• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 6890

Kandydaci do Sejmu z Powiatu Wągrowieckiego

Wybory Parlamentarne w 2023 roku przyciągnęły wielu kandydatów z różnych środowisk i profesji. Z powiatu wągrowieckiego na listach znajdziemy aż 9 kandydatów. Przy nazwisku podaliśmy nr na liście.

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO.N IPL ZIELONI

Nr 8 - RENN Przemysław Piotr - Mieścisko (członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)
Nr 15 - FLORYSIAK Małgorzata Maria - Sławica (bezpartyjna)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr - 12 - CHMIELARZ Małgorzata - Wiatrowo-Las (bezpartyjna)
Nr - 18 - FLEMING Bogdan Włodzimierz - Mieścisko (członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)

KOMITET WYBORCZY NOWA LEWICA

Nr - 2 - GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena - Wągrowiec (członek partii politycznej: Nowa Lewica)
Nr - 3 - NAJDER Jacek - Wągrowiec (bezpartyjny)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Nr 3 - PAŁCZYŃSKI Piotr Tomasz - Wągrowiec (członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni)
Nr 12 - BEJMA Małgorzata - Zbietka (członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
Nr 17 - PIECHOWIAK Agnieszka Maria - Wapno (bezpartyjna)


 

 

