• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2325

Zaszczep się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson

Jutro 15 lipca zapraszamy na szczepienie jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson. Punkt szczepień hala widowiskowo – sportowa w Skokach na ul. Rogozińskiej 1.

Ilość dostępnych dawek 150. Szczepienia przeprowadzi Szpital Podolany z Poznania. Rejestracji można dokonać wyłącznie poprzez bezpłatną infolinię 📱 989 lub elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na 💻 pacjent.gov.pl.

Dodatkowo informujemy, że będzie możliwość zaszczepienia się preparatami: Pfizer, Moderna i Astra Zeneca.

Punkt będzie czynny: w czwartek od godz. 9.00 do 14.00.


Komentarze   

Wacinka
+2 #6 RE: Zaszczep się jednodawkową szczepionką Johnson & JohnsonWacinka 2021-07-18 21:03
Zauważyłam, że zaigłowani stają się coraz bardziej agresywni, widać w ich oczach strach. Nie wiem dlaczego, bo po użądleniu powinni czuć się bezpieczni a jest zupełnie odwrotnie. Myślę, że co do niektórych powoli dociera że zrobili błąd nie do naprawienia. W moim bardzo subiektywnym odczuciu powoli przestają być ludźmi i zamieniają się ....no właśnie w nie wiadomo co? Już krążą informacje, że jako organizmy modyfikowane tzw GMO wykluczyli się z pod praw człowieka i teraz prawnie należą do koncernów bo jako takie są opatentowane. Są też informacje, że zainfekowani przyjęli znamię apokaliptycznej bestii. No cóż czas pokaże kto miał rację. Mi intuicja aż krzyczy żeby tego nie przyjmować i że teraz jest czas próby a wakacje nie są warte życia wiecznego. Moja intuicja nigdy mnie nie okłamała, nigdy nie zawiodła więc i tym razem jej posłucham.
Kanna Kazahari
-1 #5 do Pis-JanowyKanna Kazahari 2021-07-17 09:54
Nie wysilaj się Twoją wiedzą o której dzisiaj większość nie ma wiedzy a pojmą najwięcej po 2025 roku .
Ja
-1 #4 RE: Zaszczep się jednodawkową szczepionką Johnson & JohnsonJa 2021-07-15 00:53
Przeciez te szczepionke wycofać maja !!!
Ludzie jak chcecie sie szczepic to nie ta szczepionka.
PIS-Janowy
+6 #3 RE: Zaszczep się jednodawkową szczepionką Johnson & JohnsonPIS-Janowy 2021-07-14 21:50
I na koniec na skurwesynow ktorzy podnosza szpryce na dzieci albo, co gorsze, sa tak bezdennie glupi, ze wlasne dziecko prowadza pod zaszczyk: Dr Michael Yeadon były wiceprezes Pfizera, pracujący u nich przez 16 lat badacz alergii i układu oddechowego ostrzega: dzieci są 50 razy bardziej narażone na śmierć przez szczepionki niż przez wirusa.
https://t.co/rLBUHyUrTH
PIS-Janowy
0 #2 RE: Zaszczep się jednodawkową szczepionką Johnson & JohnsonPIS-Janowy 2021-07-14 21:45
Szczepcie sie, szcepcie ...ale najpierw poczytajcie kilka minut:"... 25-krotnie większe prawdopodobieństwo zapalenia mięśnia sercowego u nastoletnich chłopców (może prowadzić do niewydolności serca i śmierci)

- Dzieci mają już naturalną odporność więc nie ma korzyści ze szczepienia, jest za to duże ryzyko*.
Czy kiedykolwiek przedstawiono analizę ryzyka do korzyści przez jakąś agencje ?
Nie ma sensu szczepić osób, które miały COVID-19: potwierdza to badanie w Cleveland Clinic , jest bez korzyści, występuje tylko ryzyko.
- na dodatek w USA lekarze, którzy przypisują szczepionce zdarzenia niepożądane są karani (np. dr Hoffe ). Dlatego też dane są niepełne i nie ma rzeczywistego obrazu .
- Agencja U.S. CDC odmawia podania, ile osób zmarło i „nadal bada” uszkodzenie serca u dzieci, mimo że jest oczywiste dlaczego rak się dzieje (wolne białko kolczaste powodujące krzepnięcie i stan zapalny).

