• McDonalds
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2227

Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiego

Dzisiaj wręczono nagrody i dyplomy za udział w Konkursie na Maskotkę Powiatu Wągrowieckiego. Przyznano sześć równorzędnych wyróżnień, nie wyłoniono zwycięzcy.

Na konkurs wpłynęło 37 prac. Komisja konkursowa w składzie: Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch, wicestarosta Michał Piechocki, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Krystyna Urbańska oraz Członkowie Zarządu Powiatu: Jerzy Springer i Andrzej Wieczorek zakwalifikowała do oceny 31 prac (6 prac zostało odrzuconych z powodu braków formalnych lub niespełnienia wymogów regulaminu konkursu). Komisja zdecydowała o przyznaniu sześciu równorzędnych wyróżnień. Nie wyłoniono miejsc I – III.

Wyróżnienia otrzymali:

▫️ Kamil Kapałczyński,
▫️ Magdalena Kapałczyńska,
▫️ Maja Kin,
▫️ Adrian Wiśniewski,
▫️ Maksymilian Maciejewski,
▫️ Magdalena Lisiecka.

Wyróżnionym pogratulowali członkowie jury, starosta wągrowiecki Tomasz Kranc oraz radni powiatowi.

Pozostałe osoby, których prace zostały zakwalifikowane do oceny konkursowej to: Michał Sobiszewski, Lena Sosińska, Pola Burdelska, Krystian Łochowicz, Ignacy Łochowicz, Kornelia Kulczak, Rozalia Świerad, Alan Plewa, Dawid Plewa, Lena Kabacińska, Gabriela Wiśniewska, Alicja Kosmowska, Julia Szulc, Maciej Lisiecki, Laura Perczyńska, Zofia Kotecka, Klaudia Janicka, Wojciech Janicki, Adam Pinkowski, Nela Zielińska, Klaudia Grochala, Maja Witucka, Blanka Witkowska, Magdalena Maciejewska oraz Julia Wesołowska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.Komentarze   

podatnik
+2 #14 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegopodatnik 2021-10-28 22:20
Czy w tym kraju jest jakaś odważna partia polityczna, która zreformuje administracje i zlikwiduje powiaty? Po co setki instytucji ze słowem "powiatowy", "powiatowa", "powiatowe" w nazwie? Pokasować powiaty i od razu znajdą się potężne pieniądze na naprawę dróg i służbę zdrowia!
Do PIS Janowy
+3 #13 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegoDo PIS Janowy 2021-10-28 19:49
No cóż ruski troll.
PIS Janowy
-4 #12 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegoPIS Janowy 2021-10-28 18:24
A jesli o ewentualnych kandydatow na solidnych gestapowcow to tutaj mamy "lekarza". Poczytajmy co on mowi:"...W programie „Onet Rano.” dr Sutkowski (ciec z rady medycznej) ubolewał, że Polacy nie są zdyscyplinowani i nie tańczą tak, jak im doktor ze swoją świtą zagrają.
– Kary powinny być dotkliwe, dokuczliwe, powinniśmy o tym mówić, powinniśmy widzieć policje na ulicy. Straż miejska, służby, kierownicy placówek, powinni mieć prawo do tego, żeby wzywać policję i nakładać mandaty – tak widziałby nadchodzący sezon zimowy dr Sutkowski...."
Dalej
Dr Sutkowski niepokoi się, że rząd nie chce wprowadzić większych koronawirusowych obostrzeń.
– Oczekiwalibyśmy wszyscy i mam nadzieje, że będą wprowadzone obostrzenia na początku listopada – mówił. Nie doprecyzował, kogo miał na myśli mówiąc „wszyscy”.

