• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2982

Dzień Pracownika Socjalnego w Powiecie Wągrowieckim

W dniu poświęconym tym, którzy na co dzień niosą pomoc innym, Powiat Wągrowiecki świętował Dzień Pracownika Socjalnego. Uroczystości odbyły się w Miejskim Domu Kultury, gdzie zgromadzili się pracownicy socjalni z różnych instytucji powiatu.

Pracownik socjalny to zawód pełen wyzwań, wymagający empatii, zaangażowania i ciągłej gotowości do pomocy. Ich praca jest nieoceniona w budowaniu lepszej przyszłości dla tych, którzy znaleźli się w potrzebie. To pracownicy socjalni zapewniają ochronę godności osobistej.

W wydarzeniu uczestniczyli pracownicy z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Pieczy Zastępczej, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej, Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze, Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gołańczy.

Wyrazy uznania i gratulacje przekazali zarówno lokalni dygnitarze, jak i przedstawiciele władz powiatowych i wojewódzkich. Starosta wągrowiecki Tomasz Kranc, wicestarosta Michał Piechocki oraz wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Krystyna Urbańska, osobiście złożyli życzenia na ręce dyrektorów i kierowników instytucji.

Listowne gratulacje przekazali również Paulina Stochniałek - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Przewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Osuch i Członek Zarządu Powiatu Robert Woźniak.

To wyjątkowe spotkanie podkreśliło znaczenie pracy socjalnej i jej wpływ na społeczność lokalną, jednocześnie stanowiąc wyraz podziękowania za codzienny trud i poświęcenie pracowników socjalnych.


 

Komentarze   

pokot
+1 #6 RE: Dzień Pracownika Socjalnego w Powiecie Wągrowieckimpokot 2023-11-23 00:07
Co oni tam na stype przyszli ??
Szaro i smutno .
Marlena
0 #5 EmpatiaMarlena 2023-11-22 22:04
Pracownicy socjalni pełni empatii?Co to za bzdury?Czekają tylko ta to komu odebrać to co dali.Zero wspolczucia.Mimo iż czlowiek prosi o pomoc to decyzje daja odmowne bo z gory mają powiedziane ,że mają odmawiać.Mimo iż wygrywam sprawy w SKO i w sadach to nadal podważają autorytet wyższych instancji.I mimo iż czlowiek umiera na raka to zero współczucia,bo muszą robić to co mają odgórnie nakazane.Czyli zero współczucia i robić wszystko żeby nie dać,tylko zabrać .Wiec się pytam gdzie tutaj pomoc i empatia?!
Elo23
0 #4 RE: Dzień Pracownika Socjalnego w Powiecie WągrowieckimElo23 2023-11-22 10:18
Do "czarno i ponuro"- przecież w tym mieście nie da się być szczęśliwym 🥴
Simon
+7 #3 RE: Dzień Pracownika Socjalnego w Powiecie WągrowieckimSimon 2023-11-22 07:24
Panie Kranc, Panie Piechocki czy Wam nie jest wstyd? Pan Kranc pobiera wynagrodzenie ponad 20 tys. zł, Pan Piechocki pewnie też podobnie. Natomiast Wasi pracownicy będą dostawać wyrównanie od minimalnej pensji od stycznia. Uważacie, że to jest fair? Te Wasze piękne słowa, wyuczone formułki na nic się zdają. Mam nadzieję, że wiosną się skończą te nieudolne rządy. Czas iść na emeryturę. Brak wizji i brak perspektyw.
Święto
+5 #2 Czarno i ponuroŚwięto 2023-11-21 20:26
Co oni tacy wszyscy smutni?
Miron
+4 #1 RE: Dzień Pracownika Socjalnego w Powiecie WągrowieckimMiron 2023-11-21 17:45
Nic o premiach i nagrodach ?

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.