• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2720

Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotyków

W ciągu zaledwie jednego dnia doszło do dwóch zatrzymań kierowców, których zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Obaj kierowcy posiadali narkotyki.

Policjanci dzielnicowi podczas patrolu natknęli się na podejrzanie zachowującego się 24-latka w pobliżu porzuconego w lesie samochodu. Okazało się, że mężczyzna nie tylko nie miał prawa kierować pojazdem, ale również posiadał przy sobie marihuanę.

Drugi to zatrzymanie przez policjantów do kontroli Forda Focusa, którym kierował również 24-latek. Wstępne badania potwierdziły, że znajdował się on pod wpływem marihuany, a dodatkowo posiadał przy sobie metamfetaminę.

W przypadku zatrzymania kierowcy podejrzanego o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków postępowanie jest znacznie bardziej skomplikowane niż w sytuacji nietrzeźwego kierowcy. W przypadku alkoholu, granica między wykroczeniem a przestępstwem jest wyraźnie określona i zależy od zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu lub stężenia we krwi.

W przypadku substancji odurzających, każdy przypadek jest analizowany indywidualnie, a dowody takie jak posiadanie narkotyków czy wyniki testów laboratoryjnych odgrywają kluczową rolę w dalszym postępowaniu.


 

Komentarze   

Vccxz
+3 #14 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówVccxz 2024-01-31 10:30
Golem nadal popierasz obecnego burmistrza ? Zawsze tak go chwaliłeś.
Vccxz
+1 #13 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówVccxz 2024-01-31 03:17
Najlepszy prawnik w mieście Golem stwierdził to samo co izba kontroli nadzwyczajnej sądu najwyższego że wybory są ważne i że wąsik i kaminski są nadal podlami Czyli Golem potwierdził to co sąd najwyższy Także jutro Szymek wpuszcza ich do Srjmu
Golem
+1 #12 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówGolem 2024-01-31 01:03
Golemie bezmózgi diety pobierają wszyscy nawet najliczniejszy rząd w histori Polski Co do unieważnienia wyborów to pierwszy był Premier Tusk którystwierdxil że prezydentem jest Trzaskowski I tak bucu ponownie dałeś się wkręcić
GOLEM
+1 #11 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówGOLEM 2024-01-31 00:02
Do podróbki GOLEMA, czyli gościa zamieszczającego wpis w pozycji #9. Idąc twoim bezmyślnym tokiem myślenia, to skoro nie ma sejmu i wybory nie są ważne, to dlaczego ci twoi ulubieńcy z PiS pobierają dziś wynagrodzenia płacone z naszych podatków i jednocześnie negują ważność wyborów. Zapomnieli już, że odcięli PiSdzielców od koryta, a co gorsza od partyjnej propagandy szerzącej się w mediach i internecie. Tak tępy przekaz mógł płynąć tylko sterowany przez prostaków wspierających przekaz jako PiSdzielców. Ci prostacy nie będą mieć w sobie choćby odrobiny refleksji w sobie, aby odnieść się do prawdziwego przekazu medialnego i będą nadala sprzedawać kłamstwa partyjne, czyli przekaz partyjny i medialny PiSdzielców.
Do #9
+4 #10 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówDo #9 2024-01-27 11:52
Twój wpis jest z godz. 10:34.
Ile już zdążyłeś wypić?
Golem
-5 #9 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówGolem 2024-01-27 10:34
Do poprzednika Hołownia nie jest marszałkiem tak samo jak wybory w jego oczach są nie ważne Kaczynski idąc tokiem myślenia dzisiejszych rządzących pokazał im że skoro negują decyzję sądu najwyższego ktoryto sąd stwierdził ważności wyborów i potwierdził że Kamiński I Wąsik są poslami to negują obydwie decyzje dadu bo raz ten sąd iznaja a raz nie Sami już się zapetlili w tym uznawaniu według prawa jak oni je rozumiejś
Henio Obserwator
-4 #8 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówHenio Obserwator 2024-01-27 09:21
Jak tam planktonowi idzie jedzenie popcornu i oglądanie donek-szymonek szoł?
Niech ogląda dokładnie - może cos zrozumie za 124 razem.
A tymczasem klaun z TVN-u postawiony przez Herr Thuska na fotelu rotacyjnym szuka podstawy prawnej do wykluczenia z obrad dwóch posłów z PIS. Szuka i szuka, zaczyna blednąć i chyba swoim zwyczajem zacznie płakać bo przez swoją megalomanię doprowadził do sytuacji, ze prezydent nie będzie mógł zatwierdzić żadnego kwitu wyprodukowanego przez sejm z powodu braku obsady wymaganej przez prawo liczby posłów.
Ale od tego jest klaun aby się ośmieszać i bawić plankton.
Podobnie plastuś Bodnar - tez szuka jakiejś podstawy prawnej do tego co odwala. Ponoć mają to być wyniki jakiegoś sondażu wśród planktonu czy artykuł dziennikarza gazety wyborczej. Dokładnie nie wie - ale ot tego jest prawnikiem żeby nie wiedzieć.
A tymczasem inna ministra - ta od klimatu o polsko brzmiącym nazwisku Henning Kloska nakazuje zerwać z murów swego nowego królestwa symbol Polski Walczącej. Nie pamiętam dokładnie co tam mówiła na temat zgaszenia świeczek żydowskich w Polskim sejmie ale plankton na pewno wie.
A tak w ogóle ciekawe czy znalazł się w końcu autor tej ustawy o wiatrakach którą to pani Kloska chciała poddać pod głosowanie ale nie miała czasu jej przeczytać. Ot - nowa, lepsza jakość.
A teraz jakiś wice tej pani (ma ich 5 w tym 3 kobiety) tłumaczy się z ogłoszenia zakazu wycinki lasów. Bez konsultacji z innymi ministerstwami. Bo tak się coś sie tym ekspertom przyśniło albo przyszła dyrektywa do robienia jeszcze większego chaosu.
A w tyle kanclerz się tylko podśmie[wpis niecenzuralny]e widząc ten cały burdel a plankton wciąż się cieszy.

