• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3309

Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!

Remondis Sanitech chce aneksu do umowy. Wójt Gminy Wągrowiec apeluje do mieszkańców o ograniczenie ilości śmieci, cena wywozu śmieci ma iść ostro w górę.

Firma Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o. zwrócił się do Gminy Wągrowiec o zawarcie aneksu do umowy, który uwzględniałby aktualne ceny paliw.

Przyjęcie proponowanej przez Remondis Sanitech zmiany skutkować będzie znacznym zwiększeniem kosztów funkcjonowania systemu gospodarowania odpadami w Gminie Wągrowiec, a co za tym idzie możliwym wzrostem wysokości opłaty za śmieci ponoszonej przez mieszkańców.

- Jedynym skutecznym sposobem przeciwdziałania postępującemu wzrostowi opłat jest solidarne ograniczanie wytwarzania w gospodarstwach domowych odpadów komunalnych, których corocznie niestety przybywa. Apeluję zatem o rozważne zakupy, żeby nie produkować niepotrzebnych odpadów oraz o sumienne podejście do prowadzonej segregacji odpadów — poinformował wójt Przemysław Majchrzak.

Cena paliw jest istotnym elementem kosztowym w trakcie kalkulacji ceny wykonywanej usług, a obecnie odnotowuje się jej drastyczny wzrost. Złożony wniosek jest aktualnie analizowany pod względem prawnym.


 

Komentarze   

mieszkaniec wsi
-1 #47 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!mieszkaniec wsi 2022-06-20 15:49
Może starosta wreszcie zaprosi do siebie podległych burmistrzów oraz wójtów,i zaproponuje zakup lub wylizingowanie sprzętu do wywozu śmieci,oraz sprzątania ulic.Pogonić wreszcie niemca z rynku.A tych co sprzedali szwabom firmę śmieciową-postawić przed sąd.
Spoldzielca
-6 #46 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Spoldzielca 2022-06-20 15:05
Ceny śmieci w górę? Kogo będą wywozić ze stołków?😀
Sąsiad
-6 #45 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Sąsiad 2022-06-16 22:59
Wójt, to niech zacznie ograniczać produkcję śmieci u siebie w urzędzie gminy, w podległym mu obiektach gminnych i u siebie w domu.
Swoją kobietę niech uczy ograniczania i eksploatacji śmieci.
Kolega
-7 #44 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Kolega 2022-06-15 10:31
Biznes smieciowy najlepszy na świecie.Kroic ludzi i żadac oplat nie dajac rozliczenia co sklada sie na owa opłate.No urzednicy kiedy dostaniemy klarownie rozpisane kto z tych smieci naszych zyje!!! Jako mieszkaniec miasta Wagrowca żądam rozliczenia kosztow.
Moze tanszego odbiorce odpadow znajdziecie!!!!
nik
-6 #43 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!nik 2022-06-14 23:32
Bez względu na ilość śmieci samochód i tak robi kilometrówkę objeżdżając wioski spalając paliwo .Drogie paliwo jest argumentem firmy Remondis .Może zamiast aneksu wywożący poprawi organizację zbiórki . Czy koniecznie po każdy rodzaj odpadów workowych musi jechać inny samochód ? Poza tym firma też powinna zacisnąć pasa w kryzysie .
Tyson
-5 #42 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Tyson 2022-06-14 23:11
Wywóz śmieci od mieszkańców bloków jest tańszy także spółdzielnia i wspolnoty powinny walczyć o nasze pieniadze
bolo
-5 #41 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!bolo 2022-06-14 22:39
I tak patrze że w Rogożnie mają za kompostowniki w obejsciach ulge 5zł od osoby a u nas szkoda gadac .....
bolo
-6 #40 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!bolo 2022-06-14 22:07
W kuble zawsze mam 1/3 zapełnione gdy wystawiam.Już nawet co 3 wywóz bo nie mam nic w kuble do wywiezienia. I co bule lak za zborze choc praktycznie śmieci nie wytwarzam Kompostowniki mam,Reszte segreguje.Złom zbieram .Więc pytam dlaczego ja i mnie podobni mamy płacic haracz za wielodzietne rodziny które worami do śmietników co dnia wynosza odpady .Dlaczego taki emeryt który nie ma z czego tych śmieci mieć płaci jak za zboże.Powinno być opłacane wywóz śmieci od wagi kubła ze smieciami w przypadku domów jednorodzinnych .Wowczas zaplace faktycznie za to co odbieraja. Paliwo jest motorem wszystkich gałezi przemysłu wiec wszystko podrozeje.Ale nie jest to powód by zaraz z podkulonym ogonem aneksy podpisywac.Może my jako płacący za odbiór śmieci samim powinniśmy o tym zdecydowac co. Przez cały ten czas jak remondis działa nie mamy szczegółowego rozliczenia kosztów składajacych sie na nasze opłaty.Co urzednicy ukrywaja.
PIS Janowy
-12 #39 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!PIS Janowy 2022-06-14 14:50
Olas - ty pierdolniety kundlu covidowy - od dawna mysle jak czlowiek. Uwazaj przyglupie bo rosyjks arakieta moze bez zadnego problemu wyladwoac na dachu twojej chalupy, idioto. Zamknij sie, naloz maske na ryj tepy, przyjmij osiem szpryc i trzes sie ze strachu jak to robiles podczas srajdemii. Tak - martowie sie 500 mld zl wytrzelonymi w powietrze , za ktore teraz wszyscy Polacy placa - a najwoiecej ci najbiedniejsi. Ciebie to palancie nie martwi nic, co? Bardziej cie interesuje los uchodzcow z innego kraju niz twoi rodacy.Tak - martwie sie kjolejnymi 10 mld ktore wisielec z ekipa kitlarzy mordercow JESZCZE MUSI ZAPLACIC Z NASZYCH PORTFELI Pfizterowi i spolce! Ciebie to nie martow nie? CO to jest 10-11 mld? 70 mln na jakies koperty - oooo to byl problem!!!!

