• Media
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2334

Nowy ambulans dla Szpitala Powiatowego w Wągrowcu

Szpital Powiatowy w Wągrowcu otrzymał nowy ambulans. To pierwsza taka karetka w północnej Wielkopolsce.

We wtorek, 2 kwietnia, odbyło się uroczyste przekazanie kluczy i dokumentów pojazdu, w którym uczestniczyli nie tylko przedstawiciele władz lokalnych, ale i społeczność szkolna.

Nowoczesny ambulans typu C, wyposażony w zaawansowane narzędzia medyczne takie jak defibrylator czy respirator, a także innowacyjne nosze elektryczne, jest pierwszym takim pojazdem w północnej Wielkopolsce. To zdecydowanie wyróżnia wągrowiecki szpital na tle innych, podnosząc jego możliwości w zakresie ratownictwa medycznego.

Dzięki finansowaniu ze środków Ministerstwa Zdrowia oraz lokalnego budżetu, flota pojazdów ratunkowych staje się coraz bardziej nowoczesna, co jest zgodne z najwyższymi standardami.


 

 

Komentarze   

Jarosław
#8 RE: Nowy ambulans dla Szpitala Powiatowego w WągrowcuJarosław 2024-04-04 12:58
Pamiętam jak latatecz lekarze protestowali i tłumaczyli ten ptotest że to sla dobra pacjentów. Jak już otrzymali co chcieli to już o Nas zapomnieli , nie widzą kolejek do lekarzy braku lekarzy na nfz .Teraz już nie protestują bo widzz Nas przy swoich prywatnych gabinetach .
gość
#7 Ratownikgość 2024-04-04 09:14
Jak ci tak żal to wejdź sobie do szpitala, zapukaj do dyżurki i przekonaj ich że czas już na zwinięcie żagli. Myślisz, że twoje wpisy na tym portaliku ich wzruszą? Przy okazji wspomnij też żeby swoje prywatne gabinety także pozamykali, no bo przecież są już na emeryturze i mają odpoczywać po latach ciężkiej pracy a nie jeszcze po godzinach pracy w szpitalu chałturzyć.
Dr House
#6 RE: Nowy ambulans dla Szpitala Powiatowego w WągrowcuDr House 2024-04-03 08:38
Ojakiej dyskryminacji kochani mówicie, człowiekowi żal tych emerytów, ciekawe kto im te zdolności wypisuje.Ostateczna decyzja należy do pracodawcy, czy kogoś takiego zatrudnić, a Wy odważni jesteście czy cwaniaki będziecie szukać pomocy w ościennych szpitalach? :
Dr House
#5 RE: Nowy ambulans dla Szpitala Powiatowego w WągrowcuDr House 2024-04-03 08:38
Ojakiej dyskryminacji kochani mówicie, człowiekowi żal tych emerytów, ciekawe kto im te zdolności wypisuje.Ostateczna decyzja należy do pracodawcy, czy kogoś takiego zatrudnić, a Wy odważni jesteście czy cwaniaki będziecie szukać pomocy w ościennych szpitalach? :
gość
#4 Ratownikgość 2024-04-02 22:57
A słyszałeś o zakazie dyskryminacji ze względu na wiek? Emeryt nie jest pozbawiony praw obywatelskich czy pracowniczych i może się zatrudniać gdzie chce i u kogo chce, jeżeli ma na to ochotę i tzw. "zdolność do pracy" wystawioną przez lekarza medycyny pracy.
SAURON
#3 RE: Nowy ambulans dla Szpitala Powiatowego w WągrowcuSAURON 2024-04-02 22:46
Do ratownika
.....ale zatrudniają .....
( aTy jesteś właśnie tylko ratownikiem skoro nie masz o tym bladego pojęcia
gość
#2 Ratownikgość 2024-04-02 19:00
Ale te jęki to chyba do Izby Lekarskiej i Pielęgniarskiej trzeba adresować? Dyrektor czy Starosta prawa do wykonywania zawodu ani nie nadają, ani nie odbierają.
SAURON
#1 RE: Nowy ambulans dla Szpitala Powiatowego w WągrowcuSAURON 2024-04-02 16:32
Ok, każdy sprzęt potrzebny a gdzie ludzie?
Brak lekarzy i pielęgniarek.Pracują pielęgniarki emerytki i na niektórych oddziałach lekarze emeryci( nie ujmując nic emerytom) , którzy sami są chorzy i potrzebują leczenia a oni twardo siedzą na stołkach. Wstyd Panowie,.czas na emerytury. Pan Bury ze starostą też wstydu nie mają, że na to pozwalają.

TRWA CISZA WYBORCZA
komentowanie zostało wyłączone do 21.04.2024 r. do godziny 21:10

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.