I cyk popcornik do buzi i rzut oka na wskażnik wykonania 100 obietnic koalicji 13.
Golem
0 #7 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówGolem 2024-01-26 23:41
Komisję to są zajefajne Dzisiejszy rząd?acy wybierają opozycji kogo chcą mieć w komisji ze strony opozycji PiS na190 posłów nie ma żadnego w prezydium gdzie jest wglad w fokumentacje i ustala się plan pracy Nie zdziwię die jak opozycyjnym członkom komisji będą zaklejać usta tasma a pytania będą mogli zadawać w języku migowym Oczywiście zeznawać będą mogli Ci których wybierze koalicja rzadzaca Nie mówiąc już ze ograniczyli lata sprawdzania do lat gdy rządził PiS bo gdy oni podsłuchiwali dziennikarzy to było ok
Rufa
-2 #6 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówRufa 2024-01-26 22:36
No i macie Tuska, chcieliście to teraz macie, nawet komisje Milera macie, i cyk garść popcornu.
Golem
-6 #5 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówGolem 2024-01-26 21:53
Rufa kogo stać na taki wyjazd chyba pułkownika Rympalka i syna Ryżego ps Lipa Tylko żeby Lioa nie wyskoczył znów z reklamówka z biedry
Hejct
-3 #4 Kochamy v2Hejct 2024-01-26 21:44
Łapią tego którego nie trzeba
Elomelo
-3 #3 KochamyElomelo 2024-01-26 21:40
AAhhahahahaha
Rufa
-9 #2 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówRufa 2024-01-26 17:18
I mamy rządy kogo mamy!
Chcieliście Tuska to teraz będziecie jeździć pod wpływem narkotyków do Berlina!!1
W.R.C
+8 #1 RE: Policjanci zatrzymali kierowców pod wpływem narkotykówW.R.C 2024-01-26 15:07
Z tego co czytam to był jeden kierowca skoro ten drugi znajdował się poza porzuconym pojazdem. Dlaczego jest traktowany jako kierujący bez uprawnień skoro nie jechał.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.