• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 456

W Gołańczy rozdano opaski bezpieczeństwa

Wczoraj gołanieccy seniorzy otrzymali "Opaski bezpieczeństwa". Programem objęto 10 seniorów.

- W ramach programu opieki na odległość, który jest pośrednio realizowany przez MGOPS w Gołańczy, 10 samotnie zamieszkujących seniorów z miasta i gminy otrzymało bezpłatnie opaskę bezpieczeństwa monitorująca całodobowo funkcje życiowe wraz z usługą darmowej opieki na odległość, gdzie całodobowo dyżurujący operatorzy natychmiastowo zareagują na powstałe zagrożenie dla zdrowia lub życia seniora zaopatrzonego w opaskę, kontaktując się z seniorem i w sytuacji tego wymagającej — wysyłając odpowiednie służby ratownicze — poinformował Mieczysław Durski, burmistrz Gołańczy.

Środki na realizację programu w 2022 roku zostały pozyskane z ministerialnego programu "Korpus Wsparcia Seniorów na 2022 rok". Szczegóły dotyczące programu dostępne są w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołańczy.


 

Komentarze   

Fiona i przyjaciel
0 #6 RE: W Gołańczy rozdano opaski bezpieczeństwaFiona i przyjaciel 2022-06-23 23:32
PiS janowy ale tego nikt nie czuya tylko Ty i Dyzma czyli tez ty
PIS Janowy
-5 #5 RE: W Gołańczy rozdano opaski bezpieczeństwaPIS Janowy 2022-06-23 22:32
Fiona - ale ja w ogole nie chce aby takie baranie lby jak ty to czytali. Oni moga sobie o kozach bojowych na ukrainie czy rewitalizacji plazy za 11 mln ... To jest to co sie baranom nalezy. bEEEEEEEEEE!! BEEEEEEEEEEEE!!
Fiona
+3 #4 RE: W Gołańczy rozdano opaski bezpieczeństwaFiona 2022-06-23 21:56
PiS janowy czy Ty myślisz że ktoś czyta Twoje wypociny ?
PIS Janowy
-9 #3 RE: W Gołańczy rozdano opaski bezpieczeństwaPIS Janowy 2022-06-23 16:07
A dwa dni temu inny 25 latek - "..Caleb Swanigan, były koszykarz ligi NBA, nie żyje. 25-latek zmarł w poniedziałek wieczorem w szpitalu w Fort Wayne w stanie Indiana. Nagle. Wzorcowo wyszprycowany - a jakze .....
PIS Janowy
-10 #2 RE: W Gołańczy rozdano opaski bezpieczeństwaPIS Janowy 2022-06-23 15:58
No i kolejny znany ( na nieznancyh zmarlych nagle pies nawet nie naszcza) - " ..Jaylon Ferguson nie żyje, amerykański futbolista, występował w słynnej NFL, miał 25 lat, zmarl nagle jak razony obuchem , lekarze "zastanawiaja sie" nad przyczyna smierci super zdrowego, regularnie kontrolwanego medycznie sportowca.
I jak zawsze - facet dokumentnie wyszczepiony na covidka eksperymentalnym gownem, pomimo, ze smiertlenosc dla ludzi dla 30 lat wynosi ZERO!
No i dawajice znow minusiki, barany covidowe!! Wisielec z pinokiem i szczurami w kitlach juz szykuja wam kolejne szpryce a wy dalej bedziecie robic to co umiecie najlepiej - BEEEEE! BEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
PIS Janowy
-10 #1 RE: W Gołańczy rozdano opaski bezpieczeństwaPIS Janowy 2022-06-23 15:24
A jaki koszt tego? No dobra - szkoda czasu na wku...nie si ena kolejny tepy przekret na opaskach czy bransoletkach zycia. Taka funkce ma najtanszy telefon komorkowy ale sKAD BARANY COVIDOWE MAJA O TYM WIEDZIEC?
A tutaj co nieco ze swiata covidowego - Australia - rezim covidowy tam siegnal szczytow - i co mamy dzis?
"...ZESPÓŁ NAGŁEJ ŚMIERCI DOROSŁYCH (SADS) SZTURMEM PODBIJA ŚWIAT
Osoby w pełni zaszczepione, które utrzymują aktywny i zdrowy tryb życia, niespodziewanie umierają. Według Royal Australian College of General Practitioners ta nowa kategoria śmierci nosi nazwę „Syndrom nagłej śmierci dorosłych” (Sudden Adult Death Syndrome – SADS). Osoby w wieku poniżej 40 lat są teraz wzywani na badania serca, ponieważ cała rzesza młodych ludzi załamuje się po tym, jak zostali zmuszeni do wzięcia udziału w eksperymentach ze szczepionkami powodującymi krzepnięcie krwi.

Baker Heart and Diabetes Institute w Melbourne opracował nowy krajowy rejestr, aby lepiej ewidencjonować gwałtowny wzrost zgonów wśród młodej, zdrowej populacji. Rejestr ten jest pierwszym na świecie, który zawiera informacje dotyczące szpitali, karetek pogotowia i medycyny sądowej. Rzecznik Instytutu powiedział, że „rocznie w stanie Wiktoria około 750 osób w wieku poniżej 50 lat doświadcza nagłego zatrzymania akcji serca”. Instytut podaje, że co miesiąc około dziewięciu młodych ludzi umiera bez powodu. I nawet pełna autopsja niczego nie wykazuje. Oczywiście te sekcje zwłok nie obejmują żadnych badań nad szkodliwymi dla serca szczepionkami, które ci młodzi ludzie niepotrzebnie otrzymują.

W Stanach Zjednoczonych utworzono organizację SADS, aby uświadamiać młodym ludziom zespół nagłej śmierci z powodu arytmii. Ta fundacja szacuje, że rocznie na SADS umiera obecnie 4000 dzieci. Fundacja informuje, że ponad połowa przypadków obejmuje rodzinną historię diagnozy SADS. Fundacja nie wspomina jednak, w jakie podobne działania zaangażowali się członkowie rodziny, ani nie bada czynników związanych ze stylem życia i stosowaniem szczepionek, które są wspólne dla tych członków rodziny w związku z diagnozą SADS.

DUŻA CZĘŚĆ SPOŁECZNOŚCI NAUKOWEJ IGNORUJE PRZYCZYNY SADS I SIDS, ABY ZADOWOLIĆ SWOICH WŁADCÓW — PRZEMYSŁ SZCZEPIONKOWY
Przesiewowe badania genetyczne służą do określenia ryzyka SADS, ale badania przesiewowe to jedynie formalność. Nie przewiduje dokładnie przypadku SADS, nie bada jego przyczyn ani nie zapobiega jego wystąpieniu. Kardiolog dr Elizabeth Paratz powiedziała, że ​​bardzo trudno jest zwalczyć SADS, ponieważ tak naprawdę jest to „diagnozowanie niczego”. Powiedziała, że ​​jest to „bardzo trudne do uchwycenia” dla rodziny i przyjaciół ofiar...."
Przypomne jeszcze baranom niedo[wpis niecenzuralny]m - w tamtym kraju byla tylko jedna fala - i spokoj. Absolutny spokoj!! Dopoki nie wyszczepiono tam spoleczenstwa pod korek, przymusami, obozami koncetracyjnymi i patrolami na koniach. W styczniu 2022 osiagneli 83 % wyszczepienia Dzis maja tam horro. SPOJRZCIE BARANY COVIDOWE NA WYKRESY WORLDOMETER. OBUDZCIE SIE! TO SAMO SZYKUJE WAM WISIELEC NA JESIEN!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.