• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1212

Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w biegach przełajowych

3 maja odbędą się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w biegach przełajowych.

„Z Powiatem na Szóstkę” pod taką nazwą już 3 maja (wtorek) o godzinie 1100 w ORW Wielspin rozpocznie się bieg przełajowy na dystansie 6 kilometrów. Trasa poprowadzi w okolicach Jeziora Durowskiego.

Biuro zawodów czynne będzie od 900 do 1030. Zakończenie zawodów zaplanowano na godzinę 1300.


Zapisy na bieg - TUTAJ
wpisowe wynosi 40 zł


 

Komentarze   

Max
-3 #8 RE: Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w biegach przełajowychMax 2022-04-30 13:11
Jeszcze niepełnosprawnym chcą zabrać ich kawałek świata! Zdrowi już chcą nawet opanować jedyne miejsce, gdzie niepełnosprawni nie czują się jak piąte koło u wozu! Macie swój świat i swoje tereny, wiec nigdy więcej się nie wpychajcie ze swoją siłą tam, gdzie niepełnosprawni czują wreszcie że też mogą żyć!!!!! Miejsce imprez dla zdrowych i silnych jest na osirze!!!!!!!
Sprawny
+1 #7 RE: Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w biegach przełajowychSprawny 2022-04-29 07:53
Ośrodek dla osób niepełnosprawnych nie jest miejscem na organizację takich imprez. Czy ktoś pomyślał o tym, że siedzenie na wózku inwalidzkim to wystarczająca trauma? Jak można zmuszać te osoby do oglądania i afiszowania się swoją sprawnością? To karygodne!
$#@$$##
+6 #6 RE: Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w biegach przełajowych$#@$$## 2022-04-27 08:34
To jest tak samo jakby na oddziale onkologii, gdzie po chemii ludzie tracą włosy zorganizować pokazy fryzur , a modelkami były młode osoby z pięknymi naturalnymi włosami. Zastanów się jeden z drugim zanim przyczyniasz się do tragedii chorego człowieka!
Chory
+9 #5 RE: Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w biegach przełajowychChory 2022-04-27 08:04
Ciekawe czy Poznań o tym wie, czy tylko lokalne układy. W każdym razie, na terenie takich ośrodków nie można urządzać imprez w których nie są w stanie wziąć udziału osoby na wózkach i inne niepełnosprawne. W przeciwnym razie jest to dyskryminacja.
Chory
+11 #4 RE: Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w biegach przełajowychChory 2022-04-27 07:57
To tak samo jakby temu na wózku powiedzieć wprost" widzisz ile straciłeś, oni sobie mogą pobiegać a ty co musisz siedzieć na tym wózku, widzisz jaki jesteś do niczego" Osoba ktora jest organizatorem biegów w tym miejscu powinna odpowiedzieć za pewien rodzaj dyskryminacji. Ostro powiedziane ale w świetle poniższego , jest to forma dyskryminacji osób z niepełnosprawnością ruchową.
Turysta
+15 #3 RE: Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w biegach przełajowychTurysta 2022-04-27 07:42
A w internetowym folderze reklamowym Wielspinubczytamy....." Perełka, panuje tu niczym nie zmącona cisza, z dala od zgiełku i codzienności...itd" Ciekawe co na to przyjezdni, niekiedy z odległych zakątków Polski, którzy przyjechali tu po to, by nie słyszeć i nie widzieć tej wszechobecnej głupoty...
Noga
+17 #2 RE: Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w biegach przełajowychNoga 2022-04-27 07:28
Biegi przełajowe tylko na tyłach OSiR , są tam doskonałe warunki, które pokona sportowiec, a nie niedzielny biegacz, jakich teraz na pęczki dla kupienia sobie kawałka blaszki na sznureczku.JESZCZE RAZ POWTARZAM , OSIR TO JEST MIEJSCE NA TAKIE IMPREZY. DLA LUDZI SPRAWNYCH.WIELSPIN JEST JEST DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Ktoś zupełnie nie pomyślał z jakimi problemami natury psychicznej mierzą się takie osoby, a tu jeszcze fundują im pokazówkę sprawności. Zastanówcie się ludzie, bo naprawdę w tym wypadku to kogoś straszne poniosło.
Niepelnosprawny
+18 #1 RE: Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w biegach przełajowychNiepelnosprawny 2022-04-27 07:04
No jeszcze tam ich nie było. Zostawcie to miejsce niepełnosprawnym! Jedyne miejsce gdzie mogą oderwać się od prześcigania się wszystkich wokół w pokazywaniu jaki to ja jestem sprawny i jaki wysportowany chociaż w pasie 100 cm. Ktoś pomyślał o tym, że będą patrzeć na to ludzie na wózkach inwalidzkich, którym nawet tam zabieracie przestrzeń do poruszania się na nich! Chodniki zabrane na ścieżki rowerowe, a teraz wilspin chcecie okupować!? Stanowcze NIE! Pomyślnie co czuje ktoś, kto nagle musi poruszać się na wózku i pojechał do wielspinu, by pobyć wśród takich samych jak on i pogodzić się ze swoją niepełnosprawnością z dala od głupkowatego trendu biegów z każdej okazji!.Część z tych pseudo biegaczy zajmuje po takich biegach gabinety rehabilitacyjne bo bolą im nóżki przez swoją głupotę , blokując terminy na rehabilitację chorym niepełnosprawnym by chociaż mogli bez bólu siedzieć na tym swoim wózku. Nie, nie, nie dla takich imprez w miejscu gdzie są ludzie chorzy na wózkach inwalidzkich!!!!!!!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.