• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2175

Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!

Wójt Damasławka dziękuję za kolejny rok współpracy. Swoje podziękowania skierował do mieszkańców, pracowników i współpracowników oraz KGW i radnym.

Drodzy Mieszkańcy,

Dziękuję Wam wszystkim za kolejny rok owocnej współpracy. Jak wiecie, pełnię funkcję wójta naszej gminy od pięciu lat. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i przywilej służyć Wam wszystkim.

Przez te lata mieliśmy sporo wyzwań, ale dzięki naszej współpracy i determinacji osiągnęliśmy wiele ważnych celów. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu zrealizowaliśmy rekordową ilość inwestycji, które przyczyniły się do rozwoju naszej gminy. Wybudowaliśmy nowe drogi, chodniki, świetlice wiejskie, place zabaw czy siłownie zewnętrzne. Sukcesywnie rozbudowujemy i modernizujemy sieci kanalizacyjne i wodociągowe. Dbamy o rozwój infrastruktury edukacyjnej, sportowej i turystycznej.

Jestem wdzięczny za Państwa aktywny udział w życiu społecznym. Działacie w różnych organizacjach i stowarzyszeniach, uczestniczycie w zebraniach wiejskich i przekazujecie mi swoje pomysły i sugestie. Wasza opinia ma dla mnie ogromne znaczenie i pomaga mi podejmować odpowiednie decyzje.

W sposób szczególny dziękuję współpracownikom z Urzędu Gminy Damasławek za sumienne wykonywanie obowiązków i profesjonalizm. Bez Waszego zaangażowania i oddania nasze osiągnięcia nie byłyby możliwe. Dziękuję Radzie Gminy Damasławek za merytoryczną współpracę, zaufanie i wspieranie zrównoważonego rozwoju. Cieszę się, że potrafimy rozmawiać i ponad podziałami podejmować decyzje, które są kluczowe dla rozwoju naszej "Małej Ojczyzny".

Słowa podziękowania kieruję również do współpracowników z naszych jednostek: Zespół Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku, Szkoła Podstawowa w Niemczynie, Publiczne Przedszkole w Damasławku, GOK Damasławek i GOPS Damasławek. Cieszę się, że tworzymy zgrany Zespół.

Jednak najważniejsze podziękowania kieruję do Was — mieszkańców. To dzięki Waszemu zaufaniu i wsparciu możemy wspólnie rozwijać naszą gminę. Wasza aktywność i zaangażowanie w sprawy lokalne są dla nas bezcenne. Dziękuję, że byliście w ciągu tych pięciu lat i mam nadzieję, że będziemy kontynuować naszą owocną współpracę w przyszłości.

Życzę Wam wszystkim zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech przyszłość naszej gminy będzie jeszcze bardziej obfitująca w sukcesy i osiągnięcia!

Z najserdeczniejszymi podziękowaniami

Wójt Gminy Damasławek
/-/ Cyprian Wieczorek


Wójt Cyprian Wieczorek przedstawił mijający rok, jako pasmo sukcesów, mimo że pisze to w liczbie mnogiej — jest to bez wątpienia spora autopromocja. A co Wy myślicie o wójcie i zarządzaniu Gminą Damasławek?


 

 