Skonczony baranie covidowy - poczytaj sobie jak sie junia przejmuje wojna w ukrainie - twoja ulubiona, taka praworzadna, taka solidarna - och, ach!! "....Tylko w ciągu 100 pierwszych dni wojny Federacja Rosyjska zarobiła 98 mld dolarów z eksportu paliw kopalnych. Głównie sprzedaje Unii Europejskiej.
Raport opublikowało Centrum Badań nad Energią i Czystym Powietrzem (CREA) z siedzibą w Finlandii. Według zawartych w nim danych w ciągu 100 pierwszy dni wojny na Ukrainie Unia Europejska odebrała 61 proc. rosyjskiego eksportu paliw kopalnych o wartości około 57 mld euro (60 mld dolarów).

W Europie największymi importerami paliw z Rosji byli Niemcy, którzy wydali aż 12,1 mld euro (to drugi wynik na świecie po Chinach – 12,6 mld euro). Dalej są Włochy – 7,8 mld euro.

Co ciekawe w czasie wojny Francja zaczęła kupować więcej Energii od Rosji. Eksperci wskazują, że to świadome działanie.
Ponieważ UE rozważa zaostrzenie sankcji wobec Rosji, Francja zwiększyła swój import, aby stać się największym nabywcą gazu LNG na świecie – powiedział analityk CREA Lauri Myllyvirta.

Przychody Federacji Rosyjskiej ze sprzedaży paliw kopalnych pochodzą głównie ze sprzedaży ropy naftowej (46 mld euro) i gazu.

Tymczasem oficjalnie UE zatwierdziła pod koniec maja szósty pakiet sankcji wobec Rosji, obejmujący częściowe embargo na import rosyjskiej ropy oraz usunięcie Sbierbanku z systemu SWIFT.
Embargo nie dotyczy importu importu rurociągiem „Przyjaźń”..."

