• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1318

Program Inwestycji Strategicznych "Polski Ład"

Dzisiaj w Łeknie odbyła się konferencja prasowa z udziałem posła Marcina Porzucka i Przemysława Majchrzaka, Wójta Gminy Wągrowiec.

Poseł Marcin Porzucek przedstawił wyniki naboru dla całego powiatu wągrowieckiego i zapoznał się z planowaną "Przebudową i zagospodarowaniem rynku z układem komunikacyjnym w średniowiecznej części dawnego miasta Łekno".


Materiał wideo z konferencji


Komentarze   

Taki sobie
0 #7 Łekno funduszeTaki sobie 2021-10-26 17:25
Masz rację mirek bo remontu ośrodka zdrowia i całej szkoły też nie zauważył a to są ogromne pieniądze a więc nie tylko łekno
Mieszkaniec mirek
0 #6 Rewitalizacja łeknaMieszkaniec mirek 2021-10-26 15:56
Znowu źle nie dają źle dają źle żeby wszystkich w gminie zadowolić to cała kasę z polskiego ładu trzeba by wpompować a ty z tych żelic to nie płacz bo zrobili wam prawdziwy park Jordanowski że wszyscy wam zazdroszczą
Doris
-1 #5 Polski ładDoris 2021-10-26 14:29
A innych wsi to nie widzi tylko Łekno może by przyjechał do Żelic i zobaczył brak kanalizacji i wypływające szamba I gdzie to środowisko Ale jak ktoś nie chce zobaczyć to nie zobaczy Tylko Łekno przed oczami ma.
Jan z gminy
-3 #4 Przebudowa rynku w łeknieJan z gminy 2021-10-26 14:11
I bardzo dobrze, że gmina złożyła taki wniosek i że go wybrano bo po kanalizacji trzeba wyremontować te drogi a skąd gmina wzięła by tyle kasy a tak przynajmniej za jedną drogą dzięki uzyskanym środka będą nowe drogi super
MieszkaniecGminy
-2 #3 RE: Program Inwestycji Strategicznych "Polski Ład"MieszkaniecGminy 2021-10-26 12:11
Wójt Majchrzak widzi tylko Łekno...
A co z pozostalymi wsiami, z budową porządnych dróg, czego dla mieszkańców?
Ten pan tylko tam się pokazuje, gdzie może stanąć w blasku kamer i fleszy!
Piotrek
+7 #2 RE: Program Inwestycji Strategicznych "Polski Ład"Piotrek 2021-10-25 23:46
Powyżej poważny artykuł o polskim ładzie co to go mam rząd z nieba zesłał a Janowy wciąż to samo.
Świat nie widział żeby poseł z krwi i kości zajmował się targowiskiem. 😉
PIS Janowy
-16 #1 RE: Program Inwestycji Strategicznych "Polski Ład"PIS Janowy 2021-10-25 18:49
Bedziemy tworzyc "inwetycje strategiczne " a tymczasem ponstwo Polskie nie jest ponoc w stanie pomiescis zwlok ludzi zmarlych na covid:"...Dramatyczna sytuacja w Szpitalu Południowym w Warszawie. Do placówki trafia tak wiele osób (głównie niezaszczepionych) chorych na COVID-19, że konieczne było postawienie dodatkowego kontenera na zwłoki.
Czwarta fala pandemii koronawirusa coraz bardziej się rozpędza. Od wielu dni najwięcej nowych przypadków zakażeń jest odnotowywanych w województwie lubelskim, które ma jeden z najniższych w Polsce wskaźników wyszczepienia. Dużo zachorowań na COVID-19 jest także w województwie mazowieckim. 21 października MZ poinformowało, że testy dały pozytywny wynik u 1048 mieszkańców Mazowsza. Tak wielu przypadków nie było od kwietnia.
Koronawirus w Warszawie. Dramatyczna sytuacja w Szpitalu Południowym
Duża liczba nowych zakażeń przekłada się na wzrost liczby pacjentów w szpitalach. Sytuacja w Szpitalu Południowym w Warszawie jest bardzo trudna. Uruchomiono już ostatni, piąty moduł z łóżkami zakaźnymi. Krzysztof Sowa, koordynator Izby Przyjęć Szpitala Południowego przyznał, że do szpitala trafia coraz więcej młodych ludzi. Pod respiratorami znajduje się 34 pacjentów, którzy w większości nie zaszczepili się przeciwko COVID-19.
„Gazeta Wyborcza” przekazała, że przed placówką stanął kontener, który pełni rolę dodatkowej kostnicy. Ma on pochodzić z rządowych rezerw. - Stoi on przy szpitalu, ma niecałe 20 miejsc i już jest częściowo zajęty. Kiedy wczoraj do niego wszedłem i zobaczyłem zwłoki w białych workach, po prostu się popłakałem - przyznał prezes szpitala Artur Krawczyk...."

Koszmar nie? Moze mi ktos napisac jaki moze byc poziom zidiocenia tych ktorzy w te bzdury wierza? Co trzeba miec za tymi dwiema kulkami do patrzenia, zeby widziec taki wrtykul i nie walnac na podloge ze smiechu ale traktowac to powaznie? TTo chyba trtzeba byc renia czy Do PIS Janowym zeny taki idiotyzm lyknac! Dlaczego - LICZBY, LICZBY!! Od poczatku pazdziernika do 23 pazdziernika na covid zmarlo W CALEJ POLSCE...nieco ponad 500 osob (oczywiscei80% z chorobami wspolistniejacymi). W zeszlym roku umarlo w tym samym okresie ...ponad 1500 osob ...
Nikt wtedy nie stawail kontenerow na zwloki!Mamy powtorke z trumnami z Bergamo,kotre okazaly sie pozniej nie trunami ze zmarlymi na covid ale emigrantami ktorzy utonlei podczas przeparwy przemoze.
A teraz pytanie do Do PIS Janowych i innych olasowatych i golemowatych - czy wy naprawde wierzycie, ze 500 zmarlych na covid w calej Polsce w ciagu 23 dni spowodowalo koniecznosc dostawienie kontenerow na umarlaki? Czy lykacie nawet tak prymitywna propagande?

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.