Komentarze   

Rozumny
+9 #29 Wójt DamasławkaRozumny 2023-11-21 20:56
Panie Wójcie Wieczorek czy pana przedwczesne podsumowanie roku mam rozumieć jako pieśń pochwalną dla ustępującej władzy?Oni zadłużyli budżet państwa na miliardy złotych,pan zadłużył małą Gminę Damasławek na miliony złotych.Jest tak samo pan wielkim nieudacznikiem jak rząd Morawieckiego.
Mimi
+10 #28 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Mimi 2023-11-21 19:29
Kiedyś wójt Damaslawka często pokazywał się z wójtem Mieściska. Wszystko zmieniło się gdy wójt Mieściska wystartował z list KO (brawo!) a Damaslawski wójt jak i mieszkańcy sprzyjają i zapraszają tylko lepszy sort z pisu.. ehh szkoda szkoda. Myślałem że Damaslawianie zmadrzeli ale jeszcze nie..
Manager
+11 #27 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Manager 2023-11-21 11:39
My mamy kryształowego Jarka i nie narzekamy
Konfa
+7 #26 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Konfa 2023-11-21 08:47
Każdy burmistrz, wójt i prezydent powinien dziękować mieszkańcom. To my ich wybieramy i to my płacimy podatki. Dobrze, że wieczorek jest tego świadomy,
Do Stanisława
+8 #25 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Do Stanisława 2023-11-21 08:25
To wójt czy naczelnik? :)
Stanisław
+8 #24 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Stanisław 2023-11-21 08:14
Najlepszy wójt od czasów naczelnika Dziadko
Mieszkaniec 2023
+12 #23 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Mieszkaniec 2023 2023-11-21 08:11
Na początku kadencji informacja, ze pensja niższa niż poprzednika i ze nie chcieli dac sali w domu kultury na otwarcie. Obydwie informacje były kłamstwami . Utworzenie nowego stanowiska zastępcy kierownika ~ większe pieniądze dla farciary, które te stanowiska objęła. Brak sekretarza więc utworzenie wicewójta. Powrót sekretarza a wice Wojt została . Jedna z najwyszych w powiecie pensji wojta.
Ps. A nie mieszka w Żninie? Tam jest zapisany do lekarza rodzinnego.
Hulakrasula
-10 #22 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Hulakrasula 2023-11-21 08:00
Gołańcz jedzie na księdza, Damasławek na wójta...co to obecne społeczenstwo ma w tych głowach? Wypuścili się na zmywak, trochę świata zobaczyli, to teraz ze swoich wsi chcieli by drugi Londyn i Oslo zrobić? Rozpasanie zupełne
Mnt
+7 #21 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Mnt 2023-11-21 07:48
Samochwała w kącie stała :lol:Teraz każdy wójt i burmistrz powinien takie samochwałki powinien publikować na portalu. Przecież to darmowa reklama
Richard Watersson
+20 #20 SamochwałaRichard Watersson 2023-11-21 07:31
Milionowe długi zostawić na lata dla gminy to nie powód do chwalenia. A cóż takiego się dzieje że Ci co przejeżdżają to się zachwycają? Najlepiej zrobić imprezę disco polo dla patusów żeby się przylizać i już się ma poparcie i zachwyty.
Małgorzata s
-6 #19 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Małgorzata s 2023-11-20 23:39
Bardzo dobry gospodarz. Panie Cyprianie oby tak dalej.
Oko 1
+8 #18 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Oko 1 2023-11-20 22:27
Artykuł jest sponsorowany przez wójta?