- szczepionka jest 500 razy bardziej zabójcza niż szczepionka przeciw grypie
- Szczepionki COVID wygenerowały więcej negatywnych raportów w ciągu ostatnich 6 miesięcy niż wszystkie 70 szczepionek łącznie! w ciągu ostatnich 30 lat.

Szczepionka zabiła już w USA ponad 6000 osób i to z powodu samej szczepionki
Szczepionki pominęły odpowiednie badania toksykologiczne w celu szybszego wprowadzenia na rynek. Nie wiadomo więc czego dokładnie nie wiemy.

* Nieprzewidywalne i przerażające skutki uboczne tej szczepionki u zdrowych dzieci, takich jak 16-letnia dziewczynka, która nie była w stanie mówić i widzieć zaledwie 48 godzin po zaszczepieniu

Co gorsza , osłabiające skutki uboczne mogą wystąpić w dowolnym momencie, ponieważ ofiary szczepionek są bardzo podobne do długodystansowców z COVID ( odkrył to dr Bruce Patterson ) , problem może rozpocząć się w dowolnym momencie (nawet gdy choroba przebiega bezobjawowo) i może być nieuleczalny.
Ponieważ szczepionka nie jest całkowicie bezpieczna, rząd jest prawnie zobowiązany do ostrzegania ludzi o ryzyku śmierci i niepełnosprawności spowodowanych przez szczepionkę oraz do uzyskania świadomej zgody.
informacje dotyczące biodystrybucji szczepionki w organizmie wskazują na masową jej akumulację w jajnikach (szczepionka nakazuje komórkom w jajnikach wytwarzanie toksycznego białka kolczastego Spike ).
To nigdy nie miało zostać ujawnione. Informacje uzyskane dopiero na żądanie FOIA.
Agencja CDC pod wpływem koncernów farmaceutycznych nigdy o tym nie powiedziała :
- 82% wskaźnik poronień w pierwszych 20 tygodniach (10% to normalny wskaźnik ). zdumiewające jest to, że CDC twierdzi, że szczepionka jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, gdy tak nie jest. Na przykład ofiarą tego są znajomi Kobieta poroniła w 25 tygodniu i ma D&C w dniu 6/9/21. Miała swój pierwszy zastrzyk na covid 7 tygodni temu, a drugi 4 tygodnie później . Dziecko miało silne krwawienie z mózgu i inne zniekształcenia. Ginekolog nigdy w życiu nie widział czegoś takiego. Wezwali specjalistę, który powiedział, że to prawdopodobnie wada genetyczna (ponieważ wszyscy kupują narrację, że szczepionka jest bezpieczna, zawsze jest wykluczone szczepionki jako możliwej przyczyny).
Lekarze anonimowo twierdzą, że jest ponad 99% pewności , że to było z powodu szczepionki.
Rodzina nie chciała autopsji z obawy, że ich córka dowie się, że to ucierpiała z powodu szczepionki.
To tylko przykład na to, jakie skutki uboczne nigdy nie zostały nigdzie nigdzie zgłoszone...."
PIS-Janowy
-1 #1 RE: Zaszczep się jednodawkową szczepionką Johnson & JohnsonPIS-Janowy 2021-07-14 16:43
Dobrze, ze to bedzie w czwartek pomiedzy 09:00 a 14:00. Bedzie zarabista frekwencja. A ja mam jedno zasadnicze pytanie - jaki jest koszt szczepienia jadna szczepionka - wliczajac w to koszt samej szczepionki, jej transport z Poznania, koszt przechowywania, koszt ekipy ktore bedzie klula (czy oni maja tez jakies dodatki bo kluja na covida?) Przyjezdza ekipa wstrzelic 150 dawek a nawet nie wiedza komu?? A tam przychodni jakiejs nie ma gdzie takie szczepienia mozna zrobic? Ponoc na swirowiursa to nawet weterynarz moze ukluc .... LUDZIE - czy znow nie dostrzegacie tej farsy, tego bezsensu dzialania w celu dojenia kasy z naszych podatkow? Gdyby ktos chcial sie zaszczepic to kiedy tylko zechce i gdzie zechce - tylu chctnych obecnie jest! Nie robcie z siebie smietnikow do utylizacji jakiegos gowna!!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.