Komentarze   

Oli
0 #60 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoOli 2023-10-03 12:02
Panie Pałczyńskiego Pan to polityczny kameleon Niedawno fan Milera i Lybackiej dziś Holowni a tu dopiero 30 lat na karku Po drugie dlaczego w swojej ulotce wyborczej nie napisał Pan że
będzie Pan walczył z Kościołem katolickim i katolikami Czego dal Pan próbę na Rynku w czasie manifestacji kobiet ? Po drugie dlaczego w ulotce nic Pan nie pisze o Lgbt .Jakoś też nic panvsid niechwali czasami gdy był Pan zastępca Berenta Jakoś dla miasta nic Pan nie zrobił to co Pan chce zrobić w Sejmie i to jeszcze jako mały koalicjant o ile by wygrało PO?
Ben
+4 #59 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoBen 2023-09-12 11:36
Przecież Sejm to to to samo co rada miasta czy powiatu W większości to tylko tam załatwiają swoje interesy , zachowują się jak banda debili Także dziwię się normalnym ludziom że chcą być w tym stadzie baranów i złodziei .
Zbyszek miły
-2 #58 WyboryZbyszek miły 2023-09-12 10:54
Do mieszkańca wrc tobie chyba sufit spdł na głowę 🤣🤣🤣
Mieszkaniec Wrc
0 #57 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoMieszkaniec Wrc 2023-09-11 22:32
Do koryta to każden jeden by się chciał dostać, a robić to nie ma komu w tym kraju.
Co sobą prezentują ci kandydaci???
Co takiego zrobili dla społeczności lokalnej???
Jedynie pani Chmielarz wyróżnia się tutaj pozytywnie.
Zapytan
-5 #56 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoZapytan 2023-09-11 21:33
Jaka mniejszość?
Popatrz na facetów, np. Na rynku albo w Kauflandzie.
Teraz geje to większość populacji.
Poli
-3 #55 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoPoli 2023-09-11 11:03
Mi jest obojętnie kto z kim śpi ale nienawidzę sytuacji gdy mniejszości chce większości narzucić swoje przepisy .Nie dla adopcji dzieci przez gejów itd
GOLEM
+9 #54 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoGOLEM 2023-09-11 02:56
Tęczowy (wpis #15), a ty jesteś jakimś zwyrodnialcem, który nie szanuje odmienności innych. Co takiego złego zrobili ci ludzie tobie lub twoim bliskim?! Jeżeli nic, to dlaczego ich obrażasz?! To jakiej są orientacji seksualnej, nie jest ich i naszym wyborem. To się dzieje na etapie podziału komórkowego, co jest bardzo skomplikowanym procesem, który prostactwo krytykujące gejów, nie jest w stanie zrozumieć.
Zapytan
-16 #53 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoZapytan 2023-09-10 23:19
A co złego napisał?
Przecież to jest teraz trendy, to jest teraz w modzie.
Wyborca
+9 #52 Do #15Wyborca 2023-09-10 21:05
Pragnę podkreślić, że nikt tu nie jest anonimowy, wpis # 15 to przegięcie, wójt Renn i Pan Piotr powinni utrzeć Ci nosa, obyś się nie zdziwił. Nie interesuj się ich sprawami prywatnym, popatrz na dzialania. Dla mnie wójt Przemysław Renn jest bardzo dobrym wójtem, tak trzymać Panie Wójcie!!!
Pani Magister
+12 #51 WyboryPani Magister 2023-09-10 15:42
Ten Najder chce dalej robić wałki,gdzie on był wcześniej.Są wybory może się coś uda wykręcić.
Klon
+10 #50 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoKlon 2023-09-10 15:08
Wszyscy kandydaci i wszystkie partie zapomnialy, że zdecydowana większość wyborców jest w wieku, kiedy nie w głowie im te wszystkie atrakcje w wymyślaniu których się przescigają. Ja się pytam pomyślał ktoś w tym wyścigu szczurów o starzejącym się społeczenstwie, o chorych i niepełnosprawnych? Skoro jeszcze mają siły na te wyścigi widocznie zdrowie jeszcze dopisuje i nie myslą, że już niedługo sami będą częścią tej zepchnietej na margines dużej grupy społecznej. Cóż ta grupa też uczestniczy w wyborach. Powodzenia.
nik
+15 #49 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu Wągrowieckiegonik 2023-09-10 14:44
Za komuny kandydat się przedstawiał podając wiek , wykształcenie ,przebieg kariery zawodowej i status rodzinny . ( Choć kandydatów zgłaszała jedyna słuszna partia .)Dzisiaj mówimy demokracja , ale o kandydatach nic nie wiemy . Dla mnie osobiście powyższe dane pomogłyby zdecydować na kogo głosować . Jedynki na listach to " spadochroniarze " będące w zarządach partyjnych , a mając większa wiedzę być może ktoś inny zbierałby głosy .Widząc ten " POPiS " polityków walczących o stołki zbiera mi się na ..." Jazdę do Rygi "
Andrzej2
+9 #48 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoAndrzej2 2023-09-10 14:11
#40.Nic nie stoi na przeszkodzie samemu zgłosić swoja kandydaturę najlepie do parlamentu europejskiego a rozliczenia za kilometrowke przekładać za dojazd z drugiego konca Polski.Pokrzycza i sprawa rozejdzie się po kościach.Przyklad idzie z góry.
Olo
-8 #47 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoOlo 2023-09-10 12:51
Jak będzie sukces wyborczy to widzę jak budują wieżowce w Wrc .
Janek b
+11 #46 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoJanek b 2023-09-10 12:49