————————
Nie. To nie jest artykuł sponsorowany. Portal WRC
Xyz
+17 #17 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Xyz 2023-11-20 22:24
Jasne, że w Damasławku się buduje, każdy to widzi, ale przeraża mnie brak jakiejkolwiek refleksji jakie są tego konsekwencje. Dla mnie to jest skandal, że Gmina w 2024 będzie miała tak duże zadłużenie, o tym trzeba mówić! Mam nadzieję, że przyszła koalicja rządząca oleje Wieczorka, tak jak on olewał innych posłów, liczyli się tylko pisiory. Mam nadzieję, że to będzie jego ostatnia kadencja, oślepieni mieszkańcy cieszą się i klaszczą, a nie łączą podstawowych faktów. Dla mnie wzorem do naśladowania jest wójt Mieściska, potrafił dogadać się z jednymi i drugimi, a przynajmniej nie wyskakuje z lodówki.
Brunon
-12 #16 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Brunon 2023-11-20 21:35
Do 6 masz rację wójt Damaslawka siedzi na stołku kilka lat a za dużo nie zrobił Niech patrzy i się uczy co zrobi nowy rząd rotacyjnej demokracji w sto dni rządów .Wczoraj wnuk Gomułki powiedział że dadzą radę.
Oko 1
+6 #15 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Oko 1 2023-11-20 21:05
Dzięki za etaty
Do UMiG
+13 #14 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Do UMiG 2023-11-20 20:50
Elwira to imię i nazwisko? :lol:Może jeszcze adres
Elwira
-7 #13 Do UMiGElwira 2023-11-20 20:09
Dobrze, że hejtują oficjalnie. Każdy mądry w internecie.
wagrowczanin28
+14 #12 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!wagrowczanin28 2023-11-20 20:07
Wasz wójt chociaż jest z Damasławka i mieszka w gminie. U nas w Wągrowcu nawet swojego nie potrafiliśmy wybrać :sigh:
Magdalena R
-4 #11 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Magdalena R 2023-11-20 20:00
Miły człowiek i dobry wójt. Powodzenia
Do UMiG
+11 #10 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Do UMiG 2023-11-20 19:53
Wszyscy dziękują. Tylko nie robią tego tak medialnie. :D
Przecież NP. w Miescisku robią nawet więcej a burmistrza Miesciska nie widać tak często. Strach.otworzyc lodówkę bo może wypaść Wieczorek.
Mim
+7 #9 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Mim 2023-11-20 19:48
Panie wójcie trochę za wcześnie na podsumowania. Przecież jeszcze cały grudzień. A jeszcze będzie się działo.
Janek Skoki
-6 #8 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Janek Skoki 2023-11-20 17:27
Bardzo dobrze, w gminach powinni rządzić młodzi. Zobaczcie na Damasławek i Mieścisko. Świeże podejście, inwestycje, imprezy. W kolejnych wyborach czas na pozostałe gminy. Weźcie przykład z Rena i Wieczorka.
Elwira
-7 #7 Do mieszkanie powiatuElwira 2023-11-20 17:20
Jad wychodzi uszami hahahah
Mieszkaniec powiatu
+10 #6 RE:Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Mieszkaniec powiatu 2023-11-20 17:15
Panie Wójcie Wieczorek czytam portal WRC i muszę panu powiedzieć że zbiera mi się na wymioty jak widzę te pana samochwały. Inni włodarze z powiatu robią dużo więcej od pana(za dużo mniejsze wynagrodzenie) i nie opisują takich głupot w internecie. Pana podsumowanie roku zbyt wczesne jest żałosne. Pewnie podyktowane porażką PISUARÓW bo ich kadencja dobiegła końca i już zdjęć z liderem Czarneckim itp. nie będzie. A posłowie Rutnicki i Paszyk mają pana gdzieś tak jak pan ich miał przez ponad 5 lat.Proszę wziąć przykład z Wójta Rena za chwilę Burmistrza Mieściska był i jest wierny DEMOKRACJI, potrafił ściągnąć wielkie środki zewnętrzne dla Gminy Mieścisko nie wchodząc w d.pe PISUAROM. Panie Wieczorek sprzedał się pan za kilka srebrników.Pana dni jako wójta się kończą tak jak się skończyły dni PISUARÓW
UMiG
-6 #5 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!UMiG 2023-11-20 17:00
No i dobrze, że podziękował. Gość widocznie ma klasę. Niektórzy mogliby wziąć przykład...
Wyborca
-9 #4 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Wyborca 2023-11-20 16:37
Nie głosowałem na niego, ale pozytywnie mnie zaskoczył. Dobrze sobie radzi i sporo zrobił. Widać, że mu się chce. Gratulacje!
Monika Wrc
-9 #3 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Monika Wrc 2023-11-20 16:01
Obserwuję co się dzieje w Gminie Damasławek i przyznam, że jestem pod wrażeniem. Taka mała gmina, a tyle się dzieje.
Celina
-9 #2 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Celina 2023-11-20 15:54
A czy p.Wieczorek mógł zostać wójtem ?
Jadwiga
+17 #1 RE: Wójt Damasławka podsumował rok... To było pasmo sukcesów!Jadwiga 2023-11-20 15:39
Panie wójcie, w przyszłym roku ponad 2 miliony deficytu na tak małej gminie, który trzeba pokryć z pożyczek. To faktycznie sukces, są powody do radości, bo to nie z pana kieszeni.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.