Dotychczas – jak przekonywali eksperci – restrykcje były wprowadzane po to, aby uniknąć zakażeń koronawirusem. Tym razem restrykcje, zdaniem dra Sutkowskiego, miałyby zadziałać inaczej.
Zapowiadane restrykcje mogłyby zadziałać profrekwencyjnie, jeżeli chodzi o szczepienia – twierdzi..."
I tak to lamie po raz kolejny teza cieica biurowego, DO PIS Janowego, piszacego, ze "nie mozna porowywac kogos kto stara sie przetrzegac nakazow noszenia maseczek do gestapowca...". Jeses tego pewien, cieciu? To pocztaj sobie tego bandyte, popatrz na jego twarz. Takie same indywidium jak ten dyrektor filharmoni czy ty ...
A przypomne, jaka mamy straszna epidemie - smiertelnosc na poziomie 0.2-0,15 %, srednia wieku zgonow to 76 lat (ostatnimi miesiacami nawet sie podniosla), smiertelnosc w Polsce do 30 lat - ZEROWA. Doswiadczenia ze szczepien - w krajach bijacych rekordy szczepien mamy rekordy zakazen i zgonow (Singapur, UK, Izrael, Hiszpania). W krajach w ktorych nie zdolano zaszczepic ludzi i zastosowano masowo lekarstwa jest juz praktycznei po pandemi (indie - 20% wyszczepionych, leczenie Inwermentyna).
I tyle z faktow ...
PIS Janowy
-5 #11 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegoPIS Janowy 2021-10-28 18:07
DO PIS Gajowy - ty wciaz nie rozumiesz, pajacy jahirowaty, ze skoro teraz, w czasie pokoju tacy goscie potafia nekac ludzi o to, ze sie niezaszczpili bo maja watpliwosci, bo czuja sie zdrowi, to w czasie wojny oni byliby pierwszymi ktory strzelaliby do dzieci i kobiet bo takie zalecenie z gory jest. Twoja tepota nie pozwoli ci nigdy tego pojac . Nie mozesz spojac, ze sa madrzy policjanci ktorzy wstydza sie w ogole zwaracac uwage ludziom na ulicu na brak maski, ze sa lekarze, ltotzy lecza srovida zamaist dymav na nim kase i zabijac ludzi respiratorem. Ty jestes tak tepy jak te kwoki dziobiace robaki na gnojowniku. A nawwet tepszy, bo kura przed czlowiekiem z nieznanym zastrzykie ucieka wyczuwajac niebezpieczentswo, a ty zabierasz swoje dzieci pod nie zbadana szpryce i chcesz zeby inni cie nasladowali ...
Do PIS Janowy
+4 #10 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegoDo PIS Janowy 2021-10-28 17:25
Porównując dyrektora do esbeka lub gestapowca pijesz w twarz ofiarom niemieckich i sowieckich oprawców. Ruski troll i tyle.
Do PIS Janowy
+4 #9 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegoDo PIS Janowy 2021-10-28 15:22
Po prostu ruski troll. I tyle
PIS Janowy
-5 #8 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegoPIS Janowy 2021-10-28 15:16
Feliks - nie tematy sprzeczne ale totalny brak logiki. Domyslam sie, ze w tym twoim mozdku , takim samym jak u tych kwoczek, nie zaiskrzylo - tolerancja dla odchylkow jak najbardziej, tolerancja dla tych co nie chca sie szczepic - zero! Zalapales?
Dalej - dba o siebie, sport, jedzonko, diety cud i daje sobie wszczepic niesprawdzony specyfik o nieznanym dlugofalowym dzialaniu ...
teppt aaz cieknie i ja wiem z doswiadczenia, ze zadne rozmowy nie maja sensu bo one przeciez pokonczyly fakultety i "ida w zgodzie z nauka". Nawet gdyby ta nuka kazala jesc sowje gowno to robilyby to (tak jak teraz ludzie wdychaja swoje wyziewy z powrotem do pluc - "nauka").

