• Media
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1975

Starosta wągrowiecki w obronie interesów rolników

W piątkowe popołudnie, 23 lutego 2024 roku, w murach Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, miało miejsce istotne spotkanie pomiędzy starostą wągrowieckim Tomaszem Krancem a wojewodą wielkopolską Agatą Sobczyk.

Celem tej wizyty było przekazanie Petycji Ogólnopolskiego Strajku Rolników, zainicjowanego przez rolników z powiatu wągrowieckiego. Starosta otrzymał petycję od rolników w trakcie protestu 20 lutego. Petycję podpisało ponad 400 rolników z terenu powiatu wągrowieckiego.

Starosta Kranc, reprezentując głos społeczności rolniczej, nie tylko przekazał na ręce wojewody ważny dokument, ale także podkreślił siłę i jakość polskiego rolnictwa, wręczając produkty pszczelarskie od Związku Pszczelarskiego. Te symboliczne dary miały na celu zilustrowanie wysokiego standardu wyrobów lokalnych, stanowiąc jednocześnie gest dobrej woli.

Wojewoda Sobczyk wykazała się dużym zrozumieniem dla przedstawionych wyzwań, wyrażając gotowość do współpracy i zobowiązując się do przekazania petycji na ręce władz centralnych. Spotkanie to było nie tylko okazją do omówienia problemów bezpośrednio dotykających rolników wągrowieckich, ale również szansą na przedstawienie szerzej zakrojonej działalności samorządu powiatowego.


🎬 Materiał wideo 


 

 

Komentarze   

Anastasia
+8 #5 Tylko bezpartyjniAnastasia 2024-02-27 11:49
Co za jałowy bełkot! Dosyć zagrywek politycznych w samorządzie - teraz partyjniacy budzą się, kiedy rolnicy masowo protestują? Gdzie były wcześniej "zielone koniczynki"? Spały i przyklepywały "zielony ład", a teraz podpisują się pod cudzymi postulatami. Dlatego w najbliższych wyborach trzeba postawić nie na PSL z Szymusiami i Piotrusiami, PiS czy PO, ale na takich, którym polityczne szyldy nie są potrzebne! W powiecie potrzebna jest pilna zmiana!
Wiesiu
+2 #4 RE: Starosta wągrowiecki w obronie interesów rolnikówWiesiu 2024-02-27 10:45
Przez całą kadencję był urzędnikiem a nagle ostatnie miesiące przypomnisl sobie ze s nie dawno chodził w gumowcach Zaczął działać bo się boi że wróci do wideł i już nie będzie 20 tys miesiecznie za spijanie kawy .Pozorant i HIPOKRYTA. Gdzie byłeś przez ostatnie lata ?
Walec
+5 #3 RE: Starosta wągrowiecki w obronie interesów rolnikówWalec 2024-02-27 10:00
Czyżby niezłe zagranie przed wyborami?
Fan
+11 #2 RE: Starosta wągrowiecki w obronie interesów rolnikówFan 2024-02-26 18:04
Myślałem, że ten Pan po prawie to rolnik. I weźmie udział w kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony".
Rol kol
+15 #1 RE: Starosta wągrowiecki w obronie interesów rolnikówRol kol 2024-02-26 17:21
Starosta 🤢 by sam pomyślał i nie czekał na rolników i wcześniej reagował, teraz jak mleko się wylało to zasuwa do Poznania gwiazda powiatowa za dyche a od dwóch lat siedzi i parzy na szpital 🤢 zamiast brać się do roboty syf i mogiła w powiecie.

TRWA CISZA WYBORCZA
komentowanie zostało wyłączone do 21.04.2024 r. do godziny 21:10

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.