• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2030

Trzeci konkurs na stanowisko dyrektora SOSW

Jak zakończy się trzecia próba wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora SOSW w Wągrowcu? Kandydaci mogą się zgłaszać do 16 sierpnia.

Zarząd Powiatu Wągrowieckiego ogłosił po raz trzeci konkurs na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wągrowcu.

W pierwszym konkursie wystartowała tylko jedna osoba, która nie przekonała do siebie komisji konkursowej. Ogłoszono drugi konkurs, jednak nie zgłosił się nikt. Teraz Zarząd Powiatu Wągrowieckiego próbuje po raz trzeci. Czy tym razem się uda?

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: "Konkurs na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wągrowcu" w terminie do dnia 16 sierpnia 2022 roku do godz. 1200 w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15, 62-100 Wągrowiec (decyduje data wpływu do Urzędu).

Nie przewiduje się możliwości składania ofert w wersji elektronicznej.

Szczegóły:

📥 Uchwała Zarządu Powiatu Wągrowieckiego
📥 Załącznik do uchwały


 

Komentarze   

Tuptuś
-10 #8 Jest jeden idealny kandydatTuptuś 2022-08-02 15:51
Tylko Robert Woźniak może uporać się z problemami SOSW! Uczy podstaw przedsiębiorczości, zarządza powiatem jako członek zarządu powiatu, uczy w dwóch szkołach, jego żona zmieniła pracę z Miejskiej Biblioteki Publicznej na szkołę na Kościuszki! Tak zaradny człowiek z pewnością odmieni losy tej placówki!
Ankawariatka
+17 #7 RE: Trzeci konkurs na stanowisko dyrektora SOSWAnkawariatka 2022-08-02 15:03
Trzeci konkurs? Z jakimi problemami musi się mierzyć dyrektor tego ośrodka, skoro nikt nie chce nim być? Z obserwacji wnioskuje,że napewno baza lokalowa. Dzieci niepełnosprawnych intelektualnie przybywa, a szkoły specjalnej z prawdziwego zdarzenia dalej nie widać. W ilu miejscach jest ten ośrodek? Dwóch czy trzech?
Don Pedro
+1 #6 CzyDon Pedro 2022-08-02 12:12
w PSL-u nie ma już żadnych wolnych znajomków, wszyscy zatrudnieni, wszyscy na etatach? :-*Roześlijcie wici, popytajcie, "na bezrybiu i rak ryba." Zachęcam gorąco do aplikowania w postępowaniu konkursowym w wągrowieckich warunkach, niezależnie od stanowiska i jednostki. Proszę się nie obawiać, wszystko jest transparentne i przejrzyste. Udanych urlopów wszystkim życzę.
Obserwatttorrrr
-7 #5 RE: Trzeci konkurs na stanowisko dyrektora SOSWObserwatttorrrr 2022-08-02 11:49
Biorąc pod uwagę potrzeby z zakresu edukacji na poziomie specjalnym, to przede wszystkim jedna z większych szkół podstawowych powinna być przekształcona na takową. Tamta jest już obecnie stanowczo zbyt mała.
Nbb
+2 #4 RE: Trzeci konkurs na stanowisko dyrektora SOSWNbb 2022-08-02 10:39
Ja tam widzę panią Huj Nioratke ona sobie tam poradzi
ojojoj
-4 #3 RE: Trzeci konkurs na stanowisko dyrektora SOSWojojoj 2022-08-02 10:08
A sami nauczyciele tej placowki nie maj sobie nic do zarzucenia? Komu sie chce prowadzic taki badziewski zespol? Ojoj, Mianowski rozpuscil ich jak dziadowski bicz... Stare skostniale zwyczaje...
XXL
0 #2 Jest sposóbXXL 2022-08-02 09:53
Niech oddeleguja tam lub przeniosą służbowo z innej podległej placówki jakiegoś dyrektora lub zastępcę dyrektora. Przecież to sprawdzone osoby, które wybitnie kierują swoimi instytucjami. To zapewni sukces dla SOSW nawet gdyby był w najgorszych tarapatach.
Bolo
+35 #1 RE: Trzeci konkurs na stanowisko dyrektora SOSWBolo 2022-08-02 08:02
Szukają jelenia który zgodzi się na misje samobójczą. I co osoba która zostanie wybrana na dyrektora ma zdziałać w SOSW? Kłody rzucane pod nogi, brak odpowiedniego finansowania i wiele innych problemów. O problemach ośrodka wiedzą wszyscy ale nikt z góry nie chce mądrze pomóc.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.