DO PIS Janowy - widze, ze uderzylem w jakas czule strune. Ty cymbake podwojny - tylko urodzony gestapowiec bedzie scigal inna osobe o noszenie debilnej szmaty na ryju. Filmik z Braunem nie pokazuje sciganie za brtak maski. Filmik z Braunem pokazuje szczura gestapowca czy UB-eka nadgorliwego,ktory ZMUSZA ludzi do szczepien nieprzebadanym do konca gownem, MOBINGUJE ich bezprawnie, a w starciu z kims kto ma odwage swini jednej zadac kilka pytan zachowuje sie gorzej niz zul pod budka z piwem. Typowy, nedzny paratczyk ktory poininie byc z miejsca zwolniony za nadgorliwosc (ktora czasami jest gorsza od faszyzmu)! Rozumiem DO PIS Janowy, ze ty tez reprezntujesz takich lucdzi jak ten szczurzy pomiot postawiony na stanowisku dyrektora filharmoni i zajmujacy sie glownei sciagneim ludzi za ich personalne decyzje? Ty nie rozumiesz nic z tego co sie dzieje wokol ciebie pajacu - ty jestes jednak glupszy od tej zidocialej Jahiruy - jest to pewne na 100%!
feliks 56
+3 #7 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegofeliks 56 2021-10-28 09:27
Ostatnio Janowy sam napisał jakim jest tchórzem że nie podjął dyskusji w pociągu z dwoma kobietami które podejmowały tematy sprzeczne z jego myśleniem. Ten tchórzliwy człowiek potrafi tylko skryty w domu szczekać przez internet . Jego wiarygodności jest tak zerowa jak jego komentarze
Do PIS Janowy
+6 #6 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegoDo PIS Janowy 2021-10-28 08:08
Ruski Troll. Porównanie kogoś kto stara sie aby przestrzegano nakaz noszenia maseczek do gestapowca czy ubeków strzelających w tył w głowy żołnierzom AK? To tylko Ruski Troll. Ile ci płacą?
Kaziu
+4 #5 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegoKaziu 2021-10-28 07:22
Janowy podmyłeś się po seansie.
kolo
+8 #4 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegokolo 2021-10-27 22:28
Postkomuna z ryjami w korycie żre nadal.
PIS Janowy
-9 #3 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegoPIS Janowy 2021-10-27 22:18
Ja pherdole - wyhszczepheni podwojnie a te maski debilne ma tych twarzach ... Te dzieci sa kilka razy madrzejsze od tych oficjeli...
A tymczasem proponue na Youtube wpisac :Grzegorz Braun: INTERWENCJA POSELSKA w Filharmonii Narodowej
Zobaczycie jak Braun prostuje nadgorliwego aparatczyka, dyrektora filharmoni ktory zaczal sobie wymyslac sposoby na meczenie ludzi zatrudnionych tam. Dopadl gestapowca covidowego a ten zachowuje sie jak szczur ostatni. On wie, ze zle zrobil, doskonale sobie z tego zdaje sprawe a pomimo tego nawet nie potrafi sie wytlumaczyc dlaczego tak robi. Tak postepowali UB-eki strzelajacy Polskim zolnierzom AK w tyl glowy. Ta sama krew, te same charaktery!
Violka
+13 #2 Kruś nawet się załapałViolka 2021-10-27 20:35
Powiat wągrowiecki jest bardzo bogaty, skoro nadal utrzymuje kompletnie zbędne Ognisko Pracy Pozaszkolnej. Widoczny na jednym zdjęciu dyrektor Karol Kruś ma już 65 lat, a jeszcze się trzyma na stołku od dekad. W oświadczeniu majątkowym za 2020 rok wykazał przychód w wysokości nieco ponad 99,5 tys. zł brutto. Za co takie zarobki? Za organizację kilku imprez dla dzieciaków w roku? To jest protegowany Teresy Walewskiej i jak widać w spokoju doczeka do emerytury.
star
+6 #1 RE: Konkurs na maskotkę powiatu wągrowieckiegostar 2021-10-27 19:29
To super zajęcie pracowników starostwa

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.