• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 762

Pomoc dzieciom niepełnosprawnym lub długotrwale i ciężko chorym

Burmistrz Gołańczy zaprasza do składania wniosków w ramach programu osłonowego pn. "Pomoc dzieciom niepełnosprawnym lub długotrwale i ciężko chorym – mieszkańcom Miasta i Gminy Gołańcz w dostępie do rehabilitacji ruchowej na 2022 rok”.

Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz oraz Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołańczy zapraszają do składania wniosków w ramach programu osłonowego pn. „Pomoc dzieciom niepełnosprawnym lub długotrwale i ciężko chorym – mieszkańcom Miasta i Gminy Gołańcz w dostępie do rehabilitacji ruchowej na 2022 rok”.

Wnioski na 2022 rok można składać w terminie od 8 do 22 listopada 2021 roku w Punkcie Informacyjnym Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołańczy ul. K. Libelta 4.

Druki wniosków dostępne są w Punkcie Informacyjnym MGOPS w Gołańczy lub elektronicznie pod artykułem.


📥 Wniosek o przyznanie pomocy finansowej w ramach programu osłonowego w 2022 roku pn. Pomoc dzieciom niepełnosprawnym lub długotrwale chorym – mieszkańcom Miasta i Gminy Gołańcz w dostępie do rehabilitacji ruchowej na 2022 rok


Komentarze   

PIS Janowy
-9 #3 RE: Pomoc dzieciom niepełnosprawnym lub długotrwale i ciężko chorymPIS Janowy 2021-11-04 18:39
Stanley T. - rozumiem, ze ciebie jako wlasciclea psiekow trzech i zolwika informacja a dzieciach zabitych szczepionkami nie ruszaja. Twoja wola. Ja tylko mam nadzieje, ze ostrzege prawdziwych rodzicow - zeby nie musieli swoicj malych dzieci w trunach ogladac albo , w lepszym prztpadku, prosic o pomoc dla dziecka ktore uszkodzili ...
Nawet nie pytam sie czy zrozumiales - nie jestes w stanie.
Stanley T
+8 #2 RE: Pomoc dzieciom niepełnosprawnym lub długotrwale i ciężko chorymStanley T 2021-11-04 18:02
Tu też już zdążyłeś nasrać Janowy? Tobie naprawdę sprawia przyjemność trolling? Mam nadzieję dziadu, że karma do ciebie wróci.
PIS Janowy
-6 #1 RE: Pomoc dzieciom niepełnosprawnym lub długotrwale i ciężko chorymPIS Janowy 2021-11-04 17:42
A tutaj pomogli zdrowej dziewczynce. Szprycą na chorobke na ktora nikt w Niemczech w jej wieku nie umarl przez ostatnie 19 miesiecy:
"...12-letnia dziewczynka z niemieckiej miejscowości Cuxhaven zmarła dwa dni po przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19 Pfizera. W mieście huczy od plotek, a wiadomość z prędkością błyskawicy rozeszła się po mediach społecznościowych. Władze nie mogły dłużej milczeć i zabrały głos w sprawie.
12-latka zmarła 48 godzin po przyjęciu drugiej dawki szczepionki koncernu Pfizer/BioNTech.

Departament zdrowia w Cuxhaven zapewnił, że do sprawy podchodzi poważnie i zlecił sekcję zwłok dziewczynki. Przeprowadzono ją w Instytucie Medycyny Sądowej w Uniwersyteckim Centrum Medycznym Hamburg-Eppendorf.
Wstępne wyniki wskazują, że śmierć 12-latka nastąpiła w wyniku szczepienia – ogłoszono w komunikacie. Jednocześnie dodano, że innej przyczyny nie można na tym etapie całkowicie wykluczyć, a finalny raport będzie gotowy po analizie wycinków z tkanek i ich ocenie mikroskopowej...."
" ...Niemieckie media podają także, że obecnie w Instytucie Paula Ehrlicha (PEI) analizowanych jest w sumie pięć przypadków zgonów dzieci, które nastąpiły w odstępach od 2 do 24 dni po przyjęciu szczepionki przeciwko COVID-19.
Zgon po szczepieniu 12-latki z Cuxhaven, o ile potwierdzą się wstępne wnioski z raportu, będzie szóstym takim przypadkiem..." w Niemczech tylko. Smiertelnosc covida dla dzieci wynosi - uwaga ponizej 0,000001 %. lub

Gratulujemy rodzicom! Tak madrym jak tutejsze forumowe Edwardy, Do PIS Janowe, Renie, Golemy, Jurasy, Olki i cala ta rzesza fanow szczepinei dzieci i mlodziezy..

Az mi sie szczeki zaciskaja gdy czytam takie informacje - 12 lat!! I nikt za to nie odpowie!! NIKT!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.