Zagłosuje na tego który wprowadzi zakaz piastowania stanowiska jeszcze przed wyrokiem za łapówkarstwo itd Po drugie nie wierzę że ktoś co już raz wzioł w łapę zrobił to poraz pierwszy i nie robi nadal Tacy ludzie do czasu wyroku powinni być odsunięci od swoich stanowisk a nie bezczelnie brylować w mediach przy podpisywaniu kolejnych umow itd. Na koniec taki łapówkarze jest tak bezczelny że w innych sprawach też kombinuje .
Typ
+5 #45 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoTyp 2023-09-10 12:07
Zaglosuję na tego, kto wprowadzi poprawkę do przepisu drogowego dającego pierwszeństwo pieszym na jezdni. Wprowadzić zapis o obowiązku bewzględnego zatrzymania się przed chęcią przejścia przez jezdnię oraz podniesienie kar i egzekwowanie przejazdu rowerem przez jezdnię tylko w miejscach wyznaczonych. Wprowadzić identyfikację rowerzystów poprzez umieszczanie na rowerach małych tablic rejestracyjnych. Zaglosuję na tego, kto wprowadzi zakaz poruszania się po drogach i chodnikach za pomocą hulajnóg elektrycznych.
Zapytan
+13 #44 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoZapytan 2023-09-10 09:22
Patrząc i słuchając kandydata do Sejmu musicie sobie zdać sprawę, że obojętnie co do was mówi i jak pięknie mówi, to tak naprawdę jego przekaz jest taki: JA CHCĘ DO KORYTA!WYBIERZCIE MNIE DO KORYTA!
kolo
+15 #43 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu Wągrowieckiegokolo 2023-09-10 09:21
Zagłosuję na tego, który uskuteczni odpowiedzialność finansową urzędniczej mafii. Urzędnik powinien odpowiadać karnie i finansowo, nawet swoim majątkiem, za swoje decyzje. Raz, dwa by się skończyły przewałki w administracji. Amen!
Bvghuy
+10 #42 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoBvghuy 2023-09-10 07:13
Moja propozycja- możliwość kandydowania do sejmu czy pełnienia innych funkcji, gdzie oddane głosy mają wpływ na życie całego społeczeństwa niezależnie czy jest to miasto, powiat, gmina czy cały kraj powinny tylko osoby wysoko wykształcone z obowiązkowymi szkoleniami przynajmniej rocznymi z zakresu socjologii, psychologii. Chodzi o to, by zdawali sobie sprawę z tego jak większość decyzji ktore podejmują może wpłynąć na sytuację całego społeczeństwa pod każdym względem, zarówno społeczną jak i zdrowotną, a nie tylko ekonomiczną jak to się dzieje obecnie. Żeby zdawali sobie sprawę z wpływu pewnych decyzji na kondycję społeczeństwa, ktore już dawno zostały uznane za złe przez uczonych różnych profesji, a ktore zamiast pokoju przyczyniają się do złowrogich zapędów. Do tego potrzebna jest jednak choćby minimalna wiedza socjologiczna i psychologiczna a nie tylko piękne krasomówstwo. Dziękuję za uwagę.
Miłośnik grzybów
+10 #41 WyboryMiłośnik grzybów 2023-09-10 07:05
Mój postulat wara od lasów co oni teraz robią z lasami to się w głowie nie mieści ck im złego te biedne drzewa zrobiły rąbią jak leci gdzie mam jezdzic na grzyby Wyszyny prawie wycięte a teraz tną w kierunku kobylcu i tak w całej Polsce 🥶
Przemyślenia
+12 #40 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoPrzemyślenia 2023-09-10 06:30
Ja przepraszam bardzo ale mam pytanie, w jakim celu wy wszyscy kandydaci zdecydowaliście się by kandydować? Czy nie czasami dlatego, że po wcześniejszych doświadczeniach z pelnienia podobnych funkcji stwierdzacie, że jest to robota łatwa, przyjemna, a kasa z tego niemała i jeszcze będzie z tego niezła emerytura w przyszłości? Czy nie dlatego, że u niektórych dzieci na dorobku i można je nieźle zabezpieczyć? Czy nie dlatego, że sami jesteście na dorobku i można szybko i przyjemnie wzbogacić się podnosząc rękę w górę lub nie? Czy nie dlatego, że tak naprawdę to tylko z tego wszystkiego to wy macie korzyść, a nie społeczeństwo, bo wy i tak nie macie żadnego wpływu na to co zrobi góra.
Naprawdę nic innego nie przychodzi mi do głowy po tym co wyprawia się obecnie.
Live
+10 #39 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoLive 2023-09-10 06:13
A ja zagłosuję na tego, kto będzie dążył do wprowadzenia jednolitego rozpoczynania pracy przez wszystkich o godz.8, oprócz zawodów bedących w slużbie człowiekowi, tu czas pracy ruchomy czyli policja, służba zdrowia, straż. Pozostali od 8- 16 i koniec . Bo to co się teraz dzieje wola o pomstę do nieba! 24 na dobę kursowanie po ulicach, hałasy i rozpierduchy w chatach! Zaglosuję na tego, kto wprowadzi zakaz sprzedaży alkoholu po 18 i pozamyka sklepy też najpoźniej o 20! Kategoryczny zakaz otwierania sklepów i sprzedaży alkoholu w niedzielę! Kto zadba o to, by karać rodziców za to, kiedy nieletni będą szwendać się po nocach, kto pozamyka wszelkie domy rozrywki o 22, a nie o 4 nad ranem. Kto zamiast wymyślania coraz to nowych miejsc gdzie młodzi się demoralizują otworzy więcej ośrodkow resocjalizacyjnych i szpitali psychiatrycznych oraz kto automatycznie skieruje na leczenie osoby, które raz zostały przyłapane na używaniu narkotyków lub innych tego typu substancji. Kto wprowadzi możliwość zdobywania prawa jazdy tylko osobom które pracują oraz dopiero od 20 roku życia. Wreszcie będzie normalnie!