BEEEEEE!! Olas - wejdz juni teczowej w d..e i tam glosiniej - BEEEEEEE! BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!! BEEE!
Daras Jp
+12 #38 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Daras Jp 2022-06-14 13:11
Borys masz rację!
Wszystko jest tak drogie że niedługo będzie trzeba opi.erdolić bank by mieć na rachunki!
Co się tu qrwa dzieje. Brak słów!
Benzyna niedługo będzie po 10 zł.
A te jełopy z rządu się chwalą że mamy najtańszą benzynę w Europie. No,ale Niemcy np.zarabiaja 5 razy tyle co pierdolon.poloczki.
Jeszcze kasę łożyć na Ukraińców
Jpd
Gosia z
-8 #37 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Gosia z 2022-06-14 12:46
Paranoja niedługo nas na nic nie będzie stac
Borys
+9 #36 CałokształtBorys 2022-06-14 12:12
Witam wszystkich jeżeli chodzi o pomaganie ukraincom ok można pomóc ale jakim kosztem .A kto nam pomoże jak rusek na nas ruszy nikt niemcy Francja hehe zapomnij te kurwy to już by chciały zgody z Putinem. Temat śmieci [wpis niecenzuralny] absurd ceny jak z kosmosu segregacja jestem ciekaw czy te segregowane śmieci idą osobna czy jak w nakle nad Notecią do komunalnych płacą za segregację lecz wszystko idzie w komunalne pół na pół a płacą jak za zboże tyle ludzi w wagrowcu mieszka razy ta stawka co dziś i kurwy pieniędzy nie mają nie dosyć że dziadki na emeryturze dorabiają bo [wpis niecenzuralny] płacą krocie tragedia jeszcze raz tragedia ten świat zchodzi na psy
Majka
-1 #35 Odp do #27 hannoverMajka 2022-06-14 06:55
Pewnie ci od Kopaszyna razem zwęszyli interes. Nie zauważyliście, ze zawsze to samo przed wakacjami? Pewnie na Egipt, Grecję, Wenecję i inne eskapady potrzeba więcej kasy. Mają wyobraźnię chłopy jak zarobić kasę na fanaberie swoich kobiet
elieli
-6 #34 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!elieli 2022-06-14 06:32
Super! Jestem jeszcze za tym, żeby przy pojemnikach na szkło stał wartownik i pobierał opłatę za każdą wrzuconą butelkę po piwie. Ja pierdziu ile tego codziennie leci z hukiem. Wychodzą je wyrzucać kiedy się ściemni lub wcześnie rano żeby ich nikt nie widział ile chleją, a przez to, ze wtedy jest cisza hałas taki robią, że każdy widzi, który alkoholik wyrzuca.Normalnie szok i baby i faceci pociągają równo. Co za czasy, co za obyczaje. Szok. Wszędzie zapach psich sików i odór piwa, bleeeee!
Karoll
0 #33 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Karoll 2022-06-13 23:22
Co za debil wymyślił jakiś aneks To może teraz Ci co mają kredyty pójdą po aneksy do banków że będą płacili tyle co na początku Majchrzak ogarnij się i odpiszemy niech się szkoły walą na ryj Jak zarabiali krocie yo było ok , teraz jsk mają mieć mniejszy zysk to szkopski lsment
Mikimnjj
-2 #32 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Mikimnjj 2022-06-13 23:15
Majchrzak może tak zaczniemy oszczędzać od pensji Szygendy , zysków Remondis itd Odpierdol die od zwykłych ludzi którzy i tak ledwo zipią oni nie dostali 40 % podwyżki jsk Ty
Olas
-13 #31 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Olas 2022-06-13 23:12
Do #25 rozumiem że według Ciebie 1 i 2 wojny światowej nie było bo nie w każdym miejscu na świecie trwały działania wojenne To ze na Ukrainkę walczą głównie na wschodzie yo nie znaczy że cały kraj nie cierpi i przy dzisiejszych zasięgach wojsk to w każdym momencie może być ostrzelany kazdy zakątek Ukrainy s nawet i świata Widzę że ty bardziej przejmujesz się miliardami które poszły na covid niż życiem tysięcy ludzi Idealnie nadajesz się na ruska onuce dla którego życie ludzkie yo pokus PiS Janowy aby Ciebie i Twoich pasierbow nie dotklo to samo co Ukraincow I innych Zacznij myśleć jak człowiek a nie jjak ruski kolaborant Skąd taki śmieć wogole wziol się na wągrowieckim portalu
Olas
-4 #30 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Olas 2022-06-13 22:45
Może mi ktoś wytłumaczy jak mam oszczędzać śmieci, skoro do kubła wrzucam tylko te co mam Co mam w sklepie rozpakować towar i im zostawić opakowanie?Po drugie drodzy Niemcy czas zacisnąć pasa ,czy tylko my Polacy mamy zaciskać pasa ?
śmieci
-19 #29 Nie kupować...śmieci 2022-06-13 21:32
Rzeczywistość jest taka, że od wielu już lat za śmieci płacimy podatek, więc ilość wytwarzanych śmieci w tej sytuacji nie ma znaczenia. Remondis robi zawsze tyle samo kółek po mieście i okolicy, niezależnie od tego ile mam w kuble, lub czy w ogóle kubeł wystawię i tak są pod moją chatą. Przed opodatkowaniem starałem się minimalizować ilość śmieci, wystawiałem kubeł tylko pełen, teraz mi nie zależy bo i tak płacę, i tak będą podwyżki, ciągle podwyżki. System nie zmusza do oszczędzania. Płacimy wszyscy za tych, co zawsze unikali płacenia, a teraz tym bardziej będą unikać.
Biedak
-26 #28 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Biedak 2022-06-13 21:02
Władzę UNII dały dość łagodny okres globalnym firmą na przejście w ekologiczne opakowania.
Unia pilnuje interesu swoich dobroczyńców .
Samorządowcy gdyby chcieli działać dla swoich mieszkańców,powinni pisać petycję,apele itp właśnie do decydentów i wymagać stanowczo,ale kto by ryzykował braku możliwości dalszych karier politycznych.
Lepiej wyjść z apelem o zerwanie stosunków dyplomatycznych z miastem partnerskim w Rosji,albo iść na strajk kobiet- ooo to jest właściwy kierunek.
Do tego jeszcze wrzutę zrobić dla skłucenia gawiedzi i zabawa trwa,psy się gryzą i szczękają,a karawana jedzie dalej.
I pojedzie,naród ciemny,idealny do formowania,przyjdą wybory i znów wybiorą ...
Hannover
-36 #27 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Hannover 2022-06-13 20:37
Nawet nie potrafię nigdzie znaleźć info kto jest tym kierownikiem Remondis w wrc.
Wydymac chcą każdego z nas. Był swojego czasu typ w tej firmie co wyj…al i te firmę i ludzi na kasę. I tak nie oddal….. A smieci pójdą do pieca i do lasu. To kwestia czasu. Kilku miesięcy.
Jubel
-40 #26 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Jubel 2022-06-13 19:11
Wójt to niech burka przypnie na łańcuchu koło śmietnika w UG i niech pilnuje ile pracownicy wójta wyrzucają śmieci do urzędowych kontenerów, opakowania po kebabach, pizzach, pączkach ciasteczkach itp. I szczeka jak kto więcej wyrzuci.
PIS Janowy
-32 #25 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!PIS Janowy 2022-06-13 18:25
Olas - patrze na mape dzialn wojennych na UKR. Widze, ze wojna trwa na 1/5 moze 1/6 terytorium Ukrainy. Wschodniej. Prawie 5/6 terenu UKR jest w 100% bezpieczna (wlacznie ze stolica w Kijowie) i dla srednio inteligentnej malpy jest jasnym, ze Putini nie wejdzie glebiej a zatrzyma sie na terenach gdzie wiekszosc jest rosyjskojezyczna. Przynajmnije na kilka lat ... a potem zobaczy sobie. Jedyne co mze byc niebezpieczne to miejscsa gdzie UKR armia skalduje sprzet z zachodu - tam moze od czasu do czasu rakieta spasc.

