• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1078

SuperEnduro Sprint w Roszkowie

W niedzielę, 28 maja, tor motocyklowy w Roszkowie stał się areną ekscytujących wyścigów w formule SuperEnduro Sprint - unikalnej kombinacji technicznej jazdy po przeszkodach i szybkiego toru motocrossowego.

Organizację zawodów podjął się Motoklub Skoki pod batutą Arthura Glapy, przyciągając 67 zawodników w kategoriach Expert, Hobby, Masters, Junior i mini motocykle Pitbike.

Zawody, które odbywają się na bark w bark z zaciętą rywalizacją, widowiskowymi skokami i spektakularnymi glebami, zawsze przyciągają tłumy entuzjastów sportów motorowych. Tym razem, pod błękitnym niebem Roszkowa, nie było inaczej.

Motoklub Skoki, jako gospodarz tych popularnych wyścigów, mógł pochwalić się urozmaiconym gronem zawodników, którzy przybyli z różnych części kraju, takich jak Szczecin, Kołobrzeg i Łódź.

Reprezentantami Gminy Skoki byli:

▫️W klasie hobby: Damian Nowak (miejsce 18), Mikołaj Wieczorek (13), Mazurek Mateusz (8), a zwycięzcą został Mateusz Studziżba.
▫️W klasie Expert: Paweł Herot z Potrzanowa zajął 2 miejsce.
▫️W klasie Masters: Bartosz Seidler zajął 6 miejsce.
▫️W klasie junior: 10-letni Bartosz Anders zajął 5 miejsce.
▫️W klasie Pitbike: Marcel Nowak zajął 7 miejsce, a Marcel Herot, podobnie jak jego ojciec, zajął mocne 2 miejsce.

Następne zawody w Roszkowie są zaplanowane na wrzesień/październik 2023.

Za finansowe wsparcie zawodów podziekowania należą się sponsorom, w tym głównemu sponsorowi Gminie Skoki, a także firmom CST, Art Steel Laser Rogoźno, Wena Moto, Deva Systems, 24MX, Mal- Bud, P.W. Adam, Balu Steel, Motorex DP, Przystań Motocyklowa, Boss Color, Senza Bezglutenowa, KA- TRUCK, Daria Piotrowska, Anders Studio, Canada-Home Wągrowiec.

Zdjęcia: Kornelią Herot.


Komentarze   

Mic
0 #6 RE: SuperEnduro Sprint w RoszkowieMic 2023-06-04 21:44
Wow! Ja nie jechałem, bo mnie nie stać, wolę rower z dzieciakami. Ale mnie dupa nie boli że ktoś może sobie pozwolić. Zluzujcie gumkę w majtkach.
Mądry
0 #5 #3Mądry 2023-06-04 13:44
Pochwal się co masz w głowie, a nie kasą że zmywaka i socjalu. To szybko się rozpłynie jak będziesz prowadził tak hulaszczy tryb życia. Jedyne czego nie kupisz to mądrości i to bardzo boli. No, nie dziwię się.
Sianokosy
+2 #4 RE: SuperEnduro Sprint w RoszkowieSianokosy 2023-06-04 13:36
Jeszcze trochę i dorobkiewicze ogony znowu podkulą, inflacja zrobi swoje. Zmywak będzie nieopłacalny. Siano w głowie się przyda, bo w kieszeni już go zabraknie.
Motur
-2 #3 SianowscyMotur 2023-06-04 12:43
Nie każdego stać na takie hobby. Szacun za komfort możliwość finansowych
Mic
-2 #2 OdpMic 2023-06-04 09:40
Racja, po co uprawiać sport, zdrowo rywalizować skoro można siedzieć jak piwniczak przed komputerem i komentować wszystko i wszystkich ( wciskając enter😉)
Gfty
+5 #1 RE: SuperEnduro Sprint w RoszkowieGfty 2023-06-04 06:36
I czemu ma to slużyć? Może mi ktoś logicznie wyjaśnić? A te dzieci ....hmmm . Czy wsiadanie za kierownicę bez uprawnień ma slużyc poźniejszemu łamaniu prawa? Jak dla dla mnie jedna wielka głupota i brak szacunku dla zdrowia i życia, tak jak dziś do rzeczy materialnych - przedmiotów. Za dużo sience fiction i gier komputerowych, niestety w życiu nie ma enter i ponownego open. Chore i tyle.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.