Frrruu
+18 #38 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoFrrruu 2023-09-09 22:43
Zaglosuję na tego, kto ukróci rozpychanie się łokciami przez mięśniaków i dorobkiewiczy po zecie i gimnazjum, beneficjentów socjalu. Tu też większość takich się wypowiada prezentując swoje mądrości zaczerpnięte z pubu od kumpli przy piwku, a byk na byku w ich tekstach. Zaglosuję na tego, kto będzie trwał przy swoich postanowieniach o zrównoważonym rozwoju w duchu szacunku do życia, innych ludzi i wartości wyższych innych niż CIAGLA ZABAWA NA KOSZT PODATNIKA PRACUJACEGO. Kto zadba o bezpieczeństwo społeczenstwa z każdej grupy wiekowej ( a nie tylko bombelków i psów) w najszerszym tego słowa znaczeniu. Chcę bezpiecznie chodzić po ulicy o każdej porze dnia i nocy! Na kogoś takiego zaglosuję, będzie taki ktoś?
Dsa
+12 #37 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoDsa 2023-09-09 19:47
Zapytań 100 % racji Już Ci na najniższym szczeblu to w większości kombinatorzy patrzący jak tu ugrać swoje .Czym wyżej to gorzej .Na dziś partie przerzucają się tym że nie podwyższa wieku emerytalnego i może tego nie zrobią ale mogą wprowadzić ustawę że tak Ci nalicza emeryture że z głodu zdechniesz a jak będziesz chciał trochę wyższa to musisz naginać kolejne lata .itd Obiecanki wyborcze powinny być dokładne od A do z i jeszcze z datą wprowadzenia w życie Zobaczcie Berenta jaki był słodki przed wyborami teraz ma kłopoty w sądzie i robi co mu pasuje nie patrząc na głos mieszkańców. Oczywiście za chwilę będzie skomlą o glosy
Zapytan
+13 #36 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoZapytan 2023-09-09 17:11
A co ci da ten program?
To stek kłamstw i bujdy na resorach. Piszą dziś jedno, a potem przy korycie robią co innego, pracują grabiami do siebie, w swoje kieszenie.
Popatrz na naszych lokalnych radnych: co mieli w ulotkach, jakie piękne slogany... a co robią teraz dla ludzi?
Podwyżki śmieci, podwyżki czynszów, nie przychodzą na sesję, a sesje są Ryłko nadzwyczajne, płatne po tysiaku. Na zwykła sesje nie przychodzą...
uważny wyborca
+6 #35 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu Wągrowieckiegouważny wyborca 2023-09-09 16:12
Gdzie można znaleźć programy wyborcze tych osób? Mam głosować na nazwisko nie wiedząc, co dany kandydat/ka proponuje? Czy poza ulotką wyborczą, jakimi zapewne będzie zasypana moja skrzynka pocztowa, dowiemy się czegoś więcej?
kojot
0 #34 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu Wągrowieckiegokojot 2023-09-09 15:01
no juz lece i na P głos oddaje w snach tylko !!!!
Dsa
-16 #33 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoDsa 2023-09-09 14:35
Dzięki Panu Pałczyńskiego mamy zrobiona części ul .Wroblewskiego do zjazdu na działki .
Olaf lublu
+3 #32 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoOlaf lublu 2023-09-09 11:59
A widzieliście ten komentarz wpis pod jednym z kandydatów, jak powiatowy szambo nutek liże już dupe żeby nie zapomniano o nim hahaha, ma nadzieję że zostanie po wyborach ogólnopolskim glonojadem hahaha.
Mucha
+5 #31 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoMucha 2023-09-09 11:40
#24
Andrzej miły Kukla nic tym gnojom już nie pomoże, to co przez ostatnie lata robią nam obywatelom.
A robić coś z funduszy i granatów to każdy potrafi nawet taki fleja jak ty Andrzejku.
Mucha
-5 #30 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoMucha 2023-09-09 11:34
#23
Ola brawo 👏 👏 👏 i zastępce razem z nim 🤮🤮🤮
Wyborca
+7 #29 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoWyborca 2023-09-09 11:26
Właśnie słucham konferencji Chołowni jasny ma przekaz odnośnie gruntów inwestycji budowy mieszkań. Ciekawe czy wie o tych wuja działkach i uliczkach w Wągrowcu. Tu pierd.... jedno a kilkanaście miesięcy temu robiło się co innego, [wpis niecenzuralny]a władza i dobro obywateli, układy kasa i dopiero zacznie się.
Czytelnik z miasta
+9 #28 WyboryCzytelnik z miasta 2023-09-09 08:20
Do #11 nie ma się czym chwalić polecam scenę z filmu Janosik i ripostę kwicoła w stronę chwalipięty generała ...ni ma się czym chwolić generale jo trzydziesci setków baranów porwołem dwadzieścia setków baranów zjodłem w tym cztery śmierdzące i żyję i dobze 🤣🤣 pycha idzie przed upadkiem
Czytelnik z miasta
+5 #27 Wybory do SejmuCzytelnik z miasta 2023-09-09 06:31
Do #18 o jakich ty aferach piszesz puknij się w ten pusty łeb i popatrz co się teraz dzieję chociażby ostatnio z wizami
Do #14
-2 #26 Do #14Do #14 2023-09-09 06:11
Anna Maria cały czas atakujesz wykształconych.
Dlaczego? Masz po prostu kompleks z tego powodu, No niestety nie każdy musi być inteligentny. We wpisach popełniasz wiele błedów( braki w nauce) OBRÓCISZ piszemy przez" Ó", a nie "u" Zanim napiszesz swoje zjadliwe mądrosci pokaż je komuś bardziej wykształconemu niech sprawdzi . :))))) Na marginesie, za kasę z saksów nie kupisz mądrosci.
Cotam
+10 #25 CotamCotam 2023-09-09 01:52
Nooo, zaczelo sie, pojde i zaglosuje