Niebezpieczenstwem dla nas jest reakacja zachodu na wejscie Rosji na UKR. TO jest, k..a, zenada. To co robia Niemcy i Francja przeczy jakimkowiek ich slowm o demorajci, solidarnosci i wartosciach juni jewropejskiej. Wiesz drogi Olasie covidowy, ze import z Rosji do Niemic wzrosl w od konca stycznei do pocztaku czerwca o 60% w porownanaiu do 2021? Wiesz kozi lbie , ze to samo robi Francja a Makakron teczowy to nawet wprost mowi, ze UKR ma oddac Rosji to co che i dac sobie spokoj z walka? Wiesz, ze najwieksym problemem to wprowadzanie elektrykow w jeuropie - w ten sposob junia uratuje klimat na swicie ...

Wiesz o tym teczowy, covidowyu baranie?
To becz sobie dalej - BEEEEEEEEEEEEEEEEE!! BEEEEEEEEEEEEEEEEE! BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Olas
+25 #24 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Olas 2022-06-13 18:11
Nieroby jak Wam źle to trzeba poszukać sobie drugi etat a nie liczyć tylko na podatki innych
Daras Jp na100
+44 #23 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Daras Jp na100 2022-06-13 17:53
Ukraińcom się należy wszystko i to za darmo!
W sumie za nasze pieniądze, ale czego się nie robi dla sąsiadów!
Narzekają tylko na 500+,bo to za mało!
Pozdro mordy
Jp na100 %
Jak słyszę slava Ukrainie to mnie hu.strzela!

