• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 781

Obywatele Mołdawia kradli w Mieścisku i Wągrowcu

Czterech obywateli Mołdawi zatrzymanych za kradzieże w marketach. Kradli w Wągrowcu i Mieścisku.

W sobotę policjanci zatrzymali czterech obywateli Mołdawi w związku z kradzieżami w marketach w Wągrowcu i Mieścisku. Grupa podejrzanych to dwie kobiety i dwóch mężczyzn w wieku od 21 do 46 lat, poruszali się samochodem VW Sharan.

Złodzieje skoncentrowali swoją uwagę na artykułach chemicznych i spożywczych, z których każda wartość przekraczała tysiąc złotych. Na liście kradzionych przedmiotów znajdowały się kawa, tabletki do zmywarki, kapsułki do prania, słodycze i nawet wędliny.

Zatrzymania dokonano w Mieścisku, kiedy obsługa marketu zauważyła młodego mężczyznę chowającego przedmioty w swojej odzieży. Reszta grupy czekała na niego na bocznej ulicy w pobliżu marketu. W samochodzie zatrzymanych znajdował się już znaczny łup.

Śledztwo ujawniło, że ta sama grupa była zaangażowana w kradzież w markecie w Wągrowcu. Pojazd z kradzionymi towarami został zabezpieczony, a skradzione przedmioty zwrócone do marketów.

Osoby usłyszały zarzuty kradzieży. Śledztwo w sprawie kradzieży w Wągrowcu i Mieścisku jest nadal otwarte, ponieważ przy zatrzymanych znaleziono więcej towaru, co wskazuje, że może on pochodzić z innych kradzieży. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 

Komentarze   

Mnbc
+1 #3 RE: Obywatele Mołdawia kradli w Mieścisku i WągrowcuMnbc 2023-05-28 13:04
Czy trzeba porwać jakąś rzecz żeby być złodziejem, według mnie to nie koniecznie Wystarczy brać w łapę jak stajenny czy łysy. Przecież oni więcej szkody narobią jak ten co zwinie batona w biedronce .
PIS Janowy
-3 #2 RE: Obywatele Mołdawia kradli w Mieścisku i WągrowcuPIS Janowy 2023-05-28 03:37
No faktycznie. zatrzymano sparwcow strasznego przestepstwa. A czy cos wiadomo baranom tepawym covidowym o tym, ze minister Niedzielski kupil w 2021 roku 85.000 dawek leku na covidka, za 1,2 miliarda złotych. Lek jest drogi – około 9.000 zł za terapię – mimo to wypiera w rekomendacjach leki tanie i znane od lat, takie jak amantadyna, chydrochlorochinina, czy iwermektyna. Nie dość, że badania remdesiviru powstają w tempie stachanowskim, mimo, że mają wątpliwe wyniki – ich rezultaty są ukrywane i sprzedaż idzie w najlepsze.

Teraz co ciekawe - jeszcze w zeszlym roku wszelkie medialne scierwa Mednotey, ABC zdrowia), eksperci i "lekarze " oplacani przez big farme chwalili te lekarstwo po niebiosa. Plujac na te ktore okazaly sie skuteczne w praktyce. Niesteyt, ten remesivin okazal sie totalnym badziewiem, nie pomagajacym na nic a tylko niszczacym nerki i watrobe. W koncu nawet sama skorumpowana WHO musiala sie poddac w przepychaniu swinstwa.

Tak wiec 1,2 mld zlotych poszlo w swistu!! I jest OK!!
A wam sie pokazuej bagaznik z ukradzionym proszkiem Ariel ...

Beeeeee!!!!! BEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!
Hinc
+3 #1 RE: Obywatele Mołdawia kradli w Mieścisku i WągrowcuHinc 2023-05-25 12:56
Ciekawe jak nazwać oszustwa pracowników marketów ? Inna cena towaru na półce inna na paragonie ,brak cen przy towarach itd.To celowe zagrywki personelu.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.