A przedmowca niech nie bedzie smieszny, wielcy mi włodarze, klauny i tyle
Andrzej miły
-8 #24 WyboryAndrzej miły 2023-09-08 19:33
To są wybory do parlamentu czy samorzadowe ktoś chyba pomylił instytucje a te ataki na włodarzy są śmieszne głupie i tylko im pomogą niech kandydaci sami przekonują do swojego programu bez pomocy klakierów
ola
+28 #23 zbity pyskola 2023-09-08 19:14
wywalic majchrzaka na zbity pysk !
Rodzic
+8 #22 NiewkurzajmatekRodzic 2023-09-08 16:48
Ahahah, Pani Małgosia kandyduje?

Majchrzak trzeba było nie wkurzać matek i zostawić im te szkoły :Dale niektorzy nie potrafią sie do błędu przyznać no to ich teraz ze stołka wywali, tak sie to skonczy ahahahaha :lol:
Franek
+14 #21 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoFranek 2023-09-08 16:43
Łoj pali się Jarek. Tobie, Mateuszowi, Przemysławowi, Zbigniewowi, Elżbiecie. My lud pracujący Polski pojedziemy z wami, oj pojedziemy.
Jarek
+3 #20 Do FranekJarek 2023-09-08 16:36
Oj komuś się pali pod nogami, ze takie ataki w komentarzach zaraz się pojawiają xD

