• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1984

Kaszanka Ciszewskich z godłem „Doceń polskie”

Firma "Wędliny Tradycyjne Katarzyna, Łukasz Ciszewscy" z godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”!

W Hotelu "Centrum" w Sosnowcu miał miejsce audyt Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Członkowie Loży Ekspertów spotkali się już po raz 44. i pod przewodnictwem gastronoma Mirka Drewniaka, aby ocenić niemal 120 produktów zakwalifikowanych do certyfikacji.

O przyznanie godła „Doceń polskie” ubiegało się prawie 60 producentów żywności z całej Polski.

W gronie laureatów 44. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” znalazła się firma "Wędliny Tradycyjne Katarzyna, Łukasz Ciszewscy" z Długiej Wsi.

Eksperci programu docenili wyjątkowe walory ich propozycji, przyznając im godło „Doceń polskie TOP PRODUKT”. Sięgnął po nie specjał z oferty tego producenta — Kaszanka.

Warto dodać, że warunkiem uzyskania tego znaku promocyjnego było zdobycie maksymalnej liczby punktów we wszystkich ocenianych przez członków komisji kategoriach. Każdy ze specjalistów, mając do dyspozycji dziesięciopunktową skalę ocen, przyznawał noty indywidualnie. Ten prestiżowy znak jakości jest zatem potwierdzeniem najwyższej jakości wyróżnionych produktów oraz ich polskiego pochodzenia.

Jak podkreślają eksperci programu, poziom sierpniowej certyfikacji był wyrównany i niezwykle wysoki, co dowodzi, że nasze rodzime firmy spożywcze mają do zaoferowania konsumentom wyroby nie tylko smaczne, ale także najwyższej jakości. Jednym słowem — warte polecenia! Produkty tworzone są z sercem i dbałością o każdy szczegół, z najlepszych surowców i według sprawdzonych receptur. Możemy być dumni z polskiej żywności. Gratulujemy laureatom!


Komentarze   

Juventus
0 #11 Kaszanka z Dł. WsiJuventus 2022-08-15 21:34
Jak kaszanki naprodukują na sobotę i środę to w następną sobotę kupując tą samą kaszankę wywożą na ul. Kasprowicza i ta sama kaszanka włożona do sprawnej lodówki + 5 stopni po 2-3 dniach jest śliska i wiem po co ta reklama . Kaszankę tą można spożywać ale w pierwszych 5-ciu dniach a jak dotknie ją szpitalny bury to na drugi dzień będzie śliska.
Magbe
-2 #10 Do #9Magbe 2022-08-14 11:44
Będzie trzeba zgłaszać, bo brak reakcji to przyzwolenie na dalsze, być może jeszcze gorsze zachowania. Już teraz trudno funkcjonować normalnym ludziom .
Mitch Buchannon
+5 #9 Do #7Mitch Buchannon 2022-08-14 10:28
Straż Miejska powiadasz....., patrząc wstecz, był taki twór i co, uważasz, że wtedy był na mieście cud, miód, porządeczek, cisza, spokój, bo nasi "Strażnicy Teksasu" mieli wszystko pod kontrolą, a ludzie nie rozrabiali, bo co, bali się ich interwencji? Pan(i) raczy chyba żartować. A co do mandatów, to przypomnę, że każdy zakątek miasta ma przypisanego swojego dzielnicowego Policjanta, więc jak coś, wystarczy zadzwonić i zgłosić, a delikwent dostanie odpowiedni "kwitek". Zapewniam, że będą oni również wdzięczni za taki telefon i zgłoszenie, bo trzeba robić wyniki i statystyki, by potem gdzieś tam, przyszłościowo dostać awans. Większy respekt wśród ludzi budzi interwencja Policji niż ludzi z naboru zwanych "Strażą Miejska", którym do takiej roli często brakuje przygotowania, a nie brakuje buty i arogancji. A o powołanie takiej jednostki, to w pierwszej kolejności spytaj skarbnika miejskiego, wiesz w czym rzecz, Wszystkiego dobrego.
Niewieś
-14 #8 RE: Kaszanka Ciszewskich z godłem „Doceń polskie”Niewieś 2022-08-14 09:21
O wiesie się pobudziły i minusują...co kac doskwiera?
&2&4&8&10&
-19 #7 RE: Kaszanka Ciszewskich z godłem „Doceń polskie”&2&4&8&10& 2022-08-14 07:07
I oto mamy obraz typowego wieśniaka powiatowego. Zazdrość, zawiść i byle zniszczyć...bo somsiodowi wyrosła jedna marchewka więcej, to trzeba mu dać popalić....i tak jest od pokoleń. Najgorsze, ze teraz ich potomkowie i elektorat dzięki różnym zapomogom unijnym tak się dorobili, że na morgi wykupują mieszkania w mieście i te podłe zwyczaje wprowadzają na grunt społeczeństwa miejskiego. Jest ciężko, jest podle, jest totalne rozpasanie, jest brak kultury, brak szacunku, brak zasad, z nocy robią sobie dzień, z dnia noc, wóda leje się strumieniami, jest po prostu patologicznie. Tak dłużej po prostu nie da się żyć! Straż miejska trzeba przywrócić! Wzmocnić patrole zwłaszcza od piątku wieczór i to nie na głównej ulicy spacerowej , tylko na uliczkach i parkingach blokowisk i to ze specjalnymi psami tropiącymi. Wystarczy stanąć pod takim jednym i drugim blokiem i juz mandacików by się posypało, a państwo polskie wzbogaciło.
Mario
+11 #6 KaszankaMario 2022-08-13 20:17
Chyba najgorsza i wyroby szału nie robią masakra
Popi
+13 #5 RE: Kaszanka Ciszewskich z godłem „Doceń polskie”Popi 2022-08-13 15:12
Jula Ty to jednak głupia jesteś
To co że w mieście jest dużo dolarów mięsnych. Debilko nie wszyscy prowadzą wyroby Ciszewskich Także jedz do firmy i tam kupisz .Zabierz że sobą ta ofermę z postu nr 2
Jula3
+2 #4 RE: Kaszanka Ciszewskich z godłem „Doceń polskie”Jula3 2022-08-13 12:34
W Brico to chyba chłopy kaszaloty brzuchate. Widać że z wiochy i zna tylko jeden sklep. W mieście sklepów mięsnych jest multum.
Popi
+9 #3 RE: Kaszanka Ciszewskich z godłem „Doceń polskie”Popi 2022-08-13 12:11
Do #2 w brico
?!?!?!
-16 #2 RE: Kaszanka Ciszewskich z godłem „Doceń polskie”?!?!?! 2022-08-13 07:27
W jakim sklepie można kupić te kaszankę, orientuje się ktoś?
9lox9c
+5 #1 RE: Kaszanka Ciszewskich z godłem „Doceń polskie”9lox9c 2022-08-12 23:09
Może najlepsza kasxanke robią Ciszewscy ale najwieksza kasxane robi Starosta z burym w szpitalu Tam to jes partyzantka na koszt podatnika .

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.