• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1154

44. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej

W piątek 5 listopada w Wągrowcu odbył się 44. Międzynarodowego Listopada Poetyckiego na Ziemi Wągrowieckiej.

Uroczystość odbyła się w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu. Gości powitał Maciej Patelski – dyrektor I LO oraz Małgorzata Osuch — Przewodnicząca Rady Powiatu. Uroczystego otwarcia inauguracji dokonał starosta wągrowiecki Tomasz Kranc.

Poetyckie spotkanie w LO poprowadził Sebastian Chosiński — nauczyciel, pisarz, sekretarz Wągrowieckiego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego im. Stanisława Przybyszewskiego.

W spotkaniu uczestniczyli też zaproszeni goście Andrzej Dębkowski, Andrzej Walter, Vladan Stamenković, Marek Wawrzkiewicz, Krystyna Konecka, Jerzy Beniamin Zimny, Dominik Górny oraz Dariusz Kozdęba.


Materiał wideo


Komentarze   

PIS Janowy
-2 #5 RE: 44. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi WągrowieckiejPIS Janowy 2021-11-10 16:22
A tutaj bozyszcze golematych i Do PIS Gajowych zaazbestowanych - babsztyl volksdutchski, Thun von cotam Thun. Mowi tak to cos: "..."Chowam się pod stół"
– Ja się chowam pod stół od czasu do czasu, jak słyszę wystąpienia po polsku w Parlamencie Europejskim. Państwo nie mogą sobie wyobrazić, jak ja się czuję. Siedzę tam i chyba muszę mieć smutną minę bo zdarzy się, że koledzy przychodzą do mnie, klepią mnie po ramieniu i mówią: "Nie martw się. My wiemy, że nie wszyscy w Polsce są tacy" ..."

To cos, ta pokraka moralna i intelektualna, element niemiecki glupszy do donka samego, szkodzaca Polsce kiedy tylko moze i gdzie moze, wlasnie przenioslo sie do tratwy PO - TV-nowskiego ruchu hojowni. Tak - tego samego ktory brylowal w Wagrowcu teczowo rozowym kilka miesiecy temu. Taka tam to jest "nowosc i swiezosc", ha, ha, ha!! HA, HA, HA!!!
PIS Janowy
-5 #4 RE: 44. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi WągrowieckiejPIS Janowy 2021-11-09 17:24
Chcecie pocztytac slow debilki skonczonej? takiego samego poziomu jakGolem czy Do PIS Janowy?
Zobaczcie - Hartwich, babsztyl ktory wskoczyl do polityki na plecach swgo kalekiego dziecka. Po zawodowce - absolutnie, 100 % przedstawiciel elektoratu opozycjnejgo.: O dobrzez odzywionym "muzulmaskim kwiecie meskim" na granicy z Bialorusia"..."Wpuśćcie w końcu tych ludzi do Polski! Kim są, ustali się później! Od czego macie służby?"
"..."Polska sobie nie radzi z tym kryzysem". - W dalszym ciągu mogę pytać, gdzie mamy służby. W tym momencie na granicy powinny być już wojska NATO i funkcjonariusze Frontexu - uważa ..."

Mozna byz tak tepym i byc poslem? Ja zawsze uwazalem, ze nie. Ale wpisy chorych Golemow czy Do PIS janowych, czy Ren uswiadomily mi, ze jednak mozna. Oni sa tak samo "madrzy" i tam maja swoje reprezentatntke.
Kaligula , zdaje sie, zrobil swojego konia senatorem. To bylo setki lat temu. Dzis mamy XXI wiek, komputery, Internet, ksiazki bez wychodzenia z domu ... a okazuje sie, ze ten kon w sejmie dzis to bylby madrzejszy od takiej Hartwich ... Ale przestaje mnie to zaskakiwac - niech zyje fejs i instagram - kopalnia wiedzy XXI wieku!!
Do PIS Janowy
+5 #3 RE: 44. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi WągrowieckiejDo PIS Janowy 2021-11-09 17:18
Mam założoną maseczkę jak do ciebie piszę cmentarna hieno. Zaduch fake newsów unosi się nad każdym twoim postem.
PIS Janowy
-6 #2 RE: 44. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi WągrowieckiejPIS Janowy 2021-11-09 17:07
Ona - nie "przyklad idzie z gory" tylko ludzi epo prostu obserwuja ta komedia covidowa i madrzeja. Jak widac na zdjeciu, nie wszyscy jednak. Taki DO PIS Janowy czu Golem to nawet w czasie snu maja to do tych swoich mord przytoczone ... Ciebie tez to dotyczy?
Ona
+3 #1 RE: 44. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi WągrowieckiejOna 2021-11-09 12:53
Prawie nikt nie ma maski.Przyklad idzie z góry

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.