcja że jeden z buraków sam ze sobą pisze i się nakręca jak gacie w pralce 😂😂😂 z debaty spierdolili a teraz hejt na mieszkańców i przeciwników spalarni.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.