• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2240

Słomę zastąpił Kędziora. Nowy dzielnicowy w Skokach

Sierż. sztab. Krzysztof Kędziora od dziś jest nowym dzielnicowym w Skokach. Zastąpił asp. sztab Sławomira Słomę, który teraz będzie dzielnicowym w rejonie numer 2.

Dzielnicowi to policjanci, do których można zwrócić się o pomoc w granicach kompetencji działania Policji lub przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa. Ci policjanci utrzymują bezpośredni kontakt z lokalną społecznością, zarówno z poszczególnymi osobami, jak i z instytucjami. Zadaniem dzielnicowego jest rozpoznawanie potrzeb lokalnej społeczności w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa.

Policjant dzielnicowy oprócz rozpoznania zdarzeń i zjawisk wpływających na stan bezpieczeństwa w jego rejonie realizuje zadania z zakresu profilaktyki społecznej, przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Niekiedy pomaga przy rozwiązywaniu konfliktów sąsiedzkich, przeprowadza wywiady i ustalenia na rzecz innych uprawnionych podmiotów.

Do zadań dzielnicowego należy również kontrola przestrzegania powszechnie obowiązującego prawa i przepisów lokalnych, a także realizacja zadań z zakresu ścigania sprawców przestępstw i wykroczeń.

Każdy dzielnicowy posiada numer telefonu kontaktowego, który jest przypisany bezpośrednio do jego rejonu służbowego. Do rejonów przypisane zostały również adresy e-mail.

Rejony w gminie Skoki podległe pod Komisariat Policji w Skokach i dane kontaktowe do dzielnicowych:

▫️ Rejon nr I - sierż. sztab. Krzysztof Kędziora

📱786 936 555, 💻 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skoki, Antoniewo

▫️ Rejon nr II - asp. sztab. Sławomir Słoma

📱 786 936 556, 💻 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Antoniewo Górne, Bliżyce, Chociszewo, Chociszewko, Glinno, Grzybowice, Grzybowo, Jabłkowo, Jagniewice, Kakulin, Kuszewo, Lechlin, Lechlin Huby, Lechlinek, Wysoka, Łosiniec, Nadmłyn, Niedarzyn, Pomarzanki, Raczkowo, Rakojady, Roszkowo, Rościnno.

▫️ Rejon nr III - asp. sztab. Paweł Dudziński

📱 786 936 554, 💻 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Brzeżno, Budziszewice, Dzwonowo, Dzwonowo Leśne, Ignacewo, Miączynek, Niedźwiedziny, Pawłowo Skockie, Potrzanowo, Rejowiec, Sława Wielkopolska, Stawiany, Szczodrochowo, Sławica.


Komentarze   

tez
0 #2 Mi costez 2021-12-03 22:58
I co z tego
Obywatel
+7 #1 BrawoObywatel 2021-12-02 08:21
Gratuluje sukcesu i dalszych osiągnięć w łapaniu młodzieży z jointem. Pozdrawiam schwytany

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.