• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1966

Uciekał przed policją pijany, bez kasku, skradzionym w Niemczech skuterem

Policyjny pościg za 38-latkiem na skuterze, który zignorował polecenie zatrzymania! Jechał pijany, bez kasku na skradzionym w Niemczech skuterze.

W sobotnie popołudnie (20 maja), policjanci próbowali zatrzymać do kontroli 38-letniego mieszkańca gminy Gołańczy, ten jednak postanowił kolejny raz przetestować swoje "umiejętności" za kierownicą, aby uniknąć policyjnej kontroli.

Jak informują policjanci, mężczyzna jechał skuterem bez obowiązkowego kasku, zignorował polecenie zatrzymania wydane przez patrolujący teren policjantów. W efekcie rozpoczął się pościg, który zakończył się aresztowaniem 38-latka.

Mężczyzna, którego tożsamość jest dobrze znana policji z Gołańczy z powodu podobnej sytuacji w ubiegłym roku, podjął próbę ucieczki. Na swoim skuterze, skręcił w polne drogi, zdesperowany postanowił schować się w gęstym rzepaku.

W akcję włączyły się dodatkowe siły z Damasławka i Wągrowca. Policjanci przeczesywali pole, starając się odnaleźć ukrywającego się mężczyznę. W końcu, po nieudanej próbie dalszej ucieczki i daremnej próbie stawienia oporu, mężczyzna został zatrzymany. Obezwładniony i skuty w kajdanki, został wyprowadzony z gęstej roślinności.

Oprócz zarzutów związanych z niezatrzymaniem się do kontroli i ucieczką przed policjantami, których doświadczył rok temu, mężczyznę czekają kolejne. 38-latek kierował pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, nie przestrzegając sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, uciekał przed patrolem policji, ignorując polecenia zatrzymania. Dodatkowo poruszał się bez kasku, na niedopuszczonym do ruchu skuterze, bez obowiązkowego ubezpieczenia OC. Dodatkowo skuter był skradziony na terenie Niemiec.

Te dodatkowe zarzuty, połączone z wcześniejszymi przewinieniami, mogą przyczynić się do surowego wyroku sądowego. Za ucieczkę przed policyjnym pościgiem grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


 

Komentarze   

Ghjkkl
+1 #2 Do postu poniżejGhjkkl 2023-05-29 07:21
Tak straszne jest to jak chamskie, bezmyślne , agresywne niewychowane , patologiczne mamy społeczeństwo. Rozpasanie zupełne! Pora to przykrócicbi to w przyspieszonym tempie.
PIS Janowy
-2 #1 RE: Uciekła przed policją pijany, bez kasku, skradzionym w Niemczech skuteremPIS Janowy 2023-05-29 04:33
Starszne!!! Straszne!!!!! Chwala policjiza zatrzymanie groznego przestepcy i poscig zakonczony sukcesem. Najgrozniejszy przestepca w gminie zatrzymany!! Cieszmy sie!! Beee! BEEEEE!

A ten sedzia pijaczek z wongrufca to ma juz jakies zarzuty po 3 latach ciszy czy kolesie ochronili przedstawiciela kasty? Pewnie jeszcze będzie sądzil tego pijaczka i skarze bez litosci ...

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.