• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2168

Maciej Wiśniewski z Łekna otrzymał wyróżnienie

Maciej Wiśniewski z Łekna został wyróżniony krzyżem „Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony Dla Zdrowia Narodu”. Odznaczenie to jest wyrazem uznania za jego nieoceniony wkład w ratowanie życia i zdrowia wielu osób.

2 lutego 2024 r., w Urzędzie Gminy Wągrowiec, Przemysław Majchrzak, wójt Gminy Wągrowiec, oraz Jan Maćkowiak, prezes Polskiego Czerwonego Krzyża w Wągrowcu, uhonorowali Wiśniewskiego wyjątkowym odznaczeniem, nadanym przez Ministra Zdrowia. Odznaka ta przyznawana jest osobom, które oddały ponad 20 litrów krwi lub jej składniki w równoważnej objętości. Wiśniewski, który rozpoczął swoją misję krwiodawstwa w 2001 roku, oddał do tej pory 23 litry krwi.

Jest to nie tylko znaczący wkład w system opieki zdrowotnej, ale też ważny sygnał dla innych mieszkańców Gminy Wągrowiec. Historia Wiśniewskiego inspiruje i promuje ideę krwiodawstwa, która zyskuje na popularności, coraz więcej osób decyduje się na ten szlachetny czyn.


 

Komentarze   

Mieszkaniec Jan
+2 #5 Wyróżnienie za krwiodawstwoMieszkaniec Jan 2024-02-07 14:01
Jeszcze parę beczek soli musicie zjeść żeby dorównać, Wójtowi
Terenia
-1 #4 RE: Maciej Wiśniewski z Łekna otrzymał wyróżnienieTerenia 2024-02-07 00:46
Tak, skoro wójt w wielu ważnych sprawach działa przeciwko mieszkańcom to w czyim interesie dziala? Tak dzielnie walczył o sprawę spalarni, tak zawzięcie walczył, żeby zamknąć szkoły podstawowe. W czyim to interesie ? Skoro opór mieszkańców był bardzo duży. Wójt od wielu lat nie liczy się z mieszkańcami. Być może się wypalił. Ma prawo, ale jeśli prawdą jest, że chce startować na starostę, to my nie damy się kolejny raz nabrać. Urzędy potrzebują młodych ludzi. Takich wybrali mieszkańcy gminy Damaslawek i Miescisko. Spójrzcie z jaką korzyścią. Gmina Wągrowiec ma niewykorzystany potencjał.
Obserwujący
-2 #3 #1 i #2Obserwujący 2024-02-06 20:46
#1 i #2 ... najłatwiej oczerniać.
Terenia
+1 #2 RE: Maciej Wiśniewski z Łekna otrzymał wyróżnienieTerenia 2024-02-06 19:25
Majchrzak i jego zastępca są spaleni w całej gminie. Od Wiatrowa, przez Bartodzieje, Kaliska, Żelice, Rgielsko i inne miejscowości. Jest już jasne, że mieszkańcy naszej gminy nie dadzą się więcej nabrać na puste obietnice i niejasne interesy naszego wójta. Ludzie oczekują rzetelności i przejrzystości, a to, co oferowano do tej pory, jest dalekie od tych wartości. Nawet rodzina wójta nie kryje rozczarowania i wstydu za działania, które podważają zaufanie społeczności. Nadszedł czas, aby domagać się odpowiedzialności i zmian, które naprawdę będą służyć dobru wspólnemu.
MieszkaniecGminy
+8 #1 RE: Maciej Wiśniewski z Łekna otrzymał wyróżnienieMieszkaniecGminy 2024-02-06 18:19
Wójt Majcharzak już się pakuje?

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.