Pozdro mordy
Olas
-37 #22 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Olas 2022-06-13 17:39
Do # 5 Ty ruska onuco , może mi powiesz gdzie będą uciekały polskie kobiety z dziećmi jak Putin najedzie Polskę? Zazdrościsz Ukrainkom i ich dzieciom sytuacji w jakiej się znalazły Zamknij ta Rudka mordę pieprzony kanapie Najlepiej to byś widział ukraincow żeby Ci buty czyścili pieprzony skunjsie To też są ludzie I ja im pomagam i współczuję choć za bogaty nie jestem Won do Moskwy skur zabierz jeszcze ze sobą tego ruskiego pacholka PiS jsnowego
SKIBA
-32 #21 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!SKIBA 2022-06-13 17:33
Niech spierdalaja , to jest biznes nie potrafili przewidzieć sytuacji to niech ponoszą straty Jak byli 20 lat na plusie to nas mieli gdzieś Majchrzak Ty sporo zarabiasz to możesz Niemcom dołożyć że swoich . Żadnych aneksów to potężna firma yo może się odkuć na sztabach u siebie Zobaczymy czy ktoś pójdzie z Niemcami na układ jak Szreder?
Ojciec PIS Janowy
-30 #20 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Ojciec PIS Janowy 2022-06-13 16:41
Śmieci będzie mniej jak ty się synek w końcu wyniesiesz
Daras Jp na100
+35 #19 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Daras Jp na100 2022-06-13 16:37
Hwdp dla ścierwa!
Jp na100 %
Tylko Rynek w mym sercu
Poznańska King rules rządzi!!!
Bydgoska i pocztowa jak zawsze czujna!!!
Ziomki pójdą za mną wszędzie!!!
Cała reszta to dno!!!
A ja od 4 rano walę w kanał i się trzymam frajerzy!
Pozdro mordy
xD
+36 #18 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!xD 2022-06-13 15:33
Niech drożeją, grunt że Niemcy zazdroszczą nam dobrobytu i PiS ma ciągle >30% poparcia xD
PIS Janowy
-19 #17 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!PIS Janowy 2022-06-13 15:22
A moze wojt gminy zaapeluj do Biedronek i Lidlow o sprzedawanie mniejszej ilosci smieci - to bykloby o wile bardziej skuteczne. CO ma zrobic taki mieszkaniec , gdy kazde kielbaska zapkowana w folie, kazdy serka szynki owiniety folia i na to jeszcze folia? Panie wlodarzu - w zle drzwi pan puka ...
bolo
-22 #16 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!bolo 2022-06-13 14:44
Czy tylko ten remondis jest wywożący śmieci.Gdzie firmy konkurencyjne w przetargach co!!!
Jak duzo jeszcze do interesów prezesów tej firmy mamy dopłacac !!!!
Ile kasuja za segregowane juz szkło,pety,papier co.I jeszcze im za to płaca,
rapidance
-19 #15 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!rapidance 2022-06-13 14:22
jestem ciekawy kto zarabia na segregacji i jaki maja z tego zysk, przecież już prawie każdy segreguje nabijamy im kasę i jeszcze chcą więcej i ta Niemiecka firma ...
PIS Janowy
-24 #14 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!PIS Janowy 2022-06-13 14:16
Pol zartem pole serio - too nie jest zart. Okazuje sie, ze stary PRL-owski system ze zwrotem szklanych butelek, z mlekiem w butelkach, ze miesiem krojonym w sklepie i sprzedawanym na wage byl super ekologiczny. Problemem bylo szklo po wodce lezace w lesie - ale nie trujace nikogo i nie szkodzace naturze. Ale zeby tak ruszyc producenta smieci - czyli te wszystkie firmy pakuajce plasterek miesa w kilka opakowac plastikowyc- nie!! TEGO NIE RUSZAMY!!! zA DUZA KASA ZA TYM STOI I PAPUGI! Lepiej ludzion dowalic na garba - ci w 99% tylko nieco poklna , zabecza i beda placic ...
PIS Janowy
-30 #13 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!PIS Janowy 2022-06-13 14:06
Jimmy - zrozum w koncu - dzisiejsza drozyzna to w 90% poklosie zamykania wszystkiego i wyplacanie miiardow (530) pustych na rynek fianasowy, Z powodu grypopodobnej chorobki o smiertelnosci 0,15 %, precietnym wieku zgonow lat 75, ktora wywolala smierc o 22 tys Polakow (czyste zgony a nie te dopisywane po smierci w celu wyszarpniecia dodatku covidoweg) zamkneto wszystko, zdegenrowana ludzkie zycia i zadluzono kraj na ponad 500 MLD. ZA TO WLASNIE PLACICIE!! Za to za czym tak klaskaliscie przez dwla pandemii dla debilow ...