Ciekawe co tam trole z władz gminy będą jeszcze wypisywały na Panią Małgosię. Nie poznałeś jej osobiście to sie nie wypowiadaj jaka jest osobą i co sobą reprezentuje :)
Franek
+14 #19 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoFranek 2023-09-08 16:30
Tak jak mówisz każdy ma prawo głosować na kogo chce. Ty chcesz wspomagać PiSowski socjalizm i drogę ku Rosji to twój wybór, ale nie predol głupot, że ktoś z listy PiS jest z zewnątrz lub że jest fachowcem w pozyskiwaniu kasy. W PiS mnogo takich fachowców, pozyskują (doją) od Polaków, że skończy się chyba rewolucją, a na drzewach zamiast liści będą PiS komuniści.
Jedynaprzeciwwaga
-9 #18 Do PISowski KryształJedynaprzeciwwaga 2023-09-08 16:22
Jest bezpartyjna :) A jak sie walczy z tym co robi śmiechu warta klika PSL okłamując ludzi na lewo i prawo w gminie to potrzeba sojuszników, choćby i z PiS.

Będę głosował na osobę a nie na partię, znam Panią Małgosię i wiem ile dla nas zrobiła i jaką jest osobą. A ty sobie głosuj na których złodzei masz ochote xD
PiSowski Kryształ
+11 #17 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoPiSowski Kryształ 2023-09-08 16:13
Ta Chmielarz jest "fachowcem" z zewnątrz, bez powiązań ale startuje z listy PiS?
Przepraszam bardzo ale każdy kto startuje z listy bezbożnego, bandyckiego PiS nie ma prawa wejść do Sejmu. Osobiście nie głosowałbym nawet na Jezusa gdyby zdecydował się startować z listy PiC.
wyksztalceniejestwaz
-7 #16 Do Anna Mariawyksztalceniejestwaz 2023-09-08 15:55
Wlasnie fachowiec do pozyskiwania pieniędzy jest potrzebny :) A na dodatek dwa języki do zbierania partnerów z zagranicy i kasy z UE, dla mnie bomba. Ile języków obcych zna obecna rada? Pół?

Pani Chmielarz to ktoś z zewnątrz kogo w gminie potrzeba, zero układzików. Może w końcu przetargi nie będą fikcyjne
Teczowy
-17 #15 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoTeczowy 2023-09-08 15:46
Ren i Pałczynski to przecież pieprzone geje
Anna Maria
+15 #14 Wybory w PolsceAnna Maria 2023-09-08 15:45
Zaraz zaraz wykształcenie nie zawsze idzie w parze z wiedzą i inteligencją nam potrzebny jest fachowiec a gdzie się nie obrucisz wszyscy historycy w tym połowa rządu i co z tego wyszło sami widzimy
Gajowy
-3 #13 RE: Kandydaci do Sejmu z Powiatu WągrowieckiegoGajowy 2023-09-08 15:26
Pałczynski to tranwescyta i razem z Prusem sex lesny uprawiajai oraz filmiki nagrywaja. Takie to jest ugrupownie Chołowni
oland
-14 #12 kopiowanieoland 2023-09-08 15:01
dlaczego na tej stronie nie mozna kopiować??? Chciałem skopiować link do którego ktoś podał adres, ale nie mozna!~ Co to jest i dlaczego !
cozabzdury
-6 #11 Do wyborcacozabzdury 2023-09-08 13:32
ahahaha

Szkoły nadal działają i mają się dobrze, choć władze gminy robią wszystko, żeby nam utrudnić łącząc zajęcia.

Pani Chmielarz ma dwie magisterki, robi doktorat i biegle zna język niemiecki i angielski do tego zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem kasy z Unii na granty, pokaż mi tu u nas lepszego kandydata. A o budżetach wie więcej niż ty, wystarczy posłuchać jej rozmowy w Waszym Radio o tym jaki był faktyczny koszt tych szkół dla gminy i jak to się ma w porównaniu do innych szkół wiejskich - https://www.youtube.com/watch?v=AegsIm0qJQQ

Ma babka klasę i jest skuteczna, też bym chciała, żeby w lokalnych startowała

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.