Złajdaczona Prawica
+33 #12 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Złajdaczona Prawica 2022-06-13 13:08
Wszystkim fanom PiS i wszelkich + tak bardzo dotkniętych podwyżkami i drożyzną chciałbym powiedzieć, że mam was w głębokim poważaniu, tak jak polski rząd, który dał sobie podwyżki i sam się wyżywi. Jak głosowaliście, tak macie, tak się kończy bolszewizm.
Pani Magister
+34 #11 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Pani Magister 2022-06-13 12:56
Bardzo dobrze!!!
Jeśli będzie drożej to i usługa będzie na wyższym poziomie!!!
Czy wy o tym nie wiecie ?Brak mi słów!!!
Mnie i mojego wspaniałego syna stać na lepsze usługi!
Jest to zasługa ciężkiej pracy i licznym wyrzeczeń A także wysokiego statusu społecznego,o czy doskonale wiecie!
Po za tym mamy najtańszą benzynę w Europie o czym wspominał nasz premier!
Czego chcieć więcej!?
Odpowiedź jest prosta...niczego!
Tylko PiS
klijęt biedronki
-18 #10 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!klijęt biedronki 2022-06-13 12:54
W Poznaniu wywóz śmieci 28 zł od osoby. Taniej niż w turystycznym kurorcie czyli we wągrufcu 😂
dyzma
-19 #9 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!dyzma 2022-06-13 12:52
Kupić 2 śmieciary na kredyt, podpiąć temat pod MPGK czy inna spółkę i do widzenia z Niemcami którzy co 2 lata nazwę zmieniają żeby nie płacić podatków
Yyyyyyyyyy
-28 #8 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Yyyyyyyyyy 2022-06-13 12:45
Do #1 dokładnie! Opłaty za produkcję odpadów nałożyć na producentów towarów, a nie na konsumenta! Nie dość że człowiek traci kasę na towar zawinięty w 5 opakowań, to jeszcze musi płacić za te opakowania. Dlaczego konsument ma płacić za to, że ktoś się bogaci????????
Rudy 102
-16 #7 KpinaRudy 102 2022-06-13 12:28
Przepraszam bardzo to te osoby które dojeżdżają do pracy też mamy iść po aneks do szefa bo drogie paliwo więcej wydajemy na dojazd czyli mniej zarabiamy i ciekawe czy szef da i będzie zadowolony czy powie spier....j
lis
+34 #6 oponylis 2022-06-13 12:05
ludzie będą palić oponkami, ciętymi, Grzejęą lepiej od dobrego węgla ! Niedługo nie będzie można już ich kupić...
kar
+32 #5 rakar 2022-06-13 11:57
Przyjmijmy jeszcze więcej Ukraińców na utrzymanie, wyślijmy jeszcze więcej broni na Ukrainę, to wszystko z pewnością będzie tańsze, a Polakom będzie się żyło lepiej i dostatniej. Czy ktoś w tym kraju myśli o przeciętnych Polakach? Za co mają żyć?
Hsh
+34 #4 HzhsHsh 2022-06-13 11:01
Wystarczy wszystkie śmieci do pieca wrzucić wtedy człowiek zaoszczędzić może na ogrzewaniu i na Remondisie
Pół żartem-pół serio
-4 #3 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Pół żartem-pół serio 2022-06-13 11:01
- Od dziś zaczynam pić tylko "grodziską" w szklanych butelkach.
- Nie napijesz się bo tego już nie ma,
- a ile śmieci było by mniej.
Tak czy owak podwyżki nie unikniemy, ale jak tak dalej pójdzie to zacznę żebrać.
Jimmy
+10 #2 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!Jimmy 2022-06-13 10:58
Teraz macie swoje sankcje na Rosję.
Kto cierpi na sankcjach?
My Polacy.
Strzał w kolano.
Wszystko drożeje, paliwo, gaz, prąd żywność. :o
yry
+1 #1 RE: Cena za śmieci w górę? Remondis chce aneksu do umowy!yry 2022-06-13 10:39
Rozważne zakupy? To mamy w sklepie zdzierać opakowania czy jak? Czy mam się nie myć, bo szampon w butelce z plastiku? Czy mam sam jeżdzić po towar, bo przecież kurier paczki w